Catrice, HD Liquid Coverage Foundation (Płynny podkład)

Catrice, HD Liquid Coverage Foundation (Płynny podkład)

Średnia ocena: 3.48/5

zobacz więcej ofertzwiń
Kategoria
Marka
Cena PLN 28.99

Płynny podkład Catrice HD Liquid Coverage Foundation gwarantuje supernaturalny efekt drugiej skóry w wymiarze “high definition”. Skóra jest gotowa na światła jupiterów i bycie w centrum kamery!

Catrice HD Liquid Coverage to podkład o wyjątkowo lekkiej i „oddychającej” formule. Nie czuć go na skórze mimo wysokiego stopnia krycia. Cera wygląda zatem nieskazitelnie, a przy tym naturalnie.

Podkład Płynny podkład Catrice HD Liquid Coverage aplikuje się pipetą, co pozwala na precyzyjne dawkowanie produktu i utrzymuje się na skórze nawet do 24 godzin. Nie zapycha porów

fluidy
mieszana, tłusta
kryjące, matujące, o przedłużonej trwałości
oil – free / nietłusta
Krycie
mocne
w buteleczce

mój podkład na zawsze

Dziewczyny, muszę Wam polecić Catrice HD Liquid Coverage Foundation! To jeden z tych podkładów, który naprawdę robi robotę.

Ten podkład ma świetne krycie, które wygląda bardzo naturalnie, a przy tym jest lekki, więc nie czuć go na twarzy. Efekt jest matowy, ale skóra wciąż wygląda świeżo i promiennie. Trzyma się cały dzień bez potrzeby poprawek, co jest super wygodne, zwłaszcza w dni, kiedy dużo się dzieje.

Konsystencja jest płynna, ale łatwo się rozprowadza i szybko stapia się ze skórą. Dostępny jest w kilku odcieniach, więc można dobrać idealny kolor dla siebie. Fajnie też, że ma pipetkę, co ułatwia dozowanie i jest bardziej higieniczne.

Podkład dobrze kryje niedoskonałości i wyrównuje koloryt, a przy tym nie zatyka porów i nie powoduje wyprysków. Cena jest przystępna, więc można go kupić bez wydawania fortuny.

### Zalety:
- Świetne krycie
- Naturalny matowy efekt
- Długotrwały
- Lekka konsystencja
- Łatwe dozowanie dzięki pipetce
- Przystępna cena

### Wady:
- Może być problem ze znalezieniem idealnego odcienia dla bardzo jasnej lub bardzo ciemnej cery
- Szybko się zużywa przy codziennym stosowaniu

trzyma mat

Podkład Catrice to najlepszy podkład jaki miałam! Ma dobre krycie, które można budować, super trwałość i przy tym wszystkim wygląda naturalnie. Podkład ma matowe wykończenie, ale dzięki pipecie można go łatwo miksować z bazą, kremem czy rozświetlaczem w płynie. Próbowałam wszystkich tych metod i przy każdej podkład długo utrzymywał się na twarzy i nadal miał dobre krycie. Najczęściej mieszam go z rozjaśniaczem do podkładu, bo niestety odcień 010 Light jest dosyć ciemny i bardzo mocno oksyduje.

Mieszane odczucia

Początkowo w drogerii Hebe wybrałam się po inny podkład tej marki, jako że nie znalazłam wybrałam ten. Na początku odczucia miałam bardzo dobre. Dobrze krył, miał ładny koloryt, dobra formułę, super wyglądał na skórze. Nie miałam żadnych zastrzeżeń. Zaczęłam go wtedy dość sporo używać. Niestety z czasem zaczęłam zauważać, że zaczyna wyglądać coraz gorzej na mojej skórze. Ciastkowal się, ściągał i to bez znaczenia czy miałam wcześniej nałożoną pielęgnację czy też nie. Zaczął również odrobinkę ciemnieć.

Zdecydowanie trzeba go szybko nakładać, bo zastyga. Dobrze wklepywać, by nie pozostawił smug. Podkład ma buteleczkę z pipetą, co uważam jest plusem. Łatwiej można wydostać pożądaną ilość. Konsystencja jest przyjemna. Gdyby nie to, co zaczął robić z makijażem, uważam że mógłby być to dobry podkład.

kupiłam z ciekawości

Podkład ten zakupiłam w drogerii Rossmann. Jest zamknięty w szklanym, okragłuym opakowaniu z pipetą.
Kosmetyk ten ma lekka konsystencję, która doskonale aplikuje się na twarz.
Podkład zakupiłam w najjaśniejszym odcieniu, który niestety strasznie ciemniał i był pomarańczowy.
Mieszałam go z rozjaśniaczem, by go zużyć.
Nie kupię go ponownie.

Zapach jest przyjemny, typowo kosmetyczny, lekki nie duszący.
Jego trwałość jest dość dobra, utrzymuje się cały dzień bez poprawek.
Maskuje wszelkie niedoskonałości, co jak dla mnie jest ogromnym plusem
Krycie ma tez swoje minusy- ciężko się go zmywa i niestety ma skłonność do zatykania porów, a co za tym idzie do powstawania niedoskonałości
Niestety jego kolor nie jest trafiony :(

Płynny podkład

Lubię kosmetyki z firmy Catrice. Podkład przypadł mi do gustu z powodu swojej konsystencji oraz sposobu aplikacji. Nie robi efektu maski oraz nie zatyka cery. Długo się utrzymuje i dopasowuje do kolorytu skóry. Nawilża oraz świetnie kryje.

Jeden z gorszych podkładów

Myślałam że będzie okej. Niestety. Ciemnieje. Nie ważne jakiej bazy używam czy bez bazy nawet. On zawsze ciemnieje. Jak go nałożę to każdy pyta czy zły podkład dobrałam. Na ręce wydawał się idealny. No cóż. Dodatkowo ciastkuje się. Używałam około 10 pudrów do niego i za każdym razem ciastkował się. I niestety wylewa się z opakowania.

Płynny podkład kryjący

Płynny podkład kryjący jest bardzo wydajnym i dobrze wyglądającym produktem, który dobrze dopasowuje się do świeżo zrobionej pielęgnacji . Bardzo dobrze wygląda przez cały dzień , można dołożyć go w trakcie ciężkiego dnia i nie widać, że jest dołożony.

podkład catrice

bardzo ciężki podkład, robi efekt maski. bardzo ciemnieje, wygląda strasznie pomarańczowo na skórze. krycie jest dobre, ale bardzo nienaturalnie wygląda. nie kupiłabym ponownie.

Podkład dla fanek mocnego krycia w stylu Double Wear

Catrice HD Liquid Coverage Foundation to podkład, który kiedyś bardzo lubiłam, szczególnie w czasach, gdy preferowałam mocno kryjące produkty. Szukałam wtedy zamiennika słynnego Double Weara od Estée Lauder, i Catrice HD Liquid Coverage spełniał moje oczekiwania pod względem krycia, a był znacznie tańszy. Podkład ten zapewnia naprawdę mocne krycie, które skutecznie maskuje wszelkie niedoskonałości i przebarwienia skóry.

Jego trwałość jest również imponująca – podkład utrzymuje się na skórze przez cały dzień, bez konieczności poprawek. Formuła jest lekka i płynna, co ułatwia aplikację i blendowanie, a efekt końcowy jest matowy i bez błyszczenia, co może być dużym plusem dla osób z tłustą cerą.

Jego mocne krycie ma swoją drugą, gorszą stronę. Trudno się go zmywa i potrafi zapychać pory. Dlatego w przypadku tak używania SPV, jak i właśnie mocnych fluidów etc., mega ważna jest dobra, minimum Świeradowa pielęgnacja twarzy. Tego typu produkty trzeba pomorowi dobrze zmyć, co nie jest takie proste;)

Obecnie moja preferencje makijażowe się zmieniły i nie jestem już fanką tak mocno kryjących podkładów. Catrice HD Liquid Coverage, mimo swoich zalet, ma tendencję do tworzenia efektu maski, co nie jest już tym, czego szukam w codziennym makijażu. Teraz wolę podkłady, które oferują więcej składników pielęgnacyjnych, takich jak Pharmaceris, które są mniej obciążające dla skóry i bardziej naturalne.

Ten podkład polecam osobom, które poszukują naprawdę dużego krycia i nie przeszkadza im mniej naturalny wygląd makijażu. Obecną buteleczkę używam od czasu do czasu, aby ją skończyć, ale na razie nie planuję ponownego zakupu.

No mega podkład

Wzielam próbkę do słoiczka, by się przekonać o co tyle szumu...teraz już wiem, trwały drogeryjny podkład o całkiem mocnym kryciu jak dla mnie, fajny zapach i fajna cena adekwatna do jakości

Mam mieszane uczucia...

Z jednej strony to produkt prawie idealny - pięknie kryje, kolor pięknie wygląda na skórze, wygładza twarz, a z drugiej strony to wielki zawód - efekt maski, źle radzi sobie z wysoką temperaturą - makijaż spływa a dodatkowo kolor dyfunduje - trzeba nauczyć się aplikacji niewielkiej ilości produktu.
Produkt ten lubiłam stosować w okresie chłodnych dni

Podkład Catrice

Kupiłam go z polecenia koleżanki chyba z 2-4 opakowań zaczął mi ciemnieć myślałam że przez ilość nakładania go trochę próbowałam go ogarnąć i mniej dawać i więcej dalej ciemniał później rozjaśniłam z innymi to jako tako wyglądał gdyby nie ciemniał możliwe że używałabym go dalej.