Neutrogena, Hydro Boost, Exfoliator Smoothing Gel (Wygładzający peeling do twarzy)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.00/5

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.63/5

zobacz więcej ofertzwiń

Wygładzający peeling do twarzy Neurogena® Hydro Boost® to innowacyjny kosmetyk zawierający delikatne, ale skuteczne drobinki złuszczające, aby skóra pozostała oczyszczona, jednocześnie poprawiając jej poziom nawodnienia.

Połączenie technologii oczyszczającej z substancją nawadniającą oraz kwasem hialuronowym naturalnie występującym w skórze sprawia, że formuła pomaga chronić barierę naskórkową, poprawia nawodnienie skóry oraz zatrzymuje je w środku.
Po każdym użyciu skóra wydaje się gładka i miękka w dotyku.
Odpowiedni do codziennego użytku, dla skóry wrażliwej. Beztłuszczowy.

mechaniczne
mieszana, normalna
nawilżające, wygładzające
w tubce

Jestem zadowolona

Na ten peeling skusiłam się bo był w promocji i nie żałuję. Opakowanie bardzo ładne, poręczne. Zapach produktu piękny, delikatny. Co do samego działania - drobinki są małe, nie podrażniają skóry. Ładnie oczyszcza i zostawia skórę świeżą. Peeling jest dosyć gęsty, zdarza mi się że połowa ląduje na podłodze. Dosyć ciężko jest go też zmyć. Podsumowując, warto go kupić, szczególnie gdy jest na promocji.

Idealny dla problematycznej skóry

Idealny dla problematycznej cery. jest mega delikatny, skóra po nim nie jest ściągnięta. widać natychmiastowy efekt w postaci promiennej i oczyszczonej cery.
polecam

Niczego sobie

Z peelingu zaczęłam korzystać z pół roku temu przy przesuszającej się na zimę skórze. Działał okej ,chociaż jak na problem który wtedy miałam niewystarczająco. Polecam go na delikatne nawilżenie twarzy i usunięcie zbędnego martwego naskórka. Służy bardzo dobrze na co dzień, równie dobrze można go stosować zamiast żelu.

Delikatny peeling

Zakupiłam ten peeling ze względu, że był na promocji. Nieźle się zaskoczyłam. Jest bardzo delikatny, drobinki nie podrażniają skóry i nadaje uczucie odświeżenia. Nie ma problemu ze zmywaniem go jak przy niektórych peelingach i ładnie złuszcza naskórek. Nie podrażnia skóry nawet przy codziennym korzystaniu. Jednak ma też swoje wady - bardzo źle się go wyciska i po czasie powstały u mnie "gluty" w żelu.

Bardzo dobry peeling

Polecam ten peeling pięknie pachnie ładnie złuszcza martwy naskórek skóra się nie wysusza warto stosować 2 razy w tygodniu wydajny fajna Konsystencja nie klei się starcza na długo polecam ten produkt dla każdej cery

dobry, delikaty peeling

peeling o żelowej konsystencji z delikatnymi drobinkami, dość gęsty.
Zapach delikatny, świeży bardzo przyjemny.
Mimo, że peeling jest z tych delikatniejszych to dobrze oczyszcza skórę (można używać codziennie ze względu na jego delikatność). Pozostawia skórę wygładzoną, nawilżoną. Nie powoduje podrażnień, nie przesusza.
Idealny produkt przygotowujący skórę do dalszej pielęgnacji.
Polecam osobą, które lubią peelingi mechaniczne a zwłaszcza te do codziennego użycia

Delikatny dla skóry

Peeling o żelowej konsystencji wypełnionej bardzo małymi drobinkami.
Delikatnie ściera martwy naskórek, nie powodując podrażnień "pod spodem".
Posiada przyjemny lekko morski zapach z nutą kwiatową.
Jest przyjazny skórze, nie zdziera jej, nie wywołuje alergii, nie powoduje wysypu nowych krostek. Wręcz przeciwnie, działa łagodząco na niedoskonałości. Używany regularnie, ale niekoniecznie codziennie, zapobiega powstawaniu zaskórników i pryszczy.
Dobrze przygotowuje skórę na inne odżywcze kosmetyki, jak maska, czy krem.

Super, nawet przy codziennej pielęgnacji

Peeling otrzymałam w prezencie i choć na początku myślałam, że będzie to przeciętny produkt to już po pierwszym użyciu wiedziałam, że się polubimy.

Posiadam cerę mieszaną, wrażliwą z tendencją do przetłuszczania się strefy T oraz widocznymi rozszerzonymi porami. Na skórze widoczne są zaczerwienienia ale co ważne nie posiadam problemu z niedoskonałościami. One pojawiają się dosłownie raz na miesiąc i zupełnie nie są uciążliwe.

Peeling w tubce o konsystencji typowo żelowej z drobinkami ścierającymi, które są delikatne dla skóry, nawet wrażliwej. Żel - peeling stosowałam wieczorem po wstępnym demakijażu olejkiem. Dobrze oczyszczał skórę bez efektów ubocznych. Pachnie przyjemnie, świeżo i nie drażni nosa. Stosowałam regularnie wieczorem i przez cały okres nie wywołał podrażnienia, jak dla mnie rewelacja. Skóra była wygładzona, oczyszczona i bez zaczerwienień.

Bardzo łagodny

Peeling dostałam od marki na targach. Ale ogólnie seria kusiła mnie od samego początku, gdy się pojawiła. :)
Zasadniczo lubię peelingi mechaniczne jako posiadaczka cery mieszanej, ale lubię także takie nawilżająco-wygładzające, bo mam skórę skłonną do odwodnienia. Peeling Neutrogeny jest raczej z tych, które są żelem z mikrodrobinkami, więc stricte mocnego peelingu nie da się nim zrobić. Dlatego nada się do codziennego użycia, choć przeważnie sięgam po inne.
Jest żelowy, przezroczysty, całkiem wyważona konsystencja. Dobrze się nim myje, może delikatnie czuć że zostawia gładkość, nie jest to film, chociaż czasem sprawia takie wrażenie. Nada się idealnie do skóry suchej. Zapach określiłabym jako łagodny, i pasuje do reszty serii. :)
Czy kupię ponownie? Pewnie tak, ale nie jest to jakiś must-have. Znam fajniejsze ;)

spoko

Bardzo fajny produkt, wydajny i można go używać raz na jakiś czas, skóra jest gładka, promienna ,jestem bardzo zadowolona .
Bardzo ładnie oczyszcza i wygładza skórę.

Bardzo przyjemny

Żelowy peeling podkradałam siostrze i mocno mi się spodobał.
W ogóle sam zapach był dla mnie zaskoczeniem, bo opakowanie sugerowało mi coś innego, jakąś morską bryzę, a zapach ma trochę jakby słodki. W każdym razie mi bardzo się spodobał.
Żel ma malutkie drobinki peelingujące, które są delikatne, ale wykonują fajny masaż dla twarzy. Z pewnością nie podrażniają skóry.
Konsystencja jest trochę jakby kremowa... Wystarczy dosłownie niewielka ilość aby wymasować buzię, z kontakcie z wodą tworzy się lekka piana.
Dobrze oczyszcza buzię, pozostawiając ją gładką i przyjemną.

Delikatne oczyszczenie na co dzień

Bardzo lubię kosmetyki z tej serii i również peeling nie zawiódł moich oczekiwań. Posiada on drobne drobinki peelingujące i odznacza się delikatnym działaniem. Dzięki temu może z powodzeniem być stosowany nawet codziennie dla lepszego oczyszczania cery. Nie podrażnia i nie wywołuje alergii. Dobrze się rozprowadza na skórze i jest barszo wydajny. Nie wysusza skóry.