Bielenda, Bio Plantacja Kokos, Naturalne masło kokosowe do ciała `Anti - Stress`

Naturalne masło kokosowe do ciała chroni młody wygląd i siły witalne skóry przed czynnikami zewnętrznymi. Intensywnie nawilża, zmiękcza i wygładza, poprawia elastyczność i sprężystość skóry. Szybko się wchłania, pozostawia uczucie gładkości i komfortu oraz długotrwały efekt miękkiej i gładkiej skóry.

Zawiera aktywne składniki roślinne z certyfikowanych upraw: mleko kokosowe (bogate żródło naturalnych protein, węglowodanów i kwasów tłuszczowych, wzmaga odporność na infekcje oraz przeciwdziała podrażnieniom) i olejek kokosowy (bogate źródło nasyconych kwasów tłuszczowych o silnych właściwościach regeneracyjnych, nawilżających i wygładzających, doskonale chroni przed szkodliwym działaniem środowiska zewnętrznego).

Rewelacja!

jednym słowem to masełko to: rewelka! Jak dla mnie nie posiada zadnych wad. Jak dla mnie idealny.

+ zapach
+ nawilżenie skóry
+wygładzenie skóry

no ewentualnym minusem jest jesgo brak w sklepach ;/ nie moge go nigdzie dostac i chyba jedynym wyjsciem bedzie zakup przez internet.

Godny polecenia ;)

Używam tego produktu od: 1 rok

Godne polecenia masełko

Uwielbiam kupować wszelkie masełka, kremy i musy do ciała, wolę je od balsamów i mleczek, tych używam głównie latem.

Nawilżenie:
masełka bielendy nawilżają bardzo ładnie, mam skórę normalną, która jest okresowo przesuszona w sezonie zimowo-jesiennym, myślę, że do suchej skóry również się nada

Konsystencja:
masełko ma taką konsystencję, jaką mieć powinno - jest gęste, prawdziwie maślane, takie, jak lubię

Wchłanianie:
wchłania się chwilkę, trzeba się przyłożyć do rozsmarowywania, ale to masełko i tego powinniśmy się spodziewać

zapach słodki, taki cukrowo-kokosowy, bardzo ładnie, nienachalny, nie denerwuje, nie przytłacza

Cena i wydajność:
cena w normie, wydajność jak to masełka, też w porządku

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Gdyby miało bardziej naturalny skład...

Staram się ostatnio używać głównie eko kosmetyków, więc w zasadzie to masło odpada, bo ma w składzie masę składników nienaturalnych. Ale i tak jest świetne. Doskonała konsystencja, BOSKI zapach, czysta przyjemność stosowania!. Jeśli chodzi o działanie, masło to nawilża skórę bardzo dobrze, szybko się wchłania, zapach długo utrzymuje się na skórze. Przymknę oko na ten skład i na pewno kupię ponownie, bo jest to produkt godny polecenia.

Cudowne !

Masło to kupiłam pierwszy raz po wypróbowaniu roślinnego z tej serii jakoś ponad rok temu albo i może już dwa. I się zakochałam. Zapachowe balsamy szybko mi się nudziły i zawsze kupowałam coś nowego, w tym przypadku jednak, zapragnęłam od razu mieć kolejne jak tylko pierwsze mi się skończyło.
Opakowanie ładne, poręczne, solidne. Konsystencja gęsta, treściwa jednak i tak dość dobrze się rozprowadzała, może bardziej topornie niż inne ale to i tak był plus przy tym zapachu ! Niwelował u mnie jakiekolwiek smutki, po całym dniu mazianie się nim to czysta przyjemność. Nie jest dla mnie mdły, może i nie jest to zapach prawdziwego kokosa tylko słodziak ale dla mnie i tak cudowny i wcale nie nudzący. Nadaje się na zimę jak i na lato. I pod względem zapachu jak i działania. Nawilża bardzo dobrze, długo trwale, widać efekty po regularnym stosowaniu, skóra jest napięta i gładka, miła i miękka. Masło jest mało wydajne ale to może moja wina gdyż zawsze dużo tego biorę. Nie mogę teraz dostać tego masła, ciągle widzę tylko nową serie Bielendy, może jednak źle szukam, zawsze interesują mnie promocję, więc wiem że w drogeriach jak Rossmann teraz jej nie dostane ale może w jakimś hipermarkecie jeszcze jest. Mimo to napewno też wypróbuje inne masła, to jak i roślinne są genialne jak na miano masła. Polecam !!

