Receptura ekspertów botaniki dla wzmocnienia włosów. Eksperci Garnier w dziedzinie botaniki wybrali olejek rycynowy i olejek z migdałów by stworzyć unikalną, odżywczą formułę do włosów osłabionych i łamliwych.

• Olejek migdałowy intensywnie odżywia i zmiękcza włosy
• Olejek rycynowy wzmacnia włosy i zapobiega ich łamaniu
• Nie obciąża włosów – odpowiedni do codziennego stosowania
• Do stosowania na sucho i na mokro, bez spłukiwania

zapachowa
w butelce
Struktura
bogate
100 – 250ml
Skóra głowy
problemowa

Spoczko

Fajny produkt. Nawilża, wygładza włosy, ale nie jest to produkt dla cienkich włosów dlatego że obciąża i przetluszcza. Opakowanie fajne. Nie chlapie. Fajny jeśli ma ktoś problem z rozczesywaniem włosów ponieważ po użyciu produktu włosy są gładkie, lejace

tragedia

Kupiłam go w promocji. Moje włosy nigdy nie lubiły się z firmą Garnier, jednak ostatni raz chciałam dać mu szansę. Żałuję.
Na pewno nie jest bez spłukiwania gdyż skleja każdy włos, obciąża .
By nie wyrzucać produktu stosuję nie wielką ilość przy nakładaniu różnych masek z olejem na cały dzień ale żadnych rezultatów nie zauważyłam, ponieważ dodaję go nie wiele do mojej "mikstury".
Jedyny plus zapach.

Lepszy od swojego brata z miodem

Najpierw używałam wersji z miodem, ale na suchych końcówkach nie dawało fajnych efektów, więc zużyłam ją na skalp, gdzie fajnie unosiła włosy i lepiej mi się wtedy układały. Myślałam, ze ta będzie podobna, ale użyta na skalpie jednak przyspiesza trochę przetłuszczanie. ALE jest za to genialna na suche końcówki! Nakładam na mokre włosy przed suszeniem (czasami dodam na to jeszcze kroplę jakiegoś serum silikonowego). Włosy są gładkie, mięciutkie, chyba lepiej nawilżone. Wyglądają bardzo fajnie. A po wysuszeniu (lub kiedy wyschną naturalnie) pozostają lekkie, nie są obciążone, nie przetłuszczają się szybciej. Jestem bardzo zadowolona.

Z mojego doświadczenia wynika zatem, że krem z miodem i propolisem jest lepszy na czubku głowy, gdzie wzmacnia włosy, odżywia, dodaje im objętości i ułatwia układanie, a krem z olejkiem rycynowym i migdałem świetnie się sprawdza na długości i na końcówki, bo pomaga zatrzymać nawilżenie, wygładza, nabłyszcza, daje włosom zdrowy wygląd.

Lek na całe zło

Jestem dosłownie zakochana w tym specyfiku! To jest to czego było trzeba moim włosą :) przez dłuższy czas rozjaśniałam moje włosy, przez co końcówki były w opłakanym stanie, na szczęście trafiłam na tą odżywkę. Stosuje ją od miesiąca i jestem mega zadowolona z efektów. Nakładam niewielką ilość na umyte i niedokonca wysuszone włosy. Efekt jest taki, że końcówki przestały się kruszyć, łamać i rozdwajać. Do tego włosy nabrały blasku i przestały się ciągle puszyć. Zachwycona działaniem dokupiłam też szampon i maske z tej samej serii. Moje włosy dosłownie odżyły.

Krem godny polecenia

Krem do włosów był kolejną nowinką na która bardzo polowałam , aby ją wypróbować. Krem jest w pojemnym, ładnym opakowaniu, o żółtej i gęstej konsystencji, która okazała się być baaardzo wydajna. Zapach jest śliczny i utrzymuje się długo na włosach. Produkt można aplikować zarówno na suche jak i mokre włosy. W zależności od potrzeb nawet codziennie. Krem okazał się o tyle fajny że wchłania się bezproblemowo oraz szybko, nie pozostawiając włosów tłustych jak to robią olejki tylko miękkie i lśniące , a dodatkowo pomaga w rozczesywaniu. Jest o tyle lepszy od mgiełek że nie obciąża włosów (nie pozostaja oklapnięte) , a mimo to pomaga w walce z puszeniem. Włosy są odżywione i nawilżone zgodnie z opisem producenta :)

Coś niesamowitego!!!!

