Zobacz oferty

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

REKLAMA
Cena PLN 20.00

Glinkę zieloną można ją stosować w leczeniu cery łojotokowej i trądziku, bo odkaża i wzmacnia. Dobrze wchłania zanieczyszczenia i wygładza naskórek, delikatnie go złuszczając. Zmniejsza zmarszczki i zapobiega ich powstawaniu. Koi drobne skaleczenia, lekkie oparzenia i ugryzienia komarów.
Glinka zielona ma właściwości dezynfekujące, absorpcyjne, gojące i odżywcze. Lecznicze i pielęgnacyjne właściwości tej glinki oparte są na zasadzie fizycznej absorpcji substancji szkodliwych, a także chemicznej absorpcji wody. Stosowanie na skórę glinki zielonej ma działanie wychwytujące toksyny zgromadzone na jej powierzchni i jednocześnie odżywiają ją. Glinkę zieloną można stosować w leczeniu cery łojotokowej i trądziku, bo odkaża i wzmacnia.

klasyczne
Cera
mieszana, trądzikowa
antybakteryjne, oczyszczające, przeciw zaczerwienieniom / łagodzące, przeciwzmarszczkowe, wygładzające
w słoiku

Kupiony w: Drogeria internetowa

Nacomi, Zielona Glinka, Maska do cery trądzikowej

Ta glinka mi pomogła w redukcji zaskórników, zmniejszyła wydzielanie sebum. Buźka po jej użyciu jest oczyszczona, gładka, czuć uczucie nawilżenia. Bardzo wydajna.

• Zapach: 4
  • Opakowanie: 5

Zielona glinka do samodzielnego przygotowania

stosuję tę glinkę nakładając pod nią serum z kwasem salicylowym z tej samej firmy i to jedno z lepszych duo jakie miałam, ale sama glinka też działa cuda
nakładam ją raz w tygodniu, niweluje zaskórniki i zwęża widoczne pory,
gładko się ją miesza i nie zostają grudki, jest tania i łatwo dostępna, ja kupiłam w Hebe za około 10 zł, jeśli chodzi o niewielki minus, to przy zmywaniu można trochę nabrudzić dookoła, oraz przy nieodpowiednim nawilżeniu może trochę wysuszać, ale w połączeniu z dobrym nawilżeniem jest wspaniała!!! Bardzo polecam

Świetna maseczka DIY na zaskórniki

Świetny produkt na zaskórniki. Kupiłam w Hebe za ok. 10 zł i nie żałuję żadnej złotówki. Produkt ma za zadanie zmniejszyć widoczność porów i dokładnie tak jest. Nie ma ciężkiego zapachu. I nie uczula.

Ponadto, produkt jest sypki i należy go połączyć np. z wodą, aby uzyskać konsystencję maseczki. Świetna opcja dla osób lubiących eksperymentować lub tworzyć własne kosmetyki. Dla osób bardziej "leniwych" lub nie mających tyle czasu na takie zabawy, produkt może wydawać się nieco problematyczny, bo nie jest to tak zwany gotowiec.
W mojej ocenie maseczka się sprawdziła i po użyciu faktycznie nie widać tak porów, a cera pozostaje gładsza. Korzystam z maseczki w połączeniu z kwasem salicylowym i dla mnie to połączenie idealne.
Na pewno kupię ponownie. A tak właściwie, to już kupiłam na zapas :)

Polecam!

Zielona Glinka od firmy Nacomi znakomicie mi się sprawdziła.

Opakowanie glinki to zwykły, plastikowy słoiczek z odkręcanym wieczkiem. Grafika jest bardzo ładna, przyciąga wzrok. Napisy zawarte na etykiecie są dobrze widoczne ,a co za tym idzie - czytelne.

W moim odczuciu przygotowanie tej glinki jest bardzo przyjemne i sprawne. Produkt doskonale miesza się z wodą, dzięki czemu zrobienie tego kosmetyku jest bardzo łatwe.

Glinka tak jak mówi producent radzi sobie rewelacyjnie z moją cerą trądzikową. Jest skuteczna przy czym nie podrażnia. Uwielbiam stosować ją w parze z kwasem salicylowym.

Tani produkt na zaskórniki

Na produkt skusiłam się ponieważ szukałam maski którą mogłabym nakładać po kwasie salicylowym na twarz aby oczyścić pory.

Ta wpadła mi do ręki w drugiej Hebe byłam wtedy zachwycona ceną, ponieważ było to koło 10 zł za opakowanie stwierdziłam że nawet jeśli mi się nie sprawdzi nie będzie to duża strata.

Na szczęście maska sprawiła się rewelacyjnie doczyszcza cerę, nie podrażnia, używana odpowiednio nie wysusza.

Jest naprawdę wydajna ponieważ na całą twarz nie trzeba nakładać jej, dużo takie jedno opakowanie wystarcza mi na około pół roku używania raz w tygodniu.

Świetnie sprawdza się do oczyszczania cery z zaskórników, pozostawiają gładszą i widocznie zmniejsza ilość niedoskonałości.

Maseczka jest do samodzielnego rozrobienia, co może być zarówno plusem i minusem.

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

must have na zaskórniki

W połaczeniu z kwasem salicylowym idealnie sprawdzi się na zaskórniki. U mnie głównie zaskórniki występują na nosie, przez co nie zużywałam dużej ilości produktu dlatego był bardzo wydajny.