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: trzy opakowania

bardzo przyjemne masło

Masła do ciała Bielendy to mój zdecydowany pielęgnacyjny hit. Mimo że najbardziej polubiłam to o zapachu awokado to kokosowe też świetnie sprawdziło się na mojej skórze. Zapach jest fantastyczny - tropikalny, słodki a zarazem nietypowy kokos (przełamany jakąś świeższą nutą, która sprawia, że całość jest przyjemna ale nie mdła). Konsystencja idealna - gęsta, puszysta i miła. Przyjemnie się rozsmarowuje, szybko wchłania, zostawia na skórze delikatny film i piękny zapach. Nawilżanie bardzo mnie satysfakcjonuje - skóra jest miękka i gładka i zdrowa. Bardzo fajne opakowanie - miłe dla oka i funkcjonalne, można wydobyć kosmetyk do końca.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1x 200 ml

fajne

Przede wszystkim z mojej strony zakup dla zapachu .... Nawilża , odżywia ,przyjemnie się rozsmarowuje ,troszkę dłużej się wchłania ale to masło,czyli troszkę cięża konsystencja- wiec usprawiedliwione...Wydajne.

Używam tego produktu od:jakiś czas
Ilość zużytych opakowań:kilka

Doskonałe!

Bardzo przyjemny produkt! Piękny tropikalny zapach. Dobrze się smaruje i świetnie nawilża, odżywia suchą skórę. Używam całej serii i jestem zachwycona!

Używam tego produktu od: 1 mies

Świetne!

Super masełko! Przyjemna konsystencja, przeeeecudowny zapach, to może niezupełnie kokos, ale ja go wprost uwielbiam. I ważne że naprawde długo utrzymuje się na skórze. Masełko ma idealna konsystencję, nie za gęstą, nie za rzadką, więc super sie rozprowadza. Wydajność i cena w porządku. Fajnie nawilża, daje uczucie komfortu. Ale ja je kocham przede wszystkim ze względu na zapach !! ;d

Używam tego produktu od: 1 mies.

Przyjemne masełko ;)

A mnie zachwyciło to masło. Nie jest bardzo gęste jak inne masła. Łatwo się rozsmarowuje. Szybko się wchłania. Pozostawia delikatny film na skórze. Bardzo dobrze nawilża. Zapach faktycznie kokosa nie przypomina (szkoda), ale nie jest nachalny, duszący czy mdły. Kupiłam w promocji po 6zł :) Po przetestowaniu poleciałam po zapas bo uważam, że jest to bardzo dobry produkt.

Lekki niedosyt

Bardzo gęste, treściwe i odżywcze masełko. Nawilża i wygładza, poprawy elastyczności i sprężystości skóry nie zauważyłam. Dość mocno natłuszcza (masło shea, masło kakaowe, olejek kokosowy + solidna dawka gliceryny). Nie wchłania się do końca, pozostawia połyskliwy film, czego akurat nie lubię, dlatego aplikuję oszczędnie. Wymaga porządnego wmasowania - pod tym względem przypomina gęste i tłuste masła TBS, ja natomiast wolę lżejsze masełka (Ziaja, Joanna).
Z pewnością przyniesie ulgę skórze suchej, dla normalnej jest nieco za ciężkie.
Zapach bardzo słodki. Z kokosem ma niewiele wspólnego, ale o tym wiedziałam już przed zakupem. Nie spodziewałam się jedynie, że będzie tak mocny...
Ładne i praktyczne opakowanie, standardowa wydajność (miesiąc).
Nie przewiduję ponownego zakupu, mam już swoich ulubieńców w tej kategorii.

świetne z poślizgiem:)

Uwielbiam masła do ciała bielendy, wcześniej miałam kilka o innych zapach i muszę przyznać, że działają rewelacyjnie. Zapach moim zdaniem przyjemny, dzięki bogu nie jest przesadzony, więc mdłości nie mam:)

Bardzo lubię poślizg i łatwe roprowadzanie, delikatny (ale nie tłusty) film, który zostaje na skórze. Skóra jest bardzo dobrze nawilżona, gładka i błyszcząca (ale nie jest to tłusty połysk, tylko taki zdrowy, wypolerowany);)

Świetne masełko, na pewno jeszcze kupię bawełnę:)

Używam tego produktu od: m-c
Ilość zużytych opakowań:1 a wcześniej inne zapachy, to w sumie z 5

nie-kokos

Zapach to na pewno nie jest kokosowy. A szkoda, bo bardziej polubilabym ten produkt. Generalnie maselko jest bardzo tresciwe, ale nie rozsmarowuje sie zbyt ciezko. Jest dosc drogie, ale wydajne. Mysle, ze kupilabym ponownie, ale w nizszej cenie niz 20zl. Pozostawia filmik, ale taki przyjemny. Nawilza i bardzo natluszcza-radzi sobie z tym dobrze, choc moja skora nie jest zbyt wymagajaca. Skora po nim jest gladka, ale za dlugo troche sie wchlania. Zapach utrzymuje sie dlugo na skorze, co akurat mi przeszkadza. Przyczepic sie moge tez do tego, ze powoduje powstanie malych, drobych krostek na ramionach. Jak przestalam sie tam smarowac, wiecej sie nie pojawily. Używam tego produktu od:nie pamietam jak dlugo