Deborah, 24 Ore Perfect, Fondotinta SPF 10 (Długotrwały podkład)

Deborah, 24 Ore Perfect, Fondotinta SPF 10 (Długotrwały podkład)

Kategoria
Marka
Cena PLN 59.00

Formuła 24 godzinna jest punktem zwrotnym w asortymencie makijażowym Deborah: gdy mówi się `Formuła 24 godzinna` ludzie instynktownie myślą o znakomitym, kosmetycznym specjaliście i niesamowicie komfortowym produkcie, który pozostaje w stanie nienaruszonym przez całą dobę. Dokładnie tak jak nowy podkład 24 ORE, który zapewnia kobietom perfekcyjny wygląd cery, o jakim zawsze marzyły.
Miękki i kremowy, nowy podkład 24 ORE wspaniale się rozprowadza i nadaje skórze naturalny, perfekcyjny wygląd; jest nieskończenie wytrzymały, pozostawia przejrzyste, aksamitne wykończenie, które poprawia koloryt każdej cery.

fluidy
sucha
o przedłużonej trwałości, kryjące, ujednolicające
Krycie
średnie
z pompką, w buteleczce
Filtry
SPF 15 – 30

Nie dla cery mieszanej..

Po przeczytaniu zapewnień producenta liczyłam ze będzie kryjący, trwały i jako ze jest dla cery suchej będzie wyglądał świeżo. Niestety u mnie się nie sprawdził, wyglada ciężko, takie tluste ciastko…
Może faktycznie kryje ale trwały nie jest

Genialny

Podkład odkryłam przypadkowo Dzięki próbce dodanej do gazety. Jest łatwy w aplikacji tani i bardzo dobrze nawilża, świetnie kryje łatwo się rozprowadza nie powoduje pogorszenie cery. Minusem jest dostępność.

świetny podkład

Kupiłam po wypróbowaniu próbki dodanej do gazety. podkład był świetny, swego czasu był dostępny w Douglas później znając moje szczęście co do ulubionych kosmetyków został wycofany. Kupowałam online na Allegro aż wrócił do Rossman a póżniej do innych drogerii.
Produkt ma właściwości pielęgnacyjne, świetnie działa na cerę mieszaną. Nie uczulał, nie podrażniał. Super krycie, wydajność i pompka.

uwielbiam!

Naprawdę polubiłam ten podkład. Zamówiłam trochę w ciemno, nie będąc pewna koloru. 0 fair vanilla okazał się bardzo jasnym, lekko żółtym beżem (na poziomie revlon 150buff). Bardzo dobrze zgrał się z moją karnacją zimą. Niesamowicie przyjemnie się go używa. Jest dość gęsty, fajnie rozsmarowuje się na skórze, dając takie uczucie otulenia, pielęgnacji. Ślicznie, lekko kwiatowo pachnie. Nie zasycha zbyt szybko, nie robi plam. Daje aksamitny, ale nie mocno matowy efekt. Zależnie od tego, czy używamy pod spód bardziej tłustego kremu, czy wchłaniającego się do matu będzie dłużej lub krócej matowy. Teraz, kiedy minęły mrozy i używam lekkiego kremu, podkład praktycznie cały dzień wygląda dobrze, niczym nie przypudrowany. Po 4-5 godzinach lekko się wyświeca, ale to taki naturalny błysk, nie daje efektu ochydnej, tłustej, woskowej maski, jak niektóre podkłady. Nie jest ekstremalnie trwały, ani mocno kryjący, ale daje zadowalający efekt. Krycie jest średnie, zakryje małe przebarwienia czy zaczerwienienia i jest naprawdę niewidoczny. Nie podkreśla też suchych skórek, a nawet daje uczucie nawilżenia skóry.

Bardzo dobry!

