Yves Rocher, Nutritive Vegetal, 24h Comfort Nourishing Cream (Krem odżywiający na dzień do skóry suchej i bardzo suchej)

Krem zawiera odżywczy koncentrat z wyciągiem z jesionu. Skóra staje się miękka, elastyczna i komfortowa natychmiast i przez cały dzień. Odżywia skórę intensywnie i zmniejsza uczucie dyskomfortu.
0% parabenów, olejów mineralnych, sztucznych barwników.

obecny ulubieniec

Bardzo lubię ten krem. Moja skóra jest mieszana, bardziej w kierunku suchej. Dodatkowo mam skłonność do zaskórników i zaczerwienień.
Przy stosowaniu tego kremu nic złego się nie dzieje. Konsystencję oceniłabym na budyń, pachnie przyjemnie (słodko?) i szybko wchłania się do matu choć z tym ostatnim to kwestia indywidualna bo zależy od stanu wyjściowego cery. Moja lubi w okresie grzewczym przesuszać się dość mocno i właśnie wtedy potrzebuje porządnego nawilżenia.
Można z nim nieco poeksperymentować, dodając oleje. Świetnie sprawdza się jako krem na noc w połączeniu z olejkiem arganowym, lub na dzień - z olejem z pestek malin.

Krem

Krem ma przyjemną konsystencję, łatwo rozprowadza się na skórze, szybko się wchłania przez co nadaje się idealnie pod makijaż.
Nawilżenie czuć przez kilka godzin.

Intensywnie nawilża, nie zostawiając tłustej skóry. Makijaż dobrze się utrzymuje, nawet cięższy podkład, albo matowe wykończenie skóry. Nie zatyka porów, nie powoduje przetłuszczania. Po prostu robi robotę dobrze. Zapach jest bardzo delikatny, opakowanie wytrzymałe.

Fajnie odżywia

Krem fajnie odżywił moją buzie i pomógł mi pozbyć się problemu z przesuszoną twarzą. Fajnie pachnie i jest bardzo wydajny. Niestety krem dodatkowo zatkał mi pory tak jak inne produkty tej firmy.

Nie tylko do skóry suchej.

Mam cerę mieszaną, w kierunku tłustej. Zauważyłąm, że kremy odżywcze/nawilżające dają radę z moimi wypryskami dużo lepiej, niż kosmetyki dedykowane do cery problematycznej. Postanowiłam więc wypróbować ten krem.

Zalety:
-zapach;
-konsystencja (gęsta, łatwo się rozprowadza);
-wydajność - mam go już prawie dwa miesiące (używam około 4 razy w tygodniu), a ubytku prawie nie widać;
-nie zapycha, a przy mojej skórze zdarza się to często;
-skóra jest gładka, miękka, naprawdę miła w dotyku;
-pomaga w walce z zaskórnikami;
-bardzo dobrze odżywia, już nie mam uchych skórek;
-cena - w YR oprócz promocji na wybrane produkty są co miesiąc wysyłane rabaty (40, 50%), więc wychodzi okolo 20 zł za 50 ml piekielnie wydajnego kremu.
Minusów nie widzę ;)

Jak odżywczy miodowy opatrunek

Zalety:
- ma bardzo delikatną formułę idealną dla wrażliwej skóry
- skoncentrowana dawka nawilżenia dla mocno przesuszonej skóry
- dobrze się wchłania
- nadaje skórze miękkość, gładkość, sprawia że jest odżywiona
- niweluje uczucie ściągnięcia
- ma śliczny, delikatny miodowy zapach
- idealny produkt na zimnejsze miesiące
- uczucie nawilżenia trwa kilka godzin od aplikacji
- ładne opakowanie
- dobra cena

Lepszy niż ogórkowy.

Mam cerę mieszaną, a krem pomarańczowy sprawdził się u mnie lepiej niż zielony.

Plusy:
- przyjemnie aksamitna konsystencja
- wyczuwalne odżywienie cery
- zniwelowanie zaczerwienienia i suchości cery
- nie zapycha, czego się obawiałam
- nie roluje się

Neutralne:
- szklane opakowanie, ja lubię, ale jest ciężkie i może wyślizgnąc się z rąk
- zapach, specyficzny
- średnio wydajny
- pozostawia delikatny film na twarzy

Przyjemnie dostać go w gratisie.

Nic szczególnego

Krem nie zrobił na mnie jakiegoś super wrażenia ale najważniejsze że nie wywołał też zniechęcenia. Taki ot zwykły krem, który nawilży skórę a przy tym jej nie uczuli. Jest tak "obojętny" że nawet nie wiem co można o nim szczególnego napisać. Dostałam go gratis do zamówienia składanego przez Internet, ale gdybym miała za niego zapłacić to nie byłabym dumna z takiego zakupu.

bardzo dobry krem

Krem dostałam gratis do zakupów w drogerii internetowej YR.
Używałam go na dzień i na noc przez prawie 3 miesiące w trudnym dla mojej skóry okresie (koniec zimy/początek wiosny). Skóra po nim jest długo aksamitna i miękka.
Plusy:
* nie zapycha
* nie ma po nim niespodzianek
* bardzo dobrze się wchłania
* dobrze nawilża (chociaż nie mam cery suchej, raczej mieszaną ze skłonnością do przesuszania)
*wydajny
*dobrze współpracuje z podkładem i korektorem
*skóra wydaje się by odprężona i wypoczęta

Minusy (ale malutkie)
*zapach (nie pozostaje długo na skórze)
*opakowanie (słoiczek jest wygodny, ale taki krem ze względów higienicznych lepiej byłoby umieścić w pojemniku typu airless)
*cena regularna (może się jeszcze skuszę, gdy będzie promocja)

Ogólnie rzecz biorąc jest to bardzo dobry krem, fajerwerków nie ma, ale robi robotę ;).
Yves Rocher często zmienia opakowania, mój egzemplarz wyglądał jak na załączonym zdjęciu. Nie wiem czy za zmianą opakowania nie poszła zmiana składu.

Ekstraaaa

Kupiłam pod wpływem pozytywnych recenzji, mam skórę normalną ale zauważyłam że zimą potrzebuje zdecydowanie większej dawki nawilżenia.
Muszę dodać również że jestem ogromną fanką kosmetyków YR ze względu na ich super skład.

Podsumowując jest świetny, nie zawiodłam się - pachnie obłędnie, super nawilża i nie zapycha. Tworzy filtr ochronny, ale wchłania się w stopniu błyskawicznym. Skóra jest po nim bardziej elastyczna.

Minusem jest opakowanie - słoik, bo muszę wydłubywać krem patyczkiem do uszu by nie wprowadzac bakterii z rak.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Super nawet dla cery tłustej

Mam cerę tłustą, ze skłonnością do trądziku i zaczerwień. Stosuje pielęgnację na zasadzie: dzień -> matowić, noc -> nawilżać.

Plusy:
-ładny zapach
-wydajność (mam go od kwietnia a jeszcze zostało mi go trochę na dnie słoiczka)
-opakowanie jest poręczne, ładno wybrać kosmetyk do samego końca
-odżywia skórę
-nawilża (choć uważam, że nawilżenie jest raczej subtelne i osoby z suchą skórą nadal będą potrzebowały nawilżenia). W stanach przesuszenia stosuje koncentrat nawilżający z YR, a na niego ten krem.
-często jest na promocjach
-można śmiało go używać pod makijaż (kiedy mam problem z przsuszeniem skóry to stosuje ten krem pod matujący podkład)

minusy:
-dostępność (tylko sklepy YR, allegro)
-potrafi zapychać dlatego dobrze używać go np. 5 dni w tygodniu na noc albo robić co 2-3 dzień od niego przerwę

Ogólnie jestem z tego kremu bardzo zadowolona i ten produkt zachęcił mnie do testowania innych kremów Yver Rocher. Myślę, że będę do niego powracać co jakiś czas. Plusów jest zbyt wiele by przejmować się wadami tego kremu :)

Używam tego produktu od: kwietnia 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe zużyte

Odżywia ale słabo nawilża

Kupiłam troche z braku laku za granica. Akurat była promocja w YR. Wcześniej nie używałam żadnego produktu tej firmy. Bardzo przyjemny krem. Używam zarówno na noc jak i na dzien. Skóra po nim jest dobrze odżywiana, jędrna, miękka, ale niestety niedostatecznie nawilża. Przy czym producent opisuje ten krem jako odżywczy a nie nawilżający, wiec nie odejmuje gwiazdki. Razem z lotionem hialuronowym tworzą udany duet. Nie wiem czy kupię ponownie ponieważ nadal szukam czegoś lepszego i bardziej naturalnego.