Dove, Beauty Cream Bar (Kremowa kostka myjąca)

Dove, Beauty Cream Bar (Kremowa kostka myjąca)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.80/5

LadyMakeup
Średnia ocena: 4.94/5

zobacz więcejzwiń

Dove nie wysusza skóry tak jak mydło, ponieważ zawiera neutralne składniki myjące i w 1/4 krem nawilżający.

Jeśli mydło, to tylko to.

Mydełka używa mój luby który ma azs. Jako jedyne go nie wysusza i nie uczula. Kostka jest duża, pięknie pachnie i znakomicie się pieni. Nie wysusza skóry, lekko nawilża. Nie podrażnia, a nawet koi zmiany skórne.

Super

Kostka mająca Dove to mój faworyt wśród kosmetyków do mycia ciała. Nie wysusza skóry, fajnie o nią dba, pozostawiając przyjemny delikatny zapach. Ma wygodny kształt i bardzo dobrze się pieni, ma kremową konsystencję. Polecam

Moje ulubione

Moje ulubione mydło od wielu lat, świetnie oczyszcza, nie przesusza, cena ok, zostawia ładny delikatny zapach który nie gryzie się z perfumami. Mój strzał w 10! Czasem oczyszczam nim nawet twarz i też jest ok. Bardzo je lubię i kupuje już pewnie 100 kostke. Poręczny kształt na plus.

Klasyczny zapach, do wiele zastosowań

Kostki Dove używam od baaardzo dawna i mam swoich faworytów, lecz marka zawszę przyciąga nowinkami, po które z chęcią sięgam.
Klasyczna kostka od Dove, jest pewnie znana już od dzieciństwa, przez dłuższy czas dominowała w moim domu.
Znajduje się w klasycznym kartoniku, z klasycznyą grafiką towarzyszącej marce Dove już od lat.
Wyżłobiony motyw gołębia na białym tle mydła, kojarzy nam się z czystością jak i delikatnością.

Klasysczne mydło od Dove zazwyczaj ma umnie wiele zastosowań, ja mycie rąk, czy stóp, tak jak mycie pędzli, czy przeprania t-shert.
Zapach jest kremowy, znany pewnie większości z was.

Mydła Dove mają umnie również plus za wspomniany zapach, który utrzymuje się do końca używania kostki. Większość "mydeł"po kilku razach użycia zapach zmienia totalnie woń lub zanika, tu nam towarzyszy do końca użytkowania.

Jeżeli chodzi o mycie ciała to kostka spełnia swoje zadanie dobrze. Dove nie wysusza skóry tak jak mydło, ponieważ zawiera neutralne składniki myjące w tym 1/4 krem nawilżający. Wygodnie leży w dłoni, dość dobrze się pieni, porządnie oczyszcza skórę i co ważne, szybko się spłukuje. Skórę pozostawia miękką i gładką w dotyku, nie daje uczucia ściągnięcia, ale w moim przypadku, i tak konieczne jest zastosowanie balsamu czy olejku.

Mydełko nie posiada w swoim składzie parafiny ani SLS

Do wyboru mamy wiele wariantów zapachowych, kostki o różnych właściwościach (nawilżające, oczyszczające, regenerujące), hypoalergiczne i takie z drobinkami peelingującymi. Myślę, że w ofercie Dove każdy znajdzie coś dla siebie. Warto przerzucić się na kostki co pomoże naszej planecie pozbyciu się plastiku, a mydło sprawdza się niesamowicie.

Mydło w kostce Dove

Mydełko ma bardzo przyjemny, delikatny zapach, nie wysusza rąk i jest wydajne. Radzi sobie z każdym rodzajem zabrudzeń, więc spełnia wszystkie swoje funkcje :)

Ulubione mydło

Kremowa kostka Dove to mój ulubieniec od wielu lat. Używam go do mycia całego ciała.
Jest zapakowane w kartonik-to dla mnie duży plus, bo nie generuje plastikowych odpadów. Pięknie pachnie, to typowy dla Dove zapach, który długo utrzymuje się na skórze. Lubię go też czuć w łazience.
Nie wysusza skóry, fajnie o nią dba.
Ma wygodny kształt i bardzo dobrze się pieni.
Mimo delikatnego działania na skórę bez problemu domywa zabrudzenia. Cena jest bardzo przystępna.
Jedyny minus, to że pod koniec kostki bardzo się rozmydla.
Kostka mająca Dove to mój faworyt wśród kosmetyków do mycia ciała.

Lubię praktycznie wszystkie mydła od Dove

Lubię praktycznie wszystkie mydła od Dove. Używam ich od lat w łazience :) Są wydajne, ładnie pachną i do mycia rąk nadają się idealnie. Świetnie radzą sobie z zapachami, które zostają na dłoniach. Podczas długiego i regularnego stosowania nie zauważyłam żeby mnie w jakiś sposób podrażniały. Skóra jest nawilżona i delikatna. Zapach ładny :)

Niezastąpione!

Dla mnie jest to numer 1 , jeśli chodzi o mydła w kostce! Jestem mu wierna od wielu lat ;)

Pięknie i delikatnie pachnie, zapach długo utrzymuje się na rękach. Przyjemnie się pieni, ma jakby taką kremową konsystencję. Pozostawia dłonie nawilżone i miękkie. Nie powoduje żadnych podrażnień i nie wysusza skóry.

Fakt, że jest zapakowane w kartonowe pudełko, a nie w plastik jest dodatkowym plusem.

Polecam!

Mydło nr 1 to tylko Dove

Uwielbiam te mydło. Cudowne jest to mydło używam już je kilkanaście lat i zawsze je kupuję. Dłonie są po nim mega miękkie i aksamitne w dotyku. Mydło jest przyjemne w zapachu i co najważniejsze po umyciu tym mydłem skóra jest nawilżona. Mydło nie powoduje żadnych podrażnień . Jestem tym mydłem zachwycona. Mycie rąk z użyciem tego mydła jest przyjemnością.

Nieprzyjemne wrażenie nie spłukania

Kremowe mydełko zapakowane w ładne kartonowe pudełko. Świeży zapach, dosyć wydajne. Tyle z plusów.

"Kremowość" Dove przejawia się tym, że na skórze pozostaje po myciu lepka warstwa, która co prawda szybko wchłania się/ wysycha ale pozostaje nieprzyjemne wrażenie nie spłukania mydła. W kremowych mydełkach innych marek tego nie ma.

Super

Dove, Beauty Cream Bar (Kremowa kostka myjąca) kupiłam podczas codziennych zakupów w jednym z hipermarketów.Kostka ma poręczny kształt jest delikatna i kremowa. Dobrze się pieni, nie wyślizguje się z rąk podczas mycia.Ma świetny zapach , który długo utrzymuje się na skórze po myciu rąk .Polecam

Dobre mydełko od wielu lat w naszym domu.

Bardzo fajne mydełko do codziennego mycia.
Ja bardziej wolę mydła w płynie natomiast reszta domowników zostaje przy tradycyjnym mydle w kostce. I dlatego często wybieramy Dove, bo zależy nam by nasza skóra była zadbana i nawilżona.
Sama też często po nie sięgam bo lubię jego zapach.

Mydełko jest zamknięte w papierowym kartoniku co bardzo lubię. Ma okrągły kształt ,biały kolor i logo Dove "gołębia"
A zapach jest typowy dla tej firmy ,bardzo ładny delikatny i długo się utrzymuje na skórze co uwielbiam. Czuć go nawet przez opakowanie.

Podczas mycia nie wypada z rąk,dobrze się pieni,usuwa brud oraz wszystkie zanieczyszczenia. Jest naprawdę bardzo wydajne bo wystarcza nam na długo.
Super że posiada właściwości nawilżające dzięki temu nasza skóra nie jest przesuszona.

Efekty :
Mydełko dobrze pielęgnuje i oczyszcza skórę. Sprawia że jest miękka i gładka w dotyku oraz przyjemnie pachnąca przez długi czas . A to co dla nas najważniejsze pozostawia skórę odpowiednio nawilżoną i jest dostępne w wielu drogeriach.
Nie podrażnia, nie uczula i nie wysusza skóry.