Dove, Beauty Cream Bar (Kremowa kostka myjąca)

Dove, Beauty Cream Bar (Kremowa kostka myjąca)

Dove nie wysusza skóry tak jak mydło, ponieważ zawiera neutralne składniki myjące i w 1/4 krem nawilżający.

Świetny produkt do mycia rąk

Używam często tego mydła do mycia rąk. Jako jedyne nie wysusza mi ich na wiór.
Ładnie się pieni, jest delikatne dla skóry. Po umyciu zapach utrzymuje się jeszcze przez jakiś czas (który swoją drogą jest jednym z moich ulubionych zapachów - po prostu zwykły zapach Dove).
Największą zaletą jest właśnie to że skóra po jego użyciu nie jest wysuszona.

super

Piękny zapach, kremowa konsystencja i skuteczne działanie. Choć zazwyczaj używam żelu pod prysznic, czasem zdarza mi się kupić własnie tę kostkę. Uwielbiam zapach dove, a do tego produkt bardzo dobrze myje i pielęgnuje skóre. Super produkt!

Super mydełko

Uwielbiam to mydełko Dove. Pięknie pachnie, dokladnie myje, jest delikatne dla skóry. Ma fajny kształt. Skóra jest po nim miękka, gładka, nawilżona, pachnąca :)

uwielbiam

Ja mydła w kostce od Dove po prostu uwielbiam - pięknie pachną, bardzo dobrze domywają dłonie, dobrze się pienią, a co najważniejsze nie przesuszają jak wiele innym mydeł w kostce.
Cóż można napisać na temat mydła :) - spełnia wszystkie obietnice producenta, dłonie naprawdę długo pachną po jego zastosowaniu, zdarza mi się nim myć całe ciało i twarz i nie odczuwam żadnych efektów ubocznych, jak np przesuszona skóra czy podrażnienia. Warte każdej złotówki! :)

Świetna

Kostka myjąca Dove ma w sobie wszystko czego oczekuję od produktu myjącego. Używam jej do mycia dłoni. Ma przepiękny świeży zapach, jest kremowa i komfortowa w użyciu i co najważniejsze pozostawia skórę dłoni miękką, gładką, nawilżoną - bardzo przyjemną w dotyku. Często po innych mydelkach skora jest wysuszona i sciagnieta a dzięki kostce Dove nic takiego się nie dzieje.

ulubione mydełko

Używam tej kostki od lat i często po nieudanych przygodach z czymś nowym zawsze do niej wracam. Jest bardzo kremowa, wydajna, dobrze się pienie i jest delikatna dla skóry. Idealnie nadaje się również do mycia całego ciała, nie tylko rąk. Nie rozmięka tak jak większość mydeł, tylko na początku jest dość toporna w użyciu. Nie wysusza skóry, delikatnie ją nawilża.
No i ten zapach, zawsze go rozpoznam.
Jest wyjątkowo przyjemny!

Póki co mój numer jeden!

Dobry produkt

Bardzo dobra kostka myjąca. Sprawdza się idealnie jako środek do mycia rąk czy też całego ciała. Posiada piękny zapach, który kojarzy się z czystością.
Używam również jako „saszetkę” zapachową do szafy ;)

Dobre do rąk

Dobry produkt, ładnie pachnie, nie wysusza bardzo rąk, jest delikatne dla skóry...Najczęściej dłonie myję właśnie mydłami w kostce,ponieważ mam z nimi bardzo duże problemy.A to mydełko świetnie nawilża, jednocześnie bardzo dobrze zmywa brud. Dobre zwłaszcza dla osób o suchej skórze - nie powoduje uczucia ściągnięcia. Nawilża skórę i pozostawia ją gładszą,aksamitnie i jedwabiście miękką w dotyku,

Moja ulubiona kostka Dove :)

Ile to już żeli i mydeł przetestowałam to zawsze wracam do Dove :) To mydło jest niezastąpione - nie przesusza , nie podrażnia a wręcz nawilża i wygładza moją skórę. Gdy jest przesuszona - przynosi ukojenie. Czasami stosuję je również do twarzy.Kocham ten zapach i uczucie czystości. Moje dłonie dzięki kostce Dove są w lepszym stanie niż kiedykolwiek.Powroty do Dove są najlepsze :)

DNO + metr mułu

używałam mydła przez 5 lat albo i więcej - dbałam o skórę rąk. Przez zupełny przypadek odkryłam, że to g... wysusza!!!! I to przez TO MYDŁO miałam wciąż zimą, latem i w ogóle ręce jak tarka! Ile ja kremów kupowałam, z masłem shea, z ceramidami, z cudami. A wystarczyło na trzy tygodnie zmienić mydło!!!!!! Używałam codziennie przez całe lata - więc mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnością - NISZCZY SKÓRĘ. pozostawia spękaną i szorstką, opuszki palców spękane, dba o skórę niczym płyn do mycia naczyń (to ironia) lub odkamieniacz! OMIJAĆ.

Bardzo dobry produkt

Mydełka Dove są stałymi bywalcami w mojej łazience. przeważnie stosuję wersje zapachowe - moimi ulubieńcami są Go Fresh Touch i Cream Oil Fine Silk, ale lubię też wersję klasyczną, która jest produktem znanym i można rzec kultowym, bo któż go nie zna? Jest to równie dobre mydełko jak reszta rodziny.

OPAKOWANIE

Kartonik o prostej szacie graficznej z logo marki. Kolorystyka jest stonowana, a całość wygląda elegancko.

MYDEŁKO

Kształt charakterystyczny dla kostek Dove - nie jest to typowy owal, ale kształt zbliżony do łezki o takich samych końcach z logo marki wytłoczonym na samym środku. Kostka ma kolor biały. Urzekający jest cudowny zapach mydełka - bardzo go lubię i nigdy mi się nie znudzi, jest taki kremowy, otulający i odprężający. Przypomina nieco krem tej marki. Kostka bardzo dobrze się pieni i oczyszcza skórę pozostawiając ja miękką i gładką. Nadaje się zarówno do mycia dłoni jak i do mycia ciała. Nie powoduje uczucia ściągnięcia skóry, nie zostawia osadu. Jest dosyć twarda, dzięki czemu nie rozmięka sie w mydelniczce i mam wrażenie wolniej się zużywa niż inne. Dobre mydełko w niskiej cenie, które moge polecić każdemu.

PLUSY

+ piękny zapach
+ śliczne opakowanie
+ oczyszczenie skóry bez uczucia ściągnięcia
+ nadaje się do ciała i do dłoni
+ jest wydajne
+ można je kupić w korzystnej cenie

Bardzo dobre mydełko.

Od razu zaczne od konkretow...mydlo nie moze wysuszac mi skory!! Koniec kropka. Nie ma mozliwosci,zebym powrocila do produktu, ktory mi szkodzi. Do Dove powracam stale :) . Kremowe, bardzo ladnie i szybko sie pieni. Delikatny, niemeczacy zapach. Dobrze trzyma sie w dloni.