Saryna Key, Damage Repair, Treatment Oil (Olejek regeneracyjny do włosów)

Saryna Key, Damage Repair, Treatment Oil (Olejek regeneracyjny do włosów)

Polecany do włosów: suchych, uszkodzonych, rozdwajających się. Olejek produkowany jest z masła Shea. Okrywa strukturę włosa wygładzając go, nadając miękkość, elastyczność i połysk. Ten olejek łatwo się wchłania i nie pozostawia tłustej pozostałości. Efekt: Pierwsza aplikacja stworzy połysk pozostawiając włosy lśniące i podatne na dalsze układanie. Dalsze użytkowanie będzie odżywiać, wzmacniać i nadawać witalności zniszczonym, suchym włosom.

Wielkie woow

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego olejku.

Poleciła mi go fryzjerka, która wykonywała mi pielęgnację włosów

Kupiłam słoiczek 10 ml i jestem zachwycona..

Cudowny zapach !

Mam już szampon maskę odżywkę, olejek do ciała, krem do rak, miniaturki podróżne oraz ten oto olejek... bo? zapach... Jesli chodzi o działanie to spełnia obietnice producenta, ale uwazam ze za ta cenę na prawdę można by oczekiwać czegoś więcej niż jakosci serum ze średniej półki z Rossmana. Cala seria to dobre produkty, nie mam zastrzeżeń pod względem działania, ale cenowo mam- ponieważ powinny być tańsze. Nie robią cudów... ale ten zapach na prawdę uzależnia... kupiłabym jeszcze perfumy i zapach do domu, auta,
pracy... ????

Super

Kupiłam olejek do włosów saryna key ponieważ skład był niezwykle bogaty i można nim świetnie zregenerować włosy po wakacjach .Okazało się że był to trafny wybór i w szybkim czasie włosy nabrały blasku i przestały się plątać wcześniej miały do tego tendencję z powodu przesuszenia. Nakładam go zawsze po umyciu na mokre włosy nie wcieram w skórę tylko w końce najbardziej suche partie ,Ale można też go stosować na włosy suche z tym że w mniejszych ilościach i bardziej to służy włosom kręconych ja akurat takie posiadam .kosmetyk o pięknym zapachu i wspaniałych właściwościach :)jedyne co może trochę zniechęcać Panie do zakupu to cena !Ale jak już raz kupią to napewno kupią ponownie .Jak dla mnie to jest absolutnie Hit.

ten zapach uzależnia :)

Kocham ten olejek za zapach. Uspokaja mnie i sprawia jakbym wyszła od najdroższego fryzjera. Mam cienkie włosy i szybko muszę je myć. Olejek stosuje tylko na końcówki przez co wlosy wygladają na zdrowe i ułożone. Świetny na sezon grzewczy, gdzie wszystko się elektryzuje od czapek i szalików. Absolutnie uwielbiam czuć go jeszcze wieczorem przy każdym ruchu głową. Coś wspaniałego. Zamawiam na allegro miniaturki i s a ogromnie wydajne więc opłaca się. Kocham!

Cudowny!

Cudowna to jest woda z lichenia;) ha ha..ale ów olejek tez mógłby byś wszak świętością.Czyni cuda! Regeneruje,daje połysk,nawilża i pieknie pachnie.Wcieram i w całe włosy i w końcówki i w każdej z tej opcji spisuje sie na medal.Moje długie włosy -sa moją małą obsesją.Dbam,dogadzam,pilnuję by nic nie wypadało:)i było w świetnej kondycji..Niestety i farbowanie i czynniki pogodowe mają wpływ na kondycję,więc stawiam teraz na regenerację.Używam go wraz z szamponem i maska z tej samej linii.Nie miałam jeszcze nigdy !!! tak wspaniałych kosmetyków ,które pod każdym względem są zgodne z opisem producenta.A przerobiłam wiele i olejków i masek ..Widać efekt juz po pierwszej aplikacji.Zakochanie sie ..to tylko kwestia czasu.Mnie uzaleznił.Patrzę z żalem na końcówkę..

Używam tego produktu od: 2 mcy