Gehwol, Fusskraft, FuBbad (Sól ziołowa z lawendą do kąpieli stóp)

Gehwol, Fusskraft, FuBbad (Sól ziołowa z lawendą do kąpieli stóp)

Zobacz oferty

dlastop.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Ożywia zmęczone i piekące stopy. Sól działa zmiękczająco na zrogowaciały naskórek, modzele, odciski. Posiada również właściwości dezodorujące i dezynfekujące. Pobudza ukrwienie naskórka. Zawiera naturalne, aromatyczne olejki lawendowe, z rozmarynu i tymianku.

Najlepsza sól jaka miałam do tej pory

Wiadomo że latem o stopy dba się bardziej niż zimą gdyż sandałki potrafią ukazać wszelkie niedoskonałości i zgrubienia. Zawsze przed wakacjami używam skarpetek złuszczających a potem dla podtrzymania efektu stosuje kremy i sole.

Ta sól została przeze mnie kupiona w aptece. Cena za jedną saszetkę to 3,00 zł ale nie jest to dla mnie jednorazowy użytek gdyż ja mam jedną saszetkę na 2 razy. Producent zaznacza że im mocniejsze zgrubienie to lepiej użyć dwóch całych saszetek. U mnie już ½ saszetki dawała rezultaty. Wszystko zależy od kondycji stóp.

Sól jest miałko zmielona jak proszek. Ma kolor błękitny i na taki barwi wodę.
Po rozpuszczeniu się proszku w wodzie staje się ona lekko tłusta w odczuciu dzięki czemu dobrze nawilża stopy
Mocny zapach olejku lawendowego unosi się po całej łazience. Całość pachnie lawendowo z nutą eukaliptusa. Dodatkowo rozmaryn, tymianek dają stopom ukojenie i zmniejszają ciężkość nóg po całym dniu w pracy.
Zapach relaksuje, odświeża stopy

Moja sól nie zawiera wymienionego u góry w składzie Cocamide DEA. I całe szczęście bo gdyby ten kontrowersyjny składnik występował to nie kupiłabym tego produktu ponownie mimo jego zadowalającego działania.
Efekty świetne więc już szykuję się do następnego zakupu.

Uważam że produkt jest lepszy niż Alterra czy Isana których ostatnio używałam.

PLUSY
-mocny relaksujący zapach
-można kupić na próbę 1 saszetkę
-niska cena
-duża ilość olejków w składzie
-daje ukojenie obolałym i zmęczonym stopom
-dostępność
-szybko się rozpuszczają
-natłuszcza skórę
-skład
-jedna saszetka może być na 2, 3 użycia

Lawendowy rytuał

Piątek, wieczór, świece i .... lawendowy rytuał z solą Gehwol. Wspaniały produkt. Nawet najbardziej zmęczone obolale stopy odzyskują równowagę i niesamowita świeżość. O każdej porze dnia i nocy ten sam efekt - nieposkromionej pielęgnacji. Cudny zapach, naskórek jest zmiekczony , działa również na odciski i modzele.
Polecam serdecznie.

Stopy zawsze w świetnej formie

Lato to duże obciążenie dla stóp. Plaża, piasek, basen, japonki, trapery, rowery...
Dużo chodzimy, zwiedzamy. Stopy muszą być w świetnej formie- zadbane, wypoczęte. 10- 15 minutowy relaks/ kąpiel w ciepłej wodzie z dodatkiem soli Gehwol wystarczył, by moje stopy wypoczęły. Skóra była ukojona, odpowiednio nawilżona. Sól pięknie pachnie :), a naturalne olejki eteryczne z lawendy, rozmarynu i tymianku wpływają korzystnie na krążenie krwi. Sposób użycia - banalnie prosty: pojedynczą sztachetkę należy rozpuścić w 4 litrach ciepłej wody i jasnoniebieska kąpiel dla stóp gotowa. Produkt dostępny w każdej aptece. Miłego relaksu.

Ziołowa sól do kąpieli stóp, GEHWOL

postanowiłam bardziej zadbać o swoje stopy tym bardziej ze zbliża się czas sandałków i odsłaniania stóp
Sól poleciła mi Pani w aptece chętnie kupiłam bo lubię naturalne składniki a sól zawiera naturalne, aromatyczne olejki lawendowe, z rozmarynu i tymianku.
Niestety już po otwarciu stwierdziłam ze to nie będzie mój ulubieniec.
Uderzył mnie ostry dość chemiczny zapach który bardziej kojarzy mi się z zapachem kamfory niż zapachem lawendy, rozmarynu czy tymianku.
Sól ma kolor niebieski i ładnie na niebiesko zabarwia wodę - skory nie barwi
Tak więc mamy naturalne olejki i sztuczne barwniki.
Owszem stopy po 10 minutowej kąpieli są odświeżone i zrelaksowane.
Ogólnie sól dobrze działa na skórę
ale ta ziołowa wersja nie dla mnie
i ten zapach nie dla mnie

Dla mnie super

Dla mnie niemalże idealna.
+ Cena
+ Wydajność
Po 10 minutowej kąpieli moje stopy są wypoczęte , skóra ukojona nawilżona i zmiękczona. Sól pięknie pachnie :)
Brakuje mi jedynie tego, że uczucie odprężenia trwa jak dla mnie za krótko. Ale poza tym ok !

