Roberto Cavalli, Paradiso EDP

Roberto Cavalli, Paradiso EDP

Paradiso czyli raj na ziemi, gdzie szczęście nigdy nie przemija. Kobieta nosząca ten zapach może cieszyć się i delektować przyjemnością przez cały czas. Nowa wyrafinowana natura kobiety wg Cavalli. Paradiso- niczym raj, nieskazitelni czysty, ale i dziki, jak cała natura Roberto Cavalli. Twórcą kompozycji zapachowej jest Louise Turner.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: cytrusy, mandarynka i bergamotka;
nuta serca: jaśmin;
nuta bazy: sosna, cyprys i wawrzyn.

<50ml
Rekomendacja
na dzień, wiosna / lato

20% jesień/zima 80% wiosna/lato

Jest pięknie

Jest pięknie muszę przyznać lubię takie zapachy
Wyrazisty zapach cytrusów to cos co uwielbiam
Idealny zapach dla mnie tu podoat mi sie wszystko
To cos dla mnie
Opakowanie piękne delikatne kobiece
Są wydajne ponieważ utrzymują sie bardzo dłuugo
Z czystym sercem moge polecić wszystkim kobietą, które chcą pachnieć kobieco i świeżo

Egzotyczny raj

Uwielbiam ten zapach. Głęboki, słoneczny, nadmorski, przypomina mi podróż poślubną do Grecji. Kobiecy, otulający... Świeży , rześki, a mimo to bardzo kwiatowy, egzotyczny. Cytrusy tu nie przytłaczają, nie są kwaśne, a jaśmin podany jest chyba w swojej najlepszej odsłonie - wyrazistej, ale nieprzesadzonej, delikatnej, absolutnie nie duszącej. Zapach jest lekki, a mimo to bardzo trwały - takiej trwałości nie powstydziłyby się dużo droższe perfumy. Po psiknięciu perfumami rano, wieczorem są one wyczuwalne nawet po kąpieli, a szal, płaszcz pachną nawet kilka dni. Sięgam po Paradiso o różnych porach roku. Dodaje mi energii, powoduje uśmiech, wywołuje pozytywne wspomnienia, a przede wszystkim jest uniwersalny na co dzień. Lubię się nim orzeźwić, ale też otulić. Z upływem czasu uwalniane i wyczuwalne są jego obiecane wymienione nuty. To zapach kobiecy, czysty, przejrzysty, zapach egzotycznej plaży, raju, tropików i letnich poranków zamknięty w pięknym flakoniku. Cavalii ma całą gamę pięknych zapachów jednak Paradiso to moje ulubione z jego rodziny i jedne z ulubionych w ogóle. Cena tych perfum jak za taką jakość bywa naprawdę imponująco niska, do tego są łatwo dostępne. Paradiso Cavalii to perfumy po prostu piękne i mnóstwo osób zachwyca się czując ode mnie ten zapach.

Must Have

Moje ulubione perfumy na sezon jesienno zimowy! Piękny, kobiecy i przede wszystkim dużo utrzymujący się zapach. Polecam każdemu kto lubi mocne, zdecydowane perfumy.

Rajski ogród z jaśminem na czele

Muszę napisać we wstępie, że Cavalli bardzo trafnie oddał klimat niebiańskiej plaży, raj na ziemi zamknięty w małej, luksusowej buteleczce. Dosłownie. Paradiso pachną bardzo dobrze.

Na dzień dobry witają nas pomarańcze, cytryna i bergamotka. Jest świeżo, zwiewnie, lekko, cudnie! Nieznacznie kwaskowato, bez zbędnej słodyczy, co mnie bardzo cieszy. Nie jest to też brzydka toaletowa świeżość, ale wyrafinowana, nie przesadzona i świetnie wyważona. To wszystko daje fajny efekt orzeźwiającego wietrzyku w upalany dzień. Jak dla mnie bomba :).

Serce należy całkowicie do jaśminu. Mam odczucie, że ten biały kwiat jest w swojej chłodnej i stonowanej wersji (dzięki Bogu!), nie krzyczy i nie razi, delikatnie muska w cytrusowej otoczce. Jest cały czas niezaprzeczalnie wyczuwalny, ale towarzyszą mu inne składniki, dzięki którym otrzymujemy go w niepospolitej formie, przemyślanej i miłej dla nosa, aczkolwiek ja mam taki moment w projekcji, gdzieś pośrodku po około godzinie, gdzie mam lekko dość białej Jegomości.

Na zakończenie dostajemy nuty leśne – fantastyczne i nietypowe połączenie kwiatowo-drzewne. Zapach zaczyna robić się zielony, cytrusy odchodzą, jaśmin wygasa i zostaje z nami świeża egzotyka tropikalnego lasu. To cyprys i sosna dają nadmorskie odczucie.

Mój letni pewniak, na codzień, na wieczór, uniwersalny i zawsze ze mną :)

Wykorzystała: kilka próbek

No i oblęd...

Obok perfum Cavalliego przechodziłam szerokim łukiem - były dla mnie jak mięsiste słodkości. Paradiso też unikałam, ale psiknęłam. A niech tam. I poczułam naprawdę coś nieziemsko pięknego. Te perfumy mają wyjątkową głębię, której nie oddaje blotter. Na skórze pachną rajskimi kwiatami: głęboko, przestrzennie, słonecznie i rześko. Jak oaza znaleziona na pustyni z kwiatami, które koją i wodą, która orzeźwia. Świetna trwałość, świetny ogon. Piękne. Słoneczne. Eleganckie i codzienne.

Roberto Cavalli, Paradiso

Moje ulubione. Trzeba przyznać że zapach się zmienia ale i tak jest dla mnie idealny. Praktycznie nadaje się na każdą porę dnia i porę roku. Ładne opakowanie. Najlepiej kupić na promocji w hebe wtedy jest dobra cena

Cudowny zapach

Piękny zapach, kojarzy mi się z egzotyczną plażą, słońcem, tropikami. Jest naprawdę bardzo trwały, wystarczą 3 psiknięcia i czuć perfum na drugi dzień na skórze a na ubraniach nawet parę dni. Flakonik cudowny, korek krzyształowo-diamentowy bardzo mi się podoba. Jakość pierwsza klasa. Na pewno będzie często gościł w mojej toaletce.

Wykorzystała: kilka próbek

mogą się podobać

Przyjemny zapach. Na wiosenne i letnie dni pasuje bardziej niż zimowe wg mnie. Lekkie cytrusy, ale słodkie, bo jest jaśmin w składzie. Sosny nie czuć jako takiej. Trochę świeże, takie lekkie. Trwałość średniawa, nie powala. Nie mój gust za bardzo, mam próbkę i na tym skończę. Ale polecam, mogą się te perfumy podobać.

Jeden z ulubionych

W skrócie - uwielbiam. Dużo zapachów już na wstępie, a na pewno na dłuższą metę mi przeszkadza, a jednak po ten sięgam niezwykle często i chętnie. Niby z rodziny cytrusów, a jednak w wersji 'soft', nie tak nachalny i oczywisty, w końcu cytrus, który nie kojarzy się z odświeżaczem do WC. Idealny balans pomiędzy nutami słodkimi i kwaśnymi. Jednocześnie stosunkowo charakterny, na pewno bardziej niż love love Moschino, który również długi czas był moim ulubieńcem. Jak dla mnie Paradiso jest nieco bardziej wyrazisty. Na pochwałę zasługuje również moim zdaniem flakon - biżuteryjny korek plus prosta forma buteleczki tworzą estetyczny, nie przesadzony design - takie lubię najbardziej na swojej toaletce. Myślę, że w przyszłości sięgnę po niego ponownie.

Taki sobie...

Nie potrafię zdecydować do końca czy ten zapach mi się podoba, czy nie. Pierwsze wrażenie jest bardzo dobre - plaża, tropiki, egzotyczne owoce, słona woda. Po 30 minutach zapach zmienia się na trochę bardziej "zielony" i owoce powoli przestają być takie intensywne. Po dwóch godzinach czuję je nadal przy każdym ruchu ale zalatują już trochę kostką do WC. No i teraz już zależy od naszego nosa, czy bardziej będziemy czuć tę świeżą egzotykę, czy leśny odświeżacz do toalet... Ja chyba wolę postawić na perfumy które podobają mi się od początku do końca, niż na takie które kojarzą mi się z ciężką chemią. Raczej nie kupię.

cudo!

Kilka razy przed zakupem dokonywałam testowaania . i bylam zauroczona trwałością i zapachem. zapach utrzymuje sie na ubraniach do 7 dni. wystarczy 2 psiki :)
kupilam w promocji 75ml z 269,- lub 279 ,- za 139,99,- w hebe. polecam!
idealny duet z moschino i love love lub police the sinner <3

Mój własny raj

Zapach "wywąchałam" przypadkiem w drogerii Hebe. Urzekł mnie od początku. Testowałam kilka, ale tylko ten został ze mną na cały wieczór. Cały czas czułam się nim otulona - mimo, że było to tylko jedno spryskanie. Niestety cena zadecydowała - nie mogłam akurat sobie pozwolić na taki wydatek. Odpowiednika nigdzie nie mogłam znalezć... Za każdym razem, gdy byłam w drogerii krążyłam koło półek z perfumami - wiedziałam, że w końcu go kupię!
Jak to w Hebe zapach w końcu był objęty promocją. 75ml udało mi się kupić za 199zł.
Już wiem, że ten zapach zostanie ze mną na zawsze. Piękny, leciutko słodkawy, a jednak świeży. Idealny na wiosnę, lato. Wyczuwam w nim kwiaty, owoce, tropiki. Wiem, że to indywidualna sprawa, ale na mojej skórze zapach rozwija się idealnie. Stu procentowe trafienie w mój gust. Trwałość też mnie zachwyciła. Pachnie cały dzień na skórze, a na ubraniach wyczuwam go nawet kolejnego dnia. Opakowanie jak dla mnie również na plus. Co do ceny - szukajcie promocji! ;)