Eveline Cosmetics, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3 w 1

Eveline Cosmetics, Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3 w 1

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.63/5

Cena PLN 11.00

Eveline Advance Volumiere skoncentrowane serum do rzęs 3w1 to zaawansowana technologia dla piękna rzęs. Nowoczesne serum do rzęs łączy w sobie 3 właściwości: serum odbudowującego, aktywatora wzrostu włosa i bazy pod tusz.
Opatentowany Bio Restore Complex gwarantuje głęboką odbudowę, regenerację i ochronę struktury włosa.
Specjalnie zaprojektowana szczoteczka i satynowa konsystencja kosmetyku sprawią, że oczy nabiorą hipnotyzującego spojrzenia.
W skład serum skoncentrowanego do rzęs 3 w 1 Eveline wchodzą specjalnie dobrane składniki naturalnego pochodzenia:
- Bio Restore Complex zawierający proteiny sojowe błyskawicznie wnika w głąb włosa, radykalnie odbudowując i chroniąc jego strukturę oraz zapobiegając wypadaniu rzęs podczas demakijażu,
- kwas hialuronowy nawilża, rewitalizuje i stymuluje wzrost rzęs,
- D - pantenol skutecznie uelastycznia i odżywia rzęsy od nasady aż po same końce.

regenerujące, stymulujące wzrost
odżywki do rzęs
w tuszu

Miłe zaskoczenie

Odżywkę kupiłam z polecenia koleżanek z pracy. Mam naturalnie bardzo długie rzęsy. Odżywkę stosowałam codziennie przez miesiąc jako bazę pod tusz do rzęs i jestem bardzo zadowolona z efektu. Moje rzęsy są rozdzielone i podkręcone a z tym zawsze miałam największy problem. Teraz nawet bez użycia zalotki moje rzęsy wyglądają perfekcyjnie. Odżywka poprawiła kondycję moich rzęs, które często wypadały- a teraz prawie w ogóle :) moje rzęsy są odżywione i wyglądają super nawet po nałożeniu najtańszego tuszu.

Okej

Na pewno ta baza pogrubia rzęsy i sprawia, że nie wyglądają „sucho”, ale jeśli macie problem z rozprostowaniem rzęs to uważałabym. Niestety moje rzęsy są bardzo proste i używając tej bazy chociażby na końcówki rzęs potrafiła mi je rozprostować nawet po zalotce. Jest okej, warto spróbować.

najlepsza baza pod tusz

Używam tej odżywki już od kilku dobrych lat i jestem bardzo zadowolona. Na początku stosowałam ją jako odżywkę na noc jednak bardziej sprawdziła mi się jako baza pod tusz. Ma ona biały kolor jednak idealnie wydłuża ona rzęsy przez co efekt po tuszu jest o wiele lepszy. Totalnie polecam.

Uwielbiałam, ale przestałam używać

Kiedyś uwielbiałam tą odżywkę. Nie za efekt odżywienia rzęs, bo takiego też jakoś za bardzo nie zauważałam. Liczyło się za to to, że odżywka wyglądała świetnie pod tuszem do rzęs. Pogrubiała i bardzo wydłużała moje rzęsy, przez co wyglądały pięknie. Używałam jej lata, dopóki moja znajoma nie spytała mnie czemu mam zielone rzęsy. I ja to dostrzegłam, ta odżywka po prostu zmieniała kolor mojego tuszu i często zostawała też na rzęsach przy oku, przez co miałam tam białe rzęsy. Tak moja miłość się skończyła.

Fajna baza pod maskarę

Jest to serum 3w1, jednak j najbardziej lubię jej działanie jako baza pod tusz. Ma biały kolor, dzięki czemu widzę jak wydłuża rzęsy i ile produktu naniosłem na rzęsy. Szybko zasycha, więc prawie od razu można nałożyć tusz. Widać różnicę, gdy ma się na oku bazę, a jak nie ma.
Przy codziennym użytkowaniu rzęsy są mocniejsze, ale nie wiem czy jest ich więcej.

Idealna jako baza pod tusz

Eveline cosmetics Advance Volumiere, Skoncentrowane serum do rzęs 3w1-idealniw nadaje się jako baza pod tusz.

Zacznijmy od opakowania, serum znajduje się w plastikowym pojemniku z szczoteczka do rzęs. Pojemność to 10ml. Szafa graficzna produkty jest minimalistyczna, znajdują się kolory biało-zielone z srebrnymi napisami. Dobrze się zamyka nie ma możliwości przypadkowego otwarcia.

Konsystencja w moim odczuciu jest dość Gęsta,produkt jest w kolorze białym, bez zapachowe.
Na rzęsach pozostawia biały kolor.

Serum można stosować na rzęsach na całą noc, jako odżywka Regenerujący rzęsy, ale także jako baza pod tusz.

Efekty stosowania jako bazy - rozdziela oraz wydłuża rzęsy, efekty są bardzo widoczne. Idealnie nadaje się pod słabsze tusze, przy tej bazie wyglądają o wiele lepiej.

Raczej baza niż odżywka

Przed zakupem przeczytałam wiele opinii na temat tej odżywki więc nie było to dla mnie zaskoczeniem że nie sprawi że moje rzęsy urosną do nieba. Więc jeśli ktoś szuka produktu na porost rzęs to raczej nie będzie to trafiony wybór.

Natomiast produkt ten sprawia się idealnie jako baza pod tusz do rzęs. Rzęsy wydają się znacznie dłuższe i grubsze. Jednak trzeba uważać z ilością bo można łatwo skleić sobie rzęsy.

Podsumowując - termin odżywka jest tutaj bardzo nie trafiony, jeśli natomiast ktoś szuka zwykłej bazy pod makijaż - warto spróbować.

Serum do rzęs

Fajne jako baza pod tusz, używam codziennie bez tego nie maluję rzęs. Wydłuża pogrubia, mam wrażenie że wieczorem łatwiej się tusz zmywa szczególnie ten wodoodporny. Ale czy użyłabym to jako odżywka? raczej nie, jest bardzo gęste i nie widziałam poprawy po stosowaniu w ten sposób.

Fajne serum

W porządku serum do rzęs, jest na drugim miejscu zaraz po tym z olejkiem arganowym. Nie odstaje od niego jakoś bardzo aczkolwiek każdy ma indywidualne potrzeby. Mimo wszystko polecam

odbudowa i baza

Przez ostatnie 3 miesiące używałam produktu od Eveline, by odbudować swoje rzęsy. Efekt po używaniu tej odżywki był widoczny już po kilku użyciach, a rzęsy stały się grubsze i zdrowsze. Okazało się, że jest również idealny jako baza pod tusz i sprawia, że efekt wizualny jest o wiele lepszy!!

Spoko serum

Probowalam stosowac go jako serum do rzes, szczerze nie ma wielkich roznic, ale jako 'podklad' pod tusz jest naprawde super, i dlatego polecam i kupie kolejne opakowanie (bedzie dla mnie juz chyba 4)

4/5

Jako odżywka nie zauważyłam większych efektów, lecz jako baza pod tusz sprawdza się świetnie rozdziela rzęsy i je wydłuża. Myślę, że będę ją dalej kupować.