Ermenegildo Zegna, Intenso EDT

Ermenegildo Zegna, Intenso EDT

Intenso to trzecia propozycja zapachu dla mężczyzn od Ermrnegildo Zegny. Określany jest mianem najbardziej zmysłowego z jego zapachów. Jest to zapach kontrastów (jak to u Zegny bywa...). W Intenso odnajdujemy świeżość mandarynki i cytryny z dodatkiem różowego pieprzu i kardamonu oraz akcentami orientalnymi: irysem, wetiwerem, ambrą i cedrem.
Butelka jak na Zegnę przystało chrakteryzuje się szlachetną prostotą formy.

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
Nuty
orientalne
50 - 100ml

Fantastyczny!

Po raz pierwszy kupiłam go za poradą pani w Douglasie - swietnie utrafiła w to, czego szukałam.

Zapach jest niezwykle trwały, bardzo ciepły, luksusowy i zmysłowy. Lubię w zapachach męskich odrobinkę słodyczy i miękkośc oraz ciepło-nie znoszę zapachów tzw. sportowych, ostrych, ten ma wszystko, czego szukam w męskich zapachach.
Pięknie się rozwija i otula. Po praniu koszule nadal pachną.
Co ciekawe-zapach nie umyka wraz z dymkiem papierosowym.

Ten w 100% trafił w mój gust (mąż pachnie tym, co mi się podoba :) )
Inne zapachy smętnie spoglądają z półki, tylko ten jest w ciągłym użyciu. Mąż nie potrafi przekonać sie do innego-wygląda więc na to, ze nie tylko mi się podoba.

Niestety-bardzo trudno dostać obecnie antyperspirant z tej serii-a szkoda, bo to kolejny doskonały produkt tej marki.

Ilość zużytych opakowań: sporo, nie pamiętam-ale minimum 5

Cudowny :)

Oceniam na podstawie próbek używanych przez mojego mężczyznę. :)

Buterka charakteryzuje się nowoczesną prostotą. Bardzo mi się podoba. Zapach natomiast jest niesamowicie zmysłowy i seksowny, obok mężczyzny pachnącego tymi perfumami z pewnością nie przejdzie się obojętnie. Zapach jest bardzo świeży, a zarazem tajemniczy. Bardzo trwały.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

wspaniały

Naprawde ładny zapach, naturalny cytrusowy bez sztuczności jak w niektórych perfumach. Średnio trwały bym powiedział ale to zależy indywidualnie od PH skóry. Jest bardzo świeży.

Ilość zużytych opakowań:50ml

Ładny zapach

Kupiłam mężowi na urodziny i jest zadowolony.Jest to wspaniały zmysłowy i wyjątkowy zapach,bardzo męski,bardzo ładnie się rozwija.Jak dla mnie mógłby być bardziej trwały . Flakonik prosty, ale ładny i wygodny w użyciu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 50ml

Trwałość nie warta ceny

Sam jeszcze nie wierzę do końca, że zdecydowałem się zamieścić swoją recencję, ale... Jestem wybredny - zapach musi być oryginalny i w jakiś sposób odzwierciedlać moją osobowość - Zegna Intenso jest pod tym względem bezkonkurencyjny, pasuje do moich spinek w mankietach, zegarka Festina i garniturów Zary, ale na miłość boską - czemu on tak szybko ulatuje?

Używam tego produktu od: kilku dni

Naprawde super napisana recenz

Naprawde bardzo trwaly zapach jest taki cieply i zmyslowy za jednym razem:D wart jest swojej ceny;)Idealny jest na kazda pore dnia i nocy jest bardzo tajemniczy i najprawdopodobniej bardzo malo facetow go uzywa wiec szanse zeby spotkac nastepnego faceta ktory pachnie tym zapachem sa marne:D

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1-50ml,teraz 100ml:D juz polowy nie ma;)

Otchłań

Zapach wyrazisty , pięknie się zmienia na ciele , trwały.
Pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne, następne jeszcze lepsze. Jak każda Zegna tak i ten jest wyśmienity. Kojarzy mi się z eleganckim garniturem, mężczyzną owianym sukcesem. Zero zmęczenia.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 2ml.