A-Z Medica, No - Scar, Krem z masy perłowej przeciw bliznom i rozstępom `Perła Inków`

Zobacz oferty

wapteka.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.74/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Krem No - Scar Perła Inków zalecany jest na blizny po oparzeniach, zabiegach chirurgicznych, owrzodzeniach i trądziku. Zmniejsza i wygładza rozstępy. Działa rozjaśniająco, zmiękczająco oraz wygładzająco na stwardniałą i przerośniętą tkankę blizn, wpływając korzystnie na strukturę kolagenu. Dzięki obecności mikroelementów i aminokwasów przyspiesza regenerację tkanki oraz nawilża naskórek, dlatego znosi uczucie napięcia i świądu.
Uwaga: krem A - Z Medica No Scar można stosować wyłącznie na miejsca całkowicie wygojone.

U mnie niestety brak efektów

Pomimo regularnego stosowania produktu na różnego rodzaju blizny nie zauważyłam ich zmniejszenia czy ładniejszego gojenia. Produkt ma ładny zapach i przyjemną konsystencję, ale niestety to jedyne jego zalety. Będę musiała poszukać czegoś innego.

Spełnione obietnice

Krem zgodny z opisem, struktura ok, opakowanie nienaruszone. Krem przyjemny, lekki, szybko się wchłanka, wydajny, nie zapycha porów (jak większość kremów moją kapryśną cerę).

Przeciętny produkt

Kupiłam ten krem z myślą głównie o przebarwieniach i bliznach potrądzikowych.
Myślę że, akurat do tego się sprawdził ale niestety mnie zapchał. W tych miejscach gdzie go stosowałam na twarzy zaczęły mi się robić małe krostki. Dlatego uważam że lepszy byłby na ciało niż na twarz.

Naprawdę działa!

Testowałam już wiele kremów/żelów ale ten zdecydowanie wypada najlepiej. Faktycznie blizny po około miesiącu stosowania się rozjaśniły i są mniej widoczne. Napewno kupię następne opakowanie :)

Świetny produkt.

Ja: Mam skórę bardzo suchą, odwodnioną, atopową. Z tendencjami do uczuleń i pękających naczynek. Blizny goją się u mnie bardzo długo.

Oczekiwania: Dobre nawilżenie i rozjaśnienie blizn.

Opakowanie: Producent daje do wyboru dwie pojemności – standardową czyli 30 ml i ekonomiczną 50 ml. Obydwie formy to odkręcany, plastikowy słoik. Łatwo przez niego kontrolować zużycie produktu. Całość opakowana w papierowy karton i zafoliowana. Nie da się kupić tego kosmetyku wcześniej otwartego.

Wrażenia: Krem ma delikatna, ale dość zbitą konsystencję. Dobrze się nakłada i rozprowadza. Pachnie delikatnie i przyjemnie. Dobrze nawilża, odrobinę wypłaszcza i przy regularnym stosowaniu naprawdę ładnie rozjaśnia blizny. Stanowczo lepiej radzi sobie ze świeżymi bliznami, ale te starsze da się nim ładnie wyprowadzić. Mój mąż miał na szyi dużą, krwistoczerwoną bliznę po zabiegu. Operacja była kiedy był dzieckiem, a blizna przez wiele lat miała taki wygląd. Krem dzięki regularnemu stosowaniu znacznie ją rozjaśnił i blizna stała się jasnoróżowa. Moje blizny po stosowaniu tego specyfiku stały się bardziej białe, również znacznie jaśniejsze. Obydwoje używaliśmy tego kremu raczej na ciało, nie na twarz i blizny po trądzikowe. Moje oczekiwania względem działania tego kremu zostały spełnione w 100%. Przy tym kosmetyku ważna jest cierpliwość – trzeba zużyć około 3 opakowań by widzieć efekty. Moim zdaniem cena jest adekwatna do jakości produktu. Drobny minus za dostępność – nie zawsze da się go dostać w każdej aptece. Ja na pewno wrócę po kolejne opakowania.

sama nie wiem

Miałam wycinane dwa znamiona - jedno na udzie, a drugie na przedramieniu.
Po zagojeniu się ran zaczęłam stosować ten krem.
Sama nie wiem, czy to maść, czy to blizna się spłyca i goi z upływem czasu.
Nikt na pewno nie zaprzeczy, że nawilżanie takich miejsc na pewno pomaga.
Majątku też nie straciłam, więc nie ma co skreślać tego kosmetyku.

Wady:
-dostępność
-jakoś zbytnio efektów nie zauważyłam

Zalety:
-cena
-wydajność
-skład

W tym wypadku naprawdę ciężko orzec skuteczność kosmetyku.

Dobry

Krem polecono mi w aptece na bliznę po usunieciu pieprzyka (powiem Wam, bardzo brzydka blizna). Nie mogłam zniesc cebulowego zepachu cepana w ciągu dnia, potrzebowałam zamiennika.

Krem:
+ nieco wygładził bliznę (ale jest duza, wiec nie oczekiwałam cudów)
+ na pewno rozjasnil blizne
+fajnie nawilżał
+nie powodował swędzenia jak to byłow przypadku Cepanu
+nie jest tłusty

Fajny, jesli ktos nie lubi zapachu cebuli (cepan) lub formy olejku (bio oil). Jednak na cuda nie liczcie. Działa fajnie, ale bez efektu wow.

Dobry, ale trzeba wiedzieć kiedy zacząć stosować

Krem kupiłam z polecenia dermatologa jako dopełnienie kuracji Izotekiem jako produkt likwidujący przebarwienia bez wzmożonego złuszczania. Muszę przyznać, że była to zdecydowanie dobra porada :)

No scaru nie kupimy chyba w każdej aptece. W każdym razie ja czasami miewam problem z kupieniem go. Dostępny w dwóch wersjach- 30 ml lub 50, 50-tka zwykle znacznie bardziej się opłaca. Produkt w prostym, ale dosyć trwałym opakowaniu. Ma przyjemną, chociaż trochę tłustawą formułę. Skutecznego działania nie zapewnia standardowe wklepanie, ale wmasowanie w skórę. Dodatkowo całkiem ładnie pachnie, chociaż delikatnie.

Według mnie wiele niepochlebnych opinii o tym produkcie wynika ze złego stosowania. Producent zaznacza, że krem można stosować jedynie na zagojone miejsca. Dodatkowo w składzie znalazła się parafina i gliceryna, które z natury są źle tolerowane przez cerę tłustą, skłonną do zapychania. Nie jest to, więc produkt dla osób, które z trądzikiem jeszcze się zmagają- bardziej dla tych, którzy trądzik mają zaleczony, ale pozostały po nim czerwone wykwity. Z tym zadaniem według mnie radzi sobie całkiem nieźle. Zlikwidował u mnie w miarę świeże ślady, zdecydowanie rozjaśnił skórę, chociaż nie nawilża najlepiej. Przy kuracji Izotekiem nie starcza jako jedyny nawilżacz. Dla mnie to wstęp do późniejszego stosowania retinolu.

Stosuję od 3 miesięcy. Właśnie kupiłam kolejny słoiczek i pewnie nie będzie on tym ostatnim. Jestem zadowolona i spokojnie mogę polecić :)

Jest dobry

Bardzo dobra jakość. Olejek szybko się wchłania. Jedyna wada to pompka, z której pryska na wszystkie strony podczas aplikacji. Ale może to wada pojedyńczego egzemplarza. Ogólnie polecam

Dobry ale nie bardzo dobry

Krem kupiłam do wyrównania struktury i kolorytu skóry mając w pamięci jego działanie na moją skórę sprzed paru lat.
Krem jak typu produkty jest tani. Za 50 ml zapłaciłam w aptece 46 zł.
Początkowo używałam go jako samodzielnego produktu następnie w połączeniu z serum vit C.
Efekty są choć nie spektakularne i nie bez skutków ubocznych.
Po czasie stosowania przebarwienia są mniejsze a nierówności skóry spłycone.
Krem jednak wysusza skórę w miejscach gdzie jest sucha i zapycha pory powodując po czasie krostki.
W mojej ocenie krem lepiej się sprawdza w połączeniu z serum ponieważ przyśpiesza jego działanie.

zapychacz

Niestety w ogóle mi nie pomógł, a tylko sprawił, że w miejscach smarowania ( czoło i policzki) powychodziło krosty ropne. Masakra. Zapychacz, tłusty i zero efektu jeśli chodzi o jakikolwiek efekt co do blizn.

Skuteczny

skuteczność tego kremu doświadczyłam na własnej skórze, mając różne blizny (głównie przebarwienia na skórze po słońcu, trądziku itp.), a nawet po oparzeniu, gdzie skóra była ciemno brązowa i bardzo nie ładna (miałam poparzone dłonie), po 2 tygodniach codziennego smarowania, moje dłonie i twarz wyglądają super, nawet nie spodziewała się tak spektakularnych efektów w tak krótkim czasie, nadaj go stosuję, bo widzę, że warto :)