Vianek, Seria Niebieska, Nawilżające mleczko do ciała

Vianek, Seria Niebieska, Nawilżające mleczko do ciała

Cena PLN 20.99

Lekkie mleczko z ekstraktami lipy, lnu i akacji oraz olejem z kiełków pszenicy silnie nawilża i regeneruje przesuszoną skórę. Zwiera kompleks humektantów (mocznik, glicerynę i mleczan sodu) o działaniu wiążącym wodę, dzięki czemu odczuwalne jest zmiękczenie, wygładzenie i poprawa elastyczności naskórka. Przy systematycznym stosowaniu skóra staje się bardziej sprężysta, nabiera jędrności i gładkości.

lekkie
lotion
normalna, sucha
mleczka
regenerujące, nawilżające, wygładzające, ujędrniające
zapachowa
z pompką, w butelce

Bardzo dobrze nawilża

To mleczko ma nawilżenie w nazwie i potwierdzam - że nie znajduje się ono tylko tam. Moja skóra przy tym produkcie odżyła.
Kupiłam je w Rossmanie na promocji już jakiś czas temu. W tamtym momencie byłam w fazie testowania kosmetyków z Vianka, dałam więc szansę i temu balsamowi.
Jaki to był wymiatacz! Naprawdę bardzo dobrze nawilżał i odżywiał moją suchą skórę na nogach. Dodatkowo miał taki delikatny, przyjemny zapach.
Sama aplikacja była ok - mamy tutaj pompkę. Jedna wystarczyła, żeby nałożyć odpowiednią ilość produktu na łydkę. 300 ml powodowało, że to mleczko nie chciało się kończyć. Ale to naprawdę duży plus.
Z minusów - opakowanie ma twardy plastik. Z racji tego, ze zawsze chcę kończyć produkt do zera, rozcinam je i wydobywam produkt do końca. W tym przypadku było dość trudno.
Czy kupiłabym je ponownie? Jak najbardziej. Do teraz nie znalazłam chyba lepszego nawilżacza skóry. Warto przetestować.

Lekkie mleczko

Kosmetyk został zamknięty w butelce z aplikatorem w formie pompki. Pojemności 300 ml. Kosmetyk jest lekki w konsystencji o białym zabarwieniu i subtelnym, przyjemnym zapachu. Aplikacja przebiega bardzo sprawnie. Jedna pompka kosmetyku starcza na prawie całą nogę dzięki czemu widać iż kosmetyk jest wydajny. Wchłania się szybko pozostawiając widocznie nawilżoną oraz delikatną skórę. Pozostawia przyjemny, lekko sizgi film, który w niczym nie przeszkadza. Produkt mnie nie uczulił i złagodził podrażnienia.

Najlepsze mleczko

Najlepsze mleczko do ciała jakie miałam. Ma ładny zapach. Skóra jest po nim miękka i się nie klei. Daje ukojenie. Jedyny minus to aplikator - końcówkę produktu ciężko wygrzebać z dna butelki.

Nawilżające mleczko do ciała

Mleczko ma lekką ,średnio gęstą konsystencję, łatwo się rozprowadza i szybko się wchłania. Nie pozostawia na skórze tłustej i klejącej się warstwy. Ma przyjemny, delikatny zapach, który dość długo się utrzymuje. Bardzo dobrze radzi sobie z przesuszoną skórą, świetnie nawilża, odżywia i wygładza. Dodatkowy plus za butelkę z pompką, która umożliwia wygodną aplikację.
Jest to produkt godny polecenia,u mnie sprawdził się doskonale.

Długotrwałe nawilżenie skóry

Mleczko do ciała jest bardzo wydajne. Ma naturalny skład i przyjemnie pachnie. Stosuję go codziennie i zauważyła, że moja skóra mniej się przesusza, jest gładka i miękka w dotyku. Polecam nawet osobą z wrażliwą skórą czy AZS.

Superowe!

Mleczko w butli z atomizerem - to na plus.
Konsystencja - w porządku, nie spływa, nie jest zwartym glutem, bardzo w porządku.
Zapach - przyjemny.
Działanie - bardzo fajne! Skóra była nawilżona, odżywiona, nie podrażniona nawet po depilacji. Używałam go akurat w jakimś dziwnym czasie, kiedy moja skóra wysychała na wiór i pozwolił mi odetchnąć, przywołał ją do porządku. Mleczka używałam też na włosy jako podkład pod olej - też się sprawdziło.
Dobry skład - oczywiście na plus.
Vianek - zawsze spoko.

Polecam z czystym sumieniem.

Nawilżenie tak, zapach nie

Balsam do ciała znalazłam w pudełku Pure Beauty, gdyby nie to nie wiem czy bym po niego sięgnęła.

Niby działa tak jak powinien czyli nawilża, szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy na skórze ale nadal mam jakiś niedosyt. Może dlatego że nie zauważyłam poprawy elastyczności i jędrności skóry. Tak tak wiem, że to aktywność fizyczna a nie balsamy robią takie cuda ale moga chociaż troche w tym pomóc ????

Na plus jest bardzo wygodny aplikator, pompka dozuje odpowiednią ilość porduktu żeby posmarować np. cała rękę i nie zacina się.

Skład również jest bardzo przyjazny, czuć nawilżenie na skórze na drugi dzień po użyciu balsamu.

Jedyne co mi się w nim przeszkadza to zapach. Jest taki ciężki do określenia, przy pierwszym użyciu wydawał mi się fajny ale z im dłużej używam balsamu tym bardziej mnie męczy.

Nawilża

Doskonały produkt, marka jak zwykle nie zawodzi. Lekka a jednocześnie doskonale nawilżająca formuła. Szybko się wchłania, pozostawiając na skórze przyjemne uczucie nawilżenia i ukojenia. Dedykowany każdemu rodzajowi skóry, ale sprawdza się szczególnie przy suchej. Zapach delikatny, przyjemny, nie utrzymuje się długo na skórze. Produkt bardzo wydajny, w poręcznej butelce z pompką.

Totalne nawilżenie

To oto mleczko znalazłam w pudełku pure beauty.
Z moim kiepskim doświadczeniem z balsamem serii żółtej bałam się go otworzyć.
Jakże nie spodziewałam się takiego mocnego nawilżenia. O składnikach przeczytałam dopiero później i wcale się nie zdziwiłam że tak dobrze, tak porządnie nawilża skórę. Wchłaniał się szybko, a do tego ślicznie nienachanie pachnie. Świetny balsam, którego efektem ubocznym jest jedwabista gładkość skóry. Polecam

Mega mleczko

Opakowanie ma wygodną pompkę a to co pierwsze uderza po aplikacji mleczka na skórę to przepiękny świeży zapach.
Pomimo tego, że jest to mleczko to dość łatwo się rozsmarowuje na skórze i wchłania się również dość szybko.
Mega długotrwałe nawilża skórę, a to prócz wrażeń estetycznych czy pieknego aromatu jest dla mnie najważniejsze!
Jak zobaczycie je gdzieś warto brac w ciemno.

Przyjemne nawilżenie

Moja skóra naprawdę polubiła się z tym produktem. Mleczko ma konsystencję bardziej jak lekki balsam - nie jest lejące, ale też nie bardzo gęste. Komfortowo rozprowadza się na skórze i szybko wchłania, dając efekt przyjemnego nawilżenia, odżywienia i miękkości. Dla mnie ta formuła i poziom nawilżenia są idealna opcją na dzień - na noc z reguły wybieram cięższe i tłustsze produkty (bardzo sucha, atopowa skóra). Zapach mleczka jest delikatny, kwiatowy. Skład naturalny, dobry dla skóry - nie ma do czego się przyczepić. Duży plus za butelkę z pompką, która umożliwia wygodną aplikację. Według mnie jest to produkt bardzo uniwersalny, który sprosta wymaganiom zdecydowanej większości użytkowników.

ideał

Mleczko pięknie, delikatnie pachnie, podobnie do reszty kosmetyków z niebieskiej linii vianka.
Ma konsystencję dość gęstą, a mimo to doskonale rozprowadza się na ciele i szybko wchłania.
Bardzo mocno nawilża delikatną, wrażliwą i suchą skórę, która staje się przyjemna w dotyku, gładka i odżywiona.
Skład naturalny, bez toksycznych składników.
Produkt łączy w sobie wszystkie cechy, jakich szukałam w nawilżaczu do ciała.