Catrice, HD Liquid Coverage Foundation (Płynny podkład)

Catrice, HD Liquid Coverage Foundation (Płynny podkład)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.93/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.24/5

REKLAMA

Płynny podkład Catrice HD Liquid Coverage Foundation gwarantuje supernaturalny efekt drugiej skóry w wymiarze “high definition”. Skóra jest gotowa na światła jupiterów i bycie w centrum kamery!

Catrice HD Liquid Coverage to podkład o wyjątkowo lekkiej i „oddychającej” formule. Nie czuć go na skórze mimo wysokiego stopnia krycia. Cera wygląda zatem nieskazitelnie, a przy tym naturalnie.

Podkład Płynny podkład Catrice HD Liquid Coverage aplikuje się pipetą, co pozwala na precyzyjne dawkowanie produktu i utrzymuje się na skórze nawet do 24 godzin. Nie zapycha porów

Na większe wyjścia

Mam cerę tłustą z bardzo wybredna skórą na nosie a ten podkład mi się sprawdza. Jest zastygający i przypudrowany jest niczym mur beton. Trzeba z nim szybko pracować przez co nie będzie ulubieńcem wszystkich. Zastyga na satynowy mat, przez co ja muszę go przypudrować. Konsystencja nie jest najlepsza na świecie, jest wodnista przez co praca z nim jest jeszcze trudniejsza. Krycie ma dobre i daje się budować. Przypudrowany na moim kapryśnym nosie wytrzymuje bardzo długo. Czasami używam go tak, że nakładam go tylko w okolice nosa a na resztę twarzy lżejszy podkład i to się sprawdza. Robię tak z tego względu, że dużo podkładów mi się ciastkuje i mega szybko wyświeca na nosie. Z większych minusów, które zauważyłam to to, że nie lubi się z korektorami, jeśli nałożę korektor na ten podkład (korektor również z catrice i tej samej serii) to robią się plamy. Drugi większy minus to zapychanie. Tak jak wspomniałam wcześniej, że czasami nakładam go tylko w okolice nosa i na koniec dnia przy zmywaniu makijażu zauważam kilka czerwonych kropek, właśnie na nosie. Nie miewam wyprysków na nosie więc wiem, że to właśnie przez ten podkład. Znikają one w kilka dni ale przez to unikam nakładania go na całą twarz. Polecam go na większe wyjscia, zwłaszcza przy cerach tłustych bo dłużej trzyma mat i jest trwały.

Średniaczek ...

Uwielbiam korektory z Catrice ! Te są dla mnie mistrzostwem świata. Co do podkładu mam kolor 010. Moja cera jest mieszana, przetłuszająca w strefie T.

Podklad jest w szlanej buteleczce z wygodna pipetką. Najlepiej nakłada się go zwilżoną gąbeczką. Aby nie przesuszał mam zawsze nałożony ulubiony krem nawilżający .

Podklad ma ładny kolor, można zbudować krycie nawet do mocnego średniego, ale najnaturalniej wygląda nałożony delikatna warstwą. Wykończenie matowe, moja skóra po ok 4h zaczyna świecić w strefie T.

Ogólnie za tą cenę to dobry podklad, ale bez fajerwerków.

Ciekawy aplikator

Stan cery:
Mieszana
Skłonna do podrażnień
Lekkie przebarwienia
Cera trądzikowa
Skłonna do alergii

DOSTĘPNOŚĆ – w wielu drogeriach stacjonarnych i online

OPAKOWANIE – szklana (?) buteleczka z pipetką

SZATA GRAFICZNA – prosta, elegancka, bez kolorowych akcentów, przez opakowanie można dostrzec kolor produktu

SKŁAD – długi, ale dobry

WYDAJNOŚĆ – wystarczył na naprawdę długi czas

ZAPACH – dla mnie niewyczuwalny

KONSYSTENCJA – nie jest gęsta, łatwo się rozprowadza zarówno palcami jak i gąbeczką

KOLOR – miałam problem z doborem, bo mam bardzo jasną cerę

EFEKT – nie radził sobie z zakryciem niedoskonałości, ale dla osób bez niedoskonałości mógłby być piękny i naturalny efekt, ja jednak potrzebowałam silniejszego kamuflażu

ZESTAW - Catrice ma bogaty wybór różnych produktów, więc z łatwością można skomponować spójny makijaż

PODRÓŻ – bałabym się podróżować z tym produktem ze względu na wykonanie buteleczki, łatwość zniszczenia pipetki (gumowej części)

CENA – niska

Wydajnosc

Uważam że jest mało wydajny bardzo szybko mi się skończył ale kryje dobrze i trzeba uważać z odcieniami bo mam wrażenie że mocno ciemnieje na twarzy opakowanie dość ciekawe nie nakładam więcej fluidu niż potrzebowalam i nie wiem co mam jeszcze napisać po prostu chciałam się podzielić swoją opinia ogólnie uważam że też cena spora jak na ten produkt

Dobry podkład.

Podkładu z Catrice używam od 2 miesięcy i jestem z niego bardzo zadowolona. Kupiłam go po poleceniu go przez moją siostrę. Podkład dobrze kryje niedoskonałości mojej cery: zmarczki i przebarwienia. Podkład na twarzy wytrzymuję cały dzień. Ja podkład nakładam gąbeczką gdyż dosyć szybko zasycha i nadkładając rękami mogą tworzyć się smugi. Podkład ma wiele różnych odcieni do wyboru dla każdego. Podkład jest łatwy w użyciu, nie klei się i nie zapycha porów. U mnie makijaż wytrzymuje cały dzień, podkład łatwo zmyć np. płynem micelarnym. Cena podkładu jest bardzo konkurencja.

Używa produktu od: próbka

Nie polecam

Podkład myślałam że jest super, wiele takich opinii słyszałam ale jednak w moim przypadku się nie sprawdził..
Co prawda odrazu po nałożeniu byłam zachwycona, świetny efekt, gładka rozświetlona skóra wszystko super ale niestety długo się nie nacieszyłam. Po kilku minutach Podkład zmywałam ponieważ zaczął się "ciastkować", odcień zrobił się ciemniejszy i wyglądało to jakim nałożyła tonę tego podkładu na twarz, taka typowa Karyna ???? Na pewno nie wrócę do tego podkładu

Catrice, HD Liquid Coverage Foundation (Płynny podkład) 002

Dobry podkład, w miarę kryjący, dobrze się nakłada na skórę za pomocą specjalnego pędzla.
Zbyt wodnista struktura podkładu sprawia, ze trzeba go nałożyć więcej niż przy innych podkładach. To trochę działa na jego niekorzyść.
Jeśli chodzi o trwałość jest duży plus, nie czuć go na skórze, jest lekki.
Cena podkładu utrzymuje się na rynku w granicach 30 zł z groszami.
Fajny dizajn butelki, dobry pomysł z zakraplaczem.

Nie jest to za dobry podkład

Podkład w miarę dobrze się rozprowadza, ale po nałożeniu ciemnieje i wysusza skórę. Rzekomo podkład miał gwarantować efekt naturalnego wyglądu, zamiast tego zyskałam efekt maski. Ma dość nietypowy i wygodny aplikator w formie pipety.

Ciemnieje

Pamiętam jak kilka lat temu udało mi się go "dorwać", dosłownie, bo panowały zapisy na ten podkład u ekspedientek. Mam cerę mieszaną i szukam podkładów matujących.Podkład znajduje się w słoiczku z pipetą. Konsystencja lejąca.
Po aplikacji zastyga na mat, utrzymuje się cały dzień. Jest bardzo trwały, przetrwał upały.
Krycie ma dobre +, nie wymaga przypudrowania.
Byłby jednym z ulubionych podkładów, gdyby nie ciemniał, a to jest jego jedyną wadą, za to odejmuję gwiazdkę.

Dobry podkład, ale..

Bardzo długo używałam podkładu z Catrice i byłam z niego bardzo zadowolona. Kupiłam go po obejrzeniu jakiejś recenzji na YouTube i przez ok 3 lata był moim ulubieńcem. Fajne krycie i efekt, który wytrzymuję cały dzień. Ja akurat podkład nakładam gąbeczką i w przypadku tego podkładu wydaje mi się, że to bardzo dobry patent, gdyż dosyć szybko zasycha i nadkładając rękami mogą tworzyć się smugi. Wybrałam ten podkład ze względu na kolory ( ciężko znaleźć podkład w chłodnych odcieniach) i tu pojawia się to wcześniej wspomniane ALE, bo od pewnego czasu jest nowa gama kolorystyczna, która nie do końca mi obecnie odpowiada. Dlatego też przerzuciłam się na inny podkład. Czy kiedyś wrócę? Któż to wie

Dobry podkład na co dzień, ale bez szału.

Używałam ten podkład kilkakrotnie, bo było na niego wielkie BUM pewnego czasu, ale nie jest to jeszcze podkład, który mógłby skraść moje serce i być moim ulubionym. Jest myślę wiele innych podkładów, które mogłyby poszczycić się lepszym kryciem i odcieniem.

bardzo mieszane uczucia

Podkład posiada niewątpliwe zalety, ale moim ideałem na pewno nie będzie.

Do głównych zalet zaliczam przede wszystkim wysoką trwałość, praktycznie cały dzień. Krycie również ok, mocne. Ale...
- Na mojej twarzy nie wygląda naturalnie, widoczna jest "tapeta"
- ciężko go się nakłada, trzeba uważać i nakładać szybciutko, bo robią się plamy
- ciemnieje; mam 020, Rose Beige- nie dość że ciemnieje, to jeszcze zaczyna wtedy wpadać w żółte tony ( co przy określeniu odcienia Rose raczej nie powinno mieć miejsca ).

Nie wiem, czy zapycha, używam go raczej okazjonalnie, kiedy wiem że czeka mnie cięższy dzień i makijaż musi długo przetrwać.

Jesli komuś zależy głównie na trwałości i kryciu, to można spróbować. Dla mnie efekt końcowy jest zbyt sztuczny, czuję się w nim trochę "przemalowana"...