L`Oreal Paris, Excellence Cool Creme (Koloryzacja z potrójną pielęgnacją z Technologią Przeciw Miedzianym Refleksom)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.99/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Excellence Cool Creme od L'Oréal Paris to rytuał koloryzacji z potrójną pielęgnacją. Dba o Twój kolor, o skórę głowy i o Twoje włosy. Unikalna formuła Excellence wzbogacona w Pro-Keratynę i aktywne serum, chroni włosy podczas koloryzacji dla długotrwałego koloru. Dołączony do zestawu fioletowy szampon po koloryzacji o łagodnym pH, delikatnie oczyszcza skórę głowy i włosy z pozostałości farby. Wygładza włosy, aby wydobyć ich blask. Nowa fioletowa maska przeciw miedzianym refleksom nadaje włosom miękkość i blask, neutralizując miedziane refleksy tydzień po tygodniu.

Rezultat: Długotrwały, chłodny kolor bez miedzianych refleksów. Pokrycie do 100% siwych włosów.

W skład zestawu wchodzi: ochronny, chłodny krem koloryzujący, mleczko utleniające, fioletowy szampon o łagodnym pH, odżywcza, fioletowa maska, para rękawiczek i instrukcja użycia.

Farba dostępna jest w 6 odcieniach.

w butelce
fluid / krem
Trwałość
długotrwałe
farby

Skład jest w trakcie moderacji.

• KREM KOLORYZUJ4CY / COLOURING CREAM: AQUA I WATER , CETEARYL ALCOHOL , PROPYLENE GLYCOL , DECETH-3 , LAURETH-12 , AMMONIUM HYDROXIDE , OLETH-30 , HIXA DIMEINRINE CHLORIDE , LAURIC ACID , GLYCOL DISTEARATE , POLYQUATERNIUM-22 , ETHANOLAMINE , SILICA METHYL SILYLATE [NANO] I SILICA DIMETHYL SILYLATE , CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE , 2,4-DIAMINOPHENOXYETHANOL HCL , m-AMINOPHENOL , ASCORBIC ACID , SODIUM METABISULFITE , THIOGLYCERIN , TOLUENE-2,5-DIAMINE , DIMETHICONE , PROUNE , CARBOMER , THREONINE , RESORCINOL , EDTA , PARFUM / FRAGRANCE. (Fit C227585/1). 1152439 - MLECZKO UTLENIAJĄCE / DEVELOPER: AQUA / WATER , HYDROGEN PEROXIDE , CETEARYL ALCOHOL , SODIUM SALICYLATE , TRIDECETH-2 CARBOXAMIDE MEA , PHOSPHORIC ACID , CETEARETH-25 , TETRASODIUM ETIDRONATE , TETRASODIUM PYROPHOSPHATE , GLYCERIN. (F.LL C202318/2). 1241644 B - SZAMPON O ŁAGODNYM PH / GENTLE PH SHAMPOO: AQUA / WATER , SODIUM LAURETH SULFATE , COCAMIDOPROPYL BETAINE , DIMETHICONE , SODIUM CHLORIDE , PARFUM / FRAGRANCE , HD(YLENE GLYCOL , CITRIC ACID , SODIUM BENZOATE , SODIUM HYDROXIDE , AMODIMETHICONE , CARBOMER , GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE , TRIDECETH-10 , GLYCERIN , SALICYLIC ACID , GLYCOL DISTEARATE , MICA , UNALOOL , HEXYL CINNAMN.. , PEG-1(X) STEARATE , STEARETH-6 , PHENOXYETHANOL , ISOEUGENOL , COCO-BETAINE , TRIDECETH-3 , CI 77891 /TITANIUM DIOXIDE , BENZYL ALCOHOL , ACETIC ACID , FUMARIC ACID , CI 60730 / EXT. VIOLET 2. (F.I.L C248857/1). 1241648 - ODZYWCZA MASKA / NOURISHING MASK: AQUA / WATER , CETEARYL ALCOHOL , BEHENTRIMONIUM CHLORIDE , AMODIMETHICONE , ISOPROPYL ALCOHOL , PHENOXYETHANOL , CI 60730 I ACID VIOLET 43 , BENZOIC ACID , TRIDECETH-6 , POTASSIUM HYDROXIDE , UNALOOL , HIAYL CINNAMAL , CETRIMONIUM CHLORIDE , ISOEUGENOL , BENZYL ALCOHOL , PARFUM I FRAGRANCE. (F.I.L C247697/1).

