NeoNail, Lakier hybrydowy

NeoNail, Lakier hybrydowy

Manicure lub pedicure hybrydowy to zabieg, który daje gwarancję na stylizację bez smug, zadrapań i odpryśnięć. Metoda ta jest tak prosta do wykonania, jak nałożenie lakieru, wygląda naturalnie, a równocześnie jest wytrzymała jak żel. Hybrydowy manicure zapewnia nieskazitelny wygląd paznokci przez 14 dni (do momentu osiągnięcia wyraźnego odrostu

Najlepsze lakiery

Najlepsze lakiery według mnie, zdecydowanie najbardziej się lubią z moimi paznokciami. Kiedyś pobiłam rekord noszenia i hybrydy NeoNail miałam ponad 4 tygodnie na paznokciach, nie było żadnych odprysków! Nigdy nie miałam problemów z zapowietrzaniem czy utwardzaniem, mają fajną konsystencję, która ułatwia precyzyjne malowanie, wybór kolorów ogromny, moja kolekcja się ciągle powiększa.

Mój nr 1

Po przetestowaniu kilku różnych marek ostatecznie wybrałam Neonail. Ich lakiery cechują się świetną trwałością, fajnymi pędzelkami, a to też bardzo ważne przy malowaniu, te są krótkie i gęste, da się dzięki temu precyzyjnie nałożyć lakier aż pod skórki, ale bez zalewania ich. Trwałość to 5 z plusem, nawet pastelowe kolory, które zazwyczaj uważane są za problematyczne tutaj się świetnie trzymają i nie bąbelkują.

Super!

Dostałam zestaw startowy na urodziny i wcześniej nie słyszałam o tej firmie i sceptycznie podchodziłam do tego zestawu ale bardzo pozytywnie się zaskoczyłam.
To był pierwszy raz gdy robiłam sobie hybrydy sama. Trzeba na pewno dobrze przygotować płytkę paznokcia i poświecić trochę czasu aby efekt był trwały.
Różnorodność kolorów jest bardzo szeroka Są w buteleczkach 7ml zazwyczaj które są bardzo wydajne.
Jeśli chodzi o mnie totalną amatorkę która nie jest po żadnym kursie i uczyłam się wszystkiego sama to mi bez żadnych odprysków starczają na 2-3 tygodnie.
Lakiery bardzo dobrze kryją. Dobre krycie można uzyskać już po 2 warstwach ale ja zazwyczaj nakładam 3 lub 4 bo mam bardzo cienkie paznokcie i przy tylu warstwach są mocniejsze.
Polecam!
Cena jak za jeden lakier jest dość wysoka ale w stosunku do jakości jest odpowiednia.

Dobre lakiery z małymi wyjątkami

Lubię lakiery NeoNail już za samą gamę kolorystyczną i wielość efektów, które można nimi uzyskać.
Zazwyczaj jestem zadowolona z ciemniejszych odcieni. Mam jeden odcień, który jest jakby półprzezroczysty. Ciężko uzyskać pełne krycie.
W przypadku białego lakieru, szybko widać ciemne smugi przez co trwałość takiego manikiuru jest znacznie krótsza niż w przypadku ciemniejszych odcieni.
Dużym minusem jest fakt, że lakiery się rozlewają i brzydko brudzą opakowanie i wszystko wokół. Dzieje się tak zwłaszcza w przypadku większych pojemności. Przez to nie mogę ich przewozić, bo zawsze okazuje sie, że lakier cieknie.

Moja ulubiona marka lakierów

Zanim trafiłam na lakiery Neonail to próbowałam lakierów różnych marek i zawsze coś nie do końca mi pasowało. Spróbowałam neonail i już z nimi zostałam. Mają bardzo fajną konsystencję, da się je nałożyć cienką warstwą bez zalewania skórek. Kolorów mają mnóstwo i są świetnie napigmentowane, także te jaśniejsze. Nie ma niespodzianek przy nakładaniu, nie marszczą się i ładnie trzymają, dzięki czemu raz zrobione pięknie wyglądają przez cały czas noszenia.

Lakiery

Mam wiele lakierów hybrydowych marki neonail. Bardzo polecam. Lakiery bardzo dobrze trzymają się na paznokciach. Mają piękne kolory. Dobrze kryją wystarczy położyć już 2 warstwy. Małe opakowanie wystarcza na bardzo długo. Po otwarciu nic się z nimi nie dzieje przez długi czas, nawet gdy są otwarte dłużej niż zaleca producent.

Super lakiery

Lakiery hybrydowe świetnie mi pasują. Bardzo spodobała mi się liczba kolorów a także cena która nie jest wcale taka wysoka jak za tak dobre lakiery. Trzeba je tylko mocno utwardzić.

