Kneipp, Massageöl Ylang-Ylang (Olejek do masażu 'Ylang-Ylang')

Kneipp, Massageöl Ylang-Ylang (Olejek do masażu 'Ylang-Ylang')

Olejek do masażu Ylang-Ylang jest wyjątkową kompozycją zawierającą olejek eteryczny drzewa ylang-ylang, olejek jojoba i intensywnie pielęgnujący olejek migdałowy. Łatwo się rozprowadza, powoli wchłania i emanuje swoim zmysłowo-egzotycznym zapachem poprzez ciepło uwalniane podczas masażu. Weź głęboki wdech i zrelaksuj się podczas dobroczynnego masażu. Egzotyczny zapach „kwiatu nad kwiatami” uwiedzie zmysły, kierując myśli w daleki świat.

olejki do ciała i do masażu
regenerujące, wygładzające, natłuszczające, nawilżające, zmiękczające
bez parabenów, zapachowa
bogate
normalna, sucha, z defektami

Zmysłowa podróż z upojnym i długotrwałym aromatem Ylan Ylang nie tylko do masażu

Kilka lat temu przez przypadek odkryłam produkty firmy Kneipp. Nie pamiętam już, który olejek kupiłam jako pierwszy, ale zapamiętałam kosmetyki jako wydajne, nieuczulające i przyjemne w użytkowaniu. Olejek do masażu Ylang Ylang to jeden z moich ulubionych olejków wspomagających masaż ciała. Specyfik ma w składzie olejek migdałowy i jojoba, jest treściwy i bardzo wydajny. Ja olejek kupuję jednak ze względu na bardzo oryginalny, upojny i długotrwały zapach ylang ylang, który można albo pokochać albo znienawidzić. Aromat jest- według mnie-bardzo intensywny, trwały i niepowtarzalny. Rozgrzany podczas wykonywania masażu olejek powoli się wchłania, umożliwiając dłuższe użytkowanie, a ciało jest naprawdę wygładzone, miękkie i odżywione. Szklana butla 100 ml wystarcza mi na długo, a tradycyjny „kroplownik” umożliwia dość precyzyjne nałożenie wymaganej porcji produktu na dłonie. Bardzo zmysłowy, rajski, otulający zapach yang yang służy relaksacji (o ile go lubimy- dla wielu osób może być nieznośny????, a jego właściwości pielęgnacyjne sprawiają, że wracam do tego olejku od lat. Gorzej jest z dostępnością- ja w produkty firmy Kneipp zaopatruję się przez Internet. Buteleczka 100 ml kosztuje zazwyczaj około 25 złotych.

Ulubiony

Cudowny olejek do masażu. Pachnie słodko, orientalnie i kwiatowo, ale nie przytłaczająco. To jest zapach, który odpręża. Po masażu jeszcze długo czuć go w pomieszczeniu. Bardzo łatwo rozprowadza się po skórze, delikatnie rozgrzewa. Zostawia na skórze wyczuwalną warstwę, ale wchłania się na tyle, że nie brudzi wszytkiego dookoła, także idealny złoty środek. Można go używać w temperaturze pokojowej albo podgrzać wcześniej w kąpieli wodnej. W obu wariantach jest super :) Ma także właściwości pielęgnacyjne, ponieważ skóra jest po masażu przyjemnie nawilżona i odzywiona na wiele godzin. Zdecydowany ulubieniec.

Rozkosz dla zmysłów :)

Kocham ten olejek. Zapach jest wprost obłędny. Mega ciepły, przyjemny, odprężający, zmysłowy. Kocham Ylang-Ylang :) Konsystencja jest dosyć treściwa jak na olejek. Bardzo dobrze rozprowadza się po ciele. I podczas masażu genialnie rozgrzewa ciało, Ten kosmetyk jest idealny do igraszek we dwoje :). Wydajność jest średnia. Ale i tak go będę non stop kupować, bo warto. Nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze. Bo po czasie się wchłania. A cudowny zapach zostaje aż do wzięcia prysznica. Olejek jest po prostu cudowny. Polecam gorąco, zwłaszcza parom.

