KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 66% osób
  • 19 lipca 2019 o 12:31
    Jako baza pod tusz
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupiłam, bo potrzebowałam czegoś co odżywi moje rzęsy, które wypadały. Używałam głównie tylko na noc, ponieważ na rzęsach zostawia biały kolor. Faktycznie rzęsy przestały wypadać i trochę urosły, ale na efekty trzeba poczekać. Nie jest to efekt, jakiego oczekiwałam od serum do rzęs. Byłam zawiedziona, że produkt okazał się bezskuteczny. Później dowiedziałam się, że można odżywkę używać jako baza pod tusz. I tutaj moja opinia się zmieniła, co do tego serum. Jako baza pod tusz spisuje się rewelacyjnie! Pod tym względem efekty są widoczne. Rzęsy są zdecydowanie dłuższe. Nawet te tusze, które są słabe z tą bazą wyglądają świetnie. ✔️ świetna jako baza pod tusz ✔️ nie powoduje osypu tuszu ✔️ rzęsy przestały wypadać ✔️ wygodny aplikator ❌ daje biały kolor ❌ jako serum się nie spisuje Mimo tych wad i tak lubię te serum.
    48 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 7 lipca 2024 o 23:19
    Świetny, multifunkcyjny produkt w niskiej cenie.
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Eveline to jedna z tych marek, która bezsprzecznie rządzi na polskim, drogeryjnym rynku kosmetycznym. Wypróbowałam już wiele propozycji stworzonych pod jej logo, zwłaszcza tych makijażowych i w większości przypadków byłam zadowolona. Mogę śmiało zdradzić, że nie inaczej było i tym razem, ale o tym dalej :) Na skoncentrowane serum do rzęs 3 w 1 natrafiłam w drogerii Rossmann, gdzie było akurat w promocyjnej cenie niewiele ponad 10 złotych. Według producenta kosmetyk łączy w sobie właściwości serum odbudowującego, aktywatora wzrostu włosa i bazy pod tusz. Multifunkcyjnie i bardzo ciekawie. Kosmetyk umieszczony jest w kartoniku, gdzie znajduje się jego dokładny opis. Za główne opakowanie służy biało-zielona tuba skrywająca serum oraz rewelacyjną szczoteczkę, która świetnie rozdziela rzęsy i nakłada idealną ilość produktu. Naprawdę używa się jej banalnie prosto i szybko, nawet w przypadku króciutkich włosków w wewnętrznych kącikach. Sam specyfik ma białą barwę i jest widoczny na rzęsach po nałożeniu, dlatego bez tuszu się nie obędzie. Widać jednak, jak po pomalowaniu serum włoski zyskują zarówno na długości, jak i grubości bez efektu ich posklejania. A po pomalowaniu mascarą to już w ogóle dzieje się magia! Stosując to serum, używałam głównie jako tuszu klasyka Max Factor 2000 calorie i był to serio zgrany duet! Rzęsy prezentowały się ładnie i widać było, że produkt naprawdę dużo dodaje włoskom w porównaniu do zastosowania samej mascary. Dlatego jako baza sprawdzą się super, bo wydobywa z tuszu wszystko, co najlepsze. Zdradzę Wam jednak pewien trik: najlepiej po nałożeniu tejże bazy od razu pomalować rzęsy tuszem, póki ona jeszcze w pełni nie zastygnie. Potem jest ciężej i rezultaty są w mojej opinii gorsze. Przechodząc do efektów pielęgnacyjnych, stosowałam to serum prawie codziennie, a w rezultacie otrzymałam rzęsy, które stały się bardziej błyszczące oraz zdecydowanie mniej wypadające. A wszystko to za sprawą takich składników jak: * Bio Restore Complex zapobiegajacy wypadaniu włosków * nawilżający kwas hialuronowy * d-pantenol uelastyczniający rzęsy. Niestety w INCI mamy i mniej chwalebne składniki (Trójetanoloamina, DMDM Hydantoin, liczne parabeny), co na dobrą sprawę jest jedynym minusem tegoż kosmetyku. Podsumowując: to skoncentrowane serum sprawdza się zarówno jako odżywka, jak i jako baza pod tusz. Bardzo się z tym produktem polubiłam, gdyż pozwala osiągnać dużo ładniejszy efekt na rzęsach niż przy stosowaniu tuszu solo. A wszystko to przy zachowaniu super wydajności (u mnie zużycie wyniosło ponad 3 miesiące regularnego stosowania co najmniej 4/5x w tygodniu) oraz przy świetnej cenie i bezproblemowej dostępności marki. Oczywiście z czystym sumieniem polecam!
    Zalety:
    • wielofunkcyjność - produkt sprawdza się zarówno jako kosmetyk pielegnujący rzęsy, jak i jako baza pod tusz
    • pozwala zdecydowanie wydłużyć, pogrubić i podkręcić włoski, dzięki czemu po mascarze rzęsy wyglądają naprawdę świetnie
    • ułatwia nakładanie tuszu, jeśli aplikujemy go na jeszcze mokrą bazę
    • odżywia i nawilża rzęsy oraz zmniejsza ich wypadanie
    • sporo substancji pielęgnacyjnych w INCI
    • wydajność dzięki sporej pojemności aż 10ml
    • super szczoteczka ułatwiająca aplikację nawet na najmniejszych włoskach
    • niska cena w odniesieniu do jakości
    • ładne opakowanie
    • dostępność
    Wady:
    • kilka kontrowersyjnych substancji w składzie
    Drogeria Rossmann
    38 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 6 kwietnia 2023 o 12:47
    Super baza, która przy dłuższym stosowaniu zapobiega wypadaniu rzęs.
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Serum kupiłam za ok. 10 zł w drogerii internetowej. Pierwszy raz sięgnęłam po tego typu produkt kilka kat temu i od tamtej pory towarzyszy mi każego dnia. Najbardziej jestem zadowolona z tych marki Eveline, a przemawia za nimi nie tylko niska cena, ale i działanie. Opakowanie produktu niczym się nie różni od zwykłych tuszy. W zasadzie to używa się ich dokładnie tak samo. Ja stosowałam je jako baza pod tusz. Aplikacja odbywa się za pomocą wygodnej, silikonowej szczoteczki, która ładnie rozczesuje i rozdziela rzęsy, nie sprawia problemu. Konsystencja także jak przy tuszach, kiedy trochę podeschnie jest jeszcze lepsza. Serum jest bezzapachowe, ma kolor biały, zaraz po nałożeniu takie też są rzęsy, ale po chwili już go nie widać. Rzęsy po nałożeniu układają się w ładny wachlarz, są pogrubione, troszkę sztywniejsze. Nie ma problemu, aby potem nałożyć tusz - serum zdecydowanie podbija jego działanie, co więcej stosuję już tylko jedną warstwę. Stosując serum muszę stwierdzić, że moje rzęsy wzmocniły się i nie wypadają, są także dłuższe. Uprzedzam, że efekt nie pojawił się od razu, nawet nie po miesiącu, ale uważam, że warto być cierpliwym bo widzę poprawę. Produkt nie spowodował reakcji alergicznych, nie szczypie w oczy. Jest bardzo wydajny - u mnie przy codziennym użytkowaniu wystarczył na ponad 6 miesięcy.
    W drogerii internetowej
    35 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • Przed chwilą
    idealna baza pod maskarę
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Serum jest wielofunkcyjne – działa jako baza pod tusz, odżywka oraz serum regenerujące. Formuła produktu jest lekka i nietłusta. Nakładam go przed aplikacją maskary, co pomaga podkreślić i wydłużyć rzęsy, a jednocześnie zapewnia, że tusz nie rozmazuje się i dłużej utrzymuje na rzęsach. Serum nie skleja rzęs, a po nałożeniu szybko schnie. Jednak jego najważniejszym zadaniem jest pielęgnacja i regeneracja rzęs, co rzeczywiście zauważyłam po kilku tygodniach stosowania. Moje rzęsy stały się wyraźnie mocniejsze, mniej wypadają, a także wydają się dłuższe i bardziej gęste.
    Zalety:
    • cena
    Wady:
    • brak
    W drogerii tradycyjnej
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 2 października 2024 o 20:06
    Fajne jako baza pod tusz, nie jako samo serum
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Po ponad miesiącu stosowania Eveline Cosmetics Advance Volumiere, mogę podzielić się swoimi wrażeniami. Produkt ten sprawdza się u mnie fajnie jako baza pod tusz do rzęs, a efekt, który zauważyłam jest spoko. Zastosowanie jako baza pod tusz Jednym z największych atutów tego serum jest jego działanie wydłużające. Po nałożeniu go pod tusz rzęsy wydają się optycznie dłuższe, a sam tusz trzyma się lepiej i dłużej. Zauważyłam, że makijaż oka wygląda bardziej wyrazisto i tusz nie osypuje się tak szybko, co jest dla mnie dużą zaletą, szczególnie przy długich dniach. Serum wzmacnia efekt pogrubienia i wydłużenia, co sprawia, że rzęsy wyglądają na bardziej spektakularne. Działanie jako serum Niestety, jeśli chodzi o stosowanie serum samodzielnie, mam mieszane uczucia. Produkt pozostawia na rzęsach białą warstwę, co nie wygląda estetycznie, jeśli nie nałożymy na to tuszu. Dlatego trudno mi wyobrazić sobie, aby można było używać go solo, chyba że jako produkt na noc. Jeśli jednak ktoś szuka serum, które można nakładać na rzęsy w ciągu dnia bez tuszu, ten produkt może nie spełnić tych oczekiwań. Podsumowanie Eveline Advance Volumiere to świetny produkt, jeśli szukasz bazy pod tusz, która przedłuży jego trwałość i wzmocni efekt wydłużenia rzęs. W tej roli serum sprawdza się u mnie znakomicie. Jako produkt solo raczej się nie sprawdzi ze względu na białe wykończenie, ale w połączeniu z tuszem – zdecydowanie polecam.
    W drogerii tradycyjnej
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne

Zobacz także inne Odżywki do rzęs