Floslek, Pharma ELESTABion R, Szampon regeneracyjny do włosów suchych i zniszczonych

Specjalistyczny szampon nowej generacji intensywnie wzmacniający włosy, z wyciągiem z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng) i substancją kondycjonującą, oparty na łagodnej bazie myjącej.Regeneruje, odżywia i odbudowuje strukturę włosa.Zapobiega wypadaniu i wzmacnia cebulki włosów.Normalizuje proces keratynizacji naskórka.Likwiduje przyczyny łupieżu i zapobiega jego nawrotom.
Szampon nie podrażnia skóry głowy.

do włosów suchych i zniszczonych, do włosów farbowanych, do włosów z łupieżem
przeciwłupieżowe, regenerujące, nawilżające
Skóra głowy
problemowa

Średni

Szampon dostałam w prezencie i z chęcią go zaczęłam testować, gdyż jestem posiadaczką włosów suchych. Jeśli chodzi o jego działanie to cóż, myślałam że będzie lepiej, Nie zauważyłam widocznej poprawy kondycji włosów. Szampon ma żółty, przezroczysty kolor, pachnie "aptecznie". Jego konsystencja jest dosyć gęsta, ale nie pieni się mocno. Wydajny. Nie wrócę jednak do niego ponownie

Średni

No niestety, ale ten szampon nie jest zbyt dobry.
Zapach nijaki, produkt słabo się pieni. Po umyciu miałam wrażenie, że włosy były bardziej suche i matowe niż przed umyciem. Ciężko także rozczesać włosy po jego stosowaniu.