Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.70/5

Natura
Średnia ocena: 0.00/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Wygładzający peeling do twarzy Neurogena® Hydro Boost® to innowacyjny kosmetyk zawierający delikatne, ale skuteczne drobinki złuszczające, aby skóra pozostała oczyszczona, jednocześnie poprawiając jej poziom nawodnienia.

Po każdym użyciu skóra wydaje się gładka i miękka w dotyku.
Odpowiedni do codziennego użytku, dla skóry wrażliwej. Beztłuszczowy.

>100ml
mechaniczne
nawilżające, wygładzające
w tubce

Bardzo łagodny

Peeling dostałam od marki na targach. Ale ogólnie seria kusiła mnie od samego początku, gdy się pojawiła. :)
Zasadniczo lubię peelingi mechaniczne jako posiadaczka cery mieszanej, ale lubię także takie nawilżająco-wygładzające, bo mam skórę skłonną do odwodnienia. Peeling Neutrogeny jest raczej z tych, które są żelem z mikrodrobinkami, więc stricte mocnego peelingu nie da się nim zrobić. Dlatego nada się do codziennego użycia, choć przeważnie sięgam po inne.
Jest żelowy, przezroczysty, całkiem wyważona konsystencja. Dobrze się nim myje, może delikatnie czuć że zostawia gładkość, nie jest to film, chociaż czasem sprawia takie wrażenie. Nada się idealnie do skóry suchej. Zapach określiłabym jako łagodny, i pasuje do reszty serii. :)
Czy kupię ponownie? Pewnie tak, ale nie jest to jakiś must-have. Znam fajniejsze ;)

spoko

Bardzo fajny produkt, wydajny i można go używać raz na jakiś czas, skóra jest gładka, promienna ,jestem bardzo zadowolona .
Bardzo ładnie oczyszcza i wygładza skórę.

Bardzo przyjemny

Żelowy peeling podkradałam siostrze i mocno mi się spodobał.
W ogóle sam zapach był dla mnie zaskoczeniem, bo opakowanie sugerowało mi coś innego, jakąś morską bryzę, a zapach ma trochę jakby słodki. W każdym razie mi bardzo się spodobał.
Żel ma malutkie drobinki peelingujące, które są delikatne, ale wykonują fajny masaż dla twarzy. Z pewnością nie podrażniają skóry.
Konsystencja jest trochę jakby kremowa... Wystarczy dosłownie niewielka ilość aby wymasować buzię, z kontakcie z wodą tworzy się lekka piana.
Dobrze oczyszcza buzię, pozostawiając ją gładką i przyjemną.

Delikatne oczyszczenie na co dzień

Bardzo lubię kosmetyki z tej serii i również peeling nie zawiódł moich oczekiwań. Posiada on drobne drobinki peelingujące i odznacza się delikatnym działaniem. Dzięki temu może z powodzeniem być stosowany nawet codziennie dla lepszego oczyszczania cery. Nie podrażnia i nie wywołuje alergii. Dobrze się rozprowadza na skórze i jest barszo wydajny. Nie wysusza skóry.

Fajny delikatny peeling

Peeling ma funkcjonalne opakowanie w postaci tuby z zamknięciem na klik.
Konsystencja jest gęsta i żelowa z delikatnymi drobinkami ścierającymi, dzięki którym delikatnie lecz porządnie pozbywamy się zanieczyszczeń i martwego naskórka. Peeling łatwo się wydobywa i nakłada na twarz. Zmycie jego jest także dla mnie bezproblemowe.
Skóra jest nim odświeżona, napięta, oczyszczona i wygładzona. Czuć nawilżenie co bardzo mi się podoba.
Nie wiem czy to uczucie trwa długo ponieważ ja praktycznie od razu nakładam tonik a potem serum.
Zapach jest bardzo ładny i delikatny.
Dodatkowy plus za wydajność.

Nie jest najgorzej

Neutrogena, Hydro Boost, Exfoliator Smoothing Gel (Wygładzający peeling do twarzy)- z całej serii najmniej mnie zachwycił peeling, bo oczekiwałam bardziej spektakularnego działania. Moze potrzeba czasu? Moze trzeba stosować inaczej, niż ja to robię? Kto wie. Nie mówię nie, ale będę dalej sprawdzać i testować.

Używa produktu od: próbka

Dobry choć nie ulubieniec

Peeling nie jest moim numerem 1 z tej kolekcji ale lubię go. Drobinki są bardzo małe, nie jest to typowy mechaniczny peeling. Konsystencja jest bardzo gęsta, co mi czasem sprawiało problem przy wyciskaniu go z tubki ale nie jest to bardzo duża wada. Ładnie oczyszcza skórę.

Drobny peeling

Ma małe, delikatne drobinki, które peelinguja skórę. Skóra po użyciu wydaje się miękka i oczyszczona. Nie jest dla osób z trądzikiem. Jeśli ktoś szuka produktów z delikatnymi drobinkami to polecam sprawdzić, ja jednak pozostaję fanką enzymatycznych bądź chemicznych

Używa produktu od: próbka

Muszę się zastanowić, czy ponownie zakupię

Nie przepadam za peelingam, ale ten był okej. Nie był zbyt mocny, ale spełnił swoją rolę w delikatnym oczyszczaniu. Czy będzie moim ulubieńcem? Jeszcze nie wiem, muszę dokładniej mu się przyjrzeć. Nie zaszkodzi spróbować!

Super oczyszcza skórę, pozostawia ją oczyszczoną i świeżą

Doskonale oczyszcza skórę. Twarz jest bardzo gładka i świeża. Peeling ma bardzo ładny, delikatny zapach. Według producenta : NEUTROGENA® Hydro Boost® Wygładzający peeling do twarzy to innowacyjny kosmetyk zawierający delikatne, ale skuteczne drobinki złuszczające, aby skóra pozostała oczyszczona, jednocześnie poprawiając jej poziom nawodnienia.

Połączenie technologii oczyszczającej z substancją nawadniającą oraz kwasem hialuronowym naturalnie występującym w skórze sprawia, że formuła pomaga chronić barierę naskórkową, poprawia nawodnienie skóry oraz zatrzymuje je w środku. Po każdym użyciu skóra wydaje się gładka i miękka w dotyku.

• Odpowiedni do codziennego użytku

• Beztłuszczowy

• Odpowiedni dla skóry wrażliwej
Według mnie jest to najlepszy peeling do wrażliwej skóry

Gęsty peeling

Pierwszy raz spotkałam się z tak gęstym peelingiem. Bardzo ciężko wydobyć go z opakowania. Ale jak działa, moja lekko przesuszona skóra w okresie zimowym, po jego użyciu staje się gładka i odżywiona.

Ten piling to sztos

Sama seria mi nie przypadła do gustu, ale ten piling.... delikatna żelowa konsystencja, a do tego bardzo drobne cząstki (niczym piasek na zagranicznych plażach). Delikatnie mając twarz, zmyjesz wszelkie zanieczyszczenia, a gdy docisniesz mocniej radzi sobie nawet z niewielkimi porami.
Do tego bardzooo wydajny mi wystarcza mala "kropelka" aby oczyścić cala twarz :)

Jednakże wydaje mi się że gdy pilinguje twarz, to jest ona bardzo przesuszona z czym sobie nie radzą pozostałe produkty tej serii.