Vitality`s, Art Absolute Colour Cream (Profesjonalna farba do włosów)

Vitality`s, Art Absolute Colour Cream (Profesjonalna farba do włosów)

Trwała i niezwykle wydajna farba do włosów firmy Vitality's. Dzięki zawartości ekstraktów z lipy i nagietka oraz dodatkowym olejkom Protektor Oil pozwala osiągnąć efekt niezwykłego koloru i połysku przy skutecznej ochronie skóry głowy i włosów. Zawartość nowej fromuły kolorantów gwarantuje długotrwałość koloru. W produkcie tym wykorzystano technologię tzw. "podwójnego efektu", czyli połączenia formuły olejków Protektor Oil oraz kremu koloryzującego Art Absolute. Nieskończona seria tonacji, łatwość aplikacji oraz przyjemny zapach kremu sprawia, że produkt jest chętnie stosowany przez stylistów. Fraba dostępna jest w 65 odcieniach. Proporcje łączenia z emulsją utleniającą 1+1,5, a dla serii ultrarozjaśnianej 1+3.
Produkty Vitalitys zdobyły Złoty Medal za najlepszy debiut na rynku polskim w 2006 roku (Międzynarodowe Targi Kosmetyki w Warszawie).

fluid / krem
farby
Trwałość
długotrwałe

Używa produktu od: próbka

Szału nie ma

Nie pokrywa siwych włosów i na cale szczęscie wypłukuje się błyskawicznie. Woda za kazdym myciem brązowa.
Nie kupię nigdy wiecej.
Przynakladaniu mysialam otworzyć okbo bo amoniak tak dawał po nosie i oczach ze nie szło wytrzymać.

Używa produktu od: próbka

Nie polecam

Dziś kupiłam farbę z tej firmy. Farbę rozjaśniającą nr. 1001 nałożyłam i co... dupa zamiast pięknego popielu wyszły pomarańczowe!!!
Pragę zaznaczyć że farba była trzymana godzinę!!!! Straciłam pieniądze i klientkę ...... Jestem wściekła

Vitalitys farba

Witam farba nie wypłukuje się kolry wychodzą bardzo dobre cena to niecałe 22 zł zależy gdzie ktoś kupuje polecam

slaba

wszystko byloby wporzadku, gdyby farba nie wyplukala sie po paru myciach doslownie. Cieszylam sie kolorem z 2 tygodnie, to zdecydowanie za malo.

nie polecam

Używam tego produktu od: raz
Ilość zużytych opakowań: 1 jedno

beznadziejna

Zdecydowałam się na zakup tej farby, ponieważ tuż przed świętami ocknęłam się że nie mam zapasu, a przydałoby się wyglądać jak człowiek. "Mojej" farby nie było, więc z miłą ekspedientką dobrałyśmy odcień właśnie Vitality\'s.
Nie, nie i jeszcze raz nie! Już podczas aplikacji była dość oporna i nie wygodna. Kiedy trzymałam maź na włosach, było mi strasznie gorąco w głowę (z czym nigdy się nie spotkałam przy innych farbach). Podczas spłukiwania, włosy były koszmarne w dotyku - sztywne i szorstkie, zupełnie jakbym płukała mopa! Ponad roczną pielęgnacją doprowadziłam moje włosy do takiego stanu, że co jakiś czas mogłabym zrezygnować z odżywki. Niestety, przez tę farbę teraz bez odżywki ani rusz. I to nie tylko od ucha w dół - na całej długości. Od dnia farbowania myłam włosy kilka razy i stan wcale się nie poprawił. Tyle dobrego że po 2-3 myciach farba zeszła z skóry głowy.
No i odcień. Miał być chłodny ciemny brąz. Wyszedł ciepły odcień czerni. No coś tu jest nie tak...

Używam tego produktu od: 2 tygodnie temu

niszczy włosy

plusy:
- niedroga i wydajna
- nie śmierdzi i dobrze się nakłada
- kolor wyszedł jak z wzornika

minusy:
- nie ma czystego jasnego popielu tylko farba 9.1 czyli popielato złocisty którego używałam
- żadna farba tak mi jeszcze nie zniszczyła włosów mimo że używam tylko wody 6%. Po 3 farbowaniach (2 w domu+ 1 w salonie) cały czas walczę o powót do normalności. Postało mi jeszcze pół opakowania ale juz dalej nie bedę eksperymentować. Fabra leci do kosza.

Dodatkowo, dobrze kryje siwe ale szybko się z nich wymywa.

Minusy przesłaniaja wszelkie plusy. Może do grubych, odpornych włosów farba będzie odpowiednia ale moje cienkie i delikatne potrzebują jednak lepszego traktowania. Ta farba to siekiera i żaden olejek nie zamydli mi oczu.

Używam tego produktu od: ponad 3 msc
Ilość zużytych opakowań: 1 i 1/2 = 3 farbowania

G**no

G*wno, szajs, dziadostwo, dno i wodorosty, telepie mną, gdy czytam, że to coś było nagrodzone na jakiś targach.

3 miesiące temu miałam niewątpliwą przyjemność być farbowana tym "cudem" w salonie fryzjerskim - wybrałam odcień 7.44 Głęboki miedziany blond. Wyjściowy kolor włosów to jednolity, średni brąz, włosy były w niezłej kondycji, bo przyszłam do salonu z odhodowanymi, naturalnymi włosami, tylko na końcach pozostały resztki farby,ale końce miały zostać ścięte.

Już przy nakładaniu farby czułam, że coś jest nie tak, bo było mi strasznie gorąco w głowę- zaniepokoiło mnie to, bo nigdy w życiu nie miałam żadnej reakcji alergicznej na farby, a malowałam już w swoim życiu Garnierami, rozjaśniaczami i nawet największe dziadostwo nie powodowało u mnie takich rewelacji.

Po zmyciu zostałam doprowadzona do lustra i myslałam, ze zemdleję - moje włosy były żółte ! Żółte ...neonowe ! Fuck, myślałam, że się zapłaczę jak to zobaczyłam. Babka ze stoickim spokojem poinformowała, że "spoko to po wysuszeniu się unormuje".

Po wysuszeniu było jeszcze gorzej, więc wróciłam na krzesło, zaczęli mi nakładać ciemniejsze odcienie tej farby, żeby coś z tym zrobić ( niestety nie wiem jakich numerków użyto). Po bodajże 5 próbach zamalowania udało nam się finalnie uzyskać wściekłą marchewę, w dodatku farba przeżarła mi skórę głowy - nie udało nam się jej doczyścić, pomijam fakt, że drobne włoski wokół twarzy były we wszystkich odcieniach ognia - żółte, pomarańczowe, kilka zrobiło się czerwonych, no istny szał :/

Na ulicy myślałam, że zapadnę się pod ziemię, kobieta, która mnie tym cudem potraktowała, beztrosko stwierdziła, że "z ta farbą to tak czasem bywa, że kolor odbiega od zamierzonego :/ ". Na całe szczęście ten szajs okazał się być strasznie nietrwały, już właściwie po tygodniu codziennego mycia i szorowania łepetyny udało mi się dojść do w miarę niestraszącego koloru i w końcu odmyłam skórę głowy. Po 3 miesiącach nie ma ani śladu po tej "farbie", znów mam naturalne włosy.

Uważajcie dziewczyny, nie wiem czy mi się trafił tylko taki szajs, bo widzę, że na necie opinie ma nienajgorsze, ale wolę ostrzec, bo nie życzę nikomu takich przygód.

Używam tego produktu od: 3 miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: cholera go wie ile tego w sumie nałożono

polecam!

Na początku używałam farby Allwaves, jednak ze względu na to, że znudziły mi się kolory zaczęłam używać farby firmy Color Control. Niestety ciężko je dostać nawet w internecie, i musiałam zmienić na inną, gdyż ograniczył się mój dostęp do nich. Znalazłam Vitality\'s. Kupiłam kolor jasny złoto-popielaty blond i chyba bardzo jasny (czy tylko jasny) złoty blond. Były to dwie 9. Farbowałam również wodą 9%, jednak z innej firmy. Kolorek wyszedł dokładnie taki, jakiego oczekiwałam, taki jak na palecie, jednak wiadomo, że mieszając wychodzi delikatnie inny i wyszedł- bardziej złocity niż popielaty. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

kiepska

Farbe kupiłam tylko ze względu na to, że mojej akurat nie było w hurtowni a ta była najbardziej zblizona kolorem do mojej.Według mnie na plus zasługuje tylko to, że jest wydajna (mam włosy do pasa i starczyła) oraz to że w miare ładnie sie spłukuje.
Ogromnym minusem jest to, że po około 2 tygodniach nie miałam już koloru na włosach, przy mojej poprzedniej farbie echosline włosy farbuje co 2 miesiące i kolor pozostaje taki sam. Gdy kolor sie wypłukał został taki wyblakła poświata marchewki i wyglądałam jakbym od roku nie farbowała włosów.
Osobiście nie polecam tej farby, bo chyba po to kupuje sie lepsza farbę fryzjerksą aby nie farbować ich co 2 tygodnie, a ja swoje musiałam.

Używam tego produktu od: jedno farbowanie
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Świetna farba

Jak najbardziej polecam! Farba niedroga, a wydajna, mam naprawdę gęste włosy do połowy pleców i pokrywa je jedno opakowanie. Farbowałam swoje włosy w naturalnym odcieniu 8 na odcień 9.101 (nie pamiętam dokładnie- ultra jasny popielaty blond) i wyszedł świetny nieżółty bardzo jasny blond. Co prawda raz wyszedł mi lekko siwy odcień ale po dwóch myciach już było ok :) Włosy nie są od niej zniszczone i wysuszone, a kolor długo się utrzymuje. :)
Teraz zamierzam wrócić do koloru odrostu, i też zamierzam zrobić to tą farbą :) U mnie w mieście farba kosztuje 30 zł.

Polecam!!!!!

Pierwszy raz użyłam tej farby i jest bardzo zadowolona:)
Na prawdę bardzo dobra farba!
- super wydajna!!! Farba starczyła mi na całe moje włosy do bioder!
- przepiękny zapach utleniacza!
- cena bardzo dobra - ja dałam ok. 22zł
- kolorek wychodzi bardzo naturalny, śliczny i błyszczący,
- farba nie niszczy włosów,
- włosy nie wypadają po farbowaniu,
- konsystencja doskonała! To pierwsza farba, która mnie pod tym względem tak zadowoliła! Nie spływa z włosów, nie jest taka tępa i gęsta jak na przykład
Ce Ce czy drogeryjne.
- olejki są super sprawiają, że farba ma super konsystencje i doskonale się nakłada!
Jedyne malutkie \'ale\' to zbyt mała intensywność koloru miedzianego w odcieniu, który wybrałam - 7/34 - ale i tak mam super efekt w porównaniu z moimi mysimi włosami przed farbowaniem:) Jeszcze raz polecam bo na prawdę warto! Ja długo nie rozstanę się z tą farbą, tylko wybiorę troszkę inny odcień następnym razem.

Używam tego produktu od: od dzisiaj
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie i to nie koniec!

Jedna z lepszych.

Zużyłam już trzy opakowania farbki nr 1008 czyli ultrajasny perłowy blond. Farba rozjaśnia dość dobrze,z mojego kolorku na poziomie 5 uzyskuję z jej pomocą bardzo jasny blond,w lekko ciepławym odcieniu,ale to duży sukces bo wiele farb nie dawało rady i rozjaśniało moje włosy co najwyżej do jasnej rudości. Z tego też powodu przez wiele lat włosy miałam robione rozjaśniaczem...w końcu jednak musiałam poszukać farby ze względu na zniszczenia wywołane rozjaśniaczem. I tak myślę że pewnie zostanę przy niej,choć lubię eksperymenty. Wypróbowałam też odcień nr 101(popielaty ultrablond),który niestety nie rozjaśnia tak mocno jak 1008,natomiast jest świetny do wychładzania zbyt żółtego odcienia,i teraz wyłącznie do tego go stosuje. Włosy po farbie są błyszczące,nawet zdziwiłam się że aż tak bo po rozjaśniaczu były raczej matowe. Aha,jedno opakowanie starcza mi na cztery farbowania odrostów,a więc bardzo dobrze wychodzę na farbowaniu samemu:)

Edit 18.12.2012 Dzisiaj farbowałam odcieniem nr1000-ultrajasny naturalny blond,i jestem zachwycona. Piękny,jasny,neutralny odcień blondu,ani za ciepły,ani za chłodny. Istne cudo. Napewno ten kolor zostanie ze mną na dłużej.

Używam tego produktu od: farbuję raz w miesiącu
Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań