Rimmel, Match Perfection, Silky Loose Face Powder (Puder sypki)

Rimmel, Match Perfection, Silky Loose Face Powder (Puder sypki)

Ultra lekka i kremowa konsystencja pudru idealnie dopasowuje się do skóry będąc naturalnym wykończeniem makijażu. Dzięki technologii Smart-Tone puder zgra się z teksturą i odcieniem skóry. Trwałość do 8 godzin. Testowany dermatologicznie.

sypki
matujące, utrwalające

Dla mnie nie ma innego lepszego

Ten puder to dla mnie odkrycie. Używam go, z małymi przerwami, od ponad 3 lat.

Ma lekki, beżowo-różowy kolor, który na twarzy jest niewidoczny. Świetnie wygładza i matuje, tuszując widoczność porów na twarzy. Po zastosowaniu tego pudru, róż i rozświetlacz aplikują się bez problemu. Sam w sobie ma sypką konsystencję (to nie ten rodzaj pudru, który się "lepi"), bardzo ładnie się nanosi na pędzel i transferuje na twarz. Nie wysusza.

Parę razy zdarzyło mi się zdradzić go dla innego, ale już tego nie zrobię.

Rimmel, Match Perfection, Silky Loose Face Powder

Produkt dobrze wpółgra ze wszystkimi podkładami jakie miałam. Jest bardzo dobrze zmielony . Choć w mojej ocenie nie jest wydajny( dość szybko mi się skończył) Ma przyjemny zapach. Nie utrzymuje dość dobrze matu , po 3-4 godzinach moja twarz nie wyglądała już tak samo jak tuż po nałożeniu. Nie bieli twarzy.

REWELACJA!!!

Pierwszy raz kupiłam ten puder na promocji w Rossmannie i całkiem przepadłam. Puder jest świetny! Wygląda idealnie z każdym podkładem jakiego używałam, zapewnia bardzo komfortowy mat przez wiele godzin, nie przyciemnia podkładu ani nie tworzy efektu „duszka”
Warto go jednak kupować w drogeriach internetowych bo jest znacznie tańszy niż stacjonarnie

Fajny produkt na codzień

Produkt zakupiłam w cenie promocyjnej w jednej z drogerii internetowych, celem stosowania go do codziennego użytku w makijażu dziennym.
Przy moim stosownaniu puder jest wystarczający., spełnia wszystkie wymagane funkcje. Używam wersji 001 TRANSPARENT.

Dużo lepszy niż popularny Stay Matte!

Przerzuciłam się na ten puder ze słynnego Stay MTte Rimmela i nie żałowałam ani chwili!
Puder to naprawdę perfection: idealnie sypki, pięknie wykańcza makijaż, utrwala i matuje. Idealnie współgra z różnymi podkładami.
Pudełko jest okej, dodawana do niego gąbeczka jest moim zdaniem zbędna, bo nakłada się nią za dużo produktu, ale aplikując go pędzlem jest idealnie.
Póki nic nie zmienia w formule jak w przypadku Stay Matte, nie zamienię go na żaden inny!

Przyjemny puder do codziennego stosowania.

Puder Rimmel Match Perfection króluje u mnie od kilku miesięcy, zużyłam go już kilka opakowań i wydaje mi się, że następnym razem znów po niego sięgnę.

Puder ma plastikowe opakowanie w okrągłym kształcie. Dół opakowania przezroczysty, co ułatwia zerkanie co jakiś czas ile produktu mamy jeszcze do wykorzystania. Górą pudełeczka jest niebieskie wieczko. Opakowanie posiada małe dziureczki przez, które można dozować idealną ilość produktu oraz wacik do nakładania, z którego ja osobiście nie korzystam.

Puder jest odpowiednio zmielony - dosyć drobno. Puder mam w odcieniu transparentnym. W dotyku jest bardzo aksamitny oraz wyczuwalny jest delikatny, nie drażniący zapach.

Aplikacja produktu jest przyjemna. Puder aplikuję średniej wielkości pędzelkiem. Nie osypuje się bardzo po całej twarzy, lecz dobrze do niej przylega. Po aplikacji odcień pudru przystosowuje się do karnacji. Dobrze utrzymuje się nawet w mojej przetłuszczającej strefie T. Utrwalenie makijażu w 100% cały dzień. Produkt nie tworzy na twarzy maski oraz nie wybiela.

Uwielbiam go stosować w dziennych makijażach z powodu jego lekkości oraz aksamitnego wyglądu. Moja cera jest wygładzona, wygląda promiennie.

