Ziaja, Żel do nóg kasztanowy (stara wersja)

Ziaja, Żel do nóg kasztanowy (stara wersja)

Średnia ocena: 3.68/5

Aktywny żel do nóg o działaniu kojącym i odświeżającym.
Zawiera bogaty we flawonoidy naturalny wyciąg z kasztanowca, który działa przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo oraz dodatkowo prowitaminę B5 (D - pantenol). Szybko się wchłania, nie daje uczucia lepkości, wydajny w użyciu
Wskazania: polecany dla osób narażonych na długotrwałe stanie lub mających skłonność do obrzęku nóg.
Działanie:
- poprawia ukrwienie skóry,
- uszczelnia drobne naczynka krwionośne zmniejszając ich skłonność do pękania,
- szybko usuwa zmęczenie i daje uczucie odprężenia,
- intensywnie nawilża skórę, skutecznie łagodzi podrażnienia i zapobiega ich powstawaniu.

kremy do stóp
chłodzące, nawilżające
w tubce
lekkie
żel

Może być

Produkt zakupiłam w ciąży, ponieważ wieczorami i w nocy czuję lekki obrzęk i nieprzyjemne ciepło w stopach. Żel daje lekką ulgę i ochłodzenie, jednak to uczucie nie trwa zbyt długo. Zapach jest całkiem znośny, kosmetyk dość długo się wchłania i jest lepki. Plus za wydajność.

Przyjemnie odpręża

Żel zakupiłam po wycieczce pieszej, jednak zapomniałam o nim na jakiś czas. Podczas upałów, kiedy moje nogi zaczęły puchnąć, natknęłam się na niego i zaczęłam używać. Jaka to była ulga!
Żel bezproblemowo się rozprowadza na skórze, dosyć szybko się wchłania i daje uczucie chłodzenia. Zdecydowanie polecam do zmęczonych nóg. Jedyny minus tego produktu to zapach, średnio mi pasował. Wrócę jednak do niego, bo naprawdę polubiłam jego działanie.

Ratunek dla opuchnietych nóg

Żelem zainteresowałam się, kiedy pracowałam i musiałam stać na nogach po 12 godzin (praktycznie codziennie).
Opakowanie jest przeciętne - białe z zamknięciem na klik z narysowanym turkusowym kasztanem. Niby taki niepozorny produkt, a jak działa!
Polubiłam się z nim już od pierwszego zastosowania. Bardzo szybko przynosi ulgę, koi i nawet w jakimś stopniu nawilża stopy, nogi. Głównie aplikowałam go na stopy i łydki.
Nie podoba mi się to, że bardzo się lepi i wszelkiego rodzaju paproszki się przyklejają do nas, co na dłuższą metę bywa uciążliwe. Również zapach pozostawia wiele do życzenia.

Przynosi ulgę

Żel świetnie odpręża i przynosi ulgę. Myślę, że osoba wykonująca pracę stojącą będzie zadowolona z jego działania.
Najczęściej korzystam z niego w letnie, upalne dni, kiedy moje nogi są ociężałe i opuchnięte.
Opakowanie nie przykuwa uwagi, ale to akurat nie jest problem, bo najważniejsze, że żel działa. Zapach też nie należy do najprzyjemniejszych.
Żel szybko się wchłania, jednak bardzo się lepi co jest uciążliwe.
Jeśli mamy jakieś odciski czy inne zgrubienia na stopach to żel również łagodzi te dolegliwości.
To naprawdę dobry produkt. Warto się w niego zaopatrzyć.

Ulga dla stóp

Opakowanie to biała tubka z zamknięciem na klik. Bardzo wygodne w użyciu. Szata graficzna prosta w turkusowym odcieniu przedstawiająca kasztanowiec. W środku mamy 100ml produktu za około 6zł. Przy stosowaniu dwa lub raz w tygodniu starcza na ponad pół roku jak nie więcej więc jest to produkt bardzo wydajny.
Jak sama nazwa wskazuje jest to przeźroczysty żel. Posiada zapach, który nie jest intensywny i za bardzo nie przeszkadza na szczęście, bo do najprzyjemniejszych niestety nie należy.
Żel nawilża nasze stopy i sprawia, że są odświeżone. Dodatkowo koi i odpręża. W sam raz dla osób, które mają pracę stojącą, gdyż naprawdę po zastosowaniu czuć niesamowitą ulgę. Szybko się wchłania jednak delikatnie się lepi. Dodatkowo koi różnego rodzaju obrzęki czy odciski, a jak wiadomo to niestety boli więc w tym przypadku sprawdza się znakomicie.
Moim zdaniem jest to dobry produkt, który daje ulgę naszym stopom. Do tego kosztuje nie wiele, a wydajność jest niesamowita.

