Catrice, HD Liquid Coverage Foundation (Płynny podkład)

Catrice, HD Liquid Coverage Foundation (Płynny podkład)

Zobacz oferty

izapachy.pl
Średnia ocena: 3.68/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Płynny podkład Catrice HD Liquid Coverage Foundation gwarantuje supernaturalny efekt drugiej skóry w wymiarze “high definition”. Skóra jest gotowa na światła jupiterów i bycie w centrum kamery!

Catrice HD Liquid Coverage to podkład o wyjątkowo lekkiej i „oddychającej” formule. Nie czuć go na skórze mimo wysokiego stopnia krycia. Cera wygląda zatem nieskazitelnie, a przy tym naturalnie.

Podkład Płynny podkład Catrice HD Liquid Coverage aplikuje się pipetą, co pozwala na precyzyjne dawkowanie produktu i utrzymuje się na skórze nawet do 24 godzin. Nie zapycha porów

o przedłużonej trwałości, kryjące, matujące
oil – free / nietłusta

• Wydajność: 2
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Trwałość: 4
  • Opakowanie: 5

Podkładu używam od lat i jestem bardzo zadowolona, świetnie odgrywa swoją rolę. Po nałożeniu na twarz skóra wygląda o wiele ładniej, pozostaje matowa, pięknie się prezentuje. Jak na tą półkę cenową jest świetny. Jedyna wada to, że szybko się kończy, mam wrażenie że nie otrzymuję pełnych opakowań

Kupiony w: Drogeria Rossmann

• Opakowanie: 3

Produkt powalający, opakowanie odpychające..

Podkład sam w sobie jest świetny, doskonale kryjący, nie wysusza skóry, ładnie się rozprowadza i świetnie się prezentuje na twarzy.
Jest wydajny, ja nie potrzebuje go zbyt dużo ,aby ukrył wszystkie moje niedoskonałości.
Ale te opakowanie, wizualnie jest ok, ale podkład z pipetą w szklanej buteleczce to nie trafiony strzał, utrudnia zużycie całego produktu, a ja nie lubię gdy muszę wyrzucić opakowanie z zawartością pozostałą w środku, bo po prostu nierealne jest wydobycie całości.
Trwałość genialna, produkt świetny, ale byłoby idealnie gdyby był w innym opakowaniu i z innym aplikatorem :)

Ma mega krycie!

Podkład na początku wydaje się lekki, konsystencję ma rzadką. Krycie powala z nóg, podwójne nałożenie zakrywa nawet tatuaże. Ale niestety ja nie mogę go używać zbyt często bo bardzo zapycha mi pory i moja twarz wygląda fatalnie :(

Kupiony w: Drogeria internetowa

Konkretne krycie i trwałość

Do tego podkładu wracam jak bumerang dość regularnie od kilku lat.
Zachwycił mnie on swoją trwałością i kryciem.
Nałożony rano trwa w nienaruszonym stanie do późnego wieczora.
W ciągu dnia nie wymaga poprawek na cerze suchej i normalnej.
Jego krycie jest porządne, średnie plus.
Nie zapycha, nie powoduje wysypu niespodzianek.
Jedyne do czego mogę się przyczepić, to ciemnieje po nałożeniu o ton.

Kupiony w: Drogeria internetowa

Jeden z ulubieńcowi

Jeden z moich ulubionych podkładów, jeśli potrzebuje matującego makijażu. Używam często i na prawdę lubię. Piękne, mocne krycie bez efektu maski, nie zapycha, fajnie łączy się z większością pudrów. A przypudrowany jest praktycznie nie do zdarcia na codzień.

Wizażanki najczęściej polecają:

• Opakowanie: 5

Problem z zakryciem niedoskonałości? Z tym podkładem już nie! :)

Odkąd poznałam ten produkt używałam go praktycznie notorycznie, gdyż on ma mocne krycie, dzięki czemu eliminował mój problem z niedoskonałościami na twarzy. Musi być w mojej toaletce, bo jest po prostu świetny.
Nie spowodował dodatkowego podrażnienia.
(mam bardzo wrażliwa skórę)
Na codzień wystarczy kilka kropel i można uzyskać mocno kryjący efekt.
Myślę, że spisze sie u większości cer.
Produkt jest wydajny, jedno opakowanie wystarczy na długi czas.