Zawód stulecia

Oceniam i przestrzegam przed farbą 8.11 - ultrapopielaty jasny blond - nowość w palecie farb Excellence, który ma zapewnić chłodny odcień koloru. I w takim też celu wybrałam farbę - aby odświeżyć i schłodzić jasny, ale dość zżółknięty blond. Kolor wg deklaracji producenta i zdjęcia na pudełku sugerował uzyskanie pięknego odcienia, o którym marzy wiele blondynek. Jeżeli decydowałam się na koloryzację w domu, zawsze wybierałam farby L'oreala - zwykle kolor wychodził mniej więcej zgodny z oczekiwaniami więc i w tym przypadku spodziewałam się efektu zbliżonego do tego z pudełka. Niestety efekt użycia farby 8.11 okazał się fatalny. Kolor wyszedł duuuuuuużo ciemniejszy - mniej więcej na poziomie 4 - ciemnobrązowoszary, miejscami czarny, z zielonkawą poświatą i przebijającymi rudawymi refleksami, które farba miała niwelować. Produkt pokrył włosy w nierównomiernym stopniu dając ponury, dość płaski efekt. Nie mający nic wspólnego z blondem, a tym bardziej jasnym. Nigdy wcześniej, a farbuje włosy od wielu lat, nie miałam tak brzydkiego koloru. Rozumiem, że efekt farbowania zależy od wielu czynników - wyjściowego koloru, kondycji włosów przed farbowaniem itp., ale nigdy nie zdarzyło mi się aż tak drastycznie przyciemnić włosy. Jest to zdecydowanie najgorszy kolor z palety L'oreal jakiego kiedykolwiek użyłam, który z całą pewnością nie pozwoli uzyskać jasnego blondu. Jeżeli ktoś nie chce przeżyć szoku nieudanej koloryzacji i męczyć się żmudną koniecznością wypłukania koloru, polecam omijać 8.11 szerokim łukiem. Ja moją farbę kupiłam, nie otrzymałam jej gratisowo do testów, swoją opinię dodałam po wielu latach przerwy w recenzowaniu kosmetyków, aby przestrzec uzytkowniczki przed fatalnym produktem. Do tej pory nic nie rozczarowało mnie tak bardzo jak ta farba. Jedyny jej plus to świetna odżywka i łatwość użycia - ale to chlubny standard w przypadku L'oreal. I za to jedna gwiazdka.

Zawiodłam się

Chcąc zakończyć swoją przygodę z farbowaniem, a głównie z pojawiającymi się odrostami zaczęłam szukać koloru podobnego do mojego naturalnego odcienia. Zrobiłam zdjęcia włosów żeby dokładnie przyjrzeć się odrostowi i doszłam do wniosku że mam dość popielaty, w szczególności zimny odcień włosów, zaczęłam szukać farby która byłaby najbliższa kolorem do mojego odrostu. Padło na farbę L'ORÉAL PARIS EXCELLENCE Cool Creme
7.11 Ultrapopielaty Brąz, na której kobieta na zdjeciu miała bardzo podobny kolor i co najważniejsze chłodny odcień! Jakie było moje zdziwienie gdy wysuszyłam włosy po zafarbowaniu i kolor nie był ani troche zimny, a co gorsza moja pielęgnacja włosów i olejowanie przynajmniej raz w tygodniu poszły całkowicie na marne. Włosy po tej farbie były okropne, nie dość że były w ciepłym odcieniu z którego tak bardzo chciałam zrezygnować to były strasznie sianowate, byłam załamana i wiem na pewno że nie kupię już żadnej farby z tej serii.
Ogromny minus za amoniak w składzie, ogólnie nie polecam.

Niewypał

Farbę kupiłam w Rossmannie. Wybrałam kolor 6.11.
Mam trochę siwych włosów, reszta ciemno brązowa. Niestety farba mi trochę rozjaśniła włosy, szczególnie u nasady, co wygląda niezbyt dobrze. Do tego dały wręcz rudawe refleksy, więc nie ma mowy o zimnym odcieniu. To jednak nic. Najgorsze, że nie pokryła siwych włosów! No dramat. Nie polecam

Farba godna polecenia

Farba idealnie kryje siwe odrosty, nadaje chłodny kolor nawet ciemnym włosom.
Bardzo łatwa w aplikacji, konsystencja idealna. Nie podrażnia skóry głowy.
Szampon oczyszcza bardzo ładnie włosy z resztek farby, odżywka redukuje miedziana poświatę i dosyć dobrze pielęgnuje włosy.
Włosy po farbowaniu są lśniące, a sam efekt utrzymuje się u mnie dłużej niż wcześniej stosowane farby.

Moje włosy są cienkie, delikatne ze skłonnością do wypadania.
Po farbowaniu nic się z nimi nie działo.
Sam zapach farby jest dosyć przyjemny

Najlepsze farby!!!!

Najlepsza farba jakiej używałam. Bardzo łatwa aplikacja, dodatkowo szampon po farbowaniu i odżywka. Włosy stały się miękkie i lśniące a co najważniejsze nawilżone. Bardzo ładny zapach i możliwość aplikowania farby na dwa sposoby. Rewelacja

Super farba

Farba Loreal Excellence Cool Creme bardzo dobrze rozprowadza się na włosach, jest łatwa w użyciu i na prawdę wygląda jak nałożona w salonie.
Szampon dołączony do opakowania doskonale oczyszcza włosy z resztek farby, a odżywka pozostawia włosy miękkie i odżywione.
Jestem na prawdę zadowolona i pewnie jeszcze sięgnę po jakiś kolorek z tej serii.

Trwała koloryzacja

Farba, która łatwo się rozprowadza i aplikuje, nie śmierdzi, a wręcz pachnie. Daje naturalny efekt koloryzacji bez miedzianych refleksów i długo utrzymuje się na włosach. Wybrany kolor okazał się idealnie dopasowany,na pewno do niej wrócę nie raz.

Farba Świetna

PLUSY:
- eleganckie opakowanie, wygodny aplikator, trwałe i dopasowane
rękawiczki, dobre serum do włosów i super odżywka
- farba nie śmierdzi tak potwornie, nie szczypie w oczy, dobrze się
nakłada, nie spływa i jest wydajna
- trwała (myję wlosy 3 razy w tygodniu a kolor nie wyblakł mimo ze
minał juz miesiac!!!)
- w miarę łagodna

Faktycznie profesjonalny efekt!

Farby Loreal są mi już znane od lat, bardzo lubię proponowane przez nich odcienie, efekt końcowy po użyciu oraz dołączoną odżywkę.
Teraz miałam okazję testować, dzięki portalowi wizaż, najjaśniejszy odcień. Daje on efekt pięknego rozjaśnienia w chłodnej tonacji. Absolutnie nie jest to kolor atramentu, a jedynie lekkiej fioletowej poświaty. Stosowanie farby w warunkach domowych jest łatwe. Zapach ma nawet ok. Nie podrażnia skóry głowy. Po farbowaniu moje włosy odzyskały blask i odżywienie. Pokryły idealnie odrosty i siwe włosy. Opakowanie wystarcza na włosy półdługie, średnio gęste.

Świetna farba, koniec z siwymi włosami

Jestem zachwycona uzyskanym kolorem po farbowaniu, a trochę się bałam tego eksperymentu. Ta farba odmieniła mój wizerunek i zdecydowanie odmłodziła, bo już nie mam siwych włosów. Polecam:)

Plusy:
- łatwa aplikacja i użycie
- pięknie lśniące włosy i kolor trwały na dłużej
- doskonale pokryta siwizna;-)

Po farbę sięgnęłam głównie dlatego, aby sprawdzić tą nowość i pokryć siwe włosy. Dzięki testowi udało się zobaczyć efekty PO koloryzacji. Jestem zadowolona z uzyskanego koloru oraz z tego, że nie mam już siwych włosów. Moja twarz dzięki temu nabrała świeżości oraz odmłodniała.

Bardzo ciekawy produkt warty wypróbowania

Z farbami różnych marek czy też kremami mam do czynienia od dłuższego czasu. Produkt Loreal jest bardzo ciekawy, producent zapewnia o chłodnym odcieniu i w tym celu w pudełku znajdujemy odzywkę i szampon, fioletowe do neutralizacji żółtych-miedzianych refleksów. Moje odcienie kolorystyczne do testowania były dość ciemne ale też takie ostatnio stosuję i efekt końcowy mnie zadowolił. Zacznę od początku, ładne estetyczne opakowanie a w środku zawartość dość bogata, jest krem, szampon i odżywka i końcówka dla lepszego nakładania kremu, na 100%przydatne i za to wielki plus, szczególnie za "fioletowe" dodatki. Aplikacja jest banalnie prosta i łatwa, krem ma dobrą konsystencję, zapach może nie jest idealny ale nie oczekiwałam innego. Krem dobrze kryje siwe włosy a mam ich sporo, moją bazą wypadową do tych ciemniejszych odcieni był średni blond i tu farba poradziła sobie idealnie. Włosy po farbowaniu są miękkie, błyszczące ale też takie mam zawsze po koloryzacji, z czasem ten efekt znika i tu też farba nie daje nieskończonej trwałości, moje siwe włosy szczególnie na skroniach wypłukują się tak jak przy innych produktach a używam różnych i drogeryjnych i profesjonalnych, po prostu na siwe włosy tak mają a ja mam ich dość dużo. Bardzo podobał mi się efekt końcowy, ładny popielaty blond i mimo że się wypłukuje i miedziane refleksy się pojawiają to odżywka i szampon jakoś sobie z nimi radzą, jestem z nich zadowolona i będę używała i w sumie chciałabym takie produkty zakupić oddzielnie w większym opakowaniu. Ogólnie jak na dość krótki okres stosowania i porę roku(słońce też robi swoje) uważam że produkty są warte wypróbowania i przetestowania, kolory są ładne i może nie zostają z nami nieskończenie długo ale włosy są zadbane i zdrowe.

farba swietnej jakosci

moja ogolna ocena dla tej farby to mocne 5+
Farba profesjonalna i jak najbardziej spelnia wszytskie moje oczekiwania!

-prosta w uzyciu
-dobrze pokrywa siwe wlosy
-pielegnuje wlosy podczas koloryzacji
- nie wysusza wlosow
-kolor idealnie dobrany
- farba wydajna
- produkt idealny do stosowania w domu z efektem porownywalnym z tym salonowym
- trwaly kolor
-jakosc w bardzo dobrej cenie!