Avon, Far Away EDP

Avon, Far Away EDP

'Far Away' jest intensywnym, ciężkim i słodkim romantycznym zapachem przeznaczonym raczej na wieczorne wyjścia. Przenosi nas w krainę orientalnych, ciepłych marzeń.

Nuty zapachowe: ylang-ylang, biały jaśmin, róża, wanilia, drzewo sandałowe, piżmo

50 - 100ml, <50ml
Rekomendacja
na wieczór

83% jesień/zima 17% wiosna/lato

Ech....dla starszych pań ???

Zapach przeraźliwie duszący, ciężki i trudny do opisania, aplikowany na skórę aż się w nią wżera o zwyczajnie śmierdzi. Czuć tu nuty piżma, nie jest to zapach na wiosnę i lato. Może na zimę, choć ja nie użyję go więcej.

Na pewno nie dla młodych osóbek, może dla starszych pań? No nie wiem...
Mój nos wyczuje go na kilometr. Takie są trwałe , ja czuję je cały dzień aż do kąpieli. Na ubraniach trzyma nawet kilka dni.
Na zasługę buteleczka- ładna zgrabna i poreczna a tak to nic więcej. Męcze je kilka lat i chyba wyrzucę w końcu.
Nie moja bajka

Taki Mech!

Zapach jak dla mnie za mocny... Jest dość charakterystyczny. Jest intensywny i wyrazisty, dość słodki. Dość długo utrzymuje się zapach na skórze, nie nadaje się na codzień, jedynie na wieczór. Buteleczka aktualnie troszkę się zmieniła. Więcej go nie kupię.

Strasznie ciężki i duszący zapach

Ten zapach totalnie nie trafił w mój gust i raczej do niego nie wrócę.

Perfumy są dostępne w dwóch wersjach w większej 50 ml i mniejszej 30 ml. Można je zakupić także w formie perfumetki. Można sobie zrobić zestaw i kupić jeszcze balsam o tym zapachu.

Sam zapach jest bardzo mocny. Dla mnie jest on wręcz duszący i zdecydowanie za ciężki. Zapach jest bardziej kwiatowy, orientalny, ale na pewno nie słodki. Czuć woń jaśminu, wanilii, piżma. Zdecydowanie zapach jest bardziej odpowiedni na wieczór. Raczej na zimę lub na jesień. Na lato będzie zdecydowanie za ciężki. Myślę, że u nastolatek się nie sprawdzi, za bardzo je może przytłoczyć. Może jest bardziej dla dojrzałych kobiet.

Zapach jest dosyć trwały. Utrzymuje się na ciele tak około 7-8 godzin. Na ubraniach znacznie dłużej.

Perfumy nie są drogie, za małe opakowanie 30ml zapłaciłam 20 zł. Większe kosztuje około 55 zł. Są one dostępne w każdym katalogu.

Jakiś inny niż kiedyś

Zapach ten znam zarówno z roletek jak i normalnej wersji perfum. Używałam go już kilka lat temu i byłam bardzo zakochana. Długo się utrzymywał i pięknie pachniał. Ostatnio po kilku miesięcznej przerwie postanowiłam po raz kolejny zakupić Far Away. I mam wrażenie że teraz pachnie inaczej, nie jest to dokładnie ten sam zapach, który uwielbiałam.

Zapach dla odważnych

Far Away jest zapachem bardzo ciężkim, który jest nie tylko intensywny ale również duszący, dlatego z jego ilością należy uważać. Perfumy otrzymałam dawno temu w prezencie i jego charakterystyczny zapach tak został w pamięci, że zapamiętam go do końca życia.

Nuty zapachowe jakie posiada: jaśmin, piżmo, róża, sandałowiec, wanilia, ylang-ylang to naprawdę trzeba lubić. Uwielbiam różne nuty zapachowe, świeże, słodkie, kwiatowe, trochę cięższe na wieczór ale to na pewno nie jest moja bajka. Zbyt mocny i ciężki zapach powoduje, że nie czuje się dobrze. Co jeszcze można dodać? Osobiście uważam, że zapach przeznaczony dla kobiet starszych, nie mam tutaj na myśli 50+ lecz nie np. dla młodych dziewczyn ale trzeba pamiętać, że każdy ma swój gust.

Lubi przyciągać

Dla mnie te perfumy to fenomen. Jak je kupię to po 5 razach już mam ich dosyć a jak ich nie mam to jakoś dziwnie za nimi tęsknię. Fakt,że są to mocne perfumy,które naprawdę muszą komuś przypasować od początku. Ich intensywność najpewniej wiele osób drażni ale dla mnie nie jest to problem. Bardzo podoba mi się ten flakon - kojarzy mi się z elegancją i kobiecością. Dla mnie to jest zapach,do którego lubię raz ja jakiś czas wracać.

Wart swej ceny

Far away dostaniemy w buteleczce ktora przyciaga uwage. Przyjemny zapach, zdecydowanie mocny, ktory dlugo sie utrzymuje. Czuc przyjemna woń jasminu, ylang ylang, wanilii, pizma. Zapach rewelacyjny, jednak trzeba go uzywac z umiarem. Bardzo trwaly, nadaje sie na zimowe wieczory. Dostaniemy te perfumy juz za 30zl. Lubie...

Ulubieniec na zimę

Perfumy Far Away poznałam będąc jeszcze w gimnazjum. Zapach jest naprawdę intensywny, utrzymuje się do wieczora. Zapach nie nadaje się dla każdego, ponieważ bywa mdły i duszący, chociaż mi to nie przeszkadza.

Co się stało z trwałością zapachu?

Pamiętam jak używałam tych perfum ok 8 lat temu i były bardzo trwałe, zapach ciągnął się jak ogon. Kilka miesięcy temu zamówiłam zapach u konsultantki i musze przyznać, że po godzinie nie było go kompletnie czuć. Avon - co się stało? Zapach jest piękny, słodki, tajemniczy ale trwałość totalna beznadzieja.

Całkiem nieźle

Posiadam perfumy w wersji większej i mniejszej. Oba opakowania są bardzo eleganckie i stylowe. Także buteleczki bardzo na plus. Wygodne i proste w użytkowaniu. Zapach jest ładny, taki kuszący i moim zdaniem bardziej wieczorowy na jakieś większe okazje chociaż ja używam ich na codzień bo mi się po prostu zapach podoba. Zapach nie jest owocowy bardziej kwiatowy orientalny ale też nie jest słodki, ciężko mi go opisać bynajmniej jest bardzo przyjemny. Idealny na imprezę czy randkę. Zapach jest intensywny lecz w pozytywnym słowa tego znaczeniu, nie jest przesadzony ani ciężki. Z trwałością całkiem ok bynajmniej wersja w opakowaniu z fredzelkiem utlenia się wolniej i jest mocniejszy i z tego jestem zadowolona, ten w przezroczystym opakowaniu po pewnym czasie nie pachnie już tak intensywnie tylko bardzo delikatnie i jest słabszy.

Bardzo fajny

Bardzo fajna woda perfumowana. Mocna i długotrwała. Ilekroć mam go na sobie - zawsze pytano mnie czym pachnę. Wzbudza zainteresowanie kobiet i to pozytywne. Czasami słyszę, że pachnę "ciasteczkowo". Ładna butelka.

Piękny, kobiecy zapach.

Posiadała perfunetke tego produktu. Zapach piękny. Kobiecy, uwodzicielski idealnie nadający się na wieczór. Niestety minusem tego produktu było to, że nie utrzymywał się długo na mojej skorze, włosach czy ubraniach. Ale spodziewałam się tego. Większość perfum od Avon tak właśnie zachowuje się na mnie. Mimo wszystko polecam do psikniecia w ciągu dnia.