Kallos, Med, Deep Repair Hair Mask (Regenerująca maska do włosów)

Kallos, Med, Deep Repair Hair Mask (Regenerująca maska do włosów)

Pojemność 1 000 ml

Maska do włosów Deep Repair Hair Mask marki Kallos przeznaczona jest do pielęgnacji włosów suchych, zniszczonych, wymagających regeneracji.

Kosmetyk dzięki zawartości keratyny kolagenu i kwasu hialuronowego, intensywnie regeneruje włosy, odbudowuje ich naturalną strukturę wypełniając ubytki w ich włóknach. Odżywia i nawilża suche, zniszczone się włosy, poprawia ich kondycję. Stają się one gładsze, miękkie i bardziej błyszczące, łatwiejsze do rozczesania i układania. Maska posiada kremową konsystencję, łatwo rozprowadza się na włosach, nie obciąża ich.

regeneruje
odbudowuje
wzmacnia
odżywia
nawilża
nabłyszcza

Maska ochroniła moje włosy

Muszę oczyszczać swoją skórę głowy co niestety osłabiało moje włosy do tego stopnia że się rwały. Odkąd zaczęłam stosować tą maskę, nie tylko zabezpieczała włosy przy oczyszczaniu skóry ale także ładnie je nawilżała, odżywiała i regenerowała. Świetny stosunek jakości do ceny. W składzie tak zwane "itchy ms" czyli konserwanty które mogą uczulać więc warto o tym pamiętać.

Super maska do zniszczonych włosów

Po rozjaśnianiu miałam tragedię na głowie- maska bardzo mocno wygładziła moje włosy i jest bardzo wydajna. Stosowałam ją 2 razy w tygodniu i miałam ją baaardzo długo.

Deep Fake Hair Mask

Niestety liczyłam na efekt ''wow'' w końcu chwytliwe hasło ''med'' sugeruje, że maska zdziała cuda nawet z najtrudniejszymi w pielęgnacji włosami, a tu niespodzianka, działa jak zwykła najtańsza odżywka. I tyle. Żadnego nawilżenia, nabłyszczenia, wzmocnienia, połysku. Jeden wielki chwyt marketingowy. Szkoda. Zapach jak na maski Kallos nijaki, nawet nie jestem w stanie sobie go przypomnieć bez otwierania kosmetyku. Podczas rozczesywania zrobiły mi się kołtuny, jakich dawno nie widziałam.