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Zapach: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 3

Miałam lepsze

Do tej pory kupowałam glinki zamknięte w strunowym woreczku, ten produkt posiada natomiast plastikowe, zakręcane pudełeczko. Nie zajmuje ono dużo miejsca i łatwo możemy wydobyć z niego ilość jaką potrzebujemy. Mam porównanie do glinek z innych firm i niestety ta wypada słabiej. Jest ona drobno zmielona jednak wykonując nią masaż twarzy czuje ostre drobinki, które szorują moją skórę. Nie będzie to dobry wybór przy aktywnym trądziku, który możemy sobie dodatkowo podrażnić. Jeśli chodzi o przygotowanie samej maseczki, mam wrażenie, że glinka słabo miesza się z wodą czy innymi produktami. Trzeba się trochę napracować żeby otrzymać porządaną konsystencję. Stosujemy jak każdą inną glinkę, nie pozwalając zaschnąć jej na twarzy. Używam dwa razy w tygodniu na kwas salicylowy z Nacomi. Sam efekt po zastosowaniu jest zadowalający, skóra jest oczyszczona, lekko ściągnięta a zmiany wyciszone. Miałam jednak większe oczekiwania jeśli chodzi o pozbycie się zaskórników na policzkach.

• Zapach: 3
  • Opakowanie: 5

Produkt, który łączy w sobie skuteczność i naturalność

Efekty stosowania są naprawdę imponujące. Moja cera stała się bardziej oczyszczona i nawilżona. Maska doskonale oczyszcza pory, co przekłada się na redukcję wyprysków i zaskórników. Po każdym zastosowaniu odczuwam, że moja skóra jest odświeżona i zregenerowana.

Dodatkowym atutem jest naturalny skład produktu. Składniki, takie jak Zielona Glinka czy ekstrakt z aloesu, sprawiają, że czuję pewność co do tego, co nakładam na swoją skórę. To dla mnie istotne.

Dodatkowo, chciałabym podkreślić, że maska nie wywołuje u mnie żadnych podrażnień czy uczuleń, co jest dla mnie kluczowe przy produktach do pielęgnacji skóry. Jestem zaskoczona, jak skutecznie radzi sobie z problemami, jednocześnie nie przesuszając skóry.

Nacomi Zielona Glinka Maska do cery trądzikowej stała się stałym elementem mojej pielęgnacji i zdecydowanie polecam ją każdej osobie borykającej się z wypryskami ale nie tylko. To produkt, który łączy w sobie skuteczność i naturalność, co dla mnie czyni go prawdziwym hitem.

• Opakowanie: 5

Zmniejsza częstotliwość pojawiania się wyprysków.

Jest to maska w formie proszku do rozrobienia z wodą, doskonale oczyszcza pory, usuwa nadmiar sebum. Maska schnie szybko, skóra jest gładka. Maska ma naturalny skład. Glinkę łatwo wymieszać z wodą, dobrze oczyszcza zalegający brud, jest niezastąpiona w mojej pielęgnacji, tania i wydajna, łagodzi zmiany trądzikowe. Dzięki swoim właściwościom antybakteryjnym zmniejsza częstotliwość pojawiania się wyprysków.

• Opakowanie: 5

Naturalne oczyszczanie i regeneracja dla skóry trądzikowej

Zielona glinka to prawdziwy skarb dla osób walczących z problematyczną skórą. Maska w formie proszku do rozrobienia z wodą to świetny pomysł, który pozwala na dostosowanie konsystencji według własnych preferencji.

Już po pierwszym zastosowaniu zauważyłam znaczną poprawę w wyglądzie mojej skóry. Maska doskonale oczyszcza pory, usuwa nadmiar sebum i pozostawia skórę świeżą i zmatowioną. Moje wypryski stały się mniej widoczne, a cera zyskała zdrowy, promienny wygląd.

Uwielbiam fakt, że mogę samodzielnie dostosować gęstość maski, mieszając proszek z wodą. Proces przygotowania maski jest prosty i szybki, a sama aplikacja jest równie łatwa i przyjemna. Maska schnie stosunkowo szybko, a po zmyciu skóra jest gładka, ale nie ściągnięta.

Zielona glinka ma naturalne właściwości antybakteryjne i detoksykacyjne, które są nieocenione dla skóry trądzikowej. Ponadto, naturalny skład tego produktu jest delikatny dla skóry, co jest ważne dla mnie jako osoby z wrażliwą cerą.

Opakowanie jest proste i funkcjonalne, a ilość produktu w opakowaniu pozwala na wielokrotne użycie, co czyni tę maskę opłacalną inwestycją w pielęgnację skóry.

Zielona glinka to doskonały wybór dla osób poszukujących naturalnych rozwiązań w walce z trądzikiem. Z entuzjazmem polecam ten produkt każdemu, kto pragnie poprawić wygląd i kondycję swojej skóry w naturalny i skuteczny sposób!

• Opakowanie: 5

Chyba najlepsza z całej serii Glinek nacomi

Glinkę łatwo wymieszać z wodą czy hydrolatem. Ja zawsze dodaje trochę oleju i serum które mam pod ręką. Podczas zmywania pomagam sobie Anka naturalna np konjak, co dodatkowo pilinguje martwy naskórek.
Skóra po zastosowaniu tej glinki gładka, promienna, odmieniona. Dobrze oczyszcza zalegający brud, jest niezastąpiona w mojej pielęgnacji. Wykonywałam ją raz w tygodniu, naprzemiennie z innymi glinkami z serii, ale moim zdaniem ta robi najlepszą robotę. Polecam.
Tania i wydajna

• Opakowanie: 5

Skuteczne działanie na pory na skórze

Maseczka w krótkim czasie rozprawia się z zatkanymi porami, a także wygładza i nawilża twarz. Łagodzi zmiany trądzikowe. Efekty są natychmiastowe i zadowalające.