Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Krem - żel ultranawilżający

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Dermedic Hydrain3 Hialuro Krem-żel ultranawilżający to natychmiastowa ulga dla wrażliwej skóry suchej i odwodnionej. Zawiera innowacyjny kompleks Aqualare z 4 postaciami kwasu hialuronowego. Zapewnia długotrwały efekt nawilżenia odczuwalny nawet przez 48 godzin. Do każdego rodzaju skóry wymagającej nawilżenia i nawodnienia. Jego lekka, nietłusta, kremowo-żelowa konsystencja idealnie sprawdza się pod makijaż. Nie zatyka porów. Jest hypoalergiczny z wodą termalną. Jego atutem jest również eleganckie opakowanie - szklany słoiczek i piękny zapach.

Składniki aktywne: Kompleks Aqualare® (Woda termalna + 4 postacie kwasu hialuronowego + Glikozaminoglikany + Trehaloza), Mocznik-UREA, Gliceryna, Dub Diol, Betaina, Phytosqualan – Skwalan, Witamina E, Alantoina, Xpertmoiist

> 100ml
uniwersalne
wrażliwa, odwodniona, sucha
na zaczerwienienia, regenerujące, nawilżające
bez parabenów, bez silikonów
z pompką
lekkie

Mieszane odczucia

Mam dość mieszane uczucia względem tego kremu, faktem jest to że jest bardzo leciutki i zapchać nie powinien, daje do tego piekny glow na twarzy idealny pod makijaz aleeee mam wrażenie że podkreśla pryszcze i inne zaczerwienienia, mój tradzik bardziej rzuca się w oczy niż w przypadku innego kremu z tej samej firmy

Zostawia lepką skórę

Kosmetyk po nałożeniu długo się wchłania, zostawia na twarzy lepką warstwę, wyczuwalną przy każdym dotknięciu twarzy. Używałam tylko na noc i inny krem na dzień.

Ciekawy

Krem z serii Hydrain 3 Hialuro ma lekką, żelową konsystencję, nie jest tłusty, dosyć szybko się wchłania. Nie roluje się pod makijażem.
Wieczorem lubię nałożyć na twarz grubszą warstwę, rano skóra jest bardziej zregenerowana. Nie powoduje uczucia ściągnięcia.
Zawiera kwas hialuronowy, który zabezpiecza przed szkodliwym wpływem składników zewnętrznych.
Kompleks składników Aqualare uzupełnia niedobory wody w skórze i ogranicza jej utratę.

Nada się dla każdego rodzaju skóry, również wrażliwej.

Ma bardzo delikatny, przyjemny zapach.
Zamknięty jest w szklanym słoiczku, o pojemności 50 ml.

Według mnie cena jest trochę zbyt wysoka.

Hipoalergiczny diamencik

Bardzo dobry krem , mimo że w formie żelu mnie trochę odstraszało , myślałam że nie nawilży jak trzeba , jednak mocno pozytywnie się zdziwiłam . Bardzo dobrze odżywił moją wrażliwą suchą skórę . Jest hipoalergiczny co jest prawdą, nie wysypał mnie nie zapchał a przeciwnie odbudował moją cerę, tak dobrze ją nawilżył że ona wręcz piła ten krem żel . Nawet po zakończeniu jego użycia jeszcze miałam efekt głębokiego nawilżenia i odżywienia .

Świetny krem

Krem kupiłam w Aptece Doz, po poleceniu pani z apteki. Krem świetnie nawilża, szybko się wchłania, nie pozostawia żadnej lepkiej warstwy, jest bardzo wydajny. Zapach nie jest drażniący. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania się w strefie T. Krem idealnie sprawdził się pod makijaż. Zużyłam już 3 opakowania i jestem w trakcie kolejnego . Krem mieszam też z kropelkami samoopalającymi i idealnie z nimi współgra. Bardzo polecam

Ulubiony krem

Używany prawie codziennie przeważnie pod makijaż.
Uczucie orzeźwienia na skórze, jest lekki, przyjemny zapach. Bardzo dobrze się wchłania. Nie podrażnia.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Kosmetyk jest wprost doskonały

Bardzo przyjemna, kremowo-żelowa formuła. Przy aplikacji daje efekt delikatnego chłodzenia, szybko przenika w skórę. Zapach też jest bardzo przyjemny, ale nie jest mocny i chemiczny. Przede wszystkim uwielbiam go jednak za działanie - po zaledwie kilku dniach moja skóra jest napięta, odżywiona i nawilżona. Serdecznie polecam.

