Oillan, Active, Bioaktywna emulsja kompres S.O.S

Oillan, Active, Bioaktywna emulsja kompres S.O.S

Emulsja w formie sprayu przeznaczona do stosowania miejscowego na podrażnienia twarzy i ciała o podłożu alergicznym i niealergicznym, przebiegające z uporczywym swędzeniem. Działa od pierwszej sekundy – natychmiastowo koi i łagodzi podrażnienia, świąd i zaczerwienienia, zapewniając ochronę do 12 godzin. Stymuluje regenerację naskórka, trwale nawilża, zmiękcza i wygładza. Dzięki lekkiej konsystencji błyskawicznie się wchłania i pozostawia delikatną, niewidoczną warstwę. Zawiera 20% stężenie specjalistycznego kompleksu Bio-Active Dermasystem (masło shea + oleje z baobabu, wiesiołka i pachnotki), alantoinę i witaminę E.

50 – 100ml, <50ml
uniwersalne
alergiczna / atopowa, odwodniona, sucha
ochronne, przeciwzapalne, łagodzące, regenerujące
bezzapachowa, hipoalergiczna, oil – free / nietłusta, bez alkoholu, bez parabenów, bez silikonów

Bubel

W zasadzie nie wiem co sobie myślałam kupując preparat w sprayu do rąk przeoranych paznokciami od świądu w AZS, do tego w promocyjnej cenie 20 zł. Spodziewałam sie czegoś, co faktycznie przyniesie ulgę, tymczasem mam psikadełko z rzadkim kremem w środku, który w ogóle ciężko zastosować punktowo, bo się rozlewa.

no kiepsko...

Prawdą jest, że każda skóra jest inna i inaczej może zareagować na dany kosmetyk. Powiem więc jak to wygląda z mojego punktu widzenia, gdzyż obecnie przechodzę agresywny rzut AZS. Dręczy mnie uporczywy świąd skóry twarzy i przede wszystkim szyi. Po posmarowaniu tą emulsją, teoretycznie powinno mi się poprawić. Niestety. Świąd... NASILA SIĘ. Nie wiem w czym tkwi przyczyna, skóra nie robi się wcale czerwona czy piekąca... po prostu swędzi niemiłosiernie... także pomaga na mnie niestety bardzo słabo, jeśli nie wcale...