Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs

Dr.Max.pl

cocolita.pl

Oceanic eStore

REKLAMA

Long4Lashes, serum przyspieszające wzrost rzęs powstało w oparciu o najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej. Jego receptura zawiera bimatoprost, substancję uważaną za jeden z najefektywniejszych związków stymulujących wzrost rzęs, kwas hialuronowy, nawilżający i wygładzający powierzchnię rzęs, prowitaminę B5, wzmacniającą strukturę włókna włosków oraz zapobiegającą podrażnieniom alantoinę.

Serum przyspieszające wzrost rzęs Long4Lashes może być stosowane przez osoby noszące szkła kontaktowe, przedłużane i zagęszczane rzęsy, po chemioterapii, na makijaż permanentny, a także po hennie brwi i rzęs.

Niezwykle popularne serum do rzęs Long4Lashes pięknie zagęszcza, wydłuża i wzmacnia rzęsy oraz widocznie poprawia ich kondycję.

stymulujące wzrost
w eyelinerze
żel
<10ml

Najlepszy produkt na porost rzęs

Jest to produkt z wyższej półki cenowej, natomiast na promocji można go dostać już za 40 zł. Serum faktycznie wydłuża, pogrubia i przyciemnia rzęsy. Jest w stanie wybawić z opresji nawet najbardziej wymagające i zniszczone rzęsy. Jestem z niego bardzo zadowolona, stosuję od kilku miesięcy i nie wyobrażam sobie nie mieć go w swojej kosmetyczce. Po odstawieniu produktu widać różnicę. Nie stosując go, przy każdym demakijażu (nawet najdelikatniejszym) rzęsy wypadają, natomiast podczas kuracji rzęsy są mocne i gotowe do stylizacji.

Ujdzie

Wow, chyba tylko na moich rzęsach to serum nie robi wrażenia! Jasne, obiecuje złote góry, łatwo się aplikuje i jest fajnym dodatkiem do wieczornej rutyny. Ma wygodny aplikator i wydaje się szalenie wydajny i wręcz niekończący się - a warto zauważyć, że ma dość krótką żywotność od momentu otwarcia!

Podchodziłam do niego chyba ze trzy razy, za każdym razem dostając w prezencie od zauroczonych nim koleżanek i za każdym razem kończyło się wzruszeniem ramion. Nie poprawił wizualnie ani jakościowo stanu moich rzęs, a skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać.

moj hit do rzęs

Serum używam od lat z drobnymi przerwami i uważam ze jest super. Za przystępną cenę dostajemy naprawdę wysokiej jakości produkt,który naprawdę działa nie podrażniając oczu.Pierwsze efekty już po dwóch tygodniach.ja zawsze używam serum codziennie przez kilka tygodni a potem raz w tyg i efekt pięknie się utrzymuje.Nienawidzę sztucznych rzęs a tu mam naturalne a piekne i długie. Dodam ze nosze soczewki i nie podrażnia oka.

spełnia swoje zadanie

Zgrabne opakowanie, łatwa aplikacja. Jest to jedyny chyba produkt kosmetyczny który faktycznie przynosi efekty u każdego. Nie trzeba poświęcić wiele czasu aby mieć piękne rzęsy. Ale jest okrutnie droga, jest milion tak samo działajacych odżywek. Dla mnie to duży minus

Rzesy do nieba!

Totalny HIT! po dawnych stylizacjach rzes on uratowal je i sa teraz geste i dlugie!
Latwa aplikacja, bardzo wydajny produkt. Cena adekwatna do jakosci. Polecam kazdej kobiecie, ktora przedluzala rzesy, by je odbudowac

Działa!

Nie mam i nigdy nie miałam większych problemów z rzęsami, ale słyszałam o też odżywce sporo dobrych opinii więc postanowiła spróbować. Producent zaleca stosować 3 miesiące, nie pamiętam dokładnie po jakim czasie, ale na pewno przed upływem dwóch miesięcy moje rzęsy dostawały tyle komplementów :D Takiego efektu się nie spodziwałałm. Po wytuszowaniu, rzęsy sięgały mi niemal do łuku brwiowego. Taki efekt sztucznych rzęs, bez sztucznych rzęs :D
Niektórzy mnie straszyli, że jak już przestanę stosować odżywkę, stan moich rzęs się pogorszy. Nic takiego nie miało miejsca, po jakimś poł roku, może nawet dłużej były poprostu takie jak przed jej stosowaniem. Dlatego co jakiś czas będę powtarzała kurację

Nie kupujcie, uczula i psuje wzrok!

