Zatik Beauty Essentials, Rose Neroli Blossom, Organic Light Moisturizer (Krem nawilżający do skóry mieszanej)

Krem nawilżający do skóry mieszanej. Nawilża i wygładza skórę. Zawiera ekstrakt z kwiatu neroli.

uniwersalne
mieszana, normalna
nawilżające
bez parabenów, bez alkoholu
z pompką

Ciekawy produkt.

Na produkt natknęłam się w TK Maxx, a właściwie to odnalazła go moja przyjaciółka - śwruska na punkcie kosmetyków ekologicznych i wegańskich. Zachwyciła się składem, który jest imponujący. Bez marudzenia zaczęłam stosować. Formuła kremu (? dla mnie to serum) jest bardzo lekka, wodnista, nakładanie jest higieniczne, a pompka pozwala odmierzyć odpowiednią ilość produktu. Produkt bardzo szybko się wchłania i nie powoduje błyszczenia się, ale podczas nakładania dzieje się coś dziwnego, jakby szczypanie, ściąganie. Nie ma żadnych reakcji alergicznych, ale wydawało mi się, że w składzie moze byc alkohol. Nie wiem, czym jest to spowodowane. Krem dobrze się rozprowadza, ma ciekawy zapach, ale jest dodatkiem do mojej pielęgnacji, bez którego moja skóra może się obyć.