NeoNail, Lakier hybrydowy

NeoNail, Lakier hybrydowy

Manicure lub pedicure hybrydowy to zabieg, który daje gwarancję na stylizację bez smug, zadrapań i odpryśnięć. Metoda ta jest tak prosta do wykonania, jak nałożenie lakieru, wygląda naturalnie, a równocześnie jest wytrzymała jak żel. Hybrydowy manicure zapewnia nieskazitelny wygląd paznokci przez 14 dni (do momentu osiągnięcia wyraźnego odrostu

Najlepszy!

NeoNail posiada ogromną gamę przepięknych kolorów. Lakiery są trwałe, nie odpryskują. U mnie nigdy nie spowodowały żadnego uczulenia lub infekcji. Produkty są łatwo dostępne. Dobrze się utwardza.
Jedynie na opakowaniu powinna być przezroczysta miarka, tak aby było widać ile lakieru jest w opakowaniu, gdyż zdarzyło mi się kupić pusty lakier...

Neonail lakier

Moja kolekcja liczy kilkadziesiąt sztuk lakierów neonail. Bardzo odpowiadają mi pędzelki bo są krótkie i można bardzo dokładnie nałożyć produkt nie brudząc przy okazji skórek, konsystencja też jest bardzo ułatwiająca nakładanie, nie rozlewają się mocno i dają się cienko nakładać. Trwałość kilka tygodni, zdarzało mi się nawet po 5-6 nosić i nie robiły się odpryski.

Idealne

Większość kolorów potrzebuje jedynie dwóch cienkich warstw eby pokryć całą płytkę. W lampie LED 24W/48W wszystkie moje kolory utrwalają się po 30 sekundach, nawet kolor Snow Queen (dwie warstwy lakieru utwardziłam po 30 sekund, przetarłam cleanerem i rysowałam po płytce - jeśli nie nic się nie dzieje albo zostają rysy tzn, że jest dobrze utwardzony, jeśli lakier odchodzi płatami trzeba utwardzać dłużej). Ładnie się poziomuje, i jednolicie nakłada.

Świetne na początek

Chcąc zrobić hybrydy poszłam z mamą do stoiska NeoNail i zrobiłyśmy małe zakupy. W oko wpadł mi jasny niebieski (Sweet Paradise) oraz nudziak (Independent Woman). Oprócz tego kupiłyśmy biel orz bazy i top. Sweet Paradise ma przecudne krycie i w większości przypadków 2 warstwy wystarczą, natomiast Independent Woman również dało radę na 2 warstwy, ale krycie było już dużo słabsze. Lakier dobrze się rozprowadzał i z powodzeniem można go polecić wszystkim początkującym.

Mistrzostwo świata

Bardzo dobra marka. Idealne opakowanie, poręczne z wygodnym pędzelkiem. Konsystencja lakierów jest idealna. Przy dobrym nałożeniu są ultra wytrzymałe, nie tracą na jakości.
Duży wybór kolorystyczny, sporo promocji na stronie internetowej jak i w punktach stacjonarnych.
W punkcie stacjonarnym pełna dostępność, a jeżeli przypadkiem czegoś nie ma, są możliwości zamówienia. Są zróżnicowane ceny więc myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

moja ulubiona marka

Neonail to zdecydowanie moja ulubiona marka lakierów hybrydowych, pracuje mi się z nimi najłatwiej,mają fajne, krótkie pędzelki które ułatwiają nakładanie i przy okazji nie zalewanie skórek, a trwałość manicure to nawet ponad miesiąc noszenia, mój rekord to było chyba 5 tygodni.

Dobry

Z tej firmy powiem szczerze mam tylko jeden lakier, chyba w naszych drogeriach królują inne marki, ale to nie znaczy że NeoNail jest gorszy. Jak dla mnie wszystko jest ok, dobrze kryje, ładny kolor, bez zacieków. Muszę sobie dokupić kilka nowych kolorów z tej firmy.

Mieszane uczucia

Zacznijmy od opakowania, jest solidne, mocne, a informacja o kolorze jest na gorze nakrętki. Pędzelek jest dość duży, w moim odczuciu średnio wygodny ale daje radę. Podobnie jest z pigmentacją, która również jest średnia, zwykle wystarczą 2 warstwy, czasem 3. Konsystencja średnio gęsta. Nie zauważyłam marszczenia się przy grubszej warstwie. Bardzo dobrze utrzymują się na paznokciu, myślę, że 3-4 tygodnie spokojnie wytrzymują przy dobrej aplikacji.

Największym minusem dla mnie jest ich ściąganie, które zapewne wpływa na ich długa trwałość, przy odmaczaniu po 15-20 minut i spiłowaniu topu muszę mocno skrobać żeby usunąć lakier, być może nie jest to problem dla osób używających frezarek, ale dla mnie to duży minus.
Osobiście wolę hybrydy, które trzymają się krócej ale schodzą lepiej przy użyciu acetonu.

Do użytku domowego mocny średniak, dla osób, które wykonują hybrydy profesjonalnie ok.

Zaznaczam, że oceniam to jako przeciętna posiadaczka zestawu do hybryd, która sama je wykonuje na sobie i lubi je zmieniać. Oczywiście w przypadku gdy idę do salonu to wolę lakiery długotrwałe bez względu na ich łatwość ściągania.

