Naturalium, Fruit Pleasure, Mango, Shampoo and Conditioner (Szampon i odżywka 2 w 1)

2w1 szampon i odżywka-Mango to linia produktów do pielęgnacji włosów zawierająca prowitaminę B5 nawilżającą włosy od nasad aż po same końce.

Szampon Mango 2w1, Naturalium

Szampon kupiłam na jednej z aukcji internetowych,
Opakowanie to biała plastikowa butelka o pojemności 400 ml, zapłaciłam około 15 zł.
Szampon ma apetyczny owocowy zapach, który długo utrzymuje się na włosach, dobrze się pieni, jest wydajny.
Włosy po umyciu tym szamponem dobrze się rozczesują.
Mam cienkie włosy z tendencją do przetłuszczania u nasady i przesuszania na końcach, szampon niestety nieco przyśpiesza ich przetłuszczanie być może dlatego że jest to produkt 2w1 czyli od razu w pakiecie mamy szampon i odżywkę.
Podsumowując szampon o przyjemnym owocowym zapachu ale w działaniu dość przeciętny, nie najlepiej sprawdza się na cienkich włosach, nie wiem czy jeszcze do niego wrócę ale na pewno sięgnę po inne rodzaje szamponów tej marki tylko poszukam takich by były bez odżywki.