Tołpa, Dermo Face, Sebio., Czarny detox, Maska do twarzy (stara wersja)

Tołpa, Dermo Face, Sebio., Czarny detox, Maska do twarzy (stara wersja)

Średnia ocena: 3.64/5

Zapewnia potrójny detox i silne oczyszczenie dzięki borowinie tołpa®, weglowi aktywnemu i białej glince. Pochłania nadmiar sebum i usuwa zanieczyszczenia, które skóra gromadzi przez cały dzień. Normalizuje pracę gruczołów łojowych. Koryguje niedoskonałości takie jak grudki, krostki i zaskórniki. Zwe?a rozszerzone pory i zmniejsza ich ilość. Redukuje zaczerwienienia i przywraca równomierny koloryt. Nie powoduje uczucia dyskomfortu i ściagnięcia. Pozostawia skórę głęboko oczyszczoną, nawil?żoną i matową. Jest przyjazny dla skóry wrażliwej, hypoalergiczny. Nie zawiera alergenów, sztucznych barwników, silikonów, oleju parafinowego, parabenów i donorów formaldehydu.

mieszana, młoda, tłusta
oczyszczające, matujące, nawilżające, wygładzające
w tubie
klasyczne

Warta uwagi

Od pewnego czasu poszukiwałam maseczki oczyszczającej ze względu na problematyczną strefę T. Maska z Tołpy ma wygodne i poręczne opakowanie w tubce. Po nałożeniu zastyga, nie powodując przy tym żadnego pieczenia oraz dyskomfortu. Skóra po zmyciu ( szybkim i łatwym!!!) jest dobrze oczyszczona, przyjemna w dotyku. Widoczność porów jest również zmniejszona. Zauważyłam również, że maseczka łagodzi zaczerwienienia, co również stanowi dużą zaletę. Aplikacja produktu na twarz nie sprawia żadnych problemów, a zapach maseczki jest przyjemny. Warto ją wypróbować, zwłaszcza przy cerze mieszanej i tłustej.

ZALETY
Dobrze oczyszcza
Zmniejsza widoczność porów
Daje skórze detoks
Odświeża
Nie ściąga skóry
Wygładza
Zapach
Nie podrażnia
Łatwa aplikacja

WADY
Cena regularna

Super się sprawdza!

Super oczyszcza, zawsze przed jakimś ważnym wyjściem, dzień wcześniej używam. Mam wtedy pewność, że następnego dnia makijaż będzie idealny.
Na pewno kupię znowu gdy się skończy, bo nie wyobrażam sobie oczyszczać twarzy czymś innym!

Oczyszcza pory, rewelacja!

Bardzo polubiłam się z tą serią od Tołpy 'dermo face serio', wszystkie produkty to ostatnio mój must have w pielęgnacji. Zawsze lubiłam sięgać po glinki, w tym przypadku to super wygodne - gotowy produkt, wystarczy zaaplikować, do tego oprócz białej glinki ma także inne ciekawe składniki.
Po pierwsze o czym się za mało mówi - przy maskach z glinkami nie powinno się dopuszczać do ich wyschnięcia na twarzy, w tym celu spryskuję co kilka minut hydrolitem lub wodą. Dzięki temu nie będzie przesuszenia a działanie będzie tak samo skuteczne.
A jeżeli chodzi o samo działanie to w walce z wągrami nie ma sobie równych doskonale oczyszcza! Warunek jest jeden: systematyczność. Ten produkt to czyste złoto, musicie tylko zapewnić mu odpowiednie warunki do działania :)

Szczerze polecam, dla mnie to rewelacja!

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Dermo face sebio- jedna z moich faworytek

Cechy produktu:
*detoksykuje,
*głęboko oczyszcza i to widać gołym okiem,
*zmniejsza wydzielanie sebum,
*zmniejsza ilość rozszerzonych porów,
*marka jest fantastyczna ponieważ dodatkowo odświeża cerę,
*kosmetyk jest crueltyfree????
*bardzo przyjemnie pachnie.

Moja ulubiona

Cenię markę Tołpa za dobre maseczki szczególnie dla cer mieszanych z niedoskonałosciami.

Przerobiłam już chyba wszystkie i ta jest jedną z najlepszych.
Zamknięta w aluminiowej tubie o pojemności 40 ml o miłej dla oka szacie graficznej czarno- zielonej.
Maseczka nie jest czarna , jest koloru szarego o ładnym zapachu.

Głównym składnikiem w tej maseczce jest glinka biała, borowina i węgiel.

Konsystencja idealna, gęsta a jednocześnie dająca się rozsmarować na twarzy. Aplikacja jest całkowicie bezproblemowa.
Dość szybko zasycha, jak większość masek z glinką, ale można po paru minutach wspomóc się i psiknać na twarz hydrolat dla zwilżenia .