Dobra jakoś, dużo kolorów

Długo moimi ulubionymi lakierami były z Indigo, lubiłam ich gęstą konsystencję. Indigo za każdym razem zamawiam w ciemno przez internet, a jakiś czas temu okazało się że NeoNail mam w drogerii pod nosem. Na żywo dużo łatwiej wybrać kolory więc przedstawiam się na NeoNail. Jakościowo moim zdaniem są takie same jak z Indigo, tyle samo czasu trzymają się u mnie na paznokciach. Mają rzadszą konsystencję ale przyzwyczaiłam się i dobrze mi się nimi maluję. Kolory są dobrze napigmentowane, jest ich bardzo duży wybór i cena nie jst jeszcze odstraszająca. Mam bardzo dużo kolorów, z każdego jestem zadowolona, wybieranie ich jest chyba uzależniające.

Lakier neonail

To moje ulubione lakiery, odpowiadają mi bo mają dobre pędzelki i fajną konsystencję. Łatwo nałożyć cienkie warstwy i przy okazji nie zalać pół palca. Lakiery nawet te jaśniejsze są trwałe, nie sprawiają problemów podczas aplikacji i mają piękne, nasycone kolory, przy niektórych nawet jedna warstwa wystarcza żeby było ładne krycie. Cieszy też duży wybór kolorów.

Niezły wybór

Z NeoNail mam już kilka lakierów i przyznam, ze bardzo je lubię. Jakikolwiek kolor sobie nie wymyślę to mają taki w swojej ofercie :) Kolory są intensywne, a same lakiery dobrze kryjące i wydajne. Plus dla nich za dużą dostępność, kolejny za trwały pędzelek który nie traci kształtu. Jeśli miałabym przydzielać punkty dalej to również za oznaczenie koloru na buteleczce u góry, bo to pomaga jak lakierów jest większa ilość. Żeby jednak nie było tak kolorowo, to odjęłabym jednego plusa za uzależnienie mnie od kupowania ich :)

Szeroka gama kolorów

Przetestowałam kilka kolorów marki NeoNail i mogę śmiało stwierdzić że są to dobrej jakości lakiery hybrydowe.

Trwałość: trwałość lakierów bez zarzutu, nie ważne jakiej firmy mamy bazę lakier i tak trzyma się świetnie. Nic nie odpryskuje, a jeśli już zdarzy nam się uszkodzić paznokieć (np. w kuchni krojąc nożem zdejmiemy lakier z jakiegoś fragmentu paznokcia) to lakier nie odklei się tylko pozostanie nienaruszony. Stylizacja przy normalnym użytkowaniu wytrzymuje nawet 3 tygodnie- można nosić i dłużej o ile nie przeszkadza odrost ;)

Konsystencja: lakiery mają dość gęstą konsystencję, ale wygodnie się nią pracuje. Nie spływa z paznokcia ani nie rozlewa się pod skórki, zostaje dokładnie tam gdzie nałożymy lakier. Nie ściąga się też do środka podczas utwardzania- niektóre lakiery tak robią te zachowują się nienagannie. Dodam jeszcze że konsystencja jest zaletą w przypadku zdobień- bardzo ładnie kolory łączą się w przypadku robienia ombre, a zdobienia wykonywane pędzelkiem to sama przyjemność. Dzięki temu że konsystencja jest gęstrza to lakier ładnie rozprowadza sie w przypadku zdobień artystycznych.

Krycie: 100% krycia przy jednej warstwie dla ciemniejszych kolorów, z jaśniejszymi trzeba nałożyć 2-3 warstwy. Osobiście wolę nałożyć 2-3 cienkie warstwy lakieru niż jedną grubszą bo im cieńsze będą warstwy lakieru tym lepiej się utrwalą i stylizacja będzie trwalsza. Jeśli chodzi o jasne kolory to nie zdarzyło mi się żeby robiły smugi czy prześwity, zawsze ładnie się rozprowadzają.

Kolory: NeoNail ma w swojej ofercie szeroką gamę kolorystyczną począwszy od zwykłych kolorów hybrydy aż do ciekawych lakierów z serii Cat Eye czy termicznych. W ofercie znajdziemy też lakiery do zdobień, biżuteryjne złota i srebra. Każdy znajdzie coś dla siebie zważywszy na fakt, iż lakiery występują zarówno w chłodnych jak i ciepłych tonacjach- najlepszym przykładem są fiolety- w mojej kolekcji znajduje się Hummingbird- chłodny pastelowy fiolet, w ofercie jest też bardzo podobny kolor ale w nieco ocieplonej wersji. Kolorów jest tyle że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Wydajność: lakiery są bardzo wydajne, ciężko określić ile stylizacji można wykonać jedną butelczką ale na pewno są wydajne :)

Opakowanie i pędzelek: bardzo solidnie wykonane opakowanie, nie wyrabia się nawet po długim czasie użytkowania, dobrze się dokręca dzięki czemu lakier nie ma kontaktu z powietrzem. Jeśli chodzi o pędzelek- wygodny, jak dla mnie lekko za długi ale to jest kwestia indywidualna- osobiście wolę krótsze pędzelki ale tym spokojnie da się pracować ;) pędzelek nie odkształca się po czasie, cały czas zachowuje swój kształt, nie gubi włosków.

Cena: lakiery kosztują mniej więcej tyle co produkty innych firm.
Dostępność: dostępne zarówno na wyspach NeoNail, hurtowniach kosmetycznych, niektórych małych sklepach kosmetycznych i w internecie.

Podsumowując, lakiery firmy NeoNail to dobra inwestycja zarówno dla osoby początkującej jak i stylistki paznokci. Bardzo wygodne w pracy, trwałe a do tego mają szeroką gamę kolorystyczną. Naprawdę godne wypróbowania, polecam :)