Cosmiq, Krem konopny `Full spectrum`

Cosmiq, Krem konopny `Full spectrum`

Krem konopny full spectrum - regenerujący, ujędrniający, nawilżający i normalizujący, do każdego typu cery na dzień i na noc.

Krem zawiera wyciągi konopne z CBD, CBC i CBG, witaminę E, olej z nasion malin i sole kwasu hialuronowego.

Wyprodukowany w Polsce, produkt wegański, nie testowany na zwierzętach, opakowanie zdatne do recyklingu

Krem konopny

Od 2 tygodni stosuje ten krwm. Jego formuła jest lekka i szybko się wchłania. Ma bardzo przyjemny zapach. Opakowanie zawiera pompkę dzięki czemu możemy pobrać tyle kremu ile potrzebujemy. Krem świetnie nawilża skórę.

Dobry produkt

Krem głęboko nawilża i to uczucie nawilżenia pozostaje na skórze cały dzień, co nie jest częste w kremach, które używałam dotąd. Fajnie sprawdza się pod pokład, stanowi świetną bazę ;) Zapach jest przyjemny. Co najważniejsze krem nie podrażnia, łagodzi przesuszenia czy jakieś niedoskonałości.

Krem konopny

Jestem wdzięczna mojej kosmetyczce za polecenie tej nowości na rynku!

Mam bardzo wrażliwą cerę która często reaguje alergicznie na kosmetyki, dotychczas używałam "bezpiecznie" zaledwie kilku kremów nawilżających. Zazwyczaj próbowanie nowości (często z tzw. górnej półki) kończyło się ich dalszym sprezentowaniem komuś.

Mam wrażenie, że ten krem zaspokaja wszystkie potrzeby mojej skóry:
głęboko nawilża i z tym uczuciem nawilżenia pozostaję na cały dzień, doskonale łagodzi podrażnienia, odżywia, dobrze współpracuje z podkładem i makijażem. Ma przyjemny, naturalny zapach.

Hit dla wrażliwców

Mam cerę, która reaguje fatalnie na wszelkie konserwanty, barwniki, a nawet po prostu nowe produkty... Używam tego kremu od pół roku i pokochaliśmy się od razu - cera jest rozświetlona, ukojona i nawilżona. Stosuję go do twarzy, ale też na przesuszoną skórę ciała - zwłaszcza zimą ratuje z wszelkich opresji :)
Krem wchłania się świetnie, nie zostawia warstwy na skórze ani uczucia lepkości.

Nie lubię wozić ze sobą dużej ilości kosmetyków, nie lubię kupować niepotrzebnych produktów, które później stoją i się kurzą... dla mnie ten krem zastępuje z powodzeniem 4 inne produkty (olej z nasion malin, który jest składnikiem tego kremu, krem pod oczy i krem do twarzy, a również balsam do ciała), teraz mi lżej a moja skóra jest zachwycona :) Super też, że produkt jest wegański i polski, takie przedsięwzięcia lubię wspierać :)