Cetaphil, MD Dermoprotektor, Balsam do twarzy i ciała (stara wersja)

Cetaphil, MD Dermoprotektor, Balsam do twarzy i ciała (stara wersja)

Zobacz oferty

Apteka Cefarm24.pl
Średnia ocena: 4.78/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Balsam do twarzy i ciała Cetaphil MD Dermoprotektor powstał z myślą o osobach mających cerę wrażliwą. Jednak nie jest on przeznaczony tylko do jednego rodzaju skóry. Z powodzeniem mogą go stosować osoby, których skóra wykazuje tendencję do podrażnień oraz jest dotknięta schorzeniami dermatologicznymi. Balsam nie zatyka porów, więc sprawdza się nawet przy trądziku. Działanie to zawdzięcza starannie dobranej formule, której skuteczność potwierdzono badaniami. Z balsamu Cetaphil MD Dermoprotekor mogą korzystać również chorzy na łuszczycę lub atopowe zapalenie skóry, ponieważ kosmetyk jest niezwykle delikatny i nie powoduje uszkodzeń.
Balsam Cetaphil MD silnie nawilża i natłuszcza, odżywiając skórę. Łagodzi także podrażnienia, dostarczając jej nienasyconych kwasów tłuszczowych. Mimo bogatej receptury, łatwo się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustej warstwy.

Składniki balsamu zostały starannie dobrane. Obecne w składzie substancje nie mają właściwości drażniących, więc nie szkodzą i nie wywołują reakcji alergicznych. Znacznie poprawiają kondycję skóry, zapobiegając jednocześnie jej kolejnym uszkodzeniom.
Składnikiem balsamu Cetaphil MD Dermoprotektor jest m.in. gliceryna. Wiąże ona cząsteczki wody, co powoduje, że naskórek jest nawodniony i długotrwale nawilżony. Działanie gliceryny wzmacnia olej z awokado, który zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe. Dzięki tym związkom natłuszcza i regeneruje skórę. W balsamie Cetaphil MD Dermoprotektor obecna jest też witamina E, która również odżywia, a przy okazji hamuje szkodliwe działanie wolnych rodników. Całość wzbogacono kojącym i łagodzącym podrażnienia pantenolem.

Używam od wielu lat

Tego balsamu używam od lat, także niech to będzie najlepszą recenzją :D

W skrócie : świetnie nawilża, jest lekki ale bardzo odżywczy, nie zostawia lepkiej warstwy, szybko się wchłania, idealny dla skóry bardzo przesuszonej i atopowej, bezzapachowy, nie podrażnia i nie uczula. Polecam, naprawdę warto wypróbować kto jeszcze nie miał okazji! :)

must have

Jestem bardzo zadowolona z działania tego balsamu zarówno przy używaniu na twarzy jak i do ciała. Pięknie nawilża, kompletnie nie podrażnia. Skóra po jego użyciu jest nawilżona i wygładzona. Dodatkowo super sprawdza się na twarzy do codziennego stosowania pod makijaż.
Wygodne opakowanie z pompką oraz duża pojemność sprawia że starcza na miesiące użytkowania.
Polecam!

Delikatny

Zaczęło się na próbce od dermatologa, teraz zaczynam drugie pełnowymiarowe opakowanie 500 ml. Balsam jest bardzo delikatny, nie szczypie. Będzie idealnym wyborem dla każdego z podrażniona skóra lub w trakcie leczenia antytradzikowego. Balsam nadaje się na skórę twarzy jak i na resztę ciała. Polecam.

Nie jest to pozycja dla mnie

Cethapil MD Dermoprotektor balsam do twarzy i ciała zdecydowanie nie nadaje się do używania do twarzy. Na mojej delikatne buzi, która obecnie poddana jest kuracji trądzikowej wystąpiło podraznienie po użyciu tego kremu. Jeśli chodzi o ciałko to naprawdę dobrze nawilża. Samo opakowanie jest dosyć spore, ale w tej cenie raczej można kupić coś lepszego. Podoba mi się rozwiązanie typu opakowanie z dozownikiem bo to naprawdę ułatwia wydobycie produktu. Konsystencja jest dosyć rzadka, średniotłusta i szybko się wchłania. Zużyje do ciała i już raczej nic z tej marki nie kupię..

Super balsam

Mam suchą skórę z trądzikiem I przebarwieniami.
Krem ma bardzo jedwabistą konsystencję i jest bezzapachowy. Aby pokryć całą moją twarz wystarczy użyć niewielka ilość kremu, więc jest bardzo wydajny. Ma bardzo wygodną w użyciu pompkę. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na twarzy. Stosowałam krem po zbyt długim przebywaniu na słońcu i ukoił on moją twarz po zbyt dużym opaleniu.
Nie podrażnia, nie uczula, jest bezpieczny dla bardzo wymagających twarzy oraz nie zapycha porów.

Ratunek dla przesuszonej skóry

Stosowałam ten balsam w okresie kuracji antybiotykami z witaminą A w celu pozbycia się trądziku. Moja cera była wtedy przesuszona na wiór, aż się sypała. Wiele produktów rzekomo nawilżających tylko ją dodatkowo drażniło, do czasu gdy kupiłam ten balsam.
Pamiętam, że moje opakowanie było bez pompki, ale może coś się zmieniło.
Balsam miał przyjemną konsystencję, trochę jak jogurt naturalny.
Łatwo się rozprowadzał po skórze i szybko wchłaniał, jednak mimo tego pozostawiał lekko tłusty film, dlatego używałam go jedynie na noc. Moim zdaniem nie nadaje się pod makijaż.
Działał kojąco, nie podrażniał skóry.
Był bezzapachowy.
Działał na cerę odżywczo i tak otulająco.
Bardzo polecam ten produkt wszystkim osobom, które toczą walkę z suchością skóry.

Bardzo dobry produkt

Produktu używam już kilka miesięcy i jestem z niego bardzo zadowolona. Idealny dla każdego domownika. Bardzo wygodny sposób dozowania, dzięki pompce zawsze dostajesz tylko produktu ile potrzebujesz. Nawilża skórę i przynosi szybko ukojenie podrażnionej i wysuszonej skórze.

W porządku, ale nie będzie to mój HIT

Balsam z Cetaphil kupiłam w związku z rozpoczęciem kuracji przeciwtrądzikowej. Ma konsystencję typowego balsamu - nie jest zbyt gęsty, ale też nie jest płynny jak mleczko. Ma biały kolor i jest praktycznie bezzapachowy. Opakowanie jest bardzo wygodne, choć ja miałam wersję bez pompki - co też było w porządku.
Na początku używałam go do twarzy i generalnie dobrze nawilżał, nie powodował podrażnień, nie spowodował też u mnie trądzikowych niespodzianek... był jednak dla mnie trochę zbyt tłusty. Podczas leczenia moja cera jest sucha, ale mimo to wolę mieć na niej coś w rodzaju warstwy nawilżenia niż natłuszczenia - nie wiem, czy dobrze to określam, ale widzę taką różnicę w kosmetykach, które pozostawiają pewien film na skórze.
Gdy przerzuciłam się na inny krem, Cetaphil zużyłam do ciała i tutaj dobrze mi się sprawdził, choć mógłby być wydajniejszy.

Nawilżenie

Świetny produkt. Bałam się, ze moja mieszana cera nie przyjmie balsamów dobrze. Natomiast muszę stwierdzić że sprawdził się o wiele lepiej na myślałam. Stosuję go codziennie i skóra jest delikatna i mniej podrażnień się pojawia. POLECAM!

Dobrze nawilża

Cetaphil, MD Dermoprotektor, Balsam do twarzy i ciała, który bardzo dobrze nawilża i nie przeczula skóry. Nie zatyka i nie tworzy tłustej warstwy. Dobry do ciała i twarzy. Łatwa aplikacja za pomocą pompki.

Bardzo dobry pordukt

Rewelacyjny krem z cetaphila (dobry dla cery delikatnej , suchej ,warżliwej i młodej) krem bardzo uniwersalny i warty zakupu.Gęsta konsystencja bardzo dobra do rozprowadzania.
Używam kremu od lat i jestem zadowolona.
Polecam.

Bardzo dobry

Cetaphil, MD Dermoprotektor, Balsam do twarzy i ciała, który sprawdza się przy cerze trądzikowej. Kupuje dla córki, bardzo ładnie nawilża skórę i łagodzi zmiany. Łatwa aplikacja. Kosmetyk tylko delikatnie pachnie.