Catrice, HD Liquid Coverage Foundation (Płynny podkład)

Catrice, HD Liquid Coverage Foundation (Płynny podkład)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.86/5

jokasklep.pl
Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Płynny podkład Catrice HD Liquid Coverage Foundation gwarantuje supernaturalny efekt drugiej skóry w wymiarze “high definition”. Skóra jest gotowa na światła jupiterów i bycie w centrum kamery!

Catrice HD Liquid Coverage to podkład o wyjątkowo lekkiej i „oddychającej” formule. Nie czuć go na skórze mimo wysokiego stopnia krycia. Cera wygląda zatem nieskazitelnie, a przy tym naturalnie.

Podkład Płynny podkład Catrice HD Liquid Coverage aplikuje się pipetą, co pozwala na precyzyjne dawkowanie produktu i utrzymuje się na skórze nawet do 24 godzin. Nie zapycha porów

DLA ZWOLENNIKÓW MOCNEGO KRYCIA

Podkład kupiłam w drogerii, ponieważ było tyle pozytywnych opinie że grzechem było nie spróbować go.....

Jeżeli chodzi o samą buteleczkę jest ona dość solidna, jednak pipeta w tym wypadku jest niewygodna i ciężko wyciągnąć z Niej resztki podkładu. Sam podkład bardzo dobrze kryjący, niewielka ilość wystarcza aby pokryć całą buzię. Trzeba jednak uważać ponieważ po czasie podkład ciemnieje i utlenia się. W gamie kolorystycznej znajdują się tylko i aż 4 kolory, więc jeżeli chcemy dobrać odpowiedni, to nie mamy za bardzo w czym wybierać. Utrzymuje się dość długo i nie ściera, więc można na spokojnie porównać go do zamiennika Estee Lauder w wersji drogeryjnej. Nie jest to jednak podkład, który możemy używać codziennie ponieważ po czasie zapycha :(

Ok

To jest moja druga buteleczka podkładu, wcześniej używałam wycofanej już wersji o większej pojemności z pompką. Produkt wbrew pozorom jest bardzo wydajny, dla mnie wystarczy nie całe pół zakraplacza żeby wystarczyło mi na odpowiednie krycie. Kolor jest dla mnie odrobinę za ciemny, ale jest w dobrej tonacji. Dla mnie bardziej na lato niż zimę, ale w porównaniu do podkładu matującego eveline jest znacznie lepszy jeśli chodzi o konsystencję i krycie.

Isododecane robi swoje

Niestety drugie podejście do tego podkładu i dalej to samo, zapchane pory!
Podkład ma super cenę, super krycie, ładnie leży na skórze ale co z tego, kiedy powoduje wysyp na twarzy.

Jak dla mnie najlepszy :)

Używam od dłuższego czasu i jak dla mnie niezastąpiony. Dobre krycie, fajna konsystencja, trwały, matujący. Przetestowałam już masę podkładów i to mój numer 1.

Wow! <3

Po latach szukania odpowiedniego podkładu na wyjścia w końcu trafiłam na niego :) Super się utrzymuje, nie ściera, idealnie kryje. Nie wyobrażam sobie już bez niego wyjść na imprezę :)

Super efekt ale tylko okazjonalnie

Podkład poznałam już wieki temu i naprawdę jestem w stanie zrozumieć zachwyty nad nim, bo sprawdza się wyśmienicie, ale tylko przy okazjonalnym stosowaniu. Gdy stosowałam go regularnie to mimo super krycia i fajnego aplikowania miałam wrażenie jakby cera przyzwyczajała się do niego i zaczynał się warzyć. Natomiast przy rzadkim stosowaniu spełniał mile oczekiwania i efekt warzenia się znikał. Bardzo wysusza, to niestety duży minus.

To jest naprawdę mocno kryjący podkład, porównywalny do wysokopółkowych produktów. Zachwycił mnie…bo kosztuje coś koło 28 zł , wytrzymuje na skórze kilkana ładnych godzin, jrdli już gdzieś schodzi to równo.
Ma też minusy…..ciemnieje, chwile po aplikacji, zaraz po przypudrowaniu widać że jest ciut ciemniejszy, ale ogólnie jest to świetny podkład, długotrwały, kryjący, efekt naturalny ( jeśli nałożymy bogatą pielęgnacje - u mnie tak to działa ).

podkład

mimo wielu opini jakie slyszalam na temat tego podkladu kupowalam go i o dziwo mnei nie zapchal, ma naprawde dobre krycie ale raczej nie polecam go na codzien bo jest za mocny btnajmniej jak dla mnie. Lubie go nakladac na jakies wieksze wyjscia albo wtedy gdy naprawde potrzebuje dobrego krycia albo wtedy gdy mam nieprzyjaciok na twarzy ;p dlugo sie utrzymuje mimo swojego mocnego krycia nie robi efektu maski i nie zstyga od razu wiec dobrze si enim pracuje :)

Szkoda, że na dłuższą metę nie dał rady...

Zacznijmy od tego, że zużyłam co najmniej 3 buteleczki tego produktu. Był świetny- średnio kryjący, dobrze się rozprowadzał i miał fajny aplikator w formie pipetki- dzięki temu można było nałożyć tyle produktu ile potrzeba lub też go dołożyć, fajnie matował i świetnie prezentował się na mojej twarzy. Niestety.. Był... Po zużyciu kilku opakowań stan mojej skóry strasznie się pogorszył- zapchał mnie, więc niestety musiałam go odstawić... Chętnie bym do niego wróciła, ale obawiam się, że znowu popsuje mi cerę :(

Niestety :(

Podkład wygląda rewelacyjnie, jak druga skóra. Krycie ma średnie, dla mnie takie jest najlepsze. Ładnie i równomiernie się go rozkłada ale trzeba uważać bo szybko zastyga. Jego wykończenie określiłabym na matowe. Pięknie wygładza. Spokojnie wytrzymuje cały dzień bez poprawek. Nic się nie ściera, nie wchodzi w zmarszczki, delikatnie się wyświeca. A teraz niestety minusy.
Pierwszy minus- podkład strasznie zapycha. W trakcie codziennego używania tego podkładu, gdzieś po ponad tygodniu moją twarzy strasznie wysypało. Twarzy nie mogłam dotknąć, bo cała mnie bolała od krost.
Drugi minus- buteleczka, ciężko wydostać podkład jak jest końcówka.

Do stosowania sporadycznie

Pamiętam, że podczas warsztatów z makijażu był on polecany do makijażu scenicznego lub na większe wyjścia, np. wesele. Rzeczywiście w takich przypadkach może się sprawdzać, jednak ja, jako posiadaczka cery mieszanej (pomimo przetłuszczającej się strefy T) nie wyobrażam sobie stosować go samoistnie. Dla mnie wymaga wymieszania z jakimś lżejszym podkładem, który zniweluje widoczność suchych skórek. W takim połączeniu miałam go m.in. na weselu i jakość makijażu była super - podkład dobrze krył, nie rozmazywał się, nie spływał.
Wydaje mi się, że ten podkład może zachwycić osoby o nieskazitelnej cerze.

To zależy

Na początku bardzo się z nim polubiłam, chociaż dość mocno ciemnieje mi na twarzy. Dobrze się utrzymywał i dawał dobre krycie.
No i z tym kryciem dalej jest tak samo, jednak co do moich odczuć to trochę się zmieniły.. Na ten moment nie jest to już mój faworyt, po kilku godzinach wygląda na mojej buzi po prostu ciężko i mega nienaturalnie, czasami się ciastkuje, woli być nakładany pędzlem, co mi nie zbyt odpowiada.
Gdy już moja skóra ma dzień, w którym podkład wygląda w miarę okej to trzyma się na buzi również dobrze, jest trwały.
Na pewno nie polecam tego podkładu osobom z cerą suchą oraz mających tendencję do zapychania.
*Oczywiście wszystko co napisałam to moje odczucia i musimy pamiętać, że każda z nas ma inną skórę :)

2085