Anida, Krem do rąk glicerynowo - cytrynowy

Anida, Krem do rąk glicerynowo - cytrynowy

Krem do codziennej pielęgnacji rąk marki Anida doskonale wchłania się, nawilża i natłuszcza skórę. Naturalne wyciągi z cytryny i limonki zapewniają, że skóra dłoni jest delikatna, miękka i wygładzona. Systematycznie stosowany pielęgnuje ręce narażona na działanie detergentów w środkach myjących i piorących.

Bardzo dobry produkt

Ten produkt, podobnie jak pozostałe kremy do rąk od Anidy, to jeden z moich ulubieńców. Bardzo lubię w nim to, że pozostawia dłonie idealnie gładkie i nawilżone, a bardzo szybko się wchłania i nie ma po nim tego nieprzyjemnego uczucia lepkich rąk. Zaraz po użyciu można wrócić do swoich obowiązków, nie trzeba siedzieć i przez pół godziny czekać, aż krem się wchłonie. Zapach przyjemny, cena niska. Bardzo wydajny. Niczego więcej nie wymagam od kremu do rąk.

Mój faworyt

Krem do rąk glicerynowo - cytrynowy Anida polecany jest do codziennej pielęgnacji skóry dłoni. Znajduje się on w tubce z zakrętką, dzięki której aplikacja jest bardzo wygodna. Krem ma lekką konsystencję. Szybko się wchłania, nie pozostawia na skórze warstwy tłustego filmu. Świetnie natłuszcza skórę i zmiękcza ją. Nie lepi się i nie spływa z dłoni. Likwiduje suchość i szorstkość skóry, staje się ona gładka i elastyczna. Ma ładny cytrynowy zapach. Jest duży i wydajny. Nadaje się do pielęgnacji nie tylko rąk ale i stóp. Poza tym jest bardzo tani. Polubiłam go do tego stopnia, że zajął on dotychczasowe miejsce mojego faworyta z "Czterech pór roku".

Całkiem dobry

Produkt będzie dpbry dla osob malowymagajacych, ktore nie maja problemow z przesuszonymi dlonmi. Dla mnie jest on dosc odzywczy, ale jednak nie daje mi takich efektow, jakie bym chciala.

- nawilza na krotko
- raczej dla malowymagajacych dloni

+ ladnie pachnie
+ zostawia warstweke ochronna
+ dobrze sie wchlania
+ nie zostawia lepkiej warstwy
+ ma przyjemna, kremowa konsystencje
+ opakowanie na klik
+ tani
+ wydajny

Przeciętny krem do rąk

Krem umieszczony jest w białej tubce, szata graficzna przyzwoita. Nie widać stopnia zużycia produktu.

Krem jest bialej barwy. Ma odpowiednia konsystencją, ale nie jest ona zbita.

Zapach kremu totalnie mi nie podpasowal. "Pachnie" podobnie jak Ludwik do mycia naczyń. Nie lubię takich chemicznych zapachów. Jest to jeden z powodów, dla których na pewno nie kupię ponownie tego kremu.

Krem dobrze się rozprowadza, ale niestety bardzo wolno się wchłania i pozostawia lepką warstwę.

Jednak krem zaskakująco wygładza i nawilża dłonie.

Nie podrażnia.

Jest ogólnodostępny, bardzo tani.

Niestety ze względu na to, że brzydko pachnie i nie wchłania się wystarczająco szybko nie polecam.

Używam tego produktu od: klika miesiecy