Etja, Naturalny olejek eteryczny grejpfrutowy

Etja, Naturalny olejek eteryczny grejpfrutowy

Naturalny olejek otrzymywany z owoców drzewa grejpfrutowego. Pobudza system limfatyczny, skuteczny w walce z otyłością i w przypadku zatrzymania płynów organicznych.

UWAGA! Prosimy o ocenianie i recenzowanie właściwości wyłącznie jako samodzielnego kosmetyku, a nie składnika innych kosmetyków lub suplementu diety, czy do aromaterapii.

olejek
<50ml
Cera
normalna
ujędrniające
w butelce
olejki

Cudny zapach do wzbogacania kosmetyków

Olejek przede wszystkim służy mi do nadawania zapachu domowym kosmetykom, które od czasu do czasu sobie wytwarzam. Zapach jest piękny i sprawia, że każdy balsam czy peeling ślicznie pachnie grejpfrutem. Olejek jest bardzo wydajny i starcza na długo. Wystarczy kilka kropli, żeby kosmetyk ładnie pachniał i żeby zapach utrzymał się na skórze. Do tego olejek także świetnie nadaje się do aromaterapii i używam go także w kominku zapachowym.

Zapach super

Lubię bardzo, ożywczy i energetyzujący zapach.
Używany podczas masażu znacznie podnosi jego walory, bo zapach jest świetny, co do działania na cellulit - nie wypowiem się.
Na pewno sprawdza się też dany bezpośrednio na skórę, odświeża ją, zdaje się bardziej wypoczęta, ożywiona. Tylko, że do tego stosowania należy się przyzwyczaić, to intesywny zapach więc może uczulić lub podrażnić, mnie do tej pory na szczęście nie.

Och, ten zapach ! CUDOWNY!!!

NATURALNY OLEJEK ETJA zakupiłam przez internet, w jednej z aptek. Cena okazała się bardzo przystępna i postanowiłam zrobić sobie zapas. Przed zakupem naczytałam się o zaletach produktu i muszę przyznać, że w konfrontacji z rzeczywistością: wszystko się zgadza! Nie były to jakieś czcze obietnice. Olejek cudownie pachnie - według mnie to zapach skórki grejpfrutowej. Pojemność 10 ml wystarcza mi - przy codziennym używaniu - na jakieś dwa tygodnie. Olejek stosuję najczęściej do masażu, ale zdarza mi się, że odkręcam buteleczkę tylko po to, aby poczuć ten piękny zapach. Kilka razy zdarzyło mi się dodać olejek do kąpieli stóp. Zastosowanie tego olejku jest wszechstronne, bardzo podoba mi się to, że na tak małej etykietce producent zdołał umieścić informacje dotyczące sposobów użytkowania. Dla mnie super- kocham ten olejek po prostu! Uwielbiam! POLECAM!!!

Idealny !

Olejek grejpfrutowy: Idealny kosmetyk naładowany odmładzającymi antyoksydantami-witaminą C, bioflawonoidami i minerałami,które rozpromieniają cerę, rozświetlają ją i odżywiają. Posiadaczki cery trądzikowej znajdą w nim wybawiciela zbędnych &quot;niespodzianek&quot;- tutaj dają o sobie znać jego właściwości antybakteryjne. Jest przydatny w bólach o różnym podłożu- od mięśniowych po nerwobóle,które często i u mnie się pojawiają. Dzięki masażowi z dodatkiem olejku grejpfrutowego moje nerwobóle stają się z czasem mniej dotkliwe. Ten rodzaj olejku jest dobry także przy codziennej pielęgnacji ciała-kilka kropel oddanych do ulubionego balsamu sprawi,że balsam zyska odmładzające, ujędrniające oraz antycellulitowe działanie. Ja znalazłam jeszcze jedno rewelacyjne zastosowanie tego olejku- ok.2-3 kropelki dodaję do szamponu podczas mycia włosów. Efekt? Włosy przetłuszczają się zaskakująco wolno!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc