CeraVe, Nawilżająca Emulsja do Mycia

Średnia ocena: 0.00/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Emulsja oczyszczająca CeraVe skutecznie usuwa makijaż i codzienne zanieczyszczenia. Dokładnie oczyszcza i usuwa makijaż, odżywia i nawilża nie naruszając warstwy ochronnej skóry. Zawiera ceramidy oraz kwas hialuronowy, bez środków perfumujących, preparat hipoalergiczny.

demakijaż twarzy, oczyszczanie twarzy
normalna, sucha
nawilżające, oczyszczające
bezzapachowa
z pompką
>100ml, 50 – 100ml

Cerave emulsja

Bardzo delikatny, wydajny, wygodny w użytkowaniu produkt. Nie pozostawia ściągniętej skóry. Ma lekką, delikatną konsystencję, ładnie oczyszcza, nie pieni się ale bardzo dobrze rozprowadza się. Nie pozostawia uczucia ściągniętej skóry, jest bezzapachowy i hipoalergiczny co dla mnie jest dużym plusem.

Najlepszy do codziennej pielęgnacji

Produkty CeraVe zazwyczaj mnie nie zawodzą i jest tak również przy tym produkcie. Mam skore bardzo wrażliwa i skłonna do podrażnień, wiele kosmetyków mnie przesusza, jednak ta emulsja doskonale łagodzi różne podrażnienia i fajnie nawilża skórę, nie pozostawia uczucia lepkości czy naciągniętej skóry. Mi się super sprawdziła

Nawilżające emulsja do mycia CeraVe

Nawilżająca emulsja do mycia CeraVe to świetny produkt idealny do skóry suchej i wrażliwej problematycznej nie zawiera alkoholu i innych substancji wysuszających kropka idealnie pielęgnuje skórę zarówno twarzy jak i ciała. Emulsja jest wydajna kremowa nieco żelowa . Opakowanie z pompką ułatwia aplikację i odmierzenie odpowiedniej ilości produktu na raz. Prosta lista składników bez zbędnej chemii i innych wypełniaczy. Produkt bezzapachowy. Idealna dla alergików. Są jeszcze inne kosmetyki z tej linii które również serdecznie polecam. Zwłaszcza mleczka do ciała. Produkt jest przyzwoitej cenie i łatwo dostępny w drogeriach oraz aptekach.

Dobry, ale nie w moim guście

Żel kupiłam skuszona pozytywnymi opiniami. Mam skórę suchą na policzkach i normalną w strefie T.

Żel jest przezroczysty i ma bardzo delikatny, prawie niewyczuwalny zapach. Konsystencja jest odpowiednia, jest rzadka, ale nie na tyle, żeby kapać z twarzy czy dłoni. Dobrze się rozprowadza, ale uczucie przy myciu jest dziwne, ponieważ czuć, że żel jest tłusty. Co istotne, żel kompletnie się nie pieni, co akurat dla mnie było wadą. Mimo to żel dobrze domywa resztki pozostałe po demakijażu. Żel jest też naprawdę wydajny.

Jeśli chodzi o efekty działania, to z nawilżaniem bym nie przesadzała, ale na pewno nie wysusza i jest bardzo delikatny. Co mi się nie podoba, to fakt, że zostawia na twarzy tłusty film. Daje się go zmyć, ale trwa to dużo dłużej niż spłukanie standardowych żeli. Nie spowodował u mnie wysypu niedoskonałości.

Podsumowując, mi nie przypadł do gustu, gdyż zwyczajnie preferuję inne produkty, ale ogólnie jest to dobry produkt i na pewno sprawdzi się przy bardziej wymagających cerach. Dla mojej wystarczają standardowe produkty, ale polecam przetestować go osobom z atopią czy alergiami.

Bez rewelacji

Nie zachwyciła mnie niczym innym czego nie mają inne podobne produkty. Największy minus - w trakcie mycia mam uczucie że nie domywa i zostawia tłusty film ma skórze. Po opłukaniu twarzy woda okazuje się jednak że wszystko jest ok.

poprawna emulsja do mycia

Emulsja domywa dobrze, ale niestety po opłukaniu i osuszeniu skóry czuje tłusty film na skórze, dlatego nie kupię kolejnego opakowania. Nie szczypie w oczy, nie uczula.

Najlepsza podstawowa emulsja do mycia

Jest to moja ukochana emulsja do porannego mycia twarzy. Sprawdza się świetnie przy stosowaniu mocnych składników aktywnych lub przy maściach dermatologicznych. Emulsja jest bezzapachowa oraz hipoalergiczna, nie zawiera żadnych drażniących substancji.

Dobrze oraz delikatnie myje twarz przy porannej pielęgnacji. Po zmyciu makijaż , użycie jej również jest dobrym wyborem, nie jest silna , ale poradzi sobie z samym umyciem twarzy na której już nie ma ani makijażu ani spf.

Kocham to , że CeraVe daje nam wybór w wielkości produktu. Zawsze kupuję największe opakownie, ( prawie 500ml !) ktre starcza mi na pół roku jak nie lepiej, przy stosowaniu jej tylko rano.

Od kilku lat wracam do tego produktu :)

Idealna emulsja do mycia bez uczucia ściągnięcia

Bardzo fajny produkt do mycia twarzy, po którego użyciu skóra nie jest ściągnięta i nie woła od razu o krem :)

Emulsja się nie pieni, niektórym to może przeszkadzać, ale mi rekompensuje to jej delikatne działanie. Jest zdecydowanie zbyt delikatna aby poradzić sobie z makijażem, nie rozpuści dokładnie tuszu, ale od tego i tak jest pierwszy etap oczyszczania - demakijaż, polecam najpierw płynem micelarnym, olejkiem czy balsamem rozpuścić makijaż, a dopiero później użyć tej emulsji :)

Skóra po użyciu jest gładka, lekko nawilżona i ukojona. Zazwyczaj po umyciu twarzy muszę od razu nałożyć krem, bo moja skóra jest tak ściągniętą - tu w ogóle to nie występuje.

Nie myje

To jakaś pomyłka, nie jest to preparat myjący, podkładu zupełnie nie rusza, a jedynie rozmazuje. Zachowuje się jak dobrze nawilżający balsam do ciała, bo jest to kremowa i lekko tłustawa konsystencja. Byłam wkurzona, bo zamówiłam 2 opakowania, ze względu na same pozytywne opinie.

Myjąc ciało może i nie być zauważalnego braku efektu mycia, bo już jak stwierdziłam, że już nie będę męczyła makijażu tym produktem, to wykorzystam to coś do mycia rąk, a tu kolejne rozczarowanie. Myłam ręce po zastosowaniu sprayu koloryzującego na odrost włosów i nijak nie mogłam ich domyć ???? Dopiero zwykle mydło bez problemu dało radę.

Niestety emulsja nie nadaje się na pewno do mycia i może jedynie nawilżyć i sprawiać wrażenie, że skóra pozostała czyta…

Średniaczek

Niestety przy kuracji dermatologicznej, po użyciu tego produktu wyczuwalne było ściągnięcie na mojej skórze. Nawilżenie utrzymywało się niestety tylko przez chwilę.

Kocham ten produkt

CeraVe Nawilżająca Emulsja do Mycia to absolutny must-have w mojej rutynie pielęgnacyjnej. Jestem zachwycona jej skutecznością i delikatnością działania na moją skórę.Jako osoba z wrażliwą skórą, często miałam trudności ze znalezieniem odpowiedniego produktu do mycia, który nie powoduje podrażnień ani uczucia ściągnięcia. Ta emulsja do mycia okazała się być idealnym rozwiązaniem. Jej łagodna formuła delikatnie oczyszcza moją skórę, pozostawiając ją miękką i gładką, bez uczucia suchości czy ściągnięcia.Co więcej, cenię sobie fakt, że produkt ten jest hipoalergiczny i nie zawiera drażniących substancji zapachowych, co sprawia, że jest odpowiedni dla osób o wrażliwej skórze.Dodatkowym plusem jest opakowanie z pompką, które ułatwia aplikację i kontroluje ilość zużywanego produktu, co sprawia, że jest ekonomiczny w użytkowaniu.Podsumowując, CeraVe Nawilżająca Emulsja do Mycia to produkt, który spełnia moje oczekiwania pod każdym względem. Jego delikatna formuła i skuteczność sprawiają, że jest to niezbędny element mojej codziennej pielęgnacji skóry. Gorąco polecam każdemu, kto szuka łagodnego i efektywnego produktu do mycia skóry.

emulsja do mycia CeraVe

Emulsję zaczęłam stosować podczas mojej przygody z izotekiem, kiedy moja skóra była bardzo mocno przesuszona i miała zaburzoną barierę hydrolipidową i bardzo ciężko było znaleźć mi produkt, który dodatkowo jej nie przesuszy. Emulsja przynosiła ukojenie skórze, nie zostawiała efefeku ściągania i zostawiała gładkość skóry i nie potrzebny był już tonik. Co fajne jest w tym produkcie to że wystarczała na bardzo bardzo długo, gdyż miałam dużą pojemność 473ml i uważam że cena nie jest adekwatna do tego jak działa i na jak długo starcza produkt.