Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs

Średnia ocena: 4.61/5

izapachy.pl
Średnia ocena: 4.86/5

zobacz więcej ofertzwiń

Long4Lashes, serum przyspieszające wzrost rzęs powstało w oparciu o najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej. Jego receptura zawiera bimatoprost, substancję uważaną za jeden z najefektywniejszych związków stymulujących wzrost rzęs, kwas hialuronowy, nawilżający i wygładzający powierzchnię rzęs, prowitaminę B5, wzmacniającą strukturę włókna włosków oraz zapobiegającą podrażnieniom alantoinę.

Serum przyspieszające wzrost rzęs Long4Lashes może być stosowane przez osoby noszące szkła kontaktowe, przedłużane i zagęszczane rzęsy, po chemioterapii, na makijaż permanentny, a także po hennie brwi i rzęs.

Niezwykle popularne serum do rzęs Long4Lashes pięknie zagęszcza, wydłuża i wzmacnia rzęsy oraz widocznie poprawia ich kondycję.

stymulujące wzrost
w eyelinerze
żel
<10ml

Dla mnie świetny produkt

Stosuję produkt co jakiś czas, aby wzmocnić rzęsy. Przy systematycznym stosowaniu efekt jest bardzo widoczny. Rzęsy stają się dłuższe i bardziej gęste. Dlatego szczególnie często stosuję go przed latem, aby nie malować rzęs, podczas wyjazdów nad wodę. Niestety nie ma takiego efektu, gdy stosujemy "od czasu do czasu". Tu, moim zdaniem, systematyczność jest kluczowa. Zachęcona świetnym efektem kupiłam lakier do paznokci i ... również się nie zawiodłam.

Bardzo dobry

Produkt zadowalający. Stosowałam kilka miesięcy i faktycznie zauważyłam różnicę. Rzęsy były dłuższe i gęstsze . Kiedy pomalowałam je moja ulubioną maskarą to był zdecydowanie efekt wow. Ja osobiście nie miałam jakichś skutków ubocznych typu łzawienie, zaczerwienienie albo coś w tym stylu. Produkt dobry, wydajny. Zazwyczaj trafiałam na promki więc za taką cenę takie efekty… super!

pozytywnie zaskoczona

Jeśli zaczniesz go stosować to się uzależnisz :) Po systematycznym stosowaniu byłam zachwycona efektami i nie trzeba poświęcać dużo czasu aby mieć piękne, gęste i długie rzęsy. Łatwa aplikacja, wygodne, małe opakowanie. Produkt nie podrażnia oczu i nie uczula. Serum godne polecenia.

Już drugie opakowanie

Jestem w trakcie używania drugiego opakowania tej cudownej odżywki.
Mimo, że cena nie jest niska to myślę, że ta odżywka jest warta tych pieniędzy. Mimo małych rozmiarów, opakowanie jest bardzo wydajne. Aplikator pozwala precyzyjnie nałożyć produkt dokładnie tam gdzie chcemy, więc nic się nie marnuje :)
Ogólnie moje rzęsy naprawdę dostały "kopa" po tej odżywce. Stały się zauważalnie grubsze, gęstsze i dużo, dużo dłuższe.
Mimo, że nie stosuje go codziennie to i tak widzę efekty jakie daje ten produkt.
Jak dla mnie, oprócz ceny, ten produkt nie ma minusów.

ZALETY:
+ efekt
+ aplikator
+ wydajność

WADY:
- cena

Super

Produkt okazał się strzałem w 10 ! Moje rzęsy przed kuracją były cienkie , króciutkie i proste ( przez co nie było ich widać ) .Kiedyś używałam olejku rycynowego ale nie dał on spektakularnych efektów. Serum zaczełam stosować po majówce i stosowałam codziennie ;) A teraz dzięki niemu wkońcu mam ładne długie i wywinięte rzęski

Mieszane odczucia

Czytając opinie o tym produkcie mam wrażenie że nikt nie jest 'po środku'. Ludzie albo ten produkt lubią albo nienawidzą. Jestem w stanie zrozumieć dlaczego.
Jeśli komuś ten produkt przypasuje, to rzęsy odrosną długie i gęste. Ba, warto użyć produktu przed jakąkolwiek okazją i rzęsy będą wyglądały jeszcze lepiej.
Niestety rozumiem też drugą stronę, która ma wrażenie, że po 'odstawieniu' rzęsy szybciej wypadają. U mnie poza tym był jeszcze efekt uboczny w postaci niesamowitego pieczenia. Eksperymentowałam z każdą ilością aplikowania, ale efekt za każdym razem był taki sam. Piekące powieki.
Stoję w rozkroku z tym produktem. Kupując go warto pamiętać, że rzeczywiście może pomóc rzęsą (moja przyjaciółka nie czuje żadnego pieczenia!), ale działa ta, że po odstawieniu rzęsy wracają do normalnego stanu

Bardzo dobre!

Najlepsze serum jakie kiedykolwiek miałam. Moje rzęsy stały się gęstsze, grupsze i przestały wypadać. Dzięki temu produktowi mogę cieszyć się długimi pięknymi rzęsami. Gorąco polecam

Efekt sztucznych rzęs (dla cierpliwych)

Można uzyskać spektakularne efekty, ale zajmuje to około 2 miesiące. Rzęsy są wydłużone i zagęszczone. Dodam tylko że naturalnie moje rzęsy są dość gęste, ale średniej długości. I na takich rzęsach widać chyba najlepsze rezultaty.
Produkt jest rewelacyjny ale ma też wady:
trzeba uważać bo za długie rzęsy będą wypadać,
długie rzęsy w zewnętrznych kącikach mogą opadać
skład nie jest zbyt ciekawy
po potarciu czuje pieczenie powiek
generalnie żadne serum nie jest rekomendowane przez optyków

Oceniam jako produkt rewelacyjny, ale nie stosuje serum jako codzienną pielęgnację a tylko od czasu do czasu dla uzyskania wyjątkowych rzęs przed jakąś okazją. Polecam dla podbicia efektu zabieg liftingu rzęs. Efekty są jeszcze lepsze.

Uratowało mi spalone rzęsy

Przez przypadek spaliłam sobie rzęsy do połowy. To serum sprawiło, że turbo szybko (chyba 2 tygodnie stosowania) miałam dłuższe i gęstsze niż przed. Łatwo się aplikuje - efekty są widoczne w trakcie kuracji. Później rzęsy wracają do naturalneg długości. Serum jest bardzo wydajne i można nim kilka kuracji przeprowadzić.

Regeneracyjny cud

Long4Lashes użyłam kilkukrotnie, przede wszystkim po zdjęciu doklejanych rzęs. Po codziennym stosowaniu, po miesiącu rzęsy wracają do normy, a nawet stają się liczniejsze i dłuższe. Każda kobieta, która robiła sztuczne rzęsy, a później z nich zrezygnowała- pokocha ten produkt. Cena jest dość wysoko, jednak jeśli trafi się na promocję, warto brać.
Produkt jest bezzapachowy, nie miałam problemu z piekącymi oczami, czy jakimiś niespodziewanymi skutkami używania. Nie pachnie chemią, jest bardzo bardzo wydajny.

Serum

+ korzystna cena
+ ładna szata graficzna

- może podrażniać skórę

Efekt super ale.....

Sermu naprawdę działa przy regularnym co wieczornym stosowaniu po około upływie miesiąca czasu widać że rzęsy zaczynają rosnąć i są coraz dłuższe. Po trzech miesiącach stosowania miałam mega długie rzęsy. Zauważyłam też że rzęsy zrobiły się trochę bardziej gęste.

U mnie nie wystąpiły żadne łzawienie czy swędzenie oczów. Co do ceny w regularnej cenie drogeryjnej ok 70zl bym go nie kupiłam. Mnie udało się kupić serum w promocji za 39zł

Ale żeby taki efekt wow na rzęsach utrzymał się cały czas trzeba by używać kolejne opakowanie. Ja już tego nie zrobiłam i po jakimś czasie rzęsy wrócili do swojej początkowej długość.

Podsumowując efekt jestem mega widoczny ale tylko na jakiś czas