Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs

Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs

Long4Lashes, serum przyspieszające wzrost rzęs powstało w oparciu o najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej. Jego receptura zawiera bimatoprost, substancję uważaną za jeden z najefektywniejszych związków stymulujących wzrost rzęs, kwas hialuronowy, nawilżający i wygładzający powierzchnię rzęs, prowitaminę B5, wzmacniającą strukturę włókna włosków oraz zapobiegającą podrażnieniom alantoinę.

Serum przyspieszające wzrost rzęs Long4Lashes może być stosowane przez osoby noszące szkła kontaktowe, przedłużane i zagęszczane rzęsy, po chemioterapii, na makijaż permanentny, a także po hennie brwi i rzęs.

Niezwykle popularne serum do rzęs Long4Lashes pięknie zagęszcza, wydłuża i wzmacnia rzęsy oraz widocznie poprawia ich kondycję.

stymulujące wzrost
w eyelinerze
żel
<10ml

Uczula

Jeżeli chodzi o działanie serum nie mam mu nic do zarzucenia, bo faktycznie przy regularnym stosowaniu już po dwóch tygodniach widać efekty - rzęsy są dłuższe, jest ich więcej, tak więc po ich wytuszowaniu efekty mogą być spektakularne. Ja niestety miałam to nieszczęście, że produkt mnie uczula. Po tygodniu myślałam, że może oko się przyzwyczai i będzie lepiej, ale po dwóch codziennie miałam dość mocno zaczerwienioną powiekę, a po odstawieniu serum dolegliwość minęła.

Long4Lashes serum przyspieszające wzrost rzęs

Mialam przedłużane rzęsy i po ściągnięciu nie miałam już praktycznie nic swoich rzęs i zdecydowałam się na zakup. Po tygodniu widziałam już kolosalną różnice. Ten produkt jest rewelacyjny i działa cuda. Po roku użytkowania rzęsy są nadal zdrowe i długie ( nie aż tak jak po codziennym użytkowaniu tego produktu) jednak co jakieś dłuższy czas można użyć produktu by podtrzymać efekt ale napewno warto.

hit

Serum jest absolutnym hitem jeśli chodzi o wzrost rzęs. W znacznym stopniu je zagęszcza, wydłuża i mimo wszystko sprawia, że wyglądają naturalnie. Już po trzech tygodniach widać pierwsze rezultaty. Co warto zauważyć, już kilka dni od pierwszej aplikacji ładniej tuszuje się rzęsy, są one bardziej rozdzielone co sprawia, że optycznie jest ich więcej. I to bez znaczenia jakiego tuszu używamy. Bardzo wygodna aplikacja, opakowanie poręczne i starcza na dość długo. Nie komentuję składu kosmetyku, bo to już kwestia indywidualna. Produkt warto kupić na promocji, bo wtedy cena jest na prawdę atrakcyjna.

Makijaż podkłady

stosowałam serum Long4Lashes jednak nie zauważyłam wzrostu rzes.Efek taki sam jak kiedyś zalecano stosowanie olejku rycynowego na wzrost rzęs i brwi.Latwy w użyciu dobrze się rozprowadza,wydajny.

Rosną!

Całkowicie zgodne z opisem producenta.

+przyspiesza wzrost rzęs
+wzmacnia rzęsy
+lekko przyciemnia ich kolor
+nie podrażnia
+łatwa aplikacja

-cena
-rozklejająca się nakrętka

Zjawiskowe

Serum kupuję już jakiś raz z rzędu. Za pierwszym użyciem nie sądziłam, że zauważę zmianę w długości rzęs. Na początku doświadczyłam lekkiego pieczenia nad rzęsami zaraz po aplikacji i strefa w której nakładałam preparat była zaczerwieniona. Po czasie około tygodnia wspomniane symptomy ustały, a rzęsy z dnia na dzień robiły się dłuższe. U mnie nie ma aż takich długich rzęs jak uzyskują inne dziewczyny po zastosowaniu tego serum, ale i tak jestem zadowolona. Efekty szczególnie widoczne po użyciu zalotki i tuszu do rzęs. Tylko cena mnie powala, niby jak za taki efekt nie jest to bardzo dużo, ale nie ukrywam, że wyczekuję promocji, by kupić go jak w najniższej cenie.

Działa, lecz miałam rzęsy w każdą stronę

Używałam go zgodnie z instrukcją. Super efekt, lecz rzęsy nie były ładnie ułożone. Mimo ze już nie używam, efekt może nie jest ten sam, ale rzęsy mam odbudowane i zagęszczone. Po kuracji rzęsy były zagęszczone, wyrosły wiele nowych, wydłużone. Przed użyciem miałam bardzo cienkie rzęsy, a po już pierwszym miesiącu było znacznie więcej. Na pewno wrócę do niego

Długie rzęsy ale i bimatoprost

Odżywka bardzo mi przyspieszyła wzrost rzęs, zaczęłam ja stosować kilka miesięcy przed ślubem i już w trzy miesiące miałam dłuuugie rzęsy, ąz tak ze nienaturalnie to czasem wyglądało. Po jakims czasie stosowania odżwyki zauważyłam że nieco gorzej widzę (czasem po prostu moje oczy nie "łapały" ostrosci), pozniej poczytalam w internecie ze to wina Bimatoprostu który jest w tej odżywce. Odstawiłam ją jak tylko przeczytałam, że może uszkodzić wzrok i nagle wszystkie rzęsy mi wypadly :/ Wyglądalam beznadziejnie, żeby efekt się utrzymywał trzeba ją stosować przynajmniej raz na jakis czas. Ja jednak nie zdecyduje się do niej wrocic przez Bimatoprost, który działa na rzęsy jak steryd. Wasza decyzja to jest dla was ważniejsze, czy piekne rzęsy czy możliwość uszkodzenia wzroku. Jeśli kiedys zrobią tą odżywkę bez tego składnika to wypróbuję, ale na pewno to nie będzie to samo :/

całkiem niezłe

stosowałam przed dłuższy czas , po skończonym opakowaniu mogę powiedzieć że zauważyłam u siebie widoczna poprawę kondycji rzęs , stały się grubsze i nieco dłuższe

Świetne!

Używam go od dawna, przeszłam już przez wiele innych specyfików, które miały sprawić, że rzęsy będą rosły szybciej i będzie ich więcej. Jednak ten produkt zrobił najwięcej, rzęsy rosną po nim jak szalone. Mam wrażenie, że stają się dużo zdrowsze, jest ich dużo więcej, są długie i piękne. Moim zdaniem to najlepsza odżywka do rzęs na rynku!

Dziala :)

Czesto do niego wracam.

Kluczem do sukcesu jest systematyczność i cierpliwosc. U mnie juz po 3 tygodniach widac efekty a po 4-5 tyg musze przycinac (wyrownywac) rzesy bo sa za dlugie

Świetny

Poleciła mi go siostra i naprawdę działa na moich jasnych rzęsach. Stały się one ciemniejsze, grubsze i dłuższe. Mimo że po odstawieniu rzęsy wracają do stanu przed używaniem i tak polecam.