Catrice, HD Liquid Coverage Foundation (Płynny podkład)

Catrice, HD Liquid Coverage Foundation (Płynny podkład)

Płynny podkład Catrice HD Liquid Coverage Foundation gwarantuje supernaturalny efekt drugiej skóry w wymiarze “high definition”. Skóra jest gotowa na światła jupiterów i bycie w centrum kamery!

Catrice HD Liquid Coverage to podkład o wyjątkowo lekkiej i „oddychającej” formule. Nie czuć go na skórze mimo wysokiego stopnia krycia. Cera wygląda zatem nieskazitelnie, a przy tym naturalnie.

Podkład Płynny podkład Catrice HD Liquid Coverage aplikuje się pipetą, co pozwala na precyzyjne dawkowanie produktu i utrzymuje się na skórze nawet do 24 godzin. Nie zapycha porów

Catrice HD

Używałam go codziennie przez 3 lata ( mam sporo do zakrycia blizn potrądzikowych ) ..
ciężko w to uwierzyć jak powstał tak dobry podkład w tej półce cenowej. Nigdy mnie nie zapychał moja cerę się z nim polubiła ???? dla miłośniczek matowego wykończenia..

Średni

Na plus zasługuje ładne opakowanie i wygodna pipeta. Jest dość duża gama kolorów do wyboru. Bardzo mocno kryje, ale tym samym niestety tworzy się efekt maski, dodatkowo zapycha pory. Trzeba dość wprawnie go nakładać, bo dość szybko "zastyga". Jest trwały i ma dobrą cenę. Ogólnie nie jest zły.

Ciekawe krycie

Podkład ten wpadł mi całkiem przypadkiem, przez polecenie koleżanki. Nie jestem zwolenniczką podkładów z pipetka bo niestety po czasie użytkowania opakowanie jest całe w podklacie ale tu ku mojemu zaskoczeniu nic się nie wylewa na buteleczkę. Całkiem ciekawy, perfumowany zapach po pewnym czasie niewyczuwalny. Podkład jest lejący i dobrze się rozprowadza, można nim bez żadnego problemu pracować. Po nałożeniu na twarz nie ma się uczucia jakby maski co w przypadku podkładów kryjących jest rzadkie. Ogólnie ładne krycie ale bez jakiegoś wielkiego wow. Skóra faktycznie matowa
Jak dla mnie ok.

Zdecydowanie nie

Podkład dostałam od siostry, ponieważ nie trafiła z kolorem .
Osobiście temu podkładowi dałam dwie szansy i za każdym razem było to samo .
Podkład wygląda ładnie na twarzy ale strasznie mnie zapychał ????

Tylko na specjalne okazje

Płynny podkład Catrice, HD Liquid Coverage zamknięty jest w pięknej matowej, szklanej buteleczce z funkcjonalną pipetką do pobierania odpowiedniej ilości produktu – osobiście jestem zwolenniczką tego rozwiązania.
Wybór odcieni jest, moim zdaniem, odpowiedni i wystarczający – każda z nas powinna znaleźć ten odpowiedni dla siebie. Najjaśniejszy odcień 010 – Light Beige jest bardzo jasny i, co najważniejsze, nie posiada w sobie różowych tonów.
Konsystencja fluidu jest bardzo płynna i sprawia wrażenie bardzo lekkiej. Należy pracować z nim bardzo sprawnie, ponieważ szybko zastyga. Według mnie – zbyt prędko, przez co mogą pozostać nieestetyczne plamy i nierozpracowane do końca miejsca. Jest to podkład zdecydowanie dla wprawionej ręki.
Bardzo zaskoczył mnie jego wyjątkowo wysoki poziom krycia! Nigdy wcześniej nie spotkałam się z bardziej kryjącym fluidem, a przy mojej problematycznej cerze było to bardzo miłym zaskoczeniem. Niestety jego lekka konsystencja była wyłącznie pierwszym dobrym wrażeniem. Po przypudrowaniu go pudrem fiksującym Wibo, Fixing Powder, cały czas czułam, że mam go na twarzy. Jestem niemal pewna, że nie była to w żadnym wypadku wina pudru, ponieważ nigdy nie sprawiał mi tego rodzaju problemu. O ile jego krycie jest oszałamiające, o tyle jego wadą jest to, że bardzo lubił podkreślać rozszerzone pory, zmarszczki i suche skórki. W lustrze wyglądał niestety bardzo ciężko...
Lubiłam mieszać go z innymi, lżejszymi w formule fluidami – wtedy prezentował się o wiele lepiej, bardziej świeżo i mniej sztucznie.
To bardzo trwały podkład, aczkolwiek niekiedy nieestetycznie ścierał się w takich miejscach jak czubek i skrzydełka nosa. Być może użyty wraz z bazą utrwalającą makijaż nie sprawiałby tego kłopotu. Nie zauważyłam natomiast, by się wyświecał, mimo że jestem posiadaczką cery mieszanej z tłustą stefą T.
Uważam, że jest to jeden z lepszych drogeryjnych podkładów na polskim rynku kosmetycznym, ale ma swoje wady. Jest to produkt, którego nie zdecydowałabym się używać na co dzień. Niestety, moja cera po jego dłuższym stosowaniu, była w katastrofalnym stanie. Nie mogłam pozbyć się niedoskonałości, szczególnie podskórnych i bolesnych, które utrzymywały się bardzo długo, mimo odpowiedniej pielęgnacji...
Myślę, że zaryzykowałabym, by użyć go ponownie, ale wyłącznie na wielkie wyjście z rodzaju przyjęcia weselnego oraz wyłącznie w połączeniu z odpowiednim kremem pielęgnującym i bazą pod makijaż. To dobry produkt, ale nie dla cer suchych, wrażliwych i skłonnych do alergii.

Fajne krycie

Rzadko kiedy można dostać dostać dobry podkład w tak niskiej cenie. Produkt sprawdza mi się świetnie. Dla mnie jest fajny! Nie zaznacza suchych skórek, nie "ciastkuje się", bardzo ładnie się nakłada na twarz rozprowadzony gąbeczką oraz pędzlem. Częściej używam go latem kiedy jestem opalona, ponieważ bardzo szybko oksyduje.

Nie wiem co myslec

Podklad mozemy znalezc w wielu odcieniach co jest duzym plusem. Wystarcza na bardzo dlugo, jest lekki, nie zapycha porow i ma ladny zapach. Jedynym minusem jest to, ze dosyc szybko ciemnieje. Nie wiem czy tylko ja sie z tym spotkałam, ale potrafi zmienic odcien nawet gdy pora roku nie zmienila koloru cery.

SUPER KRYCIE

Podkład Catrice kupiłam w sumie przypadkowo bez większych oczekiwań.
Od pierwszego użycia stał się on moim Must Have w kosmetyczce.
Doskonałe krycie (nie spodziewałam się aż tak dobrego efektu patrząc na cene), podkład jest lekki a co najważniejsze długo utrzymuje mat na skórze twarzy <3

Dla niezbyt wymagających

Podkładu używałam koło 2 lat temu, kiedy jeszcze niezbyt wiedziałam, co od niego oczekuję. Pierwsze, co zawsze mnie drażniło - kolor. Jestem bardzo jasna i żeby móc się nim pomalować i wyjść do ludzi, musiałam go mieszać 1:1 z mixerem białym z NYX. Krycie miał dobre, na twarzy też niezbyt go czułam, chociaż po kilku tygodniach ciągłego używania zaczęłam dostrzegać suche skórki wokół nosa i ust. Na trwałość narzekać nie mogłam, ale jednak wysuszanie i kolor przelało czarę goryczy i pożegnaliśmy się.

Zapychacz

Podkład świetnie kryje i bardzo ładnie wyglada po aplikacji, trwałość także na plus, niestety bardzo mnie zapchał, jak żaden inny podkład. Mam cerę mieszaną, skłonną do zapychania.

Daje radę

Stosuje go już od jakiegoś czasu ze względu na długo trzymający się mat. Na pierwszy rzut oka wszystko jest okej, po czym ciemnieje... na mojej skórze robi się kolor wpadający coś pomiędzy brąz a pomarańcz. Tylko dzięki używaniu odpowiedniej bazy i pudru, mogę to ciemnienie jakoś pokonać.
Zalety:
*niska cena
*mat
*trwałość
*zakrywa niedoskonałości
*opakowanie
*wydajność

Wady:
*za szybko zastyga
*ciemnieje
*może zapychać

I tak, i nie

Mam duży problem z tym podkładem. Pierwsze opakowanie rewelacja. Zachwalałam każdemu, świetna cena, a jakoś wcale nie odbiegała od nieco droższych podkładów. Bardzo dobrze się nam współpracowało i też bardzo długo, dlatego kupiłam drugie opakowanie. I coś poszło nie tak... Nie mogę sobie z nim poradzić, przy nakładaniu gąbeczką schodzi, nie blenduje się. Możliwe, że zmienili trochę formułę, więc teraz nie mogę go polecić.