Catrice, HD Liquid Coverage Foundation (Płynny podkład)

Catrice, HD Liquid Coverage Foundation (Płynny podkład)

Zobacz oferty

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Płynny podkład Catrice HD Liquid Coverage Foundation gwarantuje supernaturalny efekt drugiej skóry w wymiarze “high definition”. Skóra jest gotowa na światła jupiterów i bycie w centrum kamery!

Catrice HD Liquid Coverage to podkład o wyjątkowo lekkiej i „oddychającej” formule. Nie czuć go na skórze mimo wysokiego stopnia krycia. Cera wygląda zatem nieskazitelnie, a przy tym naturalnie.

Podkład Płynny podkład Catrice HD Liquid Coverage aplikuje się pipetą, co pozwala na precyzyjne dawkowanie produktu i utrzymuje się na skórze nawet do 24 godzin. Nie zapycha porów

Bardzo dobry produkt ale… trzeba uważać

Jest to mój ulubiony drogeryjny podkład. Od każdego tego typu produktu oczekuje zmatowienia oraz krycia które wytrzyma minimum 12 godzin w pracy. Ten podkład posiada krycie podobne do podkładów, które kosztują ok 200 zł ( Estee Lauder- Double Wear).
Produkt bez problemu wytrzyma na naszej twarzy 12 godzin. Dobrze nałożyć przed jakiś mocno nawilżający produkt ponieważ jest on dość ciężki. Potrafi tez po pewnym czasie zbierać się w załamaniach.
Największym minusem tego produktu jest to, że potrafi zapchać naszą skórę. Kilka razy niestety mi się to zdarzyło.
Plusem jest wygodne opakowanie z pipetą co pozwala nam na higieniczne i wygodne nałożenie naszego produktu. Cena jest niska aktualnie ok 25-30 zł.
Mimo tego, że nie jest w 100% idealny to ten produkt mogę nazwać swoim hitem. Używam go na codzień do pracy. Nie waży się, ładnie wygląda przez cały dzień, nie gryzie się z pielęgnacja.

Świetny podkład

Bardzo dobrze kryje nawet problematyczną cerę, wydajny, wystarczy niewielka ilość dla uzyskania efektu. Bardzo dobra jakość w przystępnej cenie. Zawsze mam go w swojej kosmetyczce.

Szkoda, że ciemnieje...

Byłby idealny gdyby... nie ciemniał. Jeśli strzelisz się w kolorystykę to ten podkład jest idealny dla Ciebie.

Opakowanie: Mega fajne i nietypowe! Pipetka, dozuje tyle ile potrzebuję.

Kolor: No właśnie i tutaj zaczyna się problem. Bardzo dużo przeczytałam opinii na temat tego podkładu i bałam się, że 010 będzie dla mnie za ciemny. Widziałam na internecie, że są jeszcze dwa odcienie 002 i 005. Zamówiłam 005 bo myślałam, że 002 będzie za jasny lub za różowy. Boże jak ja żałuję tej decyzji! :-(

Odcień 005 bezpośrednio po nałożeniu jest piękny. Wygląda podobnie do Revlon 150 BUFF. Niestety bardzo ciemnieje... Na dodatek na taki brzydki odcień pomarańczowy. Skóra wygląda w tym odcieniu na brudną... I starą...

Efekt: Idealnie wyrównuje koloryt skóry. Bardzo matuje skórę ale nie podkreśla suchych skorek. Super współpracuje z pudrami, różami, cieniami. Cera wygląda idealnie. Jest trwały wciągu dnia. Jest bardzo wydajny. Nie trzeba go dużo nakładać. Niewielka ilość już wystarcza żeby pokryć całą twarz. Najlepszy efekt uzyskuje się dzięki gąbeczcce. Przyjemnie pachnie :-)

Najlepszy w pełni kryjący podkład z drogerii!

Podkład Catrice HD Liquid Coverage to zdecydowany hit od paru dobrych lat. Pięknie matuje, kryje i ujednolica koloryt skóry.

Zamknięty jest w szklanej buteleczce z pipetką. Konsystencja podkładu jest bardzo wodnista, więc załączona pipetka jest tutaj strzałem w dziesiątkę. Podkład ma BARDZO BARDZO dobre krycie, wręcz idealne! Nie trzeba się wspomagać żadnym dodatkowym korektorem czy bawić się w budowanie krycia. Już z pierwszą aplikacją podkładu, krycie jest tak mocne, że nie ma potrzeby dokładania produktu. Wyczuwalny jest w nim delikatny, bardzo przyjemny zapach, który dodatkowo umila aplikację. Podkład jest dość szybko zastygający i niezwykle trwały, wygląda na twarzy nieskazitelnie przez cały dzień, jednocześnie nie tworząc efektu maski. Cera wygląda gładko i aksamitnie.

Co do minusów - chciałam napisać, że Catrice HD Liquid Coverage nie jest bez wad i największym jego minusem jest gama kolorystyczna, jednak CATRICE ROZSZERZYŁO GAMĘ KOLORYSTYCZNĄ o dodatkowe kolory, w tym także o te jasne!
Kiedy te jaśniejsze kolory nie były jeszcze dostępne, to dla siebie wybrałam najjaśniejszy wtedy kolor - 010 Light Beige. Niestety jego minusem jest to, że utlenia się w tempie ekspresowym… :( W chwili nakładania na twarz kolor jest super, jednak chwilę pózniej jest już dużo ciemniejszy od mojej szyi. Oksyduje na ciepły beż w kierunku pomarańczowego.
Mam nadzieję, że te jaśniejsze kolorki będą mi pasowały, bo podkład jest naprawdę jednym wielkim sztosem!
Jeśli będziecie brały go pod uwagę, polecam wybrać jaśniejszy kolor ze względu na jego utlenianie.

Ulubieniec

Szczerze? Jeden z najlepszych podkładów jakie miałam w swojej kosmetyczce. Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł i mogę polecić go z całego serca. Świetnie kryje, nie ciemnieje i utrzymuje się cały dzień. Czego chcieć więcej? Jedyny minus, który na szczęście nie pojawił się u mnie, a u mojej przyjaciółki - może zapychać.

Mój nr 1

Podkład kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami koleżanek. I to był strzał w 10! W moim przypadku (skóra sucha, wrażliwa, ze skłonnością do wyprysków, zaczerwień i uczuleń) sprawdził się doskonale.
Mam jasną karnację, więc wybrałam dla siebie kolor 010 Light Beige.
Podkład bardzo dobrze komponuje się z moją skórą. Po nałożeniu blenderem nie widać żadnych śladów nałożenia na skórę, więc obiecywany przez producenta efekt second skin (drugiej skóry) faktycznie istnieje. Podkład ma bardzo dobre krycie, lecz jednocześnie nie tworzy efektu maski. Skóra jest odpowiednio zmatowiona, nie wymaga wykończenia pudrem. Fluid jest trwały, trzyma się na buzi cały dzień. Nie roluje się przy zmarszczkach mimicznych.
Szklana buteleczka z pipetką jest wygodna, pozwala dobrze odmierzyć potrzebną ilość kosmetyku. Mogłaby być nieco bardziej przezroczysta, by można było zobaczyć ile jeszcze podkładu zostało w buteleczce.
Ogólnie: jestem zachwycona tym podkładem i jeszcze nieraz go sobie kupię.

Dobrze kryjący podkład

Używam tego podkładu już od jakiś dwóch lat. Kiedyś codziennie używany, nie powodował żadnego wysypu, przy mojej cerze trądzikowej hormonalnej to bardzo istotne żeby podkład dobrze krył moje przebarwienia. Używam najjaśniejszego koloru i ivory, oba maja ładny odcień nie wpadający w pomarańcz. Długo się utrzymuje na twarzy. Nie błyszczy się. Jeżeli zależy komuś na dobrym kryciu to polecam.

Nie zawiodłam się

Ten podkład nie sprawdził się u mnie, skusiłam się na niego ze względu na dobre recenzję. Niestety ten podkład tak jak revlon, jest ciężki mimo swojej wodnistej konsystencji. Dodatkowo po czasie oddzielał się w każdej zmarszczce na twarzy. Dodatkowo w porównaniu do revlona ten produkt to tylko 6 miesięcy na wykorzystanie go. W związku z tym, że nie nadaje się na co dzień ciężko jest go zużyć w tym czasie.

ZALETY:
zapach
konsystencja
cena
butelka
krycie

WADY:
efekt maski
ciężki

Ok

To jest moja druga buteleczka podkładu, wcześniej używałam wycofanej już wersji o większej pojemności z pompką. Produkt wbrew pozorom jest bardzo wydajny, dla mnie wystarczy nie całe pół zakraplacza żeby wystarczyło mi na odpowiednie krycie. Kolor jest dla mnie odrobinę za ciemny, ale jest w dobrej tonacji. Dla mnie bardziej na lato niż zimę, ale w porównaniu do podkładu matującego eveline jest znacznie lepszy jeśli chodzi o konsystencję i krycie.

Jak dla mnie najlepszy :)

Używam od dłuższego czasu i jak dla mnie niezastąpiony. Dobre krycie, fajna konsystencja, trwały, matujący. Przetestowałam już masę podkładów i to mój numer 1.

Wow! <3

Po latach szukania odpowiedniego podkładu na wyjścia w końcu trafiłam na niego :) Super się utrzymuje, nie ściera, idealnie kryje. Nie wyobrażam sobie już bez niego wyjść na imprezę :)

To jest naprawdę mocno kryjący podkład, porównywalny do wysokopółkowych produktów. Zachwycił mnie…bo kosztuje coś koło 28 zł , wytrzymuje na skórze kilkana ładnych godzin, jrdli już gdzieś schodzi to równo.
Ma też minusy…..ciemnieje, chwile po aplikacji, zaraz po przypudrowaniu widać że jest ciut ciemniejszy, ale ogólnie jest to świetny podkład, długotrwały, kryjący, efekt naturalny ( jeśli nałożymy bogatą pielęgnacje - u mnie tak to działa ).