KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 82% osób
    kama_m1
    5 / 5
    26 marca 2019 o 13:45
    Bardzo dobry i skuteczny produkt.
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Glinka o szaro - zielonym kolorze, zamknięta w poręcznym plastikowym opakowaniu z zakrętką. Po zmieszaniu z wodą nabiera ciemno zielonej barwy i charakterystycznego, ziemistego zapachu. Bardzo łatwo się ją aplikuje na skórę nawet po zastygnięciu bardzo łatwo się tą maseczkę zmywa. Stosuje ją według zaleceń producenta, rozrabiam glinkę z niewielką ilością wody, nakładam na twarz i pozostawiam do wyschnięcia na ok. 20 minut, po tym czasie zmywam maseczkę letnią wodą, wykonując przy tym delikatny masaż twarzy. Maseczkę stosuje 2 razy w tygodniu. Zielona glinka bardzo dobrze radzi sobie z oczyszczaniem, a nawet delikatnym ściągnięciem porów. Po jej zastosowaniu skóra jest mięciutka, gładka i rozświetlona, nie zauważyłam żadnego przesuszenia ani podrażnienia. Lekko ściąga skórę, jej zaletą jest naturalny skład 100 % zielonej glinki. Polecam!
    Zalety:
    • wydajna
    • opakowanie
    • cena
    • dobrze się nakłada ją na twarz i zmywa
    • pozostawia skórę miękką, gładką, rozświetloną
    • nie podrażnia
    • produkt naturalny
    Wady:
    • dostępność
    32 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 2 czerwca 2021 o 6:57
    Najbardziej opłacalna glinka!
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Stosowanie glinek nie jest koniecznym krokiem w pielęgnacji, ale jest fajnym dodatkiem, urozmaiceniem, szczególnie dobrze sprawdzi się na cerze tłustej i mieszanej. Dla suchej skóry może być ona zbyt mocna. Glinka zielona od Nacomi ma postać bardzo drobno zmielonego proszku, który mieszamy z wodą do uzyskania odpowiedniej, jednolitej konsystencji. Po nałożeniu tak przygotowanej maski trzymamy ją na twarzy 5-10 minut. W tym czasie nie możemy doprowadzić do jej wyschnięcia, gdyż będzie mocno wysuszać (w tym celu pryskamy ją hydrolatem/tonikiem lub mieszamy glinkę z ulubionym olejem i wodą). Po tym glinkę zmywamy z twarzy. Tej czynności najbardziej nie lubię, trudno jest ją zmyć, wszystko jest brudne, zielone. Ale to raczej cecha każdej glinki. Efekty: już po pierwszym użyciu skóra wygląda całkiem inaczej. Jest oczyszczona, gołym okiem widać, że pory są zmniejszone. Przy regularnym stosowaniu (np. raz na tydzień) zmniejszyła się ilość powstawania nowych niedoskonałości Glinkę można stosować samodzielnie lub np. z kwasem salicylowym. Tzn. nakładam na około 20-30 minut kwas salicylowy, a na to maskę z glinki. Następnie wszystko zmywam. Jest to najlepszy sposób na dogłębne oczyszczenie skóry. To, za co możemy pochwalić ten niepozorny zielony proszek, to jego wielofunkcyjność. Poza maską, możemy również użyć jej jako produkt do mycia twarzy, czy dodać do szamponu. Dodanie jej do szamponu świetnie sprawdza się przy mocno przetłuszczającej się skórze głowy.
    Zalety:
    • niska cena
    • wielofunkcyjność
    • dostępność stacjonarna
    • oczyszczenie i zwężenie porów
    32 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 22 lutego 2020 o 15:31
    Bardzo dobry produkt.
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Maseczkę z glinką Nacomi dostałam w prezencie. Zacznę od tego, że przeważnie używam maseczek w płachcie to chyba moje ulubione. Jednak czasem lubię nałożyć coś mocniejszego na twarz, aby dogłębnie oczyścić skórę. Jak wiadomo zielona glinka posiada właściwości antybakteryjne, dlatego świetnie sprawdza się do cery z problemami skórnymi. A także zapobiega powstawaniu nowych wyprysków. Produkt posiada okrągłe estetyczna opakowanie. W środku znajduje się zielony proszek,który po rozrobieniu z wodą ma konsystencje błotka w kolorze oliwkowym. Maskę aplikuje na twarz pędzelkiem, trzymam na twarzy do momentu wyschnięcia. Następnie zmywam z twarzy ciepłą wodą. Produkt bez problemu usuwa się z twarzy. Po zastosowaniu twarz jest bardzo gładka, pory na skórze zwężone, cera zmatowiona i oczyszczona. Po kilku zastosowaniach zauważyłam poprawę stanu cery pod kątem zmian skórnych, nastąpiła znaczna redukcja.
    Zalety:
    • Cena.
    • Wydajność.
    • Opakowanie.
    • Skuteczność działania.
    • Oczyszcza skórę.
    • Wygładza.
    • Zmniejsza problemy skórne.
    • Dobra jakość.
    Otrzymałam w prezencie
    20 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 22 lipca 2024 o 0:16
    Praca z tym produktem to czysta przyjemność
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Glinka jest wielofunkcyjna, możemy używać na twarz lub na ciało, ma wiele zastosowań. To świetny produkt, aby w delikatny sposób oczyścić skórę, nie wykonując przy tym peelingu mechanicznego. Produkt jest wydajny, prosty w użyciu, Glinka bardzo dobrze się rozrabia. Zużyłam już kilka opakować i zawsze chętnie po nią sięgam, praca z tym produktem to sama przyjemność.
    Zalety:
    • Wydajna, nie wysypuje się z opakowania, jest delikatna, dobrze się rozrabia
    Drogeria Cocolita.pl
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 14 lipca 2024 o 9:42
    Domowe oczyszczanie
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    W poszukiwania maski oczyszczającej trafiłam na tą z Nacomi. Z początku byłam sceptyczna, bo jestem trochę leniuszkiem i lubię mieć wszystko już gotowe, a tu trzeba odmierzać, mieszać dopiero nakładać :D Jednak skusiłam się, bo cenowo wypadała naprawdę dobrze w porównaniu na kilka użyć maski. W domu miałam już specjalną miseczkę i miarki, więc łatwo było mi ją rozrobić. Pierwsze kilka razy przyznam, że mi nie wyszło (a to za mało proszku, a to za dużo zrobiłam, itp.), ale koniec końców doszłam do wprawy i teraz używam jej z przyjemnością :) Kolor to taki zielonkawo-brązowy, a zapach ziemisty. Ja lubię sobie dodać do niej kilka kropel olejku z granatu (Alterra) wtedy zapach jest przyjemniejszy jak również działanie, ponieważ nie wysusza mi aż tak twarzy. Działanie jest od razu widoczne. Twarz jest mega oczyszczona i zmatowiona, dlatego jest idealny raz na jakiś czas do cer tłustych oraz problematycznych. Ja kupuję regularnie, choć wykończenie jej nie jest takie szybkie - spokojnie starcza mi nawet na ponad pół roku jedno opakowanie :)
    Zalety:
    • wydajność
    • cena
    • działanie: oczyszczające
    • opakowanie słoik
    • skład!
    Wady:
    • trzeba mieć dodatkową miseczkę/miarkę/ew.pędzelek
    • trzeba nauczyć się z nią pracować
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne