KWC LogobyWIZAŻ logo
Balsamy do ciała

Nacomi Natural Body Butter Fluffy Vanilla Creme Brulee Masło do ciała `Waniliowe creme brulee`

4,3 na 516 opinii

Kupi ponownie: 75% osób
    _inga
    4 / 5
    20 marca 2021 o 10:03
    Masło do ciała z masłem shea i olejem ze słodkich migdałów , Nacomi
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Masło kupiłam w jednej z drogerii internetowych Masło cudownie pachnie , wspaniale odżywia i nawilża skórę Skóra jest miękka, elastyczna i wygładzona Masło dobrze i szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze. Masło ma zgrabne estetyczne opakowanie słoiczek pozwalający wygodnie zużyć kosmetyk do końca pojemność 100 ml choć jak na kosmetyk do całego ciała przydało by się opakowanie o większej pojemności :) To masełko to świetne odżywienie dla mojej skóry po zimie pierwszy raz kupiłam ten kosmetyk ale chętnie sprawdzę jego w lecie przy opalaniu.
    Zalety:
    • cudownie pachnie
    • dobrze nawilża
    • odżywia i wygładza
    • skład
    • opakowanie
    Wady:
    • wydajność
    • 100 ml mała pojemność jak na kosmetyk do pielęgnacji całego ciała
    • cena
    W drogerii internetowej
    14 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 12 maja 2018 o 16:38
    Przyzwoity tłuścioch
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Produkt naturalny, jak to Nacomi. Żadnych zbędnych, kontrowersyjnych dodatków. Kupiłam w Hebe, z zamiarem stosowania go jako codzienny balsam do ciała, ale jego konsystencja i właściwości spowodowały, że ostatecznie skusiłam się na lżejszy produkt, a masło Nacomi zużyłam w inny sposób. Masło ma postać stałą, ale nie jest tak twarde jak chociażby masło kakaowe, czy nierafinowany olej kokosowy prosto z lodówki. Łatwo nabrać trochę masła na dłoń i pod wpływem ciepła skóry, szybko zamienia się w olej. Pachnie bardzo słodko, waniliowo i jadalnie. Ja ten zapach lubię, przypomina mi lody waniliowe. Mniam! Masło zapakowane jest w plastikowy słoiczek z nakrętką. Przy takiej konsystencji nie wyobrażam sobie innego rozwiązania. Masło zaaplikowane na skórę całego ciała pozostawia tłusty film i bardzo się lepi jeszcze przez kilka godzin, dlatego właśnie nie nadaje się dla mnie jako balsam do codziennego stosowania. Mój mężczyzna nie raz denerwował się na mnie i marudził, że znowu czymś się wysmarowałam i cała się kleję. Nałożony na skórę przed snem brudził pościel i zostawiał tłuste plamy. Przy bardzo suchej skórze warto go nałożyć od czasu do czasu, żeby zregenerować skórę, ale przy codziennym stosowaniu, jego kleista formuła jest po prostu zbyt uciążliwa. Zdecydowałam się zastosować go na twarz, jako nawilżająco- natłuszczającą maskę, kiedy to w okresie zimowym, skóra wysuszona od mrozu, błagała o coś cięższego, co złagodziłoby jej dolegliwości i masło to sprawdziło się idealnie. Zadziałało niczym opatrunek, również w okolicy oczu, gdzie skóra jest najcieńsza i najbardziej jej się oberwało przez niekorzyste warunki atmosferyczne i suche od kaloryferów powietrze. Zaaplikowałam na całą buzię, łącznie z powiekami i rzęsami, wmasowałam i zostawiłam na całą noc, a rano przemyłam twarz tonikiem. Nie zapchało mnie, nie zauważyłam niczego niepokojącego po takiej kuracji, a robiłam sobie taki opatrunek raz, czasami dwa razy w tygodniu. Masło sprawdza się również w maseczkach do włosów domowej roboty, zamiast oleju kokosowego. Ja łączyłam go z olejem rycynowym i jogurtem. Wydajność bardzo dobra, słoiczek wydaje się nieduży, ale po roztopieniu odrobiny produktu w dłoniach, otrzymujemy naprawdę sporo oleju. W okresie letnim raczej do niego nie wrócę, ale zimą pewnie znów się spotkamy.
    Zalety:
    • działa jak opatrunek na wysuszoną skórę
    • pięknie pachnie
    • niedrogi
    • polski produkt
    • świetny, prosty skład
    Wady:
    • zostawia tłusty film, bardzo się klei
    9 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 24 września 2017 o 23:25
    Skuteczna pielęgnacja zapobiegająca rozstępom
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Mam duże opakowanie tego masła. Jest mega wydajne. Wystarczy rozetrzeć odrobinkę w dłoniach. Zapach piękny. Stosuję już kilka miesięcy, tak ok. 2-3 razy w tygodniu. Skóra jest natluszczona, odżywiona, widać że jest taka dopieszczona :-) Problem suchych miejsc typu łokcie czy kolana poprostu nie istnieje przy stosowaniu tego masła. Kupiłam już sobie następne opakowanie, masło jest dostępne w Hebe, było na promocji to wzięłam na zapas mimo iż używam nadal pierwszego opakowania. Polecam do skóry suchej, a także po opalaniu, bo cudownie regeneruje i koi podrażnienia. Naturalne składniki i duża przyjemność w stosowaniu. Czasem smaruję grubą warstwą dłonie na noc i zakładam bawełniane rękawiczki. Pięknie regeneruje łapki i nawilża skórki wokół paznokci.
    Zalety:
    • Wydajność
    • Cena przystępna
    • Jakość produktu i jego naturalny skład
    • Z pudełeczka wyciągniemy wszystko do ostatniego grama
    • Świetnie natłuszcza i regeneruje
    • Bardzo uniwersalny kosmetyk
    • Ładnie pachnie
    • Dobrze się rozprowadza na skórze
    Wady:
    • Dla mnie bez wad :-)
    6 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 10 maja 2024 o 12:31
    Przyjemne
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Bardzo fajne masełko. Zapach jest ładny, waniliowy, ale nie zachwyca. Masełko jest twarde i trzeba je rozgrzewać w dłoni przed użyciem. Świetnie nawilża. Lubię się nim wysmarować na noc i wtedy rano budzę się z mięciutką skórą. Na co dzień się nie nadaje, bo jest bardzo tłuste
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 11 grudnia 2023 o 18:30
    Fanem nie zostanę
    Kupi ponownie:Nie
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Masełko kupiłam za 20zł w Hebe skuszona składem i zdecydowanie zapachem - jestem fanką wielu zapachów, ale apetyczne nut waniliowe w kosmetykach są jednymi z moich ulubionych. Zapach tego produktu porównałabym do najtańszych, parafinowych, waniliowych świeczek - mi się osobiście aż tak nie spodobał. Co do działania- skutecznie natłuszczał skórę, a zapach zostawał do następnej kąpieli. Mimo tego wątpię, że kupię ten produkt ponownie- zawiodła mnie wydajność, ponieważ dość sporo produktu trzeba nałożyć na skórę oraz nie jest tak "przyjemny" w rozprowadzaniu jak zwykły balsam czy mleczka.
    Zalety:
    • Natłuszczenie
    • Zapach zostaje na skórze - świetna opcja do budowania zapachu, jeżeli ktoś lubi "świeczkową" wanilię
    Wady:
    • Koniec końców "sztuczny" zapach wanilii
    • Wysoka cena
    • Wydajność
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne