Revlon, ColorStay, Makeup with SoftFlex for Normal/Dry Skin 24Hrs (Podkład do twarzy (nowa wersja))

E-Glamour.pl

Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń
Kategoria
Marka

Revlon ColorStay Makeup with SoftFlex for Normal/Dry Skin 24Hrs zapewnia trwały makijaż do 24 godzin. Podkład z formułą Softflex zawiera polimery, które ułatwiają aplikację oraz wpływają na zwiększenie poczucia komfortu, zawiera ekstrakty roślinne i proteiny jedwabiu, które zapewniają nawilżenie skóry i poczucie lekkości. Ulepszona formuła Revlon ColorStay zapobiega ścieraniu oraz zbieraniu się nadmiaru podkładu w bruzdach i zagłębieniach. Zawiera filtry ochronne SPF 15, które chronią przed działaniem słońca.

fluidy
normalna, sucha
kryjące, ochronne, nawilżające
Krycie
mocne
w buteleczce
Filtry
SPF 15 – 30

Podkład łatwo się aplikuje, tworząc jedwabistą warstwę o świetnym kryciu.

Revlon ColorStay Makeup with SoftFlex to nowa wersja ikonicznego podkładu, oferująca trwałość przez 24 godziny. Formuła dostosowana do normalnej/suchej skóry zapewnia długotrwałe nawilżenie.

Podkład łatwo się aplikuje, tworząc jedwabistą warstwę o świetnym kryciu. SoftFlex sprawia, że podkład jest elastyczny, dopasowując się do ruchów twarzy, bez efektu ciężkości. Odporny na przetarcia, utrzymuje świeży wygląd przez cały dzień.

Dostępność różnych odcieni umożliwia znalezienie idealnego dopasowania do karnacji. Opakowanie jest praktyczne, choć klasyczne. Revlon ColorStay to doskonały wybór dla tych, którzy oczekują trwałości, komfortu i pięknego wykończenia w podkładzie do twarzy.

Pierwszy podkład który przypodobał się mojej skórze.

To był pierwszy podkład który nie rolował się, nie był matowy , ma średnie krycie i super rozświetla twarz .
Mam czasami problem z dobraniem odcieni ale tutaj tego problemu nie miałam.
Podkład długo utrzymuje się na twarzy .

Podklad revlon

Podkładu używam od prawie 10 lat. Niezmiennie do niego wracam. Mialam już wiele podkładów, jednka ten idealnie do mnie pasuje. Kolor 150 buff, to strzał w dziesiątkę każdą porą roku. Podkład idealnie kryje, nie ściera się nawet przed caly dzien. Nie waży się z żadnym innym produktem typu krem lub puder sypki. Czasami mieszam z innymi podkladami, mimo to również nic się z nim nie dzieje. Lubię do niego wracać i bardzo go polecam.

dawny ulubieniec

Podkład swego czasu był moim ulubiony, teraz jestem zwolenniczka bardziej rozświetlających podkładów, natomiast jeżeli potrzebuje krycia wraz z rozświetleniem mieszam podkład z innym i nadal wyglada on pięknie.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

mój ulubieniec

Podkład do którego zawsze wracam kiedy jakaś nowość mnie zawiedzie.
Ulubieniec na zimę latem wolę coś lżejszego ale nadal pozostaje moim numerem 1 pięknie wyrównuje koloryt i jest trwały

Dla mnie to ciężki podkład ale i tak go lubię

Revlon zapewnia idealne matowe krycie, pozwala wykonać makijaż bez efektu maski z mocnym kryciem. Podkład nie waży się i nie ściera. Daje przy tym naturalny wygląd. Łatwo się go rozprowadza. Jest dość trwały. W ofercie jest wiele odcieni dzięki czemu można dopasować go idealnie do koloru skóry. Podkład idealnie się wtapia w skórę. Nie zatyka mi porów, co jest rzadkie przy takich kryjących podkładach. Jest dość wydajny. Podkład na pewno jest ciężki co jest małym minusikiem, trzeba go utrwalać dobrym pudrem. Dla mnie jest super, choć cena ostatnio szybuje w górę co mnie trochę zniechęca.

Najlepszy z najlepszych!

Podkładu marki Revlon używam od lat. Nie może go zbraknąć w mojej kosmetyczce. Jestem posiadaczką bladej skóry, a podkład o numerze 150 idealnie do niej pasuje.

Konsystencja podkładu nie jest ani zbyt gęsta ani zbyt lejąca. Podkład utrzymuje się cały dzień i ma bardzo dobre krycie. W czasach liceum gdy miałam ogromny problem z trądzikiem na twarzy - revlon okazał się wybawieniem w jego maskowaniu. Zakrywa wszystkie niedoskonałości. Jednak dla osób o gładkiej cerze może okazać się zbyt ciężki. I lepiej uważać by nie wylać podkładu na spodnie czy ubranie, bo będą ciężkie do odratowania, podkład mocno wbija się w materiał :D

Podkład polecam kupować w internetowych drogeriach, gdyż stacjonarnie jest 2x droższy.

Jakoś nie jestem jego fanka

Nie jestem fanka tego podkładu uważam ze wyglada na twarzy jak maska … trzeba posiadać naprawdę duze umiejętności jeżeli chodzi o makijaż aby on jakoś wyglądał … poza tym mi osobiście zapycha on pory przez co tworzą mi się wypryski, sam podkład ma dużo odcieni dzięki czemu każdy znajdzie odcień ale niestety nie jest to podkład dla mnie.

To był przez lata mój ukochany, niezastąpiony podkład. Polowałam na niego w czasach, gdy na sklepowych półkach nie było takiego wyboru jak dziś.
Teraz zmieniła się moja skóra ,a wraz z tym jej potrzeby, ale mogę napisać ,że latami podkład służył mi niezawodnie. Bardzo dobrze krył, nie uczulał, nie wysuszał skóry i długo się na niej utrzymywał. Jedynym minusem była aplikacja , bo buteleczka nie ma pompki. Ale nigdy nie był to dla mnie argument, by szukać innego produktu.

Od 10 lat tylko ten

Próbowałam wiele razy innych podkładow ale za każdym razem podklad odznaczał od skory. Tylko Revlon kolor 150 zgrywa się z moja cera, wygląda naturalnie i nie tworzy maski.

Totalny HIT!

Ten podkład to mój ulubieniec od kilku lat. Odkryłam go jakieś 3-4 lata temu, gdy poleciła mi go koleżanka. U mnie tez sprawdził się bardzo dobrze od samego początku. Używam koloru 180 Sand Beige - idealnie dopasowuje się on do cery. Polecam ten odcień karnacjom jasnym lub średnim o żółtych pigmentach. Dobrze się rozprowadza, krycie jest średnie, które można budować. Można używać go do codziennego makijażu jak i na szczególne okazje (np: sesje zdjęciowe, wesele). Odpowiednio zagruntowany będzie utrzymywał się długo na skórze nie wyświecając się przy tym. Nie tworzy efektu maski, ale wygładza i ukrywa drobne zmarszczki.
Ja osobiście używam go tylko w okresie jesień- zima. Na lato wolę coś odrobinę lżejszego i rozświetlającego. Będzie idealny dla osób ceniących spore krycie i nieskazitelny wygląd cery.

Revlon colorstay

Podkład Revlon, poleciła mi wizażystka po lekcji makijażu dziennego i choć przez bardzo dużo osób uważany za "ciężki" jest dla mniej numerem jeden jeśli chodzi o podkłady dostępne w przystępnej cenie który stosuje na co dzień...

Mam cerę mieszaną z tendencja do trądziku z przebarwieniami pozostałości po trądziku oraz rozszerzone naczynka .. I sprawdza się idealnie. Bardzo odpowiada mi jego konsystencja i zdolność do wtapiania się w kolor mojej skóry.

Wielkim plusem jest długotrwałe krycie - przez cały dzień nie muszę martwić się o to, czy gdzieś na twarzy mi coś nie "przebija" i czy nie będzie widać mojej czerwonej buzi.

Doskonale także sprawdza się na wyjścia na imprezę, czy jakieś większe okazję. .

Używam odcieniu 135, idealnie wtapia się w twarz bez stwarzania efektu maski. Jakby wcale nie było go na buzi. Spełnia wszystkie wymagania nawet do wymagającej cery. Jedynym minusem jest że po dłuższym czasie użytkowania wydaje się jakby jego kolor stawał się ciemniejszy.. Jednak nie jest to na tyle znacząca różnica żeby była mega widzialna na naszej buzi.

Szczerze gorąco polecam na ten moment mój numer 1