Rimmel, Match Perfection, Silky Loose Face Powder (Puder sypki)

Rimmel, Match Perfection, Silky Loose Face Powder (Puder sypki)

Zobacz oferty

LadyMakeup
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.94/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Ultra lekka i kremowa konsystencja pudru idealnie dopasowuje się do skóry będąc naturalnym wykończeniem makijażu. Dzięki technologii Smart-Tone puder zgra się z teksturą i odcieniem skóry. Trwałość do 8 godzin. Testowany dermatologicznie.

matujące, utrwalające
sypki

Jest w porządku

To był mój pierwszy puder sypki, zawsze używałam pudrów prasowanych. Opakowanie jest w porządku, duże, dobrze leży w dłoni.
Sam puder w tak sypkiej formie w takim opakowaniu bardzo się pyli i przez to brudziłam i opakowanie i wszystko w koło. Mimo wszystko produkt jest bardzo wydajny i starczył mi na bardzo długo.
Puder bardzo fajnie nabiera się na pędzel i dobrze pracuje się nim na twarzy. Dobrze utrwala makijaż, powoduje, że skóra wydaje się być bardziej wygładzona i oczywiście zmatowiona.
Ja używałam wersji transparentnej, która bardzo dobrze dostosowuje się do koloru mojego podkładu i nie robi żadnej krzywdy w kolorze skóry.
Produkt jest trwały, choć mi w tym wypadku ciężko się wypowiedzieć, bo mam cerę suchą i nigdy się nie błyszczę.
Ogólnie produkt mi się sprawdza, aczkolwiek nadal wolę pudry w kamieniu.

Perfekcyjny mat

Puder zamknięty w plastikowym odkręcanym pojemniku z puszkiem w środku.
Pierwszy plus to pojemność 10 g . Nie chce się skończyć ;)

Kolor lekko beżowy , bardzo drobno zmielony.

Dobrze i na długo utrwala makijaż, matowo- satynowe wykończenie ( nie jest to tępy mat)
Ładnie wygładza pory.
Nie wybiela.
Nie tworzy ciastka.

Niezastąpiony

Od razu się przyznam, że etap masowego testowania kosmetyków do makijażu mam już za sobą. Od ponad roku bardzo mocno stawiam na pielęgnację twarzy, ciała i włosów, a makijażowych ulubieńców już mam i od wielkiego dzwonu pozwalam sobie na zmianę. Ale naprawdę nie wiem co by musiało się stać żebym zrezygnowała z używania tego pudru m, bo dla mnie jest niezastąpiony.

Mam cerę suchą, naczynkową i wrażliwą. Niedoskonałości pożegnałam jakiś czas temu i teraz leczę już tylko małe zaskórniki na żuchwie i w okolicy ust, ale od pudru zawsze oczekuję matowego wykończenia. Nienawidzę się świecić (świeciłam się całe lata przez tłustą cerę) i do makijażu z efektem glow itd. nie przekona mnie nikt. Ten puder daje matowe wykończenie. I naprawdę trzyma makijaż w ryzach przez całe długie godziny. Dodatkowo, gdy zaczynam widzieć pierwsze efekty drobnego świecenia albo jakichkolwiek poprawek, puder gwarantuje że nie powołani w załamania, w pory, no i nic nie pozapycha.
Cera po użyciu jest przyjemnie gładka, matowa.

Aplikacja jest super. Preferuję gąbeczki do pudru od pędzli, a tutaj w każdym nowym opakowaniu dostaje nową gąbeczkę.

Puder nie wysusza i nie zapycha, w żaden sposób nie podrażnia ani nie uczula. Chodzący ideał. Tylko drogi. Dlatego zawsze jak widzę promocje (a widzę często), kupuję sobie zapasy. Używam pudru na pewno od co najmniej roku, a w regularnej cenie jeszcze mi się nie przytrafił.

Ja będę kupować dopóki będzie dostępny. Nie wyobrażam sobie makijażu bez tego pudru.

Ciekawy puder

Używałam go nieprzerwanie od kilku miesięcy i powiedziałabym, że jego trwałość zależy z jakim podkładem się zgra, co nie jest odkrywczą uwagą ale dla osób z cerą mieszaną mam dwa pewniaczki - puder w połączeniu z kremem bb z Mishy Perfect Cover oraz z podkładem Golden Rose Total Cover wytrzymuje na spokojnie ponad 12 godzin i się brzydko nie wyświeca. Puder jest dobrze zmielony, bardzo sypki, nie grudkuje się i ładnie nakłada, rozprowadza. Ma różowy odcień delikatnie ale nie robi na twarzy świnki. Daje matowe wykończenie moim zdaniem. Pojemność i opakowanie jest standardowe jak na pudry drogeryjne, cena też jest w porządku. No puszek jest kiepski ale i tak nakładam go pędzlem. Myślę, że jeszcze kiedyś do niego wrócę.

Świetny sypki puder

Rimmel March Perfection sypki puder, kolejny dowód na to, że sypki pudry sprawdzają się lepiej niż te w kamieniu. Daje efekt wygładzenia skóry, utrwala makijaż, wygląda świeżo. Puder zamknięty jest w ładnym opakowaniu.

ooo tak panie puder

zawsze bylam zwolenniczka pudrow prasowanych. z moja sucha cera wizja grubej warstwy sypkiego matowego pudru przyprawiala mnie o dreszcze. jednak skusilam sie na ten po recenzji suchoskornej osoby i sie nie zawiodlam.
puder nie jest typowo matowy - bardziej typowo trzymajacy makijaz w miejscu, nadajacy super wygladzenie na buzi i taki wlasnie jedwabisty efekt. dobrze wyglada nalozony i pedzlem, i puszkiem, i gabka. nadaje sie rowniez do bakingu - wykonuje go na nosie aby utrzymac makijaz pod noskami okularow i spelnia swoją funkcje nienagannie.
ma delikatny, slodki zapach, jest transparentny na skorze lecz w opakowaniu mozemy zauwazyc nieco rozowo-bezowy odcien kosmetyku. nie podraznia, nie zapycha, wszystko trzyma sie na swoim miejscu. jednak mysle ze dla typowo tlustej cery moze to byc za malo :/
cena jak za sypki puder - moim zdaniem normalna.

Całkiem fajny

Bardzo fajny puder utrwalający wykończeniowy.

Mimo jasnobeżowego koloru nie przyciemnia podkładu i bardzo dobrze się łączy a różnymi podkładami. Cera po przypudrowaniu nie jest super matowa ale jest utrzymana w ryzach i lekko odbijająca światło ale nie świecąca.
Wg mnie nie nadaje się zbytnio pod oczy.

Warto kupić go na promocji. Zużyłam dwa opakowania. Na pewno do niego jeszcze wrócę ale każdy lubi testować nowe :-)

Nie dla mnie

Puder ma być transparentny ale niestety przy mojej dość żółtej tonacji wcale taki nie jest. Po nałożeniu okazało się że zaróżowił mi twarz i wyglądałam jak świnka. Nie była to wina podkładu bo wcześniej go używałam z różnymi pudrami i nigdy nic takiego nie miało miejsca. Z ilością też nie przesadziłam bo zawsze stosuje małą ilość pudru na twarz, nie lubię zbyt pudrowego efektu na buzi. W opakowaniu wyglądał w porządku ale na buzi już nie.

Efekt matu na codzień

Sypki puder idealnie nadaje się do codziennego makijażu . Ładnie wygląda na twarzy , nie waży się . Duża wydajność produktu . Jedyny minus jak dla mnie to delikatne przyciemnienie podkładu , prawdopodobnie przez jego lekko różowy/brzoskwiniowy kolor.

Doskonałe matująco-satynowe utrwalenie podkładu

Kupiłam go jeszcze na studiach, kiedy miałam ograniczone fundusze i kosmetyki kupowałam tylko w Rossmannie. Od tego czasu sprawdziłam wiele nowości, ale okazuje się, że ten przypadkowy zakup to było moje szczęście i najlepszy sypki puder.

Mam cerę z żółtymi tonami i większość pseudotransparentów robi ze mnie córkę młynarza albo wysusza i podkreśla skórki. Ten nie był ani przesadnie matowy, ani nie miał tych przedziwnych disko-drobinek brokatu udających rozświetlenie. Nie uczulał, nie zasuszał, utrwalał podkład w codzienny i bezpieczny sposób. Bardzo sensowna pojemność- zużywałam go chyba z 1,5 roku, a gdy w dzień ślubu mój człowiek obudził się wysypany i błyszczący- pomógł też jemu. A skoro facet dał się przypudrować, to znaczy, że puder jest naprawę niewidoczny

Dobry puder drogeryjny

Dobry puder dla osób z cera normalną. Świetnie się sprawdza w podróży, jest bardzo wydajny starcza na cały miesiąc. Matuje ale nie na długo. Zostawia ładna warstwę na buzi bez efektu ciasteczka.

Fajny codzienniak

Puder sypki Rimmel Match Perfection jest jak najbardziej fajnym pudrem do codziennego użytku. Mocno, ale dosyć naturalnie utrwala makijaż. Ładnie wygląda na całej twarzy, również pod oczami. Pomimo tego, że mam go w kolorze Translucent, troszeczkę przyciemnił mi podkład. Poza tym nie mam do niego zastrzeżeń. Jak na dosyć naturalnie wyglądający puder, ładnie matowi skórę, nie przesuszając jej.