Couleur Caramel, Ombres a Paupières Nacree (Perłowe cienie do powiek)

Couleur Caramel, Ombres a Paupières Nacree (Perłowe cienie do powiek)

Pojemność 2,5 g

Couleur Caramel cień do oczu o mocnym napigmentowaniu pozwala uzyskać profesjonalny makijaż oka. Posiada jedwabistą konsystencję, która odżywia skórę powieki.
Couleur Caramel cień do oczu zalety:
- intensywność i jasność kolorów, mocno napigmentowane
- dzięki specjalnemu procesowi – mikronizacji cienie są bardzo drobno zmielone dzięki czemu bardzo długo trzymają się na powiece
- cienie nie osypują się, łatwo łączą się ze sobą
- różnorodność odcieni pozwala podkreślić i wydobyć spojrzenie
Zamierzone efekty działania: pielęgnacja powieki, podkreślenie oczu i nadanie im wyrazistości i blasku.
Szczegółowe składniki Couleur Caramel cień do oczu:
100 % naturalne składniki, 13 % aktywnych, 11.12 % organicznych:
- organiczny olej z pestek winogron: bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminę E i polifenole,
- organiczne masło shea: nawilża, regeneruje, bogate w naturalne witaminy A, E i F
- oliwa z oliwek: nadaje skórze gładkość i jedwabistość
- wyciąg z czerwonej herbaty (rooibos): naturalny przeciwutleniacz
- organiczny olej sojowy: zapewnia efekt anti-aging, nawilża i regeneruje cerę
olej Karanja: nawilża powieki
organiczny proszek z moreli: zapewnia miękkość i zdrowy blask skóry

pojedyncze
Efekt
brokatowe, perłowe, satynowe
prasowane

Cienie w które warto zainwestować

Pokochałam naturalne kosmetyki i szukając kolorówki z świetnym składem trafiłam na te cienie. Przyznaję po pierwszych dwóch kolorach zdecydowałam się na kolejne! Zarówno perłowe jak i matowe. Cienie sa niezwykle napigmentowane i trwałe. O wydajności wspominać nie muszę. Kolor różowy służy mi również jako prześliczny róż do policzków. Wspaniały jest ich skład. JEstem pewna, że zakupię całą paletę

wart swojej ceny

Cienie to dla mnie temat tabu, ponieważ mam mega wrażliwe oczy i większość z nich mnie uczula. Pieczenie, zaczerwienienie, łzawienie, szczypanie to normalne objawy pojawiające się po aplikacji cienia. Po kolejnej zakończonej porażką próbie zawsze sobie mówię, że już więcej nie sięgnę po żaden cień. Tym razem nie dotrzymałam swojej obietnicy i się skusiłam. Jak to mówią nic się nie dzieje bez powodu. Teraz bardzo się cieszę, że zaryzykowałam. Do kupna tego cienia zachęcił mnie zaskakująco dobry skład kosmetyku i piękne, ekologiczne opakowanie w którym się zakochałam - jest praktyczne i minimalistyczne. No ale o opakowanie przecież nie chodzi. Co najważniejsze cień mnie nie uczulił. Stosuję go już od miesiąca i jestem w szoku że nic się nie dzieje. Mogę nawet stwierdzić że chyba pielęgnuje skórę na powiekach, co wydawało mi się nie możliwe. Co prawda cena nie należy do najniższych ale cóż, dobrze wiemy, że to co dobre musi kosztować.

Plusy:
- piękny pastelowy kolor
- bardzo mocno napigmentowany
- delikatny i jedwabisty w dotyku
- dobry skład
- nie uczula
- mega wydajny
- łatwy w użyciu

Minusy:
- nie należy do tanich kosmetyków, ale w sumie cień jest wart swojej ceny

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe