Garnier, Fructis, Macadamia Hair Food (Wygładzająca maska do włosów suchych i niesfornych)

Zobacz oferty

LadyMakeup
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.94/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Suche włosy wspaniale reagują na nawilżanie i odżywianie formuły Macadamia Hair Food, wzmocnionej przez olej z orzechów makadamia. Wygładzone, odżywione i nawodnione włosy są jedwabiste i lśniące, a w dotyku wyczuwalnie bardziej miękkie i gładsze.
Zapach to prawdziwa uczta dla miłośników słodkich zapachów. Nuta owoców i kwiatów miesza się z odrobiną mleka kokosowego, by stworzyć kwiatowo-kremowy, przepyszny zapach, który uspokaja i poprawia nastrój.
Rezultaty (wg badania instrumentalnego):
3x gładsze w formie spłukiwanej maski
4x gładsze w formie produktu bez spłukiwania

Działa i pięknie pachnie

Maskę otrzymałam w ramach konkursu na wizaż, i choć recenzję szamponu oraz odżywki uzupełniłam od razu, to maskę zostawiłam sobie do późniejszego przetestowania. Tak jak szampon oraz odżywka - maska pięknie pachnie, niestety zapach na mojej głowie dość szybko się ulatnia - gdy włosy wyschną natychmiast znika. Jednak maska bardzo dobrze sobie radzi z wszelkimi problemami moich włosów - wygładza je, nawilża nie obciążając ich przy tym. Nie stosuje ją przy każdym myciu włosów, a jedynie w razie potrzeby, ale przyczynia się do ich łatwiejszego rozczesywania oraz braku kołdunów. Ze względu na łatwość aplikacji wolę odżywkę - z opakowania maski muszę wygrzebywać produkt, ale właściwie każda maska jest tak ''zaprojektowana''. Myślę, że będę do niej wracać, jest godna polecenia

Bardzo dobra

Maska Garnier Hair Food sprawdziła mi się bardzo dobrze. Miałam także szampon i odżywkę z tych testów, jednak zdecydowanie najbardziej wydajnym kosmetykiem jest ta maska. Produkt stosowałam na dwa sposoby - zarówno jako maskę na dłuższy czas, jak i odzywkę bezpośrednio po spłukiwaniu. Kto olejuje włosy ten wie, że warto również emulgować olej maską lub odżywką i do tego również ten produkt mi posłużył. Jeśli chodzi o działanie, to zauważyłam, że włosy są po niej lśniące i gładkie, a to tego łatwo się rozczesują. Wydajna, ładnie pachnie, dodatkiem jest jej naturalny skład. Na pewno do niej wrócę.

Rewelacja

To już moja trzecia odżywka z tej serii i podobnie jak poprzednie sprawdza się rewelacyjnie na moich niskoporowatych włosach. Włosy są wygładzone, ale nie obciążone i pięknie pachną. Polecam

Dla mnie super

Maska ma naprawdę ładny zapach, który utrzymuje się na moich włosach aż do następnego mycia. Jest też bardzo wydajna oraz świetnie wygładza moje puszące się włosy. Mam włosy proste, średnio porowate, które lubią się przetłuszczać i ta maska je dociąża, ale nie obciąża. Włosy też lepiej się rozczesują, są dobrze nawilżone, a przede wszystkim podoba mi się cena i skład tej maski, który jak na drogeryjne produkty ma naprawdę fajny naturalny skład.

W porównaniu do bananowej słaba

Po bananowej masce na moich suchych włosach po użyciu tej maski spodziewałam się efektu tafli i nawilżenia . Niestety nic z tego, włosy są dalej suche i w dodatku przyklapnięte. Nie dla mnie

dobra ale nie na tyle żeby do niej wrócić.

Maskę kupiłam po przeczytaniu pochlebnych recenzji jaka to ona jest cudowna. No i przekonałam się na własnych włosach ze produkt nie należy do tych oh ah lecz jest bardzo średni.

Odżywko-maska jest średnio gęstej konsystencji (nie spływa z wlosow)
i i dość brzydkiej niezachecajacej barwie. Ratuje ją zapach bo jest dość przyjemny i utrzymuje się na włosach.
Dobra 1 wrażenia mamy za sobą czas na działanie:
Maska co prawda dociaza moje delikatnie wlosy ale samo wygladzenie jest bardzo średnie. Włosy są mile w dotyku ale już na drugi dzień są mocno splatają i złe wyglądają.
Nie zauwazylam odzywienia na dłuższą metę.

Podsumowując;
nie wrócę do tej maski bo była dla mnie za mało wydajna i za drogą w porównaniu z działaniem.

Miłe zaskoczenie

Po mojej przygodzie z maską bananową z tej serii - która oprócz bajecznego zapachu, nie zdziałała totalnie nic na moich włosach - jestem pozytywnie zaskoczona. Włosy są gładkie, prawie sypkie i miękkie. Mam długie włosy z tendencją do plątania się, używam produktu tylko jako maski (do 10 min.) i spłukuję. W innej formie obciąża mi włosy i stają się już zbyt tłuste. Kupiłam ją w promocji i nie żałuję, chętnie sięgnę po nią ponownie, za tę cenę warto.

Jest fajna!

Skusił mnie skład i orzechowe dobra ;) konsystencja maski jest bardzo przyjemna, taki budyniek. Zapach delikatny i ładny. Do tego jest wydajna. Podoba mi się ze można z niej korzystać na kilka sposobów. Włosy są miękkie i miłe w dotyku. Niestety moje obciąża i robią się matowe, podobnie jak ta bananowa (ta z papaya nie obciążała) No ale to raczej kwestia typu włosów i z uwagi na to obciążanie nie kupie ponownie

Zwykła maska za kosmiczną cenę

Kupiłam ją tylko dlatego, że była na promocji -50%. Za cenę regularną nigdy bym jej nie kupiła chociaż według opinii powinna robić cuda z włosami. Konsystencja jak dla mnie za bardzo wodnista.
Przechodząc do konkretów - równie dobrze mogłabym nic na włosy nie nakładać i miałabym ten sam efekt. Plusem jest zapach, który się utrzymuje na włosach przez jakiś czas i to tyle. Używam masek za 1/4 ceny regularnej tej maski i mam dużo lepsze efekty. Po tej masce nie mam ani odżywionych włosów, ani wygładzonych. Dla mnie dno.

Ten zapach...<3

Uwielbiam maski hair food. Do tej pory najlepszą była aloesowa, za macadamie się nie zabierałam, bo moje włosy zwykle były obciążone po tych "orzechowych".

Garnier daje nam sporą ilość maski za niewielką cenę, jeśli trafimy na promocje, a te trafiają się często.
Dodatkowo otrzymujemy piękny zapach, super skład i wydajność.
Moje włosy po tej masce przede wszystkim bardzo dobrze się rozczesują, pięknie pachną i są gładkie.

Lepsza niż jej siostra z papają!

Szampony marki Garnier nigdy nie były moimi ulubionymi, jednak odkąd otrzymałam wersję papaja z serii Hair Food w ramach klubu rezenzentki, powoli zmieniam zdanie o tej marce. Wersja z papaja do włosów zniszczonych tak mi przypadła do gustu, że postanowiłam kupić kolejna opcje i padło na makadamie. Moje włosy przetłuszczają się na czubku głowy, a wysuszaja na końcach, więc pomyślałam, że ta seria też się nada.

Kupiłam maskę razem z szamponem. Maska jest bardzo gęsta i treściwa, ale nie obciąża włosów nawet w najmniejszym stopniu (jeśli stosujemy ją jako maskę). Producent obiecuje, że można maskę stosować na 3 sposoby, jednak próbowałam ich gdy miałam wersję maski z papają i niestety taka aplikacja obciążala moje włosy, dlatego w przypadku makadamii nawet nie próbowałam i zostałam przy spłukiwaniu.

Efektami jakie uzyskujemy po zaledwie kilku minutach maski na włosach jestem po prostu zachwycona, chyba to było to, czego moje włosy potrzebowały. Są niesamowicie miękkie, nawilżone od czubka głowy aż po same końce. W szczególności suche końce zasługują na zachwyty, bo po tej masce nie są suche! Mięciutkie, gładkie, zdrowe i błyszczą! Do tego dochodzi piękny orzechowo-mleczny zapach, który utrzymuje się na włosach bardzo długo i umila mi dzień, brak obciążania i wysoką wydajność. Czego chcieć więcej?

Rewelacja!

Maskę do włosów Garnier Fructis, Macadamia Hair Food poleciła mi moja kuzynka. Obie mamy dość bujne fryzury - dlatego zmagamy się z podobnymi problemami (np. problem z rozczesywaniem włosów albo chęć okiełznania loków).

Opakowanie jest duże (390 ml); w standardowej sprzedaży - jest dostępne w cenie około 25 zł. Cena jest zdecydowanie adekwatna do produktu (biorąc pod uwagę jego wydajność i działanie). Do tego - zauważyłam, że w sieciowych drogeriach często można trafić dodatkową promocję.
Pudełeczko jest bardzo ładne - spójne z całą serią, przez co: łatwo skompletować fajny zestaw (np. poszukując prezentu).

Zapach jest naprawdę ładny - długo utrzymuje się na włosach (co bardzo cieszy, w tym przypadku).
Maska zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego - co dla mnie jest naprawdę ważne.

Jej działanie na włosy jest naprawdę skuteczne. Już od pierwszego użycia: widać pozytywne efekty. Włosy są naprawdę wygładzone, przyjemne w dotyku, miękkie, zregenerowane i odżywione. Do tego, są bardziej błyszczące - ich dobrą kondycję nie tylko czuć, ale też widać.

Produkt - zdecydowanie wart polecenia!