Puder sypki

Mam go w kolorze 001. Idealnie zmielony, wygładza skórę twarzy, super matuje na wiele godzin, nie bieli twarzy, nie wysusza, fajnie utrwala makijaż. Jest wydajny.

Świetny!

Bardzo dobrze zmielony, ładnie pachnie, utrzymuje mat na wiele h. Ma lekko brzoskwiniowy kolor, ale nie sugerujcie się tym, bo okazuje się, że to tylko pozory.

Szału nie ma

Puder jest transparentny, ale ma minimalną ilość barwnika, dlatego nie jest biały - tak jak większość pudrów transparentnych, a lekko beżowy. Dzięki temu nie bieli twarzy, nawet jeśli nałoży się go w nadmiarze. Nie ma żadnego zapachu, przynajmniej ja nie wyczułam. Matuje, ale nie utrzymuje matu przez wiele godzin. Jeśli ktoś ma problem z wydzielaniem sebum, to raczej nie będzie z tego pudru zadowolony. Ja mam mieszaną cerę i mi to nie przeszkadza. Puder jest dość grubo zmielony, osobiście wolę bardziej zmielone formuły. Jeśli nałożymy go zbyt dużo, może dawać efekt, że obsypaliśmy się mąką. Ogólnie przypomina mi pudry, których używałam jako nastolatka - matujące i wyglądające nieco ciężko na twarzy. Nie pyli. Opakowanie jest dla mnie słabe, ubolewam, że wielu producentów, nawet drogich marek nie umieszcza zamykanego sitka. Dziurki są ogromne, wysypuje się przez nie o wiele produktu za dużo. Dostajemy również puszek. Ogółem puder jest w porządku, ale szału nie robi. Za tę cenę możemy dostać online puder Art Deco, który jest o wiele lepszy.

Mój ulubieniec!

W kwestii pudru do twarzy jestem bardzo wymagająca. Mam cerę tłustą i obok kremu BB i korektora jest do dla mnie najważniejszy produkt do makijażu. Przerobiłam już dziesiątki pudrów, jedne przypadły mi do gustu bardziej, inne mniej. Ten polubiłam od pierwszej aplikacji, a kiedy byłam już pewna, że mnie nie zapycha, stał się moim ulubieńcem.
Używam go wyłącznie do przypudrowania twarzy i szyi, bez okolic pod oczami. Puder jest bardzo dobrze zmielony, ale nie pyli się tak, jak np. Maybelline, czy Wibo. Ma fajny kolor, idealnie współgra z moją cerą, nie zmienia odcienia kremu BB, którego używam. Nakładam go moim ulubionym pędzlem Hakuro H55. Z uwagi na typ mojej skóry aplikuję go nieco więcej, dzięki czemu moja cera jest dłużej matowa. Nie daje efektu pudernicy.
Pięknie wygładza skórę. Mam rozszerzone pory na policzkach i nosie i produkt daje efekt ich rozmycia. Matuje na długo, nie ma problemu z jego dołożeniem (nie daje efektu ciasta), świetnie sprawdza się latem. Nie zapycha, nie wysusza, ma neutralny zapach i porządne opakowanie. Kupuję go w większej ilości, kiedy jest promocja w Rossmannie, kosztuje wówczas ok. 20 zł. Zużyłam już kilka opakowań i kolejne mam w zapasie.

Jestem pod wrażeniem!!!

Puder rewelacja dla cery mieszanej - której jestem posiadaczka. Kolor jest bezowy, jednak jest transparentny, puder jest dobrze zmielony, ładnie się wtapia i utrzymuje makijarz przez cały dzień, ja go kupiłam na przecenie w rossmanie za 16 zł, spore opakowanie przez co jest wydajny . Puder ma przyjemny zapach, po różnych eksperymentach z innymi ciągle do niego wracam i mam wrazie potrzeby. Bardzo dobrze współgra z podkładem loreal infallible w tubce.

Tak, tak!

Ale fajny puder! Kupiłam z polecenia i jestem bardzo zadowolona. Puder jest fajnie zmielony, ale nie jakoś przesadnie mocno, jak np puder z Golden Rose, ładnie się wtapia z cerą, na twarzy jest niewidoczny. Jest moim pewniakiem, bo ładnie wygląda na każdym podkładzie. Można używać go też pod oczy. Ja mam cerę mieszaną; puder nie wysusza moich dosyć suchych policzków, ale też po 4h wyświeca mi się na nosie. Mimo to fajnie utrwala, ale na pewno nie spisze się do cery tłustej. Ja go po prostu lubię.