Vichy, Liftactiv Supreme, Crème de Jour Peaux Normales à Mixtes (Pielęgnacja przeciwzmarszczkowa ujędrniająca skóra normalna mieszana)

Innowacyjne w linii Vichy połączenie ramnozy, neohesperydyny, adenozyny i pobudzającej kofeiny – aktywnych składników o właściwościach regenerujących i przeciwstarzeniowych w formule LIFTACTIV Supreme. Odpowiedni do codziennej pielęgnacji skóry dojrzałej, działa aktywnie, by redukować widoczne zmarszczki, wypełniać cerę, stymulować proces mikrokrążenia oraz pobudzać skórę do naturalnej odbudowy jej warstwy hydrolipidowej. Krem działa aktywnie już od pierwszej aplikacji. Dla jeszcze lepszych rezultatów zawiera Wodę termalną z Vichy. Testowany pod kontrolą dermatologiczną. Skuteczność potwierdzona w testach instrumentalnych oraz samooceny.

Bardzo dobry

Rewelacyjny produkt! Mam wymagającą skórę mieszaną, ale ten krem jest cudowny. Bardzo dobrze nawilża , łagodzi podrażnienia i nie zatyka porów. Skóra jest przyjemnie nawilżona i rozpromieniona. Krem ma przyjemną konsystencję i pięknie pachnie. Kupuję w promocji tu:

Doskonały produkt!!!!

Naprawdę mega wydajny krem, raz posmarowana buzia do wieczora nie wykazywała u mnie potrzeby dosmarowania w ciągu dnia. Nie uczulał, pięknie pachnie i naprawdę wart swojej ceny. Jest dla mnie hitem nie ze względu na firmę ale ze względu na to że doskonale zaspokaja potrzeby mojej skóry.

Pielęgnacja dla wymagającej skóry

Używam kremu Liftactiv Supreme od dwóch miesięcy i jestem z niego niezwykle zadowolona. Mam 38 lat i mieszaną cerę, która zależnie od dnia wymaga nawilżenia, rozjaśnienia, ujędrnienia, a jednocześnie nie toleruje zapychających lub zbyt bogatych kremów. Liftactiv sprawdza się na piątkę - ma średnio-gęstą konsystencję, jednak od razu się wchłania i zostawia lekki matowy film. Nie roluje się przy tym - od razu można przejść do makijażu i mimo, że stosuję różne podkłady, kremy BB, filtry i pudry, do tej pory współgrał z każdym. Moja skóra przez cały dzień jest dobrze nawilżona i odporna na podrażnienia. Mimo, że to krem na dzień, czasami stosuję go także na noc, sprawdza się równie dobrze. Mogę go także stosować wokół oczu, co bardzo rzadko się zdarza, bo często uczulają mnie dedykowane kremy pod oczy.
Krem jest też bardzo przyjemny w stosowaniu - jest wydajny, delikatnie pachnie, ma satynową konsystencję i... słodkawy posmak :) Naprawdę warto po niego sięgnąć. Ja swój krem kupiłam na promocji w powiększonym słoiczku - zdecydowanie jest wart swojej ceny.

Mega

Mam 37lat i skórę mieszaną , wrażliwą, odwodnioną ,skłonną do zapychania.
Zmagam się z utratą gęstości skóry i zmarszczkami . Już od pierwszego użycia widac było że jest to świetny krem . Szybko wchłania się, nie roluje pod makijażem, nie zapycha.
Ma lekką konsystencję i przyjemny zapach i nie podrażnia!!!.
Wygładza i ja naprawdę widzę poprawę w gęstosci i zmniejszenie zmarszczek bruzdo -nosowych.
Używam go razem z serum liftactiv i kremem na noc liftaktiv razem dają wspaniałe efekty. Polecam z całego serca❤

Kremowa konsystencja Wygładza i ujędrnia

Krem LIFTACTIV SUPREME zakupimy w szklanym słoiczku o poj 50ml. Słoiczek jest dosyć ciężki co świadczy o dobrej ochronie kremu przed światłem.

Kremowa konsystencja, Bardzo dobrze i szybko rozsmarowuje się na skórze. Kosmetyk daje miękkie, satynowe, lekko matowe wykończenie.
Nadaje się pod makijaż. Kosmetyk jest w perłowym kolorze, a naniesiony na twarz, tworzy lekki film, który dodaje cerze blasku i świeżego wyglądu. Skoncentrowana konsystencja sprawia, że kremu nie należy zbyt wiele nakładać na skórę.
Moja skóra jest wrażliwa, często reaguje alergią na kosmetyki, w wypadku Vichy Liftactiv Supreme nie mam żadnych negatywnych odczuć, skóra nie swędzi i nie piecze.
Zawiera wodę termalną z Vichy.

Bardzo dobry

W końcu po wielu poszukiwaniach znalazłam swój ukochany krem :) Mam cerę mieszaną, ale wrażliwą, ze skłonnością do wytwarzania sebum w strefie T. Krem fajnie nawilża i napina cerę, a przede wszystkim nie zostawia tłustego filmu na twarzy :) Idealnie nadaje się pod makijaż. Kremu używam od ponad 3 tygodni i niestety nie zauważyłam działania przeciwzmarszczkowego. Mam 24 lata, więc zmarszczki są prawie nie widoczne, jednak nawet tych nie zniwelował. Zobaczymy jakie efekty będą za 2-3 miesiące.

Używa produktu od: próbka

Obiecujący

Co prawda testowałam krem jedynie w postaci próbki, jednak efekty przerosły moje oczekiwania. Krem zaaplikowałam na noc, a rano czułam, że moja twarz jest subtelnie napięta, odświeżona. Efekt był bardzo obiecujący i czuję się zachęcona, aby kiedyś ponownie sięgnąć po Liftactiv. Mimo że mam cerę mieszaną skłonną do powstawania niedoskonałości, krem nie powodował zapychania, czy nasilonego przetłuszczania.

swietny

mam wymagającą skórę sucha podrażniona naczynkowa a do tego tłusty nos, wągry na brodzie. i oczywiście zmarszczki (35+). ten krem jest cudowny, nawilża łagodzi podrażnienia, nie zatyka porów, nie przetłuszcza strefy T, rano skóra jest jędrna, nawilżona i rozpromieniona. krem jest wydajny.

Nauka góra :)

Vichy to dziecko LOreala co widać gołym okiem. Dzięki największym laboratorium dermo na świecie i ciągłym badaniom ten krem to idealny sposób aby zachować piękna i jędrna skore na dłużej. Skóra po nim jest dobrze odżywiona , ale nie tłusta, rozświetlona bo w składzie jest masa perłowa. Zauważyłam również ujędrnianie. Stosuje w komplecie z kremem na noc. ma lekka konsystencje,

rewelacja

jestem zachwycona tym kremem, dostałam go w zestawie na święta i to był najlepszy prezent :) na pewno będę mu wierna , ma piękny zapach, cudnie się wchłania a skóra nabiera sprężystości i jest jedwabiście gładka,do mojej mieszanej cery jest idealny, super współpracuje z resztą kosmetyków,idealny pod podkład

Ulubiona seria

Przechodziłam przez różne kosmetyki anti-aging, lecz seria LIFTACTIV jest idealna dla mojej cery. Co prawda producent przekonuje że krem jest dla 40+ , jednak przy mojej skórze 30+ sprawdza się super.
Dobrze nawilża, napina skórę, maskuje drobne zmarszczki . Niezależnie od pory roku krem sprawdza się rewelacyjnie.
W połączeniu z kremem na noc i serum LIFTACTIV efekty są zauważalne bardzo szybko

tańszy odpowiednik luksusowych kremów za kilkaset zł

Jeden z najlepszych kosmetyków VICHY świetny zamiennik kremów z wyższej półki takich marek jak biotherm, estee lauder, lancome itd. Robi dokładnie te samą robotę co luksusowe kremy za kilkaset zł. Co prawda nie ma kosmicznego opakowania i nie jest mocno perfumowany zalatuje trochę aptecznie oraz nie ma najlepszej na świecie konsystencji, lecz najważniejsze, że działa świetnie nawilżając, ujędrniając skórę przedłużając jej młodość. Dodatkowym atutem jest lekki efekt photoshopa mniej widoczne zmarszczki zaraz po aplikacji. Po kilku miesiącach skóra wzmocniona w zdecydowanie lepszej kondycji. Polecam!