Świetne lakiery

Lakiery hybrydowe od NeoNail mam w ponad 15 kolorach. Są świetne, jednak ze względu na czas zakupu tych lakierów, różnią się od siebie formułą, ponieważ marka ciągle ją zmienia. Ma to swoje plusy i minusy. Niestety podczas zakupu nie wiadomo jaka formułę ma lakier na który się decydujemy. Mają one różną gęstość, krycie, a nawet trwałość. Poza tym to naprawdę warte zakupu produkty. Kolorów jest tak wiele, że każdy znajdzie chociaż kilka w swoim guście.

Mój ulubiony

Jestem wierna lakierom Neonail od dawna, były drugą marką, którą u siebie wypróbowałam i już ze mną zostały. Mają według mnie najlepsze pędzelki, najłatwiej mi się nimi maluje. Lakiery nie są lejące, czego bardzo nie lubię ale konsystencja jest na tyle fajna, że można cienko i dokładnie pomalować całą płytkę bez zalewania skórek. Czy ciemny czy jasny odcień noszę je bez odprysków przez 4-5 tygodni.

Lakiery na 5+

Moja przygoda z lakierami Neonail zaczęła się już dawno... i trwa do dziś.
Jest to moja ulubiona marka - z bardzo wielu powodów.

W produktach Neonail doceniam przede wszystkim ich bardzo łatwą dostępność - sklep internetowy funkcjonuje naprawdę świetnie, a w wielu galeriach handlowych działają wysepki. Sklep internetowy oferuje wszystkie produkty tej marki, organizując przy tym promocja albo akcje z darmową dostawą.

Gama kolorystyczna lakierów jest naprawdę szeroka - różnice między odcieniami są czasem naprawdę niewielkie, ale to naprawdę ogromna zaleta, ponieważ umożliwia tworzenie wspaniałych stylizacji na każdą okazję.
Do tego dochodzą oczywiście pyłki i wszystkie inne możliwości zdobienia. Nic, tylko puścić wodze wyobraźni i szaleć z kolejnymi wersjami manicure.

Buteleczki z lakierami wyglądają bardzo klasycznie: mają bardzo ładny, regularny, prosty kształt. Do tego bardzo fajne, doskonale widoczne oznaczenie kolorów, które umożliwia rozróżnienie lakierów między sobą (kiedy znajdują się wszystkie razem w pudełku).

Aplikacja lakierów jest łatwa, wygodna i szybka. Pędzelek jest wygodny, ma dobry wymiar - nie jest zbyt gruby ani też zbyt cienki. Nakrętka / rączka - również jest wygodna do równomiernego rozprowadzania lakieru na płytce paznokcia.
Lakiery mają świetną konsystencję - nie są zbyt gęste, ale też nie są rzadkie i nie rozlewają się na płytce paznokcia.
Pigmentacja i krycie są rewelacyjne - już przy nałożeniu cienkich warstw: można uzyskać naprawdę bardzo ładny, estetyczny manicure (bez prześwitów i nierówności).
Kolejną zaletą tych lakierów jest rewelacyjna trwałość i wydajność.
Usuwanie manicure nie sprawiło mi żadnych problemów, dobrze rozpuszczają się w acetonie.

Chyba nie dla mnie

Mam w swojej kolekcji tylko jeden lakier z tej firmy, ale kiedyś też malowałam się dwoma innymi, pożyczonymi od koleżanki. Niestety, ja z tą firmą się chyba nie dograłam ;) Lakiery tej firmy najkrócej trzymają się na moich paznokciach. Są mniej trwałe nawet od tanich firm. Szkoda, bo jest duży wybór naprawdę ładnych kolorów, ale nie chcę wydawać niepotrzebnie pieniędzy. Plus, że wygodnie się nimi maluje.

Kiedyś myślałam, że nic nie przebije Semilaca... ;)

Robię sobie sama paznokcie hybrydowe od 5 lat. Startowałam, jak pewnie większość dziewczyn, z zestawem produktów Semilac. Marka ta początkowo miała ogromny wybór pięknych kolorów, dzięki czemu długo miała mnie w garści jako klientkę - żaden inny producent nie miał wtedy tylu fantastycznych odcieni. Oczywiście konkurencja nie śpi - NeoNail szybko wystartował ze swoją ofertą, która dorównała Semilakom, zwłaszcza jeśli chodzi o wybór kolorów. Zawsze, gdy mijam wyspę NeoNaila w galerii handlowej, muszę nacieszyć oczy tymi wszystkimi odcieniami, choć w swojej kolekcji nie mam ich aż tak dużo. Myślę, że moja opinia nie będzie się wiele różniła od recenzji pozostałych, równie zadowolonych Wizażanek.