Bielenda, Idealny Krem Do Rąk Anti - Age, Krem do rąk `Q10`

Bielenda, Idealny Krem Do Rąk Anti - Age, Krem do rąk `Q10`

Niezwykle skuteczny krem do skóry dłoni, oparty na zaawansowanym systemie Anti - Age. Składniki aktywne o udowodnionym działaniu przeciwstarzeniowym i pielęgnującym koenzym Q10 oraz witaminy A + E, wnikają w głąb skóry i radykalnie:
- rozjaśniają przebarwienia związane z wiekiem i wpływem słońca,
- przyspieszają odnowę naskórka,
- w widoczny sposób wzmacniają paznokcie,
- intensywnie zmiękczają i wygładzają skórę,
- chronią przed fotostarzeniem.
Efekt: zredukowane przebarwienia, widoczna poprawa kondycji skóry i paznokci, elastyczna i gładka skóra.

Bez szału

Od producentwa wraz z moją opinią od razu:
- rozjaśniają przebarwienia związane z wiekiem i wpływem słońca-nic takiego nie zauważyłam.
- przyspieszają odnowę naskórka-coś w tym jest
- w widoczny sposób wzmacniają paznokcie-nie?
- intensywnie zmiękczają i wygładzają skórę-tylko do pierwszego umycia rąk po kremie.
- chronią przed fotostarzeniem-nie jestem pewna,ale filtr ma.
Efekt: zredukowane przebarwienia-nie, widoczna poprawa kondycji skóry i paznokci-nie, elastyczna i gładka skóra-tak,ale tylko na chwilę.
Pojemność:100 ml (9zł)
Wydajność:Bardzo dobra
Konsystencja:Typowa dla kremu,lekko różowa,dobrze się rozprowadza,szybko wchłania i nie brudzi.
Skład w załączniku.
Moja opinia:Krem ma przeciętne właściwości nawilżające,więc jeśli często się go nie aplikuje to nie robi zupełnie nic.Tak na prawdę efekt fajnej skóry na rękach widać tylko po jego aplikacji.Tak jak już napisałam do pierwszego (z)mycia rąk.Myślę,że w takiej cenie możecie znaleźć o wiele lepsze kremy nawilżające o takim czy też podobnym składzie.

Ilość zużytych opakowań: około 45 % do końca

Nieidealny

Krótko i treściwie.

Krem ma przeciętne właściwości nawilżające - wymaga częstej reaplikacji. Zwłaszcza przy wykonywaniu robót domowych bez rękawiczek (mycie okien, pranie ręczne, zmywanie).

O wzmocnieniu paznokci możemy zapomnieć - łamały się mi jak nigdy dotąd.

Jego wielka zaleta to filtr SPF10, ale nie jestem przekonana że jest stabilny. Może się przydać osobom pracującym pod gołym niebem np. w ogrodzie. Uchroni ręce przed fotostarzeniem i tylko tyle.