• Wydajność: 2
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 1

Świetny podkład w beznadziejnym opakowaniu

Podkład sam w sobie jest wspaniały. Ma idealną konsystencję, odcień współgra ze skórą, trwałość bardzo dobra, ALE... wydobycie produktu z opakowania to walka. Mam wrażenie, że po kilkunastu użyciach nie jestem w stanie wydobyć pipetą więcej niż mikro-kroplę podkładu. Jest to na tyle irytujące, że na pewno w tym wydaniu nie kupią tego podkładu ponownie. Do tego szklany słoiczek uniemożliwia wykorzystanie produktu do końca.

Kupiony w: Drogeria Natura

• Opakowanie: 5

Kultowy podkład, wróciłam do niego po latach

Kultowy podkład, wróciłam do niego po latach. Z tego co czytałam lekko zmienił się skład lub formuła. Według mnie na plus.

Podkład trwały, a kolor nie ciemnieje. Przy nałożeniu jednej warstwy daje efekt second skin, buzia wygląda bardzo naturalnie. Konsystencja średnio gęsta, łatwo się rozprowadza.
Długo się utrzymuje i przy niedoskonałościach nie robi efektu maski tylko zakrywa to co niepotrzebne. Czasami potrafi mnie przesuszyć.

Na duży plus zasługuje też pipeta ułatwiająca aplikację i nadzór nad ilością pobieranego produktu

Kupiony w: Drogeria Hebe

OK

Używałam tego podkładu jakiś czas teraz szukam ideału i stosuje różne. Myślę, że podkład jak za tą cenę dawał radę . Ma tylko kilka kolorów do wyboru , ale wybierzecie coś dla siebie. Jest z fajną pipetką do nabierania podkładu w szklanej buteleczce. Podkład dobrze kryje i długo utrzymuje się na twarzy może się wyświetlać , ale wystarczy przypudrować nosek. Serdecznie polecam.

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Super!

Bardzo polecam ten podkład, nie jest ciężki i nie robi efektu maski na twarzy. Ma bardzo dobre krycie i nie potrzeba nakładać dużo, żeby wyglądał naturalnie i estetycznie, a zarazem pokrył wszelkie niedoskonałości. Jestem pewna, że sprawdzi się wielu osobom, które szukają odpowiedniego dla siebie podkładu.

• Zgodność z opisem producenta: 1
  • Trwałość: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 1

Kompletne rozczarowanie

W ostatnim czasie postanowiłam poszukać podkładu, który nie zapycha a zarazem potrafi zakryć większe niedoskonałości i siniaki po mezoterapii.
W moim życiu przetestowowałam na prawdę dużo różnych podkładów, jednych lepszych, innych gorszych, ale ten z catrice to niezły koszmarek.
Moja cera jest dojrzała, mieszana. Mam rozszerzone pory na nosie. Ten podkład absolutnie nie nadaje się do tego typu cery !! Pory po nałożeniu tego produktu wyglądają jak kratery wulkaniczne. Na dodatek przy próbie zmycia tego cudu, podkład ten wręcz wżera się w pory i trzeba kilkakrotnie myć to miejsce i wyciągać go wacikiem.
Efekt na twarzy tępy, suchy mat, który podkreśla wszystkie nierówności. Wyglądałam niesamowicie, jak ciastko piegusek. Jedyny plus siniaki faktycznie zakrywa ;).
Jeśli od razu się go nie usunie, szybko się błyszczy i warzy w miejscu porów. Paskudny efekt.
Ja na codzień używam kremów bb lub pudru mineralnego paese i na prawdę nie mam większych problemów z cerą.
Jestem baaardzo rozczarowana tym produktem. Za namową Pani w drogerii wydałam niepotrzebnie pieniądze na ten podkład.
Nie polecam osobom z cerą mieszaną i tłustą.

Kupiony w: Drogeria Natura

numer jeden!

Zdecydowanie ulubiony podkład, nie zapycha. Wygląda dobrze przez cały dzień- sprawdza się na uroczystości. Utrzymuje delikatny mat, a po połączeniu z pudrem rozświetlającym skóra wygląda promieniście. Wspaniałe krycie które można budować.