Kallos, Med, Deep Repair Hair Mask (Regenerująca maska do włosów)

Kallos, Med, Deep Repair Hair Mask (Regenerująca maska do włosów)

Pojemność 1 000 ml

Maska do włosów Deep Repair Hair Mask marki Kallos przeznaczona jest do pielęgnacji włosów suchych, zniszczonych, wymagających regeneracji.

Kosmetyk dzięki zawartości keratyny kolagenu i kwasu hialuronowego, intensywnie regeneruje włosy, odbudowuje ich naturalną strukturę wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i nawilża suche, zniszczone się włosy, poprawia ich kondycję. Stają się one gładsze, miękkie i bardziej błyszczące, łatwiejsze do rozczesania i układania. Maska posiada kremową konsystencję, łatwo rozprowadza się na włosach, nie obciąża ich.

regeneruje
odbudowuje
wzmacnia
odżywia
nawilża
nabłyszcza

Deep Fake Hair Mask

Niestety liczyłam na efekt ''wow'' w końcu chwytliwe hasło ''med'' sugeruje, że maska zdziała cuda nawet z najtrudniejszymi w pielęgnacji włosami, a tu niespodzianka, działa jak zwykła najtańsza odżywka. I tyle. Żadnego nawilżenia, nabłyszczenia, wzmocnienia, połysku. Jeden wielki chwyt marketingowy. Szkoda. Zapach jak na maski Kallos nijaki, nawet nie jestem w stanie sobie go przypomnieć bez otwierania kosmetyku. Podczas rozczesywania zrobiły mi się kołtuny, jakich dawno nie widziałam.