Rozkoszny masaż

Kneipp to niemiecka marka z którą pierwszy raz mam styczność. Powstała w 1891r.
i rekomenduje produkty pielęgnacyjne. Nie zawierają one środków konserwujących czy barwników oraz nie są testowane na zwierzętach.
Z oferty można wybrać coś dla siebie wśród kosmetyków do kąpieli, olejków do ciała i masażu, kremów do twarzy czy artykułów dla dłoni i stóp.
Z kilku propozycji olejków do masażu zainteresował mnie akurat ten ze względu na działanie uspokajające olejku eterycznego ylang ylang.
Produkt znajduje się w kartonowym pudełku pozostawionym w żywopomarańczowej tonacji wraz z grafiką kwiatu-to nawiązanie do nazwy i składu.Na opakowaniu są wszystkie przydatne informacje w języku polskim.
Produkt zawiera nie tylko olejek eteryczny ylang ylang, ale także olej słonecznikowy, który jest na pierwszym miejscu w składzie,olej ze słodkich migdałów, olej jojoba.
Buteleczka specyfiku jest szklana i poręczna, dosyć ciężka, zakończona zieloną nakretką.Otwór przez który aplikujemy olejek jest odpowiedniej wielkości i zawiera gumową wtyczkę. Nie wylewa się go za dużo, dlatego nie ma mowy o marnowaniu.
Etykietka odpowiada kolorystycznie pudełku. Są na niej napisy w języku niemieckim, ale naklejono nalepkę w naszym języku. Pojemnik pozwala być na bieżąco z ubywaniem zawartości.
Produkt ma żółty kolor, ale na skórze jest przezroczysty.Jest tłusty, wodnisty i intensywnie pachnie. Aromat jest kojący,poprawia humor i działa relaksująco.
Masaż olejkiem to czysta przyjemność dla ciała i ducha. Wchłania się szybko, ale pozostawia lekki, ochronny film na skórze. Sprawia, że ta jest delikatna, gładka, miękka i rozkosznie pachnie przez długi czas.
Nie wywołuje alergii czy wysypki.
Olejek jest wydajny, ale jego cena to około 30 zł. Myślę jednak, że warto mieć go w swojej kolekcji.
Dostępny jest w Hebe. Inne produkty firmy Kneipp można też kupić w Rossmannie.

Kneipp Olejek do masażu 'Ylang-Ylang

Bardzo wydajny, świetnie nadaje się do masażów zarówno zwykłych jak i jako wstęp gry erotycznej.
Zalety:
Wydajność
Zapach

Wady:
Opakowanie, łatwo brudzi się olejkiem wszystko wokół

Fenomenalny!

Zacznę od zapachu - jest niesamowity, nietuzinkowy, bardzo relaksujący i bardzo sexy :)
Konsystencja olejku jest treściwa, gęsta, bardzo przyjemna, bo mija nieco czasu, zanim olejek się wchłonie, więc można długo masować. A w miarę rozgrzewania się skóry zapach tego olejku staje się coraz bardziej przyjemny :) Skóra po nim jest gładziutka i aksamitna.
Produkt nie jest tani, ale bardzo wydajny i ja także polecam go do masażu we dwoje, sama frajda :D

Cudowny i zmysłowy zapach

Polecam do masażu we dwoje :-)
Zapach ma obłędny. Jest bardzo wydajny.
Nie zostawia na skórze żadnej lepkiej warstwy, ale jeżeli chodzi o poślizg do masażu to jest doskonały.
Buteleczka jest bardzo fajna i poręczna, zakończona koreczkiem który dozuje olejek powolutku i dzięki temu nie ma obawy że na raz wylejemy zbyt dużo produktu.
Polecam.

Uwielbiam go!

Ylang-Ylang to dla mnie numer jeden. Tak delikatny, przyjemny i zmysłowy towarzyszy mi przy wieczornych masażach dając odprężenie i działając jak najlepsza aromaterapia. Niezawodny do kominka z podgrzewaczami, emanuje delikatną lecz nie mdłą wonią neutralizując zapachy domowych niedoskonałości. Kąpiel z nim to prawdziwa przygoda domowego luksusowego spa. Uwielbiam go:)

Kwiat kwiatów

Ylang- ylang czyli Kwiat kwiatów, afrodyzjak, mający silne działanie redukujące stres. Wyostrza zmysły, łagodzi, odpręża.
Olejek do masażu Y-Y jest idealny celem redukcji napięcia mięśniowego, depresji.
Działa pobudzająco, jest przychylny miłości, twórczości, dobremu snu.

+ szata graficzna przyjemna dla oka
+ zapach, prawdziwie przyjemny, naturalny, delikatnie słodki, nieduszący, egzotyczny
+ działanie aromaterapeutyczne, odpręża, jednocześnie wyostrza zmysły
+ działanie pielęgnacyjne, natłuszcza i wygładza skórę, nadaje jej miękkość, nie podrażnia
+ wydajny
+ o przyjemnej konsystencji, dobrze się rozsmarowuje na ciele

+/- pozostawia na ciele delikatną warstwę ochronną, ale jest ona lekka, nie lepi się

- cena i dostępność, spory asortyment dostępny na stronie Kneippa.