Naprawdę dobra sól

Cudowny relaks dla stóp. Wspaniale nawilża i zmiękcza naskórek co ułatwia pedikir. Stopy wymoczone w tej soli są wypoczęta i pachnące. Jest to moja ulubiona sól.

Genialna

To mój kolejny wieloletni ulubieniec, czasem zastępuje ten produkt zwykłą solą epsom, ale zazwyczaj to sól z Gehwol króluje w mojej łazience. Sól bardzo dobrze zmiękcza naskórek, nawilża stopy i odpręża je. Działa bardzo dobrze, kiedy nasze stopy są zmęczone, opuchnięte, przynosi natychmiastową ulgę. Do tego ma ładny zapach lawendy, który pozwala się jeszcze lepiej zrelaksować. Ja kupuję ją w internetowej aptece gemini za ok. 20 zł.

Świetny

Nigdy nie lubiałam moczyć stóp, jedynie podczas długich kąpieli w wannie, jednak przekonałam się do moczenia w misce. Taką przyjemność powinno się robić stopom raz w tygodniu, ja aż tyle czasu nie mam, ale od czasu do czasu bardzo lubię.
Sól przyjemnie pachnie lawendą. Ja nie przepadam za lawendą, ale tutaj mi odpowiada. Taka saszetka to łatwy sposób z niej korzystania. Po takim domowym zabiegu stopy są na prawdę w dobrej kondycji, wydawają się wypoczęte, naskórek jest zmiękczony i można je trochę poszorować pumeksem by były gładkie. Mam wrażenie, że ten produkt dodatkowo nawilża. Jestem z niej zadowolona i polecam.

Uwielbiam!

Sól daje stopom ukojenie, bardzo przyjemną kąpiel, zmiękcza naskórek i przygotowuje je do pedicure. Jest wydajna, miło pachnie. Dobrze jest na koniec stopy przepłukać czystą wodą by nie zostawał na nich detergent z soli .

Kupuje regularnie od lat, trzeba jednak przesypać do innego opakowania, zakręcanego, bo sól lubi "łapać wodę" z otoczenia

Bardzo przyjemna sól

Pięknie pachnie, delikatnie, ziołowo; barwi wodę na kolor niebieski. Po kąpieli w tej soli stopy są wypoczęte, mięciutkie, pachnące i odświeżone, czego chcieć więcej? :)
Opakowanie w saszetkach ciut droższe, ale za to wygoda z korzystania większa.

Pełen relaks

Po męczącym dniu w pracy moim stopom należy się odpoczynek. Aby kompleksowo o nie zadbać wybrałam ziołową sól do stóp Gehwol. Po kilkuminutowej kąpieli można uzyskać miękkie i wygładzone stopy. Stopy są zrelaksowane i wypoczęte, a uczucie ciężkości znika. Kąpiel jest doskonałym wprowadzeniem do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Zapach lawendy nie jest duszący i zbyt dominujący, można się do niego przyzwyczaić. Produkt jest dostępny w niskiej cenie, więc warto się pokusić o tą chwilę relaksu.

naprawdę dobra

Używam tej soli jako I etapu, robiąc pedicure. Czyli najpierw moczę stopy w wodzie z jej dodatkiem, potem tarka do stóp, potem peeling (też Gehwol - perłowy), a na koniec skarpetki nawilżająco-regenerujące (Regenerum). Po takim pedicure moje stopy są zawsze idealnie gładkie, odżywione, nawilżone, jedwabiście miękkie itp. itd. Sól Gehwol jest naprawdę dobra. Wystarczy kilka minut pomoczyć w niej stopy, a już widać efekt: skóra jest miękka, ewentualne zrogowacenia dużo łatwiej usunąć. Krótko mówiąc: działa! I z czystym sumieniem mogę ją polecić. Jak dla mnie jest tylko jeden mały minusik: ta sól sprawia, że woda robi się jakby tłustawa, a stopy śliskie. Trochę mnie to drażni, bo utrudnia np. ścieranie martwego naskórka z pięt (tarka się ślizga), no i podczas robienia peelingu też jest trochę za duży poślizg. Dlatego ja zawsze najpierw lekko obcieram stopy i dopiero przystępuję do "tarkowania" i peelingu.