Golden Rose, Matte Crayon Lipstick (Matowa pomadka do ust w kredce)

Golden Rose, Matte Crayon Lipstick (Matowa pomadka do ust w kredce)

Średnia ocena: 3.64/5

Pojemność 3,5 ml

Matowa pomadka do ust Crayon Matte tworzy na ustach aksamitne wykończenie. Wysoka zawartość pigmentów oraz długotrwała formuła sprawia, że pomadka długo utrzymuje się na ustach. Idealnie się rozprowadza, a dzięki zawartości składników nawilżających oraz wit. E dodatkowo odżywia i nawilża usta. Paleta zawiera bogatą paletę odcieni od klasycznej czerwienie po odcienie nude.

powiększające usta, kryjące
Efekt
matowe
w kredce
o przedłużonej trwałości, hipoalergiczna

Satynowo matowa

Podczas zakupów, jakie miesiąc temu, całkiem przypadkiem upolowałam tą kredkę do ust z Golden Rose o numerze 20.
Mało mam czerwonych kolorów w mojej kosmetyczce, używam ich bardzo okazjonalnie , ale teraz postanawiam to zmienić.
Kredką malowałam się już nie raz , co najbardziej mnie zdziwiło, to to, że miała być ona matowa i jest.. w połowie.
Trochę satynowa , lecz daje to fajny, nienachalny efekt ????
Kosztowała mnie 9.90 zł, więc cena świetna.
Co do trwałości, nie obejdzie się bez poprawek w ciągu dnia, aczkolwiek jest komfortowa w noszeniu.
Szminka w kredce?
Dla mnie super.

"Tragedia" zalegająca w kosmetyczce

Tak okropnej pomadki jeszcze nie miałam. Zachęcona pozytywnymi opiniami skusiłam się na nią w odcieniu nude i o zgrozo... Zbija się, waży się, wysusza usta. kolor źle się rozprowadza i rozmazuje.

Dawałam jej kilka szans, ale za każdym razem wygląda po prostu paskudnie.
Czas, aby trafiła tam gdzie jej miejsce... Do kosza.

Ulubione na codzień

Pomadki matowe od Golden Rose to moje ulubione na codzień. Posiadam baaaardzo dużo kolorków i raczej żadna nie rozczarowała mnie. Generalnie lubię je za dostępność, cenę, duży wybór kolorystyczny oraz jakość. Pomadki nie są spektakularnie trwałe, ale dołożenie na usta nie powoduje „zważenia” się produktu. Pomadka jest miękka i bezproblemowo się ją aplikuje. Fajną pomadką na codzień! Na wieczorne wyjścia jednak wybieram coś bardziej trwałego :)

super produkt

Kupiłam ją bo uwielbiam matowe szminki a ta zaciekawiła mnie bo szminka w kredce to zawsze budzi we mnie duże zainteresowanie. Wybrałam sobie taki ładny róż i nie ukrywam, że kolor fantastyczny. Opakowanie ładne . Cena niska granice 20 zł. Kolor ładny, intensywny i dość trwały. Efekt super matu . Jak dla mnie produkt bardzo dobry jak za taką cenę.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Kosmetyk Wszech Czasów :)

Genialny produkt marki golden rose.
Niby zwyczajna kredka, a działa cuda.
Usta po niej wyglądają nieziemsko, przyjemnie miękka konsystencja kredki, ułatwia nakładanie oraz rozprowadzanie.
Pigmentacja i trwałość powalają na kolana, są znakomite.
Kolorów od groma, bardzo szeroka gama kolorystyczna pięknych, intensywnych kolorów.
Cena ? Bardzo niska jak za taką jakość, świetna!
Osobiście posiadam parę wariantów kolorystycznych, bardzo często do niej wracam i za każdym razem z uśmiechem na twarzy i zadowoleniem z wyglądu moich ust.
Nie wysusza i nie podkreśla suchych ust, daje matowe wykończenie.
Prezentuje się świetnie, jest to genialny kosmetyk w niskiej cenie i takie lubię najbardziej. CUDO!

Ulubiony produkt na wyjścia

W tej kredce zakochałam się w gimnazjum i do tej pory jest moją stałą towarzyszką. Kolor 21 to idealna odcień czerwieni pasująca do mojej twarzy. Jest elegancka i wyrazista, a przy tym subtelna i nienachalna. Zawsze gdy jej użyje dostaje komplementy na temat jej i wyglądu moich ust. Jest matowa, ale nie wysusza ust. Jest całkiem trwała, a jak schodzi to nie tworzy wyraźnego odcięcia między nią a ustami. Nie odbija się i nie muszę martwić się jej ciągłym poprawianiem. Mój mały ideał <3

Szach i mat

Świetna matowa pomadka jak dla mnie rewelacja delikatny różany kolor . Kredka idealnie wpasowuje się w dłoń . Kolor pozostaje na dość długo na ustach utrzymuje się przy piciu i jedzeniu jednak na cały dzień nie da rady trzeba delikatnie poprawiać .

Chodź pomaluj mi usta!

Ta matowa pomadka w formie kredki to prawdziwa perełka w świecie makijażu ust. Zainspirowana rekomendacją od znajomej, postanowiłam sięgnąć po nią, przyciągnięta zarówno różnorodnością kolorów, jak i przyzwoitą ceną.

Paleta kolorów dostępnych w kolekcji robi wrażenie – od stonowanych, zgaszonych różów po intensywne odcienie bordo czy wiśni. Każda miłośniczka makijażu znajdzie coś dla siebie.

Pomadka nadaje ustom matowy efekt, ale w sposób delikatny, jedwabisty i aksamitny. Wygląd ust jest elegancki, nie sztuczny, co zdecydowanie przemawia na jej korzyść.

Pomadka nie podkreśla skórek, co jest częstym problemem przy matowych produktach. Dodatkowo, nie odczuwa się uczucia suchości czy ściągnięcia ust – stanowczo komfortowe w noszeniu.

Forma kredki sprawia, że aplikacja jest precyzyjna, a konturówka staje się zbędna. Produkt równomiernie rozprowadza się na ustach, co ułatwia szybkie i dokładne malowanie.

Intensywność koloru jest imponująca, co oznacza, że jedno nałożenie wystarcza do uzyskania pełnego efektu.

Pomadka utrzymuje się stosunkowo długo, choć istnieją produkty o lepszej trwałości. Warto jednak podkreślić, że schodzi równomiernie, nie tworząc nieestetycznych plam.

Dostępność: eZebra, cocolita, darmarsklep, Minti, stoiska GR, czasem w Asorze lub DP

Każdy znajdzie coś dla siebie, długo utrzymuje się na ustach.

Ta pomadka z Golden Rose zamknięta jest w kredce, wygląda klasycznie. Solidna, podczas noszenia w torebce nie widać śladów użytkowania, startych napisów, czy po prostu jakichś rys. Sama również się nie otworzy.
Gama kolorystyczna jest szeroka i każdy znajdzie coś dla siebie :) kolory są jasne, idealne na codzień, jak i nieco ciemniejsze, aż do takich typowo ciemnych wieczorowych.
Konsystencja jest kremowa, z łatwością sumie po ustach, utrzymuje się kilka godzin. W przypadku jedzenia i picia, no to wiadomo, szybciej zejdzie, ale z łatwością można dokonać poprawki nawet bez lusterka (w przypadku jasnych odcieni).
Pomadka schodzi równomiernie, używam jej bez konturowki, a kolor po jaki zazwyczaj sięgam to 08.
Stosuje już od kilku lat, cena jest dobra a i tak często można znaleźć ja w promocji w drogeriach internetowych.

Bardzo duża gama kolorów i trwałość w przystępnej cenie

Zużyłam już kilka tych pomadek, bo bardzo lubię do niech wracać. Mają bardzo dużą gamę kolorów. Jest to pomadka matowa, ale nie jest tępa i nie robi skorupy. Jest matowa, ale jednocześnie kremowa.

Bardzo dobrze rozprowadza się ją na ustach, można użyć konturówki, ale w przypadku tej pomadki nie jest to konieczne. Bardzo ładnie podkreśla usta.

Dobrze się ją struga, nie łamie się.

Trwałość też bardzo dobra, zwłaszcza jak na taką cenę.

Świetna kredka do ust

Bardzo dobry produkt do ust do codziennego stosowania. Zostawia satynowe wykończenie. Można nim bardzo precyzyjnie wykonać makijaż ust. W ciągu dnia się ściera, ale można bezproblemowo go dołożyć. Jest bardzo duży wybór kolorystyczny - od kredek nude po intensywne kolory. Używam ich od lat.

Świetna trwałość

Pomadka bardzo długo utrzymuje się na ustach, kolor przez ten czas jest mocno nasycony, a jej matowo-satynowe wykończenie sprawia, że usta nie wyglądają na przesuszone. Jednak dobrze jest jej używać jak usta nie są spierzchnięte, ani popękane, bo wtedy każda matowa pomadka to podkreśli i nie da się tego uniknąć. Nie podoba mi się tylko sposób wydobywania produktu z opakowania, gdzie trzeba go "wypychać" do góry.