Nie rozumiem, podobnie jak kilka uświadomionych wizażanek odnośnie bardzo niebezpiecznego składu tego serum, jak ten preparat mógł otrzymać miano kosmetyku wszechczasó!

Skład jest straszny.

Użyłam tego serum kilka razy żeby jedynie potwierdzić, że szczypie i pali oczy. Pojawia się całodzienne lzawienie i uwrażliwienie na światło. Do tego wzrok jest za mgłą, wszystko jest rozmazane.

Ja dziękuję za taki preparat!

Wyrzucam go do kosza! Nie podaruję nawet niekomu skoro niszczy zdrowie.

Nie wart żadnych pieniędzy ani poświęcenia dla ładnych rzęs.

Czy tylko na mnie w ogóle nie zadziałał? - zawiedziona

Kupiłam zwiedziona obietnicami, recenzjami i zachwytami na jego temat.

Stosowałam systematycznie według zaleceń producenta obserwując co dzieje się z rzęsami

Efekt? Kompletnie żaden... ani grubsze, ani dłuższe, ani mniej wypadające, ani podkręcone, ani wiekszej ilości nowych włosków no nic naprawdę nic się nie wydarzyło.

Jestem zawiedziona, jak dla mnie pieniądze wyrzucone w błoto.

Na pewno nie kupię kolejnego opakowania bo i po co?

Rozmawiałam przy okazji na ten temat ostatnio ze swoją stylistką rzęs, która uświadomiła mi, jakie konsekwencje ma stosowanie odzywek do rzęs/ brwi i ich rozregulowany cykl wzrostu... więc podziękuję i skorzystam z liftingu na własnych nieingerowanych brwiach. Może i droższe, ale przynajmniej widzę różnicę ;)

Co do opakowania 4 Long Lashes jest dość eleganckie, stożkowe, biało- złote, plastikowe, a aplikator ,,mechaty" i płaski.

Rewelacja

Byłam bardzo sceptyczna, ale serum naprawdę działa pod warunkiem używania go zgodnie z opisem na pudełku. Rzęsy są wyraźniej dłuższe, a po nałożeniu tuszu wyglądają rewelacyjnie. Szczerze polecam!

Nigdy więcej

Na początku zachwyt, pytania czy aby nie mam sztucznych rzęs. Byłam zachwycona a rzęsy długie i ładne. Po jakimś czasie rzęsy zaczęły wypadać po kilka, oko stało się wrażliwe na wiatr i słońce, rano obudziłam się z opuchlizną i byłam już przerażona. Fajnie było ale przez pół roku. Mam wrażenie że pogorszył mi się wzrok ale na szczęście w porę odstawiłam. Rzęsy zanim mi odrosły minęło pół roku... Nie chcę już nigdy do niej wracać. Oko to zbyt ważny organ.

Hit...

Serum naprawdę działa i zdecydowanie warte zakupu. Już po kilku tygodniach efekt jest widoczny a rzęsy wyglądają jak po wizycie u kosmetyczki. Sam produkt wydaje się mały ale jest naprawdę wydajny. Polecam

Jeden z lepszych, ale trzeba uważać z używaniem

Serum rzeczywiście tak jak pisze producent daje efekt. Moje rzęsy były widocznie dłuższe i bardziej podkręcone. I byłam zachwycona efektem, ale niestety po dłuższym stosowaniu serum skóra na powiekach robiła się czerwona a po pewnym czasie co chwila musiał mierzyć się z tzw. jęczmieniem na oku lub gradowkami. Po odstawieniu serum jeszcze przez kilka miesięcy miałam nawracające problemy skórne na powiekach. Dopiero po około pół roku od zaprzestania stosowania serum wszystko wróciło do normy. Chętnie zastosowałabym ten produkt Po raz kolejny, ale niestety późniejsze problemy skutecznie mnie odstraszyły.

ZALETY:
Efekt

WADY:
Problemy skórne po dłuższym stosowaniu serum