Avon, Care, Rich Moisture Glycerine Hand and Nail Cream [Protecting, Glycerine Hand, Nail & Cuticle Cream] (Glicerynowy krem do rąk i paznokci)

Krem do rąk, zapewnia nawilżanie. Zawiera ekstrakty roślinne i witaminę E. Witamina E dodaje skórze witalności i pięknego wyglądu, a olejki roślinne pomagają na długo zatrzymać wilgoć niezbędną do prawidłowego funkcjonownia zdrowej skóry dłoni.

nawilżające, wygładzające, natłuszczające
kremy do rąk
w tubce

Średnia sprawa

Krem w tubce bardzo tani, zapach przyjemny ale z nuta chemiczną. Rozprowadza się go na dłoniach łatwo jesli chodzi o wchłanianie to jest ono poprawna. Nie pozostawia tłustego filmu ani lepkiej warstwy. Nie zauważyłam nawilżenia i odżywienia skory.

Ekstra ten krem

Super zapach, fajnie nawilża na dłuższy czas. Nie pozostawia tłustego lub lepkiego śladu. Wygładza skórę i działa kojąco. Jego rozmiar idealne sprawdza się jako produkt do samolotu, ale też spokojnie zmieści się w małej damskiej torebce :)

Krótkotrwale nawilża

Krem mieści się w małej miękkiej tubce zamykanej na klik co jest bardzo wygodne. Opakowanie jest poręczne, można je brać ze sobą wszędzie, zmieści się do każdej torebki.
Krem ma dosyć gęstą konsystencję, która dobrze się rozprowadza. Początkowo krem zostawia tłusty film ale dosyć szybko się on wchłania.
Krem przyjemnie koi suchą skórę dłoni. Daje jej dobre nawilżenie jednak jest ono bardzo krótkotrwałe i trzeba go aplikować dosyć często.
Krem jest przez to średnio wydajny.

Ok

Krem w wygodnym opakowaniu tubki z spokojną i czytelna szatą graficzną. Charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem. Krem łatwo się rozprowadza oraz szybko wchłania. Nie pozostawia tłustego filmu ani lepkiej warstwy. Nawilża dłonie i odżywia. Po regularnym stosowaniu widać poprawę w skórze dłoni. Produkt wydajny.

średniaczek

Do zakupu tego kremu skusiła mnie niska cena. Krem dość dobrze nawilża, skóra po użyciu go jest gładka i miękka, aczkolwiek jest to działanie krótkotrwałe.
Jeśli zapomnimy nakremować dłonie, problem ze ściągniętą i suchą skórą powróci natychmiast.
Zapach tego kremy jest ciężki do zniesienia. Jest chemiczny, ciężki, mdły.

Lubię ten krem

Ostatnio pierwszy raz miałam okazję testować ten krem do rąk od Avon i muszę przyznać że jak za tak małe pieniądze jestem jak najbardziej na tak ❗ Krem szybko się wchłania nie zostawia lepkiej poświaty. Bardzo fajnie odżywia i nawilża ręce. Często używam go po sprzątaniu gdzie dłonie są przesuszone i czerwone ( nie używam rękawiczek ) bardzo przyjemnie wtedy koi i poprawia kondycję skóry. Zapach również jest przyjemny. Opakowanie produktu jest wygodne i małe dlatego zawsze możemy mieć go w torebce.

Dobry krem do rąk

Świetny krem do rąk który przede wszystkim szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu. Krem charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem. Nawilża dłonie i regeneruje. Produkt wydajny a opakowanie standardowe w formie tubki.

średni

kupiłam go u konsultantki Avon - cena akurat była promocyjna dałam za niego niecałe 6 zł. Zapach ok taki nawet dośc fajny i przyjemny. Opakowanie takie normalne bez jakis szczegółów przyciągających wzrok. Niestety konsystencja taka ciapkowato- lejąca a po nałożeniu dłonie się kleją i długo się wchłania. Po wchłonięciu daje uczucie takich lepkich rączek dlatego ten krem nie jest dla mnie - nie lubie gdy kremy się długo wchłaniaja i daja uczucie kleistości.

Dobry krem do rąk

Krem do rąk znajduje się w opakowaniu typu tubki wygodnej do użycia. Produkt charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem oraz lekką konsystencją.

Krem łatwo się rozprowadza, szybko się wchłania co dla mnie e kremach do rąk jest istotne. Po zastosowaniu nie pozostawia tłustego filmu ani lepiącej warstwy.

Przy regularnym stosowaniu widać efekt, że świetnie nawilża i regeneruje skórę rąk.

Produkt wydajny.

Krem do rąk

Krem ma bardzo przyjemny zapach. Szybko się wchłania i dobrze nawilża. Nie pozostawia tłustej warstwy.Jest bardzo wydajny. Już mała kropla kremu nawilży dwie dłonie. Krem należy do przeciętnych kremów. Nie jest wspaniały,ale też nie jest zły. Lubię go i możliwe że jak nadąży się okazja kupię ponownie.

Całkiem niezle daje sobie radę z przesuszoną skórą....

Krem dostałam do zakupów które robiłam w Avonie.
Opakowanie w standardowej stojącej tubie.
Konsystencja rzadka, szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze.
Zapach dla mnie dość dziwny ale nie drażniący.
Krem dobrze nawilża, przynosi ulgę suchym i spękanym dłoniom, stosowałam go również na stopy i sprawdził się znakomicie.
Można go zakupić w Avonie w przystępnej cenie.

Kupiony w: U konsultantki

działa, ale nie ten skład

Zużyłam szereg opakowań tego kremu, bo zawsze go kupowałam przy okazji zamówień innych kosmetyków z Avonu.

Krem w standartowej tubce, nic ciekawego jeśli chodzi o estetykę.

Krem dobrze nawilża dłonie, a przy tym nie są tłuste. Nawilżenie dość długo się utrzymuje. W zasadzie jest to dobrze działający krem. Przestałam go używać ze względu na skład. Jest tam tytułowa gliceryna, ale są i parabeny, silikony, parafina. Ich obecność nie przeszkadza mi w kremie do rąk aż tak jak w kremach do twarzy. Niemniej jest tyle dobrych kremów do rąk o lepszym składzie, że nie widzę powodu, żeby krem Avonu wciąż kupować.

Niemniej dla osób, które nie zwracają uwagi na składy może to być krem, który się sprawdzi.