Jest ok

Żel zamknięty w poręcznym opakowaniu. Produkt przezroczysty, zapach bardzo delikatny. Dla osób, które mają zmęczone nogi długim staniem w ciągu dnia może pomóc. Trochę ukoi dyskomfort.

Jeden z nielicznych produktów, które sprawdziły się przy moich przemęczonych i opuchnietych nogach i do tego w niskiej cenie. Polecam trzymać go w lodówce - dodatkowy efekt chłodzenia. Żel ma przyjemny zapach. Nie pozostawia po wyschnięciu "skorupki". Bardzo szybko się wchłania i daje uczucie odprężenia. Jedynym minusem jest mała wydajność - opakowanie mogłoby być większe, bo przy codziennym używaniu szybko się kończy. Polecam :)

Ukojenie dla opuchniętych stóp

Zdarza się, że cały dzień spędzam na nogach. Produkt po który sięgam w celu niwelowania ewentualnych opuchnięć/zmęczenia stóp to żel bogaty w wyciąg z kasztanowca marki Ziaja. Dla zwiększenia efektu odświeżenia oraz ukojenia trzymam go w lodówce. Opakowanie produktu to wygodna tubka o pojemności 100ml, którą można ustawić na zakrętce co ułatwia wykorzystanie żelu do końca. Żel daje uczucie ulgi, a dodatkowo pielęgnuje skórę, dzięki takim składnikom jak D-panthenol. Produkt mimo żelowej konsystencji dobrze się wchłania oraz nie klei się. Polecam

Średnio

Śmiało mogę stwierdzić, że ten produkt lubię, a zarazem nie lubię.

+ Bardzo niska cena na każda kieszeń,
+ Dostępność,
+ Dość duża wydajność jak na opakowanie 100 ml,
+ Odświeża stopy,
+ Przynosi niestety tylko chwilowa ulgę podczas upalnych dni dla spuchniętych stóp (używałam go w czasie ciąży),
+ Nie uczula ani nie podrażnia skóry.

- Opakowanie wizualnie nie przyciąga w żaden sposób uwagi,
- Niestety moje stopy okropnie się po nim kleją łapiąc wszystko na swojej drodze,
- Długo się wchłania,
- Zapach nie przemawia do mnie, a wręcz mi brzydko pachnie.

Nawet ok

Całkiem fajny, faktycznie chłodzi i "uspokaja" nogi. Poza tym nie robi dużo więcej, przynajmniej u mnie, trochę wygładza skórę ale nic poza tym. Nie wiem, czy kupię ponownie

Świetny żel dla zmęczonych i opuchniętych nóg

Przyznam się szczerze, że ten żel wpadł w moje ręce przez przypadek bo pomyliłam go z kremem do stóp :)

Kupiony, więc zaczęłam używać i na prawdę pomaga! Jestem osobą, która ma zawsze opuchnięte kostki nóg wieczorem po całym dniu (prawdopodnie źle krążenie). Żel zaczęłam smarować na noc, ponieważ jest lepki (tu się nie zgadzam absolutnie z producentem, że żel się nie klei). Po nałożeniu produktu czuć ulgę na nogach, ponieważ żel ma właściwości chłodzące. Jestem zadowolona, ponieważ niweluje opuchlizne, nie ma uporczywego zapachu i jest chłodzący.

Działa

Fajny, dobrze dostępny i dobry produkt za niską cenę. Spełnia obietnice producenta czyli przynosi ulgę zmęczonym nogom, niweluje opuchliznę, koi. Nie mam dużego problemu z opuchlizną, nie wykonuję też stojącej pracy więc też nie wiem jak w cięższych przypadkach się sprawdza. Na moje potrzeby idealny. Nie lepi się, opakowanie takie typowo "ziajowe". Porządny produkt.