Zel ale treściwy

Krem ma benialne opakowanie, estetyczne i praktyczne. Ma konsystencję kremowo/żelową, która bardzo przyjemnie rozporwadza się po twarzy. Czuć, że krem jest treściwy, chwilę pozostaje na twarzy, ale szybko się wchłania. Skóra jest odżywiona, zregenerowana, nawilżona i gotowa do dnia. Świetny produkt, przy którym na pewno zostanę na dłużej.

Mój pierwszy ulubieniec.

Cześć!

Krem - żel Dermedic byk jednym z pierwszych kremów, które stały się ciągłym bywalcem na mojej półce kosmetycznej. Kupuje go od lat, ponieważ idealnie sprawdza mi się w porannej pielęgnacji.

W pierwszej kolejności krem zachwycił mnie swoim opakowaniem. Elegancki, szklany słoiczek. Fajna, prosta szata graficzna, naprawdę przyciągnął mój wzrok.

Jestem posiadaczką skóry wrażliwej ze skłonnością do przesuszeń, więc krem idealnie pasuje do mojego typu skóry.

Co mogę jeszcze o nim napisać? Krem :

- delikatną konsystencję
- piękny zapach
- szybko rozprowadza się go po twarzy
- błyskawicznie się wchłania
- nie pozostawia tłustego filmu
- nie lepi się
- nie roluje się
- idealny pod makijaż
- jest bardzo lekki tzn po aplikacji w ogóle nie czuć go na skórze, bardzo przyjemnie "się nosi"
- odżywia i nawilża skórę
- posiada świetne składniki aktywne: kwas hialuronowy, skwalan trehalozę, witaminę E
-dobrze współpracuje z kosmetykami kolorowymi

Krem jest łatwo dostępny i często jest ma promocji. Można go dorwał w naprawdę dobrej cenie. Przeznaczony jest dla różnego rodzaju skóry, eiec wielu osobom może sie sprawdzić.

Polecam!

podzielona opinia

kupilam go bo potrzebowałam czegoś nawilżającego i skusił mnie ten żel swoimi obietnicami. Cana na promocji była nawet ok - jak czegoś potrzebuje to rzadko zwracam na cenę czy duża czy mała w tym przypadku była ok. Słoiczek ładny niebieski kojarzący się z wodą czyli nawilżeniem. Zapach delikatny konsystencja żelu. Nakłada się ok. Niestety długo się wsiąka i tworzy efekt takiej lepkiej skóry - nie lubię takiego uczucia. Używałam go tylko na noc - na dzień się nie nadawał. Skóra hmm nie powiem żeby była jakoś mega nawilżona dlatego ja osobiście nie sięgnę po niego już po raz kolejny.

super krem nawilżający

Krem utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia w skórze, ma właściwości nawilżające dedykowane do każdego rodzaju skóry, dobrze nawilża, koi piekącą skórę i redukuje zaczerwienia

Hydrain 3.

Hydrain 3. Ten krem polubiłam od pierwszego użycia, ma lekką, żelową konsystencję i szybko się wchłania. Łatwo się rozprowadza po skórze, fajnie nawilża, idealnie sprawdzi się na dzień i pod makijaż. Jest nietłusty i nie powinien zatykać porów. Zawiera w swoim składzie min. skwalen, kwas hialuronowy, mocznik. Już po pierwszym użyciu zauważyłam, że skóra jest fajnie nawilżona i gładka w dotyku. Super się sprawdził także w upalne dni. Myślę, że tę wersję kupię jeszcze nieraz