Dobry, drogeryjny podkład. Jedna warstwa daje niezłe krycie, które można budować dodając kolejną. Zastyga na półmatowo, ja pudruję strefę T, policzki omiatam a podkład trzyma się cały dzień. Nie wyświeca się, nie robi plan, trzyma się równo na całej buzi, wygląda ładnie do końca dnia (mam cerę mieszaną w kierunku suchej).
Polecam, szczególnie ze względu na lekkość na skórze przy ładnym kryciu.

Prawie doskonały

Podkład udało mi się zakupić w promocji -40% Super Pharm ;)
Mam cerę mieszaną i wybrałam kolor Vanilla.
Flakonik ma delikatnie mleczne szkło i ładny design. Pompka jest bardzo wygodna i doskonale dozuje fluid.
Podkład ma bardzo aksamitną konsystencję, dlatego już sama aplikacja jest niezwykle przyjemna :) Takie lubię najbardziej. Niestety, podkład dość długo się wchłania, co bardzo mnie denerwuje rano ;) Zakrywa moje niedoskonałości, które czasami wyskakują. Po utrwaleniu pudrem sypkim, utrzymuje się na twarzy prawie cały dzień, ale nie jest już tak perfekcyjny po kilku godzinach jak na początku... Niestety, zbiera się w bruzdach i tego w nim nie lubię. Ja mam ich niewiele a jeśli ktoś ma więcej, to raczej nie polubicie się. Kiedy, użyłam go pierwszego dnia, przez kilka godzin myślałam, że znalazłam doskonały produkt, ale rozczarowanie przyszło wieczorem...
Mimo tych niewielkich minusów bardzo lubię go używać ;)

Uwaga na nazwę, to nie jest ten nowy podkład :D

Zacznę od tego, że pomyliłam się. Chciałam kupić ich nowy podkład, ten z pacynką. Tamten nazywa się praktycznie tak samo, różni się końcówka (tam jest full/total cover, jakoś tak dopisane). Nie wiedziałam, że są dwa o praktycznie identycznej nazwie, także uwaga dziewczyny, uwaga na nazwę, to nie jest nowy podkład, tak wychwalany na yt i blogach.
To teraz do rzeczy:
-krycie bardzo lekkie, ja takiego nie lubię, a nie da się go zbytnio budować, bo nowe warstwy ściągają stare i nawet jak się go nałoży dużo to i tak wszystko prześwituje
- odbija się, dość mocno, tym samym łatwo się ściera przy kontakcie z szalikiem czy czyimś ramieniem...no wiecie
- na tłustej cerze nie wyświeca się szybko, wyświeca sie standardowo, po jakiś 4 godzinach, to nie jest wcale źle
- nie podkreśla porów
- lekka bardziej płynna konsystencja
- opakowanie z pompką, to zawsze na plus
- kolor 0, dla mnie trochę zbyt trupi (wzięłam ten, bo myślałam, że zamawiam ten drugi podkład, który podobno bardzo ciemnieje-ten nie ciemnieje)

Ciężko mi ocenić ten podkład, bo chciałam ten drugi, który miał być chyba jego kompletnym przeciwieństwem. Jak na lekki, słabo kryjący podkład, nie jest zły. Nie wyświeca mi się jakoś bardzo, trwałość jest nie najgorsza, pod warunkiem, że podkład się czegoś lub kogoś nie dotknie, wtedy od razu się ściera. Nie jest zły, ale raczej dla ładnej cery, bez przebarwień i niczego do zakrycia. Oceniam na 3, bo nawet w takiej cenie jak ja kupiłam (45 zł promo w sp), można kupić lepszy, trwalszy podkład tego typu.

(Minus w pamięci, tzn nie wliczam do oceny kosmetyku, za dostępność tych produktów, u mnie nie ma ich w żadnym Rossmannie, chociaż pokazuje, że w jednym powinny być, nie ma ich nigdzie, a nawet w Internecie ciężko kupić. Chcę kupić i nie mogę.)

