Wibo, Volume Drama, Tusz do rzęs

Wibo, Volume Drama, Tusz do rzęs

Pojemność 1 szt

Nowa królowa objętości nadchodzi! Dramatyczna objętość, intensywny odcień czerni, idealnie rozczesane rzęsy bez grudek. Odkryj nowa maskarę. Precyzyjna szczoteczka, która zagęszcza i nadaje objętość bez obciążania, z każdą warstwą bardziej spektakularny efekt. Gęsta szczoteczka pokrywa każdą z rzęs lekką objętością, unosi je, dzięki czemu efekt jest spektakularny!

Dzienny delikatny efekt

Tusz za cenę w promocji nawet ok. 10-12zł jest ok. Lepszą konsystencję uzyskał po ok. miesiącu używania, ponieważ na początku nie był zbyt gęsty i efekt był naprawdę delikatny. Mam rzęsy średniej długości, proste. Tusz bardzo ładnie je pogrubia, jednak nie jest to mega pogrubienie, daje ładną czerń, jednak nie jest to tusz najczarniejszy jaki miałam okazję używać. Nie kruszy się, nie daje efektu pajęczych nóżek. Podoba mi się, że unosi moje rzęsy, co widać na zdjęciach. Polecam dla osób, które nie lubią mocnego efektu sztucznych rzęs.
Na zdjęciach widać różnicę przed i po (środkowe oko jest bez tuszu).

Dobry tusz

Tusz jest niedrogi, bardzo pogrubiający, duża szczotka, dla moich oczu akurat za duża, w związku z czym ciężko dostać się do rzęs w wewnętrznym kąciku oka. Nie kruszy się, nie odbija. Przez grubość szczotki ciężko rozdzielić rzęsy, trzeba sobie pomagać innym narzędziem, ale ogólnie polecam.

Raczej dramat niż drama

Na początku był ok, chociaż żeby uzyskać ładny efekt i żeby rzęsy były dobrze rozdzielone to trzeba było się trochę wysilić. Szczoteczka nakładała go dużo i od razu trochę teatralnie. Osobiście wolę tusze, którymi można budować rzęsy poprzez nakładanie warstw, a nie umazane na grubo już przy pierwszym pociągnięciu. No i do tego później już tak zgęstniał, że sklejał włoski i zostawiał takie grudy , że bez patyczka ani rusz. Nie skończyłam opakowania, bo mnie wykańczał psychicznie :D

Nie dla mnie

Tusz otrzymałam w prezencie. Nadal szukam takiego, który mnie zadowoli. I napewno to nie będzie ten tusz, mimo że marka jest całkiem dobra.
Samo opakowanie bardzo eleganckie i estetyczne w kolorze złota.
Jest to tusz pogrubiający, a co za tym idzie automatycznie obciążający jeśli przesadzimy z warstwami.
Tusz niestety skleja rzęsy, nie rozdziela ich, a tylko pogrubia.
Nie jest też zbyt trwały, obsypuje się z powieki. Ciężko się zmywa.

Może być...

Tusz jest łatwo dostępny i w spoko cenie. Nie jest taki zły, ale ma kilka wad które mnie drażnią. Szczoteczka jest dość spora, przez co mam problemy z wytuszowaniem rzęs i czasem zdarzy mi się dotknąć powieki. Sama formuła produktu jest dość ciężka, czuję po zastosowaniu że malowałam oczy i wieczorem muszę włożyć więcej wysiłku w demakijaż, aby całkowicie się jej pozbyć. Niestety też się kruszy. Natomiast jeśli chodzi o zalety to na pewno ładnie pogrubia oraz wydłuża rzęsy i to całkiem szybko. Nie muszę się natrudzić, aby uzyskać efekt volume. :)

Dla mnie średniaczek

Kupiłam w promocji za ok 14 zł. I tyle uważam, że jest warty.
Mnie nie porwał. Owszem ma ładne opakowanie, fajną szczoteczkę, konsystencja też jest ok. Nie maże się, nie jest suchy. Jednak..no właśnie nie daje efektu WOW. Mocno trzeba się napracować, żeby pokryć ładnie rzęsy. Jedna warstwa nie wystarcza, żeby ładnie wyglądały. Nie wymagam od tuszu wiele, bo mam czarne, dość grube rzęsy. Ten po jednej warstwie lekko separuje rzęsy, ale nie ma mowy żeby je wydłużyć. Potrzeba kolejnych warstw, żeby było dobrze. Raczej nie kupię ponownie. Lubię przeciągnąć raz a dobrze.