Maseczka niesamowicie czyści z wszelkich zanieczyszczeń szczególnie z nadmiaru sebum oraz zaskornikow. Zwęża rozszerzone pory , redukuje zaczerwienienia i ogólnie uspokaja wszelkie ogniska zapalne na twarzy.

Pozostawia rozjasnioną skórę i dobrze czystą przede wszystkim. Maseczka nie przesusza , nie powoduje nieprzyjemnego ściągnięcia .
Zmywanie jest przyjemne.

Ogólnie sprawdzi się przy tłustych mieszanych cerach , a takze przy normalnych szukajacych solidnego oczyszczenia.

Wybaczę nawet skład, gdyby nie disodium DTA byłoby idealnie. Ogólnie polecam.
Jedyną wadą jest cena , ale od czego są promocje ;)

Świetny produkt

Maska dokładnie oczyszcza cerę, nie podrażniając jej. Pochłania nadmiar sebum i usuwa zanieczyszczenia, zwęża rozszerzone pory i zmniejsza ich ilość. Redukuje zaczerwienienia i przywraca równomierny koloryt. Zapach również jest ładny i delikatny. Posiadam cerę wrażliwą i alergiczną i zdecydowanie polecam ten produkt.

Bardzo fajna

Fajna maska, skóra po niej gładziutka i nie podrażniona, jednak dosyć szybko zasycha, i nie wiem na ile jest wydajna, myślę, że ok. 10 użyć, co nie jest tak wiele, używając 3 razy w tygodniu.
Co do efektów, nie jestem w stanie zbyt wiele powiedzieć, ale na pewno nie przyczynia się do powstawania niedoskonałości, póki co moja skóra jest w super stanie;)

Uwielbiam!!!

Jestem posiadaczką cery mieszanej. Lubiąca wyświecać się znienacka strefa T, suche skórki i rozszerzone pory niszczące efekt makijażu to moja zmora. Bardzo lubię się z marką tołpa, jeszcze żaden z kosmetyków, które gościły w mojej łazience mnie nie zawiódł. Tak było i tym razem - czarny detoks, chociaż brzmi mrocznie - rozjaśnił moją cerę.

Uwielbiam!

????Maska przeznaczona jest do skóry wrażliwej, alergicznej, mieszanej, tłustej, z niedoskonałościami.
????Ma za zadanie oczyszczać, redukować wydzielanie sebum i zmniejszać ilość rozszerzonych porów.
????Maska ma przyjemną, kremową konsystencje, dzięki czemu łatwo się rozprowadza.
????Po jej użyciu moja skóra jest wygładzona, oczyszczona i świeża.
????Jeżeli chodzi o redukcje wydzielania sebum to w moim przypadku ta obietnica została spełniona, ponieważ dzięki tej masce moja skóra zaczęła wydzielać mniej sebum (strefa T).
????U mnie ta maseczka sprawdza się naprawdę dobrze i lubię ją.

Zapraszam na mój profil na Instagramie @prze.znaczenie :D

Oczyszczanie problematycznej cery

Maska jest zamknięta w wąskiej, aluminiowej tubie, która nie zasysa powietrza ani bakterii do środka, za co duży plus. Sam kolor nie jest czarny, raczej szary, co jest atutem, bo przy zmywaniu nie brudzi umywalki. Maska pozostawia twarz matową, oczyszczoną, zmniejsza niedoskonałości. Nie wysusza twarzy, przy zasychaniu nie ściąga skóry. Polecam jako posiadaczka skóry mieszanej i problematycznej

Fajna oczyszczająca maseczka

Zawartość opakowania maski 8ml. Podczas nakładania nie odczuwałam żadnych nieprzyjemności. Byłam w szoku jak bardzo jest wydajna. Maseczki starczyło mi na twarz, szyję i dekolt co bardzo rzadko się zdarza przy maskach jednorazowych. Zapach przyjemny, nie drażniący. Zero pieczenia i swędzenia. Zastyga do sucha. Dość łatwo się zmywa. Według zapewnień producenta maska powinna detoksykować (TAK), głęboko oczyszczać (50/50), redukować wydzielanie sebum o 52% (TAK) i zmniejszać ilość rozszerzonych porów o 40% (TAK). Jak widać większość tych obietnic spełnia, ja jestem bardzo zadowolona i jak będę miała okazję kupię produkt pełnowymiarowy.

Ładnie oczyszcza

Zacznę od tego, że po nałożeniu na buzię ta mnie szczypie przez chwilę. Kolor ciemnoszary przy zastyganiu zamienia się w jasnoszary, czuć ściąganie. Zapach przyjemny. A działanie ? Ładnie oczyszcza, buzia jest miękka, gładka, ale lekko przesuszona. Jakoś brakuje mi w niej efektu wow. Gdy patrzę na cenę myślę że nie jest adekwatna do działania. Czego mi w niej brakuje. Opakowanie starcza na kilka razy, ma fajny dziubek i można zużyć.produkt do końca.