To nie to

Niestety mojej mieszanej cerze z rumieniem na policzkach średnio podpasował. Kryje na średnim poziomie, nie trzymał długo matu bo już po 4 h zaczynałam się świecić. Nie jest także długotrwały, łatwo się ściera. Najjaśniejszy kolor jest dla mnie dużo za ciemny ale ja jestem dużym bladziochem (rozjaśniam nawet revlona 150 buff). Nie był najgorszym podkładem jakiego używałam ale na pewno nie kupię go ponownie.

Całkiem niezły.

Podkład znalazłam w jeden z edycji kosmetycznych boxówi całkiem całkiem mi się spodobał.

Konsystencja - szybko zastygająca. To jest chyba fakt, o którym trzeba wspomnieć w pierwszej kolejności. podkład należy rozprowadzać dosyć sprawnie, bo później pojawiają się problemy.

Efekty - podkład daje przyjemne krycie, jednak czasem też lubi dawać efekt maski. Nie ciastkuje się, nie waży, fajnie współpracuje z innymi kosmetykami. W żaden sposób nie podrażnił mojej skóry, ani jej nie zapchał. Jeśli chodzi o jego trwałość to uznałabym ją za dobra, ale nie tak dobrą jak obiecuje nam producent.

Opakowanie - ładne, praktyczne opakowanie z pompką. Pompka się nie zacina, a samo opakowanie nie jest jakoś bardzo podatne na uszkodzenia.

Cena/dostępność - jest dosyć drogi, za ta cenę można znaleźć już coś z czym się pracuje znacznie łatwiej. Dostępność też nie jest jego wielka zaletą - nawet w drogeriach internetowych nie jest łatwo go złapać.

Średni w kierunku do dobrego

Plusy:
- łatwo się rozprowadza
- nie ciastkuje się
- nadaje ładny wygląd
- nie zapycha
- ładne opakowanie z funkcjonalną pompką

Minusy:
- cena regularna
- trwałość mocno średnia, to właśnie z jej powodu już nie kupię tego produktu

Aktualnie ulubiony!

Właśnie z niezadowoleniem odkryłam że mi się skończył :( pora podsumować naszą wspólną przygodę. Podkład jest gęsty i kremowy. Dobrze się go aplikuje bo nie spływa i nie zasycha za szybko. Ja nakładam go blenderem i pięknie wpasowuje się w moją skórę. Widziałam stare recenzje że odcienie były za ciemne. Teraz są jasne do wyboru. Ja mam fair vanilla i jest naprawdę jaśniutki. Podkład ładnie kryje niedoskonałości nie tworząc efektu maski. Trzyma się cały dzień bez poprawek. Nie zapycha i nie wysusza. Będę czekać na kolejną promocję w Rosmanie by dorwać go taniej :)

Miłe zskoczenie

Podkład otrzymałam w boksie kosmetycznym JOYBOX- nr 0 FAIR VANILLA, ładny jasny beżowo-żóltawy kolorek. Na szczęście nie ma różowych ani pomarańczowych podtonów.
Nie spodziewałam się niczego super, ale muszę przyznać , że to bardzo fajny produkt.
Podkład ma bardzo ładny kwiatowy zapach . Mogłabym mieć takie perfumy :)
Nakładam go na twarz blenderem i bardzo ładnie kryje . Nie tworzy maski.
Twarz ma delikatne glov, wygląda bardzo świeżo i jast bardzo ładnie wygładzona.
Na aplikację blenderem używam ok 2,5 pompki.
Po kilku godzinach na mojej strefie T muszę zebrać sebum, ale to normalne.
Dobrze dogaduje się z kremami, bazami i pudrem.
Jest trochę problem z dostępnością. Jedynie gdzie go znalazłam to drogeria Kontigo w cenie 57,99zł.
Czy go kupię? Tak kupię, ponieważ za taką cenę / w Kontigo często bywają promocje-na dzień dzisiejszy 28,99zł/ to bardzo dobry produkt.