Mega krem do moich włosów o pięknym zapachu i fantastycznych właściwościach nadaje blask włosy nie elektryzują się a co najważniejsze można używać na suche włosy dzięki czemu pomaga ułożyć niesforne włosy

Zapach i skutecznosc to najwazniejsze zalety.

Testuje odżywkę zakupiona w drogerii (nie wyslana przez producenta). Kosztowala ok 15 zl, dostępność w drogeriach i marketach jest szeroka.

Krem jest zamkniety w estetycznej, miekkiej butelce ze szczelnym korkiem. Ma swietna, niezbyt rzadka konsystencje i obledny, slodki, niechemiczny zapach o dużej trwałości. Nadaje wlosom miekkosc i polysk, dyscyplinuje ich elektryzowanie i puszenie, poprawia kondycje koncowek i nie przetluszcza włosów u nasady (nawet bez splukiwania!). Na dlugie wlosy aplikuje ją na kwadrans w ilosci "orzecha wloskiego" co nadaje im elestycznosc jako maske przed myciem. Raz w tygodniu rowniez jako krem wygladzający i ulatwiajacy rozczesywanie po myciu. Miodowy trwaly zapach to dodatkowy atut. Jego sþosowanie i efekt koncowy jest bardzo przyjemny, skład bez zaskakujacych hitow ale całokształt na plus jesli chodzi o przyjemnosc stosowania i wydajność. Nie naprawi pokruszonych koncowek-efekty wow dla siana nie istnieją, ale na przesuszone kosmyki w umiarkowanej kondycji bedzie idealna.

średni

bardzo łądnie pachnie, po otwarciu jak i na włosach- zapach się utrzymuje, wlosy sa miękkie bardzo latwe w rozczesaniu ale jednak trochę jkby tłuste, mimo ze nakaldam go bardzo mało.... co nie wygląda korzystnie niestety.... dlatgo daje tylko 3 ...

Absolutny HIT dla zniszczonych włosów!

Kończę właśnie pierwsze opakowanie i jestem pod niesamowitym wrażeniem. Krem nie obciąża włosów ale nawilża je, nadaje blasku i wygładza. Stosuję zarówno jako odżywkę przy myciu jak i krem bez spłukiwania i jestem bardzo zadowolona z obu zastosowań. Włosy łatwo się po nim rozczesują i nie elektryzują, są mięciutkie i łatwo je ułożyć. Super sprawa dla włosów takich jak moje - puszących się, cienkich i suchych. W dodatku prześlicznie pachnie!

Świetny

Kupiłam go trochę przypadkiem w promocji i okazał się ideałem dla moich rozjaśnianych włosów, które lubią się puszyć. Krem stosuję tylko do wierzchniej warstwy włosów, ponieważ tylko z nimi mam problem. Dzięki temu są dobrze dociążone i świetnie się układają. Dodatek lekkiego silikonu chroni je przed uszkodzeniami. Nadaje się też do zabezpieczania końcówek.
Krem jest bardzo wydajny. Nie należy z nim przesadzić i odrobina wystarczy. Nie obciąża i nie powoduje szybszego przetłuszczania. Ładnie pachnie. Włosy są dzięki niemu lśniące i sypkie. Na pewno będę do niego wracać.

polecam

Myślałam że moje włosy po użyciu kremu będą tłuste jednak się myliłam, chyba że dam go za dużo. Ma bardzo ładny zapach, jest wydajny. Używam go do zzabezpieczenia końcówek i sprawdza się idealnie, zapomniałam co to puszczace się włosy. Jest bardzo wydajny, cena także jest przystępna. Myślę że kupię następne opakowanie.

Garnier, Botanic Therapy, Olejek rycynowy i migdał, Wzmacniający krem do włosów bez spłukiwania od pierwszego użycia poprawia kondycję włosów i dzięki niemu moje włosy są bardziej podatne na stylizacje. Włosy nie puszą się i nie elektryzują. Ładnie się układają i czeszą. Super produkt.