Wart polecenia

Tusz Wibo kupiłam po tym jak nasłuchałam się zachwytów Maxineczki na jego temat w filmikach typu "co kupić na promocji w Rossmannie" :D Tusz okazał się na tyle fajny, że mam za sobą kilka opakowań i pewnie jeszcze go kupię jak pozużywam zapasy z innych marek.
Opakowanie jest smukłe w kolorze złotym z nazwą produktu i opisem w kolorze czarnym. Otrzymujemy 8 g produktu. Szczoteczka jest klasycznym "włochaczem" i nie jest ani za duża ani za mała - taka w sam raz do dokładnego wytuszowania rzęs. Tusz ładnie rozdziela i pogrubia rzęsy. Podoba mi się jej mocno czarny kolor i efekt jaki daje na rzęsach.
Tusz sam w sobie nie jest drogi, a promocji drogerii Rossmann już w ogóle wychodzi za pół darmo :)

Świetny produkt

Ten tusz na tyle mi się spodobał, że miałam kilka opakowań pod rząd. Obecnie znalazłam tusz, który daje trochę większy efekt wow, ale i tak do tego tuszu wibo będę wracać, mam do niego sentyment i jest łatwo dostępny oraz tani.
Po pierwsze szczoteczka mi się podoba, chyba dzięki niej rzęsy stają się jakby zagęszczone i w bardzo krótkim czasie można pokryć całe rzęsy tuszem. Widocznie wydłuża i zagęszcza rzęsy, na pewno wyglądają o wiele lepiej niż bez tuszu, jak na taki tani produkt to efekt jest naprawdę fajny. Jedynie mogę się przyczepić, że po jakimś czasie tusz wysycha i łatwo zrobić na rzęsach "grudki" czy też je skleić.

Bardzo dobry

Mam rzęsy długie proste i dość gęste. Tusz sprawuje się świetnie. Lekko wydłuża, rozdziela rzęsy i pogrubia. Nie cierpię silikonowych szczoteczek ten ma idealna. Nie drapie po oczach przy rozczesywaniu. Jest klasyczna nie za duża nie za mała, lekko "puchata" dzięki czemu świetnie rozdziela i pogrubia rzęsy. Przy dwóch warstwach można uzyskać efekt sztuczniakow ???? zawsze gdy mam pomalowane nim rzęsy ktoś pyta czy to sztuczne czy moje. Cena również na plus. Moim zdaniem przebija inne o wiele droższe marki.

Wyraziste oko

Tusz bardzo ładnie podkreśla oko,
efekt jest mocny, czarna czerń, wydłużenie i pogrubienie.
Lubię taki efekt, a cena jest bardzo przystepna.
Warto wybróbować :)

Ulubiony

Zdecydowanie jest to mój ulubieniec. Ma świetną szczoteczkę. Ładnie pogrubia, rozdziela rzęsy, można go dokładać, nie skleja. Do tego ma bardzo ładne opakowanie i nie osypuje się ani nie robi plam. Cena jak najbardziej atrakcyjna. Polecam!

Niestety rozczarowanie

Kupiłam ten tusz na promocji w Rossmanie, słysząc o nim wcześniej dobre opinie.
Na początku efekt na rzęsach był ok, ale bez rewelacji. Niestety tusz bardzo szybko zaczął gęstnieć - podczas aplikacji sklejał i oblepiał rzęsy. Bardzo trudno było uzyskać nim estetyczny efekt bez wysiłku.
Mimo wszystko przemęczyłam się, ale po niecałych 3 tygodniach tusz był już do wyrzucenia.
Widząc te wszystkie pozytywne opinie jestem szczerze zaskoczona, być może trafiłam na jakiś felerny egzemplarz. Ale nie dam mu ponownie szansy - z tej półki cenowej wolę znacznie bardziej żółty tusz Lovely.