Catrice, HD Liquid Coverage Foundation (Płynny podkład)

Catrice, HD Liquid Coverage Foundation (Płynny podkład)

Płynny podkład Catrice HD Liquid Coverage Foundation gwarantuje supernaturalny efekt drugiej skóry w wymiarze “high definition”. Skóra jest gotowa na światła jupiterów i bycie w centrum kamery!

Catrice HD Liquid Coverage to podkład o wyjątkowo lekkiej i „oddychającej” formule. Nie czuć go na skórze mimo wysokiego stopnia krycia. Cera wygląda zatem nieskazitelnie, a przy tym naturalnie.

Podkład Płynny podkład Catrice HD Liquid Coverage aplikuje się pipetą, co pozwala na precyzyjne dawkowanie produktu i utrzymuje się na skórze nawet do 24 godzin. Nie zapycha porów

Zapchał mnie jak żaden inny

Byłby średniaczkiem ze względu na to, że wyświeca się szybko. Niestety za każdym razem, kiedy go użyłam wyskakiwało mi multum pryszczy i bolących krost więc mogę mu dać jedynie 2/5.
Ładnie kryje i wygląda bardzo dobrze ale ciężko dobrać kolor przy 4 dostępnych odcieniach.

Moja cera jest mieszana w stronę tłustej.

Zapycha

Kupiłam ten podkład zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami. Mam cerę suchą. Podkład ma bardzo dobre krycie, stapia się z cerą, ładne odcienie (ale brakuje jaśniejszych), jednak zapychał mnie. Zazwyczaj nie mam problemów z niedoskonałościami, więc po upewnieniu się, ze właśnie ten podkład mnie zapycha, pozbyłam się go.

Bardzo fajny.

Podkład bardzo ładnie przykrywa niedoskonałosci jest również bardzo wytrzymały. Ma świetny wybór odcieni. Nie wyciera się nie świecie lecz niestety przy codziennym stosowaniu zapycha.Jest dość wydajny w dobrej cenie.

Maska na twarzy

To jeden z tych pokładów których na pewno więcej nie kupię. Kiedyś przeczytałam o nim, że to hit, świetnie kryje, warto stosować. Jak dla mnie nałożenie go to nie problem, natomiast na twarzy tworzy maskę której chcę uniknąć za każdym razem jak kupuję podkład. Strasznie widać, że jest nałożony. Jak nigdy mąż stwierdził, że chyba coś za mocno się wymalowałam, a jednak nie zmieniałam nic w moim nakładaniu poza pokładem.
Nie nadaje się na codzienne stosowanie. Więcej na pewno go nie kupię, a prawie całe opakowanie stoi, może będę używała jako mieszkanki z innym podkładem, jeszcze nie wiem :)

Miłe zaskoczenie

Podkład testuje już od jakiegoś czasu. Trochę bałam się go ze względu na skrajne recenzje, ale postanowiłam zaryzykować. Póki co nie żałuję. Krycie i trwałość ma bardzo dobre, ładnie wygląda na buzi, na razie nie zauważyłam też żeby mnie zapychał, więc jak na ten moment uważam, że jest to jeden z lepszych podkładów jakie miałam. Porównując do mojego hitu-DW: krycie ma podobne, również zastyga,ale ja to bardzo lubię ponieważ podkład utrzymuje się w takiej formule dłużej na twarzy i przy delikatnej warstwie nie daje efektu ciężkości. Odcień 010 jest dla mnie odrobinę za ciemny, ale po przypudrowaniu pudrem bambusowym i dodaniu rozświetlacza i różu wygląda bardzo korzystnie.

Mam suchą skórę. Ten podkład nadaje się do wszystkiego. Używają go dziewczyny które i mają sucha i tłustą skórę. Więc jest idealny. Fajnie kryje, nie wysusza skóry. Można na nim ładnie wykonturowac twarzy . Dobre jest to że jest bogata gama kolorów. Więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Prawie ideał

Zacznę od tego, że mam cerę mieszaną w kierunku do tłustej. Ten podkład kupiłam z powodu licznych recenzji na youtubie, a teraz jestem w stanie sama go polecić szczególnie osobom które zmagają się z moim typem skóry. Podkład ma pipetę co absolutnie mi nie przeszkadza. Najlepiej wygląda nakładany gąbeczka. Ma dość rzadką konsystencje ale szybko zastyga. Ładnie wyglada na skórze aczkolwiek może lekko podkreślać jej strukturę. Ma mocne krycie. Nie waży się, nie ściera, jest bardzo trwały. Wyświeca się delikatnie dopiero po wielu godzinach. Jedyną jego wadą może być uboga gama kolorystyczna. Najjaśniejszy kolor jest troszkę za ciemny na mnie, a nie jestem totalnym bladziochem.

Używa produktu od: próbka

Super

Serdecznie polecam dla cery delikatnej z zaczerwieniami. Wahałam się czy na pewno warto go kupić jednak udało mi się go przetestować przez co naprawdę mogę go polecić.

Mój faworyt

Uwielbiam ten podkład za to, że rewelacyjnie zakrywa wszelkie niedoskonałości skóry. Podkład rzeczywiście dosyć szybko zasycha na skórze, ale jeśli jest się wprawionym w aplikowaniu produktu, nie ma się z tym problemu.
Podkład ma bardzo wygodne opakowanie z pipetką, dzięki temu dozuje się odpowiednią ilość kosmetyku. Mam cerę bardzo jasną, ale latem kolor 010 Light Beige doskonale wpasowuje się w koloryt mojej skóry.
Jedynym minusem jest łatwość pobrudzenia ubrania, ale przy tak kryjącym podkładzie jest to nieuniknione. Polecam ten produkt wszystkim tym, którzy szukają doskonałego krycia na cały dzień!

Niewypał

Skuszona pozytywnymi recenzjami na youtube, skusiłam się na ten podkład i... żałuję. Na plus jest jedynie kolor i krycie, reszta na minus. Zapycha, robi ciastko na twarzy (mimo cienkiej warstwy), wygląda ciężko, na zdjęciach wyglądałam jakbym miała pełno zmarszczek... Niestety jestem bardzo na nie.

Dobry, ale nie na co dzień

Podkład używam od ponad roku. Dostępny w drogerii Hebe. Gama kolorystyczna 4 kolory. 010 -dla mnie jako cery bladej w okresie zimowym. 040- w okresie letnim. Podkład przeznaczony do cery tłustej. Minimalnie przesusza skórę. Co podkreśla skórki. Efekt krycia - b.dobry. nie pozostawia smug, wklepywalam gabeczka. Bardzo wydajny. Cena - niska jeśli chodzi o efekt. Szybko zastyga. Cienka warstwa nie wymagała nawet pudrowania przy niższych temperaturach przy mojej cerze- mieszanej. Utrzymuje sie caly dzien bez problemu. Podkład był super, do czasu kiedy nie zaczęły mi się poważne problemy trądzikowe. Bardzo zapycha pory. Potrafi ładnie skórę pozbawić wartości estetycznych. Mimo codziennej pielęgnacji. Nawilżania. Systematycznych peelingów oraz maseczek. Uważajcie dziewczyny na niego... na większe wyjścia. .. sporadycznie. Polecam. Tylko nie zwariujcie na jego punkcie. Bo mega pogarsza stan skóry.

Używa produktu od: próbka

Plusy i minusy...

Mam mieszane uczucia co do tego podkładu, trudno mi powiedzieć, czy jest warty kupienia. Samo rozprowadzanie i scalanie się z cerą jest w porządku, podkład poprawnie nałożony nie najgorzej wygląda na twarzy. Minusem jest jednak to, że może łatwo stworzyć maskę- grubą, brzydką warstwę. Nie przepadam za podkładami o takim kryciu i ciężkości, wolę lżejsze. Dodatkowo opakowanie dla mnie na duży minus- praktycznie nie ma możliwości, żeby wykorzystać produkt do końca, to jest również to, czego bardzo nie lubię w produktach. Tubkę zawsze można przeciąć, opakowania z szerszym wieczkiem też można wykorzystać, a tutaj jest to bardzo utrudnione. Pamiętam również, że miałam bardzo jasny odcień, nie wiem czy nie najjaśniejszy, a i tak był dla mnie za ciemny. Raczej nie wrócę do niego.