Bourjois, Silk Edition, Touch-up Universal Powder (Puder transparentny)

Bourjois, Silk Edition, Touch-up Universal Powder (Puder transparentny)

Pojemność 7,5 g

Biały puder uniwersalny Bourjois. Wygładza i matuje, wykańcza makijaż.

podręczne S.O.S

Puder ma ładne opakowanie, które przez biały kolor nawiązuje do jego transparentności. Był to mój pierwszy puder tego typu i okazał się bardzo dobrym zakupem. Opakowanie nie jest bardzo duże przez co zmieści się nawet do małej torebki. Dzięki umieszczonemu wewnątrz opakowania lusterku możemy dokonywać szybkich poprawek makijażu. Opakowanie wykonane jest z plastiku i jest trwałe ponieważ nawet przy upadkach nie uległo uszkodzeniu. W środku znajduje się metalowy prostokąt wypełniony pudrem koloru białego. Moim zdaniem jest bezwonny. Bez problemu aplikuje się go na skórę twarzy. Produkt nie daje efektu posypanej mąką twarzy. Jeżeli mamy ładny odcień podkładu to puder dodatkowo go podkreśli dając matowe wykończenie i nadając skórze gładkości. Minusem dla mnie jest to, że "zwykłe" pudry Bourjois trzymają się na twarzy znacznie dłużej niż ten. W ciągu całego dnia makijaż wymaga poprawek żeby ponownie zmatowić skórę twarzy. Produkt nigdy mnie nie uczulił i nie podrażnił mojej skóry. Przy regularnym stosowaniu wystarcza na długo.

Świetny!

Jest to zdecydowanie jeden z moich ulubionych pudrów. Przez to, że jest transparentny, nie ma problemu, żeby stosować go całym rokiem :) Świetne, bardzo poręczne opakowanie z mocnego plastiku, z lusterkiem - idealne do torebki utrzymane w bardzo dziewczęcej stylistyce. W pakiecie dostajemy jakby gąbeczkę do nakładania, która niestety z czasem się lekko "rozklapcia" i przestaje mieścić do wyznaczonej przegródki, przez co dość ciężko domknąć opakowanie, za co odejmuję jedną gwiazdkę.

Sam produkt jest bardzo dobry, bardzo drobno zmielony, idealny zarówno do wykończenia makijażu, jak i poprawek w ciągu dnia. Matuje naprawdę na długo. Ma biały odcień, więc myślę że jak ktoś nie ma takiej białej skóry jak ja, to może to być problem :D Natomiast u mnie się sprawdza super, niewielka ilość wystarczy by fajnie zmatowić strefę T. Zmniejsza widoczność porów i faktycznie przedłuża trwałość makijażu, tak, jak obiecuje producent. Jest to tańsza alternatywa dla mojego ulubionego pudru Charlotte Tilbury :)

Wydajność kosmiczna, używam go już wiele miesięcy a końca nie widać... Polecam wszystkim, którzy tak, jak ja, mierzą się z cerą, która szybko się przetłuszcza.

Fajny do poprawek

Puder kupiłam z zamiarem noszenia w torebce do poprawek w ciągu dnia.
Fajnie sie do tego celu sprawdził. Duże lusterko więc ułatwia nam to zadanie ponieważ można go użyć w każdym miejscu i w każdej chwili. Solidne opakowanie chroni produkt i nie niszczy się przerzucane w torebce:)
Kolor transparentny to kolejny plus bo pasuje zawsze, do wszystkich podkładów.
Jeśli chodzi o moją mieszaną cerę to ten puder nie utrzymałby mojego makijażu przez cały dzień ale do dodatkowego przypudrowania w ciagu dnia sprawdza się super.
Dla cer suchych powninien sprawdzić się dobrze na codzień.

Przyzwoity puder

Puder Bourjois nie zostanie moim hitem, natomiast w mojej ocenie jest to całkiem przyzwoity kosmetyk.

Pierwsza rzecz na którą zwracamy uwagę to estetyczne opakowanie, pod klapką znajduje się lusterko oraz delikatna gąbeczka. Lubie gdy takie opakowania są nieco cięższe, wtedy dobrze leżą w dłoni - tak jest tutaj.

Sam kosmetyk ma bardzo delikatny przyjemnie słodkawy zapach. Moim zdaniem spisuje się całkiem nieźle, ładnie matuje natomiast nie jest to efekt maski (nie lubię mocnego matu, a raczej naturalny wygląd skóry). Mam bardzo jasną cerę więc może trudno to zauważyć, ale w mojej ocenie nie pozostawia białej warstwy, jest transparentny. Mam suchą cerę i przy takich kosmetykach zawsze mam obawę co do uwidoczniania suchych skórek, ale i w tym wypadku Bourjois radzi sobie bardzo dobrze, także zapominam o problemie. Dodatkowo jest bardzo wydajny, używam go kilka razy w tygodniu (lubię używać zamiennie z innymi kosmetykami, w zależności od humoru i stosowanych konkretnego dnia produktów do make up'u) - mam go od roku i jest na wykończeniu.

Niestety, kosmetyk nie utrzymuje się długo, bardzo szybko schodzi z twarzy i w ciągu dnia koniecznie trzeba dołożyć kolejną warstwę, w przeciwnym razie skóra się wyświeca.

Generalnie jak zaznaczyłam w tytule jest to przyzwoity kosmetyk, ale nie wiem czy wrócę do niego ponownie. W takiej cenie myślę, że jestem w stanie trafić lepsze i trwalsze odpowiedniki.

Uwielbiam

Kiedyś Go kupiłam na promocji i okazał się być hitem. Kocham Go naprawdę. Cudownie wykańcza makijaż, bez niego nie wyobrażam sobie makijażu. Bardzo ładne i poręczne opakowanie z lusterkiem i gąbeczką. Przepiekny zapach.

Matuje, ale nie na długo

Puder dobrze matował, ale niestety nie wytrzymywał całego dnia. Na duży plus wygodne opakowanie z ruchomym lusterkiem i aksamitna formuła. Nie zmieniał koloru i nie robił białych plam. Sam produkt był w porządku, ale według mnie dawał za słaby efekt.

Wygodny elegant

Nie matuje da długo, ale i tak kupiłam kolejne opakowanie gdyż jako jedyny który znam nie uwidacznia suchych skórek i nie ciemnieje (w końcu jest transparentny ;). Buzia wygląda po nim bardzo naturalnie, ale trzeba dobrze obchodzić się z gąbeczką do aplikacji. Nakładać przez dotykania, nie przesuwać (bo będzie widać suche skórki) i nakładać bardzo mała ilość (żeby nie bielić skóry).

Meh...

Jestem posiadaczką bardzo jasnej skóry mieszanej z tendencją do wyprysków. Od pudru wymagam w miarę naturalnego efektu i aby nie był płaskim matem. Nie boję się poprawek w ciągu dnia i delikatne glow mi nie straszne. Fanką totalnie matowej skóry nie jestem.

Puder średnio się u mnie sprawdził. Zachowywał się podobnie co białe pudry prasowane z bell czy essence. Zaraz po aplikacji twarz była mocno pudrowa i zbyt sucha pod oczami. Bardzo szybko i intensywnie wyświecała się po nim skóra. Pomimo zdejmowania sebum chusteczką, dodatkowe poprawki w ciągu dnia działały na niekorzyść. Robiło się pudrowe ciacho.

Puder nie bielił twarzy, a przynajmniej nie mi chociaż mam bardzo bladą cerę i nie sugerowałabym się moją opinią w tej kwestii w przypadku osób o ciemniejszych cerach. Nie zauważyłam również aby produkt mnie zapychał. Wydajność była całkiem dobra i starczył mi na kilka miesięcy nieregularnego użytkowania.

Na pewno nie kupię go ponownie. Wolałabym zdecydować się na, któryś z tańszych wymienionych wyżej pudrów i dokupić dodatkowo lusterko. Nie polecam.

Szału nie ma

Kupiłam ten puder na promocji w Rossmanie -55% na produkty do makijażu. Trochę przypadkiem wylądował w moim koszyku. Z kosmetyków tej firmy sprawdził mi się w sumie tylko Bourjois Healthy Mix podkład. Reszta była większymi, lub mniejszymi bublami. Ten puder bublem nie jest, ale też nie jest wart swej ceny. Plusy? Nie zapycha, ma bardzo poręczne opakowanie z lusterkiem, nie wygląda najgorzej na skórze. Minusy? Jest dość drogi (w stosunku do jakości), bieli, matuje na bardzo krótko.

Ulubieniec

Wysokopółkowy puder w drogeryjnej cenie. Daje makijażowi lekkie, satynowe wykończenie, twarz jest idealnie zmatowiona. Cena jest dość wysoka, ale puder jest bardzo dobrej jakości i bardzo wydajny (myślę że spokojnie starczy na ok 6 miesięcy przy codziennym używaniu)

Jeden z ulubionych

Kupiłam go już jakiś czas temu, na promocji, pomyślałam, że wypróbuję i bardzo mi się spodobał! Bardzo łatwo się rozprowadza i świetnie trzyma się na twarzy przez większość dnia ( co w moim przypadku jest naprawdę świetnym wynikiem)

Great Product !!!

Puder do twarzy o prasowanej formule i transparentnym odcieniu.
Puder nadaje skórze nieskazitelne i jedwabiste wykończenie . Produkt matują skórę na wiele godzin, a także utrwala makijaż, zapewnia komfortowe uczucie bez efektu maski . W opakowaniu znajduję się obrotowe lusterko ( bardzo przydatne w naszych torebkach :) )