Avon, Super Extend Extreme Mascara (Ekstremalnie wydłużający tusz do rzęs)

Avon, Super Extend Extreme Mascara (Ekstremalnie wydłużający tusz do rzęs)

Marka

Tusz Avon Super Extend Extreme Mascara dający spektakularny efekt wydłużenia rzęs. Posiada szczoteczkę z dwoma warstwami elastycznych włosków, mających za zadanie rozdzielić rzęsy i najnowszą formułę z magnetycznymi mikro włoskami, które dają efekt profesjonalnego przedłużenia rzęs.

niewodoodporne
Efekt
wydłużające

Brak wydłużenia

Tusz kupiłam z czystej ciekawości i przekory. Czytałam o nim skrajne opinie, więc chciałam sobie wyrobić o nim zdanie. Produkt znajduje się w żółtym (7ml) opakowaniu. Szczoteczka jest wąska i precyzyjna- dobrze się nią pracuje. Tusz ma czarny kolor, nie skleja rzęs, nie tworzy grudek,ale dosyć długo zasycha. Niestety nie mowy o efekcie wydłużenia, a na tym najbardziej mi zależało. Po tygodniu używania- zaczął podrażniać moje oczy, skutkiem było łzawienie. Być może to kwestia indywidualna. Reasumując, nie jestem zadowolona z działania.

Ok

Jak za tą cenę, sprawdza się naprawdę Ok. Wydłuża, nie skleja. Nie mam zastrzeżeń. Nie wiem, czy kupię kolejne opakowanie. Może spróbuję innych tuszy z Avon.

Przyciemniacz do rzęs.

Kolejny z avonowych tuszy, który się u mnie nie sprawdził. Dostałam go w spadku od kumpeli, sama bym go nie kupiła, bo spośród kilkunastu propozycji firmy tak naprawdę spodobał mi się jedynie Supershock. Z całą resztą zawsze coś było nie halo.

Zapowiadało się nieźle, silikonowa szczoteczka wydała mi się interesująca. Była dość wąska i nie za duża, sprawiała wrażenie całkiem precyzyjnej.
Niestety, formuła tuszu pozostawiła już trochę do życzenia.
Odkąd go dostałam, aż do samego końca był mokry. Nie było mowy o jakimkolwiek wydłużeniu rzęs (choć moje z natury są dość długie i ładne, ale dodatkowe podrasowanie zawsze jest mile widziane).
Były jedynie przyczernione i nic ponad to.
Zauważyłam, że tusz miał w sobie jakieś mikrowłoski. Nie wiem po co, skoro nie spełniały żadnej funkcji, a jedynie kruszyły się z rzęs i wpadały do oczu podrażniając je.
Z racji swojej mokrości tusz potrafił czasem skleić rzęsy i odbijać się na skórze.
Dobrze się zmywał micelem i to chyba jedyny plus.

Niestety, czy też na szczęście, tusz nie doczekał denka - zepsuł się, gdy dałam go na kwarantannę, żeby trochę zgęstniał. Zaczął niemiłosiernie octowo śmierdzieć, widocznie był starszy, niż myślałam.
W sumie to się nawet ucieszyłam, bo z czystym sumieniem mogłam wyrzucić go do kosza.

Nie byłam z niego zadowolona i na pewno więcej u mnie nie zagości.

Dobry do czasu

Tego tuszu używałam bardzo długo.

Na początku był super. Wąska sztoczeczka która nie raniła oka, ładnie wydłużała rzęsy i ich nie sklejała. Czerń wychodziła aż z niego.

Jednak coś się z tym tuszem stało. Poszło nie w tą stronę. Ostatnie opakowanie jakie kupiłam tak bardzo sklejało rzęsy, że pół dnia spędziłam na analizie czy to na pewno ten tusz.

Odłożyłam na bok i nigdy więcej do niego nie wróciłam.

polecam

polecam serdecznie.
jak za tak niską cenę - 16zł tusz rewelacja.
ładnie wyczesuje rzęsy, wydłuża, nie skleja, warty uwagi.
mam 2 opakowanie i możliwe że kupie następne

Fatalny

Ten tusz zamówiła moja mama kilka lat temu jednak nie przypadł jej do gustu. Spróbowałam przetestować go też ja i się nie dziwię - to najgorsza mascara jaką używałam.
Okropnie skleja rzęsy. Lekko wydłuża, ale nic nie pogrubia. Odbija się na powiece, po jakimś czasie kruszy i strasznie osypuje. Poszedł do kosza.

Nie dla mnie

Tusz podrażnia oczy i osypuje się. Pół godziny po nałożeniu oczy zrobiły się czerwone i swędzące. Efekt po nałożeniu jest słaby, a same rzęsy sklejone. Efektu wydłużenia też nie zauważyłam. Nie polecam.

Ekstremalna porażka..

Czy któraś kobieta nie chciałaby mieć pięknych długich rzęs? Chyba taka nie istnieje,a jak już zobaczy, że tusz jest EKSTREMALNIE wydłużający to przecież musi go mieć i wiąże z nim wielkie nadzieje. Tak właśnie miałam kiedy zamawiałam ten tusz, ale dla mnie ten tusz to porażka. Po pierwsze tego ekstremalnego wydłużenia nie widać. Po drugie tusz strasznie skleja rzęsy. Po trzecie u mnie wywoływał alergie - oczy strasznie mi łzawiły. Po czwarte tusz po wyschnięciu kruszył się i obsypywał a po piąte dałam za niego zdecydowanie za dużo niż on jest wart..

Silikonowa a jednak...

Nie jestem zwolenniczką sylikonowych szczoteczek. I mam bardzo krótkie rzęsy...#chlip
Pomimo, że rózne są o nim opinie to jest mój ulubiony tusz z silikonową szczoteczką,
do tej pory jeden jedyny (sylikonowy) który tak ładnie potrafi je wydłużyć.
Miałam go już kilka opakowań.
Jest też wodoodporna wersja którą kiedyś miałam.
Ten chyba wodoodporny nie był (nie pamiętam) jednak kilka razy zdarzyło mi się w nim zasnąć
(efekty bycia matką-padłam ze zmęczenia) i rano nie zostawił mi pandy ani razu!

Żółty koszmarek

Dostałam od znajomej konsultantki bo ktoś zamówił i nie odebrał. Wcale mnie nie zdziwiło po pierwszym użyciu. Tusz wygląda tandetnie, szczoteczka jest koszmarna, nie ma sposobu żeby sięgnąć nią wszystkie rzęsy. Nie wydłuża, nie pogrubia. Nie robi kompletnie nic, nawet nie wygląda.

Fatalny

Tusz dostałam od koleżanki której się nie spodobał. Zachęcony magnetycznym włoskami, które już miałam okazję testować w tuszu innej marki, przyjełam go chętnie. I powiem w prost jak dla mnie tusz nie posiada żadnych plusów =(
-skleja rzęsy
- a włoski zamiast rzęs starannie obleoiają szczoteczkie
Tragedia! Nie wart nawet 1zł

Świetny tusz do rzęs :)

Odkąd pierwszy raz go użyłam - w czasach gimnazjum, to absolutnie zawsze zamawiałam go :) Mam do niego spory sentyment, czasem go nawet dzisiaj kupię, bo dobrze się sprawdził w moim przypadku. Przede wszystkim nie dość, że wydłuża i rozczesuje rzęsy (zgodnie ze słowami producenta) to jeszcze robi to w naturalny sposób, bez efektu mega sztucznych rzęs :)