Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Artykuły
Produkty podobne
KWC LogobyWIZAŻ logo
Eyelinery

Pierre Rene Pen Eyeliner Pisak do oczu

3,6 na 514 opinie
flame1 hit!
50% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
3,6 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Trwałość:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Kupi ponownie: 50% osób
Nasi użytkownicy zostawili 14 opinii dla tego produktu. Przygotowaliśmy dla Ciebie krótkie podsumowanie na ich podstawie:

  • Eulina
    Eulina
    3 / 5
    22 listopada 2022 o 15:20
    Byłby ok, dbyby...
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Pisak ma świetny aplikator. Jest on dość długi, dzięki czemu można wyczarować piękną kreskę o różnej długości i grubości. Myślę, że każdy poradzi sobie robiąc nim kreski- nawet początkujący. Nasycenie koloru jest równie satysfakcjonujące. Zdarza się niestety, że przerywa w trakcie aplikacji, tak jakby tusz nie był dostarczany do aplikatora. Niestety nie jest też "extra long-lasting", bo się rozmazuje pod wpływem łzawiących oczu i odpija na górnej powiece. Szukam dalej :(
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 8 września 2022 o 17:15
    Dobry eyeliner dla osób początkujących, niewymagających
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Pen Pierre Rene to mój pierwszy eyeliner który używałam. Czytałam że jest dobry dla początkujących. I rzeczywiście tak jest. Miałam wersję brązową. Trzymał się nieźle, wiadomo po całym dniu trochę się ścierał, ale nie określiłabym tego jako duży minus. Myślę że kiedyś do niego wrócę.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 29 września 2020 o 21:26
    Jeden z dwóch ulubionych
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Ten pisak to jest strzał w 10. Kreski robi ładne, równe, wyraźne. Końcówka jest precyzyjna - nie za miękka i nie za twarda. Malowanie kreski to sama przyjemność. Kolor głęboka czerń, nie grafit, tylko czarna jak smoła kreska na oku - taka jak powinna być :-) Nie trzeba mieć specjalnych umiejętnosci by udał się makijaż, wystarczy szybki i pewny ruch ręki, i jest. 2 sekundy roboty. Nie trzeba poprawiać, domalowywać, kombinować. Polecam z czystym sumieniem - dla mnie to obok Miss Sporty najlepszy pisak do kresek.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Natura
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 8 lipca 2019 o 23:39
    średni
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Rzadko robię kreski, mam go od paru msc...i chyba zasechł. Użyty moze 5 razy, urywa w połowie malowania...albo wcale nie zaczyna. Jego zaleta jest to (akurat dla mnie xd) ze po zmazaniu palcem nie robi czarnej smugi, ale po prostu znika (na imprezie to duży + XD) Taka mocne 3, ale nie 3+ :/ wiecej nie kupie raczej
    Zalety:
    • ścieranie
    Wady:
    • malowanie
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • KATlook
    KATlook
    5 / 5
    26 stycznia 2019 o 17:28
    Warto!
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupiłam ten eyeliner po namowie ekspedientki, po tym, jak mój ulubiony był niedostępny i powiem Wam Dziewczyny, że hit! W łatwy sposób można zrobić idealną kreskę Kolor jest intensywnie czarny i się nie wyciera! Jestem zachwycona. Utrzymuje się bardzo długo, zmywam go dopiero podczas demakijażu.. Cena nie jest wysoka w porównaniu z innymi, bo chyba około 15 zł. Mam nadzieję, że okaże się także wydajny! Jest hypoalergiczny. Dostępne są jeszcze brązowy i niebieski. Polecam!
    Zalety:
    • intensywność koloru
    • nieścieralność
    • trwałość
    • cena
    • łatwość użytku
    Wady:
    • nie widziałam go w powszechnych drogeriach
